vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

206 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, petr@n, dvelev, Doubt

Twitter

Μετά από πόσο καιρό ατμίσματος σταματήσατε τελείως το κανονικό

Αποσυνδεδεμένος E-VAPOR

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Από τη πρωτη  ημερα. Τελεια και παυλα .

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Πρωτη ημερα Μπαμ και κατω Το εκοψα η το κοβεις η Εισαι καπνιστης 

Αποσυνδεδεμένος geanagno

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Κατά τη πρώτη μου προσπάθεια, προ 4 χρόνων, το η.τ και το κ.τ συμβάδιζαν για μερικές εβδομάδες. Βέβαια, τότε το η.τ κράτησε μόλις 6 μήνες, οπότε...
Ωστόσο, με την νέα μου (πετυχημένη αυτή τη φορά) προσπάθεια, πριν από 1½ χρόνο, σταμάτησα το κ.τ την επόμενη ημέρα, κυρίως γιατί η συσκευή τότε με κάλυπτε απολύτως. Μετά ακολούθησαν αρκετά μοντάκια, επισκευάσιμοι κτλ ώστε να αποτελεί κομμάτι του παρελθόντος

Αποσυνδεδεμένος ati

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Από την πρώτη ημέρα στην δεύτερή μου προσπάθεια το Φεβρουάριο εφέτος. Η πρώτη προσπάθεια ήταν το 2009 και διήρκεσε ένα μήνα.

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απο την πρώτη μέρα. Ημουν καπνιστης 23 χρονια. Ηθελα να κοψω το τσιγαρο, αλλα χωρις ποτε να εχω δοκιμασει σοβαρα. Το ΗΤ το δοκιμασα απο περιεργεια απο φιλο, χωρις να τρεφω και μεγαλες προσδοκιες. Μου αρεσε κατευθειαν και αγορασα γνωστο πακετο διπλων ego με c5. Χωρις καμια πιεση και στερηση η μεταβαση εγινε απιστευτα ευκολα. Στην πρωτη εβδομαδα βρηκα το φορουμ και μπηκα στο νοημα. Την δευτερη εβδομαδα δοκιμασα ενα τσιγαρο, αηδιασα και το πεταξα. Ολα αυτα συνεβησαν ακριβως δυο χρονια πριν.   :victory:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Το τελευταίο μου αφιλτρο, εκαπνίσθη στο δρόμο για το κατάστημα από το οποίο αγόρασα το πρώτο μου σετ. Από εκεί και μετά, ούτε τζούρα. 4 σκέτα που είχαν μείνει στο πακέτο, τα καπνισε ο πατέρας μου. Και όλα αυτά, 4 χρόνια, 9 μήνες και 14 μέρες πριν...

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος variax

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
απο την πρωτη μερα μαχαιρι..καπνισμα 32 χρονια. και τωρα 2 χρονια ατμισμα!!!

Αποσυνδεδεμένος warchild

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος Apostolos69

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απο την ιδια στιγμη και χωρις να με πειραξει . Ημουν χρηστης 100 τσιγαρων την ημερα και τσιγαρων με υψηλη νικοτινη και πουρων ταυτοχρονα
 Δεν ειχα προβλημα υγειας απο το τσιγαρο αλλα οταν δοκιμασα το ηλεκτρονικο ατμισμα μου αρεσε
Το 2011 ο τροπος ατμισματος με τις τοτε συσκευες ηταν κουραστικος καθως επρεπε να κουβαλαμε και στουπι για τις αναποφευκτες διαρροες
Νικοτινη 18 και χρηση απο τα 20 ml την ημερα αντε τα 10 να ηταν διαρροες
Σημερα συνεχιζω με 4 ετοιμοπολεμες συσκευες με 4 διαφορετικες γευσεις 1 καπνικη και 3 γλυκες σε νικοτινη 6αρα
Την μεταβαση απο 18αρα 5 χρονια συνεχεια την εκανα οταν μια μερα αρπαξα ενα κρυωμα και ατμιζα μηδενικη γιατι πνιγομουν απο βηχα
Τωρα 6αρα αλλα παντα με tc .


Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Στον 1,5 χρόνο στο ηλεκτρονικό μόνο 2 βράδια ξεφυγα,το τελευταιο ήταν πριν 8 μήνες από τότε ούτε τζουρα κανονικού και ποτέ ξανά

Αποσυνδεδεμένος ector

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • άντε να λύσουμε και να ατμίσουμε
Μεχρι τον πρωτο μηνα καπνιζα ενα τσιγαρο ημερησιως. Μετα κανενα μεχρι σημερα και χωρις ΚΑΜΙΑ διαθεση για να επιστρεψω στο κανονικο. Ειμαι ατμιστης 5 μηνων, και καπνιστης 35 ετων.... γιουχουουουουυουου  ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ

Αποσυνδεδεμένος Palios

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απο την πρώτη τζουρα, κοπηκε μαχαιρι! :-)

Στάλθηκε από το Che2-L11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Αγόρασα το πρώτο μοντάκι istick30 από Nobacco Παρασκευή απόγευμα κατα το κλείσιμο .. Τις πρώτες ώρες όλα καλά.. Μετά άρχισε να κολλάει το κουμπί.. Προτίμησα να πέσω για ύπνο από τις 10 για να μην ανάψω κτ και στις 9.00 το πρωί ήμουν έξω από την Nobacco.. Λέω του παιδιού τι πρόβλημα είχε, μου λέει δεν είναι τίποτα , θα το πεταχτούμε Δευτέρα πρωι στο σερβις και Τρίτη θα το έχεις.. Του λέω αμα το πας Δευτέρα στο σέρβις , μετά στο κάνω δώρο, γιατί αμα πάω τώρα να πάρω τσιγάρα , τελείωσε το ητ γα μένα.. Μου το αντικατέστησε με καινούργιο επιτόπου και τσιγάρα δεν ξαναπήρα ποτε (2,5 πακέτα lucky την ημέρα - 20 χρόνια σχεδόν καπνιστής).. :yahoo: :dance2:

Υ.Γ. Ετοιμα υγρά αγόρασα 1 ή 2 δεκάμελα , από την δευτερη εβδομάδα μόνο DIY , από τον δεύτερο μήνα μόνο subohm και από τον τρίτο μήνα μόνο επισκευάσιμους (μετά  από 1,5 χρόνο ξαναχρησιμοποίησα έτοιμες στους smok tfv4 kai tfv8 baby  ::) )..  8)
Υ.Γ 2 Τσιγάρα είχα στο ντουλάπι του γραφείου μου για 1 μήνα περίπου (1,5 πακέτο που είχε περισσέψει όταν αγόρασα το ητ. Κερνούσα τον κόσμο που ερχόταν και ήθελε, αλλά ποτέ δεν σκέφτηκα να πάρω εγώ.. Το τελευταίο τσιγάρο από αυτά τα πακέτα το έβαλα στο στόμα μιας αφρικανικής μάσκας που στολίζει τον τοίχο του γραφείου μου και είναι ακόμα εκεί..  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2016, 15:09 από Psitgr »

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Από τη δεύτερη μέρα που πήρα υγρό με νικοτίνη 12 ,την πρώτη παλέυα με ένα μηδενικό υγρό κ έκανα 5 τσιγάρα.

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
μολις τραβηξα την πρωτη τζουρα απο το
Nobacco giant ξεχασα και το κ.τσιγαρο εδω 5χρονια

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135735 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084182 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34907 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 90 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9453 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476388 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114661 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271142 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1504 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos