vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

319 επισκέπτες, 8 χρήστες
djfloor, manoslykos, dkostas, Eternal, Mulder, Nikrom, SEB, dimitris1167

Twitter

Αλλαγή (λάθος) ομάδας μέλους που προσδιορίζεται από τον αριθμό των μηνυμάτων

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Και στην δική μου περίπτωση έχει αλλάξει,δοκιμή για να δούμε αν επανέλθει.

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Γυρισε ο χρονος πισω ..και για μενα

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Γυρισε ο χρονος πισω ..και για μενα :) :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alexakisdim

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
για να δούμε...

σωστά...επανήλθα εκεί που ήμουν.... να φτιάξουμε και τα "αδιάβαστα" του ταπαταλκ και θα είμαστε ταμάμ  ;D

Αποσυνδεδεμένος IliasTh

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα και καλή επάνοδο στο στάτους μας να έχουμε.Πάμε για euro σήμερα...

Αποσυνδεδεμένος vaggos59

  • **
  • 437
  • Φύλο: Άντρας
    • meteoacharnes
Είμαι ... μικρός για φουγαροκαραβάνα. Για να δουμε

EDIT: Οκ έφτιαξα

Αποσυνδεδεμένος Foyle

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Την επόμενη φορά που θα με βγάλει Φουγαροκαραβάνα, θα σταματήσω να ποστάρω ;D

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Δεν ξέρω την ομάδα μου γιατί μπαίνω από tapatalk αλλά δε βλέπω τα pm μου

Αποσυνδεδεμένος demmkalos

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ βρέθηκα στα ύπατα αξιώματα του σιτε (Φουγαροκαραβάνα), αν και  νέος ατμιστής και νέο μέλος στο φόρουμ....έχοντας περίπου 5 μηνύματα (+,- κάτι). Υπέθεσα ότι προήχθην είτε κατά  αναδραγαθία μετά άπο 4,5 μήνες ατμιστής, με προυπηρεσία 41 χρόνια καπνιστής,  είτε οι υπεύθυνοι έμαθαν την ηλικία μου και άλλαξαν τα κριτήρια με βάση την επετηρίδα του Ληξιαρχείου.....αλλά φευ.....ο δαίμων της ηλεκτρονικής μετάπτωσης του σιτε....αυτο που στα νειάτα μου θα λέγαμε συνοπτικότερα ο δαίμων του τυπογραφείου....
ΥΓ: μια φήμη για προεκλογική παροχή των αρμοδίων του σιτε,....μάλλον πρέπει να ελεχθεί ως ανακριβής.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2373
  • Φύλο: Άντρας
Νομίζω ότι έστω και για λίγο καλά είναι να είμαστε στα ψηλά.
EDIT: Όλα καλά τώρα

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php

Αποσυνδεδεμένος Fanis66

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
  • Ia Khalá! issi-nui Ittataer-tilha Nak thal-ha thus
Posts 74 "νεο μελος"

;D

Χρηση mozilla απο κινητο.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Μολις ποσταρα εφτιαξε απο μονο του

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Τι να πω κι εγώ, που φανταζόμουν τον εαυτό μου, ως έφηβος ακόμα ατμιστής, σαν φουγαροκαραβάνα. Έβλεπα τους παλιούς και έλεγα "πω, πωω, πωωω" πόσα ξέρουν αυτοί.
Ήταν τα είδωλά μου

Πέρναγε ο καιρός, πληκτρολογούσα όποτε είχα κάτι να γράψω...
...ήρθε το πλήρωμα του Κρόνου 
και έφτασε επιτέλους η στιγμή, αλλά με είχε φάει το συντονιστιλίκι.
Ηθικό δίδαγμα:
άλλα η ανθρώπινη βούληση κελεύει, άλλα τα ηλεκτρόνια που τρέχουν σαν τρελά στα κυκλώματα. Τον επόμενο αιώνα, θα υπάρχει στα βιβλία το αξίωμα (=δεν μπορεί να αποδειχθεί)

Είναι αδύνατον να υπάρξει ένας ηλεκτρονικός μηχανισμός χωρίς ατέλεια ακόμα κι αν ο  ανθρώπινος παράγοντας ήταν τέλειος.

Ένα τεράστιο μπράβο στον supad   :respect:

Αποσυνδεδεμένος ews


Αποσυνδεδεμένος john@kis

  • **
  • 263
  • Φύλο: Άντρας
Ξανάγινα νέο μέλος και πήρα 4 χρόνια ζωής

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 956 110862 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:36
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160098 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515468 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146509 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303345 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12820 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 193 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530909 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201501 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801718 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41036 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet