vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

136 επισκέπτες, 10 χρήστες
Tem, Stedorian93, dkostas, tibolaso, Buliwyf, white varadero, grag, maprix, Jorge, marauder800

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος ΛΥΚ

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ πολύ. Θα το κάνω άμεσα.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Καλησπέρα .
Λόγο προβλήματος στήν σύνδεση του ιντερνετ ,δυστυχώς ΔΕΝ μπόρεσα να ψηφίσω ,μπόρεσα να μπω αφού ειχε λήξει η ψηφοφορία.

Εύχομαι η αποχή μου να ΜΗΝ επηρέασε τό αποτέλεσμα ,( αν η διαφορά ηταν ενας ψήφος π.χ . 8) ).

 Εμπάς περίπτωση εύχομαι τα καλύτερα  σέ όποια παλικάρια εκλεγούν ,με υγεία πάνω από όλα.
Καλό Πάσχα και προσοχή στα ποτά και τα κοψίδια..
Μέ μέτρο..
ΟΚ και λίγο άμετρο ΔΕΝ βλάπτει.. :tongue_smilie:

Τήν αγάπη μου σέ όλους ........... :party_beer_01:

  

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Κι εγώ δεν ψήφισα δυστυχώς. Την έβγαλα στο Ιατρικό Κέντρο σήμερα. Τρελή μέρα...

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Εύχομαι να είσαι καλά εσύ και οι δικοί σου, φίλε.  :)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Όλα καλά. Μέχρι που μου είπαν να κόψω το ηλεκτρονικό. Μετά θέλανε γιατρό εκείνοι κι εγώ απλά ένα XANAX.  :))

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 688
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα.Αξίζει να γραφτώ στον σύλλογο;

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Οτιδήποτε ΔΕΝ έχεις κάνεις ( πλην ενός σαν άντρας ) ,αξίζει φυσικά να τό κάνεις έστω και για μια φορά   ;) ..

Τώρα αν σου ,,Αρέσει η' όχι αυτό είναι θέμα ,εμπειριών ,γεγονότων ,και εν τέλι ( χωρίς τέλι τέλι ) ,τί εσύ γουστά ,και τί ένιωσες από τήν εμπειρία.....

Κάτι όμως τό οποίο κοστίζει 2- 3 μέρες από τό ρημάδι πού θεωρώ πώς έκοψες ,'η τείνεις να κόψεις νομίζω πώς Αξίζει να τό δοκιμάσεις χωρίς πρέπει ,θέλω και γιατί...

Η εμπειρία θά σου πεί για τό μετά και τα θέλω σου φίλτατε .

Μέ όλο τόν σεβασμό και τήν αγάπη μου για τα γραφόμενά μου...

Καλή βδομάδα με υγεία και χαμόγελο ...


:bow:

Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
 Ίσως δεν είμαι σωστά πληροφορημένος αλλά κάπου γύρω στο Πάσχα θα έπρεπε να έχουν γίνει οι εκλογές. Κάτι ο κορονοϊός κάτι ότι δεν υπήρχαν εθελοντές για να δηλώσουν συμμετοχή για το προεδρείο, κινδύνευε ο σύλλογος να χάσει την σφραγίδα του και να διαλυθεί.


Γενικά το θέμα δεν αγκαλιάστηκε όπως θα του άξιζε και το κακό είναι ότι οι αρνητικές φωνές υπήρχαν πριν καν την δημιουργία του συλλόγου.


Εάν γνωρίζει κανείς κάτι περισσότερο και θέλει μας ενημερώνει.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Υπήρχε όντως προγραμματισμένη Γενική Συνέλευση για τις 15/03, η οποία φυσικά και αναβλήθηκε λόγω των περιστάσεων. Δεν έχω κάποια επικοινωνία με το Προεδρείο για λεπτομέρειες αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τακτοποιηθεί και αυτό το θέμα. Έτσι κι αλλιώς, όλες οι υποχρεώσεις (όπως ετήσια ΓΣ, εκλογές κλπ) Σωματείων, έχουν πάρει αναβολή επ' αόριστον.

Γνωρίζω κάποια πράγματα παραπάνω, όμως δυστυχώς δεν μπορώ να τα συζητήσω καθώς δεν εκπροσωπώ το Σύλλογο, ένας απλός πλην τίμιος ελεγκτής είμαι.

[member=19896]lounik[/member] τι να λέμε τώρα. Αν κάποια στιγμή μαζευτούμε οι ιδρυτές και γράψουμε ένα βιβλίο για όλη την ιστορία, ο ιστορικός του μέλλοντος θα σκίσει πτυχία και θα ανέβει σε κάνα δέντρο να κάνει τον κούκο...

[member=23119]chkontog[/member] η επίσημη και αντικειμενική μου θέση είναι: κάνε μια επίσκεψη στο GVC. Διάβασε το τι έχει γίνει, επικοινώνησε και με το Προεδρείο και αν σου αρέσουν αυτά που θα μάθεις, γράψου.
Η ανεπίσημη και υποκειμενική (καθώς έχω ασχοληθεί με το θέμα σε όλη του την ιστορία) είναι: γράψου ΧΤΕΣ!

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Προφανώς τέλος και για την Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών
This Account has been suspended.....
https://www.gvc.gr

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Μπααα, δε θα πέσει έτσι το τέλος, απλώς ο "τεχνικός" έριξε τον σέρβερ, είχε προειδοποιήσει άλλωστε ότι θα το κάνει.

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Αλλά δεν επανήλθε ποτέ. Δύο - τρία χρόνια και πολλά ήταν όπως φάνηκε τελικά. Ξέχασαν ανοιχτή και μια σελίδα στο facebook με τελευταία ενημέρωση πριν από τέσσερα χρόνια περίπου, στις αρχές του 2020.

Αποσυνδεδεμένος Manolis321

  • 0
  • Φύλο: Άντρας
Πάντως έμενα η γηνεκα μου για να για να σίγουρη αγόρασε απο το internet αυτον τον διαφημιστικό μετρητή γιαν Είναι σίγουρη

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
 :)) :laugh1: :)) :laugh1:

Πέρα από την πλάκα μάλλον πρέπει να κλειδώσει? Λέω εγώ τώρα... :hmmm:

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Ναι, δεν υπάρχει λόγος να παραμένει ανοιχτό. Η τελευταία παρουσία του συντονιστή του πίνακα της Κοινότητας Ελλήνων Ατμιστών - GVC χρονολογείται από τον Μάρτιο του 2020. Επομένως κλειδώνει και αυτό το τελευταίο θέμα που είχε μείνει ανοιχτό στον παραπάνω πίνακα   :locked:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33557 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 533965 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59471 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8007 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236691 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 371 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13902 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135967 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084608 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477581 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy