vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Εργοστασιακοί ατμοποιητές (με έτοιμες κεφαλές) για τσιγαρίσιες - σφιχτές τζούρες

Αποσυνδεδεμένος teargas

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Επιτελους γιατι δεν μπορω να καταλαβω αυτο το trend με τα μπουρια..Αν καποιος δεν θελει να βγαζει ατμο απ τα ματια,τα αυτια και να ντουμανιασει ενα δωματιο σε 3 δευτερολεπτα εχει 5 επιλογες κ οι υπολοιποι 200.Η σφιχτη τζουρα παει να καταργηθει δυστυχως..

ΜΠΟΥΡΙ=Πνευμονική τζουρα=Ντουμάνι(δήθεν μόδα)=Μικρές σε ohm αντιστασεις(κάτω απο 1 ohm)=Υπερβολική Κατανάλωση(πολλα τα λίτρα υγρού ετησίως)=Τεράστια τα κέρδη καταστημάτων και κατασκευαστών.
Βρίσκεις λοιπόν κάποιο λόγο παραγωγής-προώθησης και διαφήμισης τσιγαρίσιου ατμοποιητή και σφιχτής Τζούρας;;

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 30, 2016, 12:31 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος nikonian

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Τελικά ο καθένας από μας έχει διαφορετικό κριτήριο του "τσιγαρίσιου".
Εμένα μου φαίνονται απελπιστικά αεράτοι ακόμα και με ελάχιστα ανοιχτό το AFC οι:
 Triton 1.8ohm ,
 cubis 1 ohm,
 tron clr,
 ego one mega clr,
 aio clr,
 cuboid clr

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
"νεουδι" κι εγω στο φορουμ,θελω να κανω μερικες ερωτησεις πανω στη σφιχτη τσιγαρισια τζουρα
εχω τρεις ατμοποιητες¨
aspire atlantis 2(κεφαλη 1,8aspire),joyetech delta 23(κεφαλη 1,4Ω),melo 2(κεφαλη 1,8aspire).
ποιος νομιζετε οτι ειναι ο ιδανικοτερος για σφιχτη τζουρα;
επισης αν δε ζηταω πολλα σε τι watt και αντιστασεις να παιξω;
απο mod(αν τα λεω σωστα-νεουδι ειπαμε) εχω τα eleaf istick pico και
evic-vtc mini.
εχω κοψει το τσιγαρο μετα απο 32 χρονια :D,πραγματικα δεν το πιστευω οτι εγινε κι αυτο
 ψαχνομαι τωρα  για κοντα στο τελειο τζουρες παρολο που μεχρι τωρα ειμαι ικανοποιημενος μ αυτα που εχω,διαβαζω το υπεροχο και κατατοπιστικοτατο φορουμ σας ασυστολα  και σκεφτομαι να μου κανω δωρο :) εναν ατμοποιητη που για πρωτη φορα θα εχω ψαχτει "μονος¨μου για την αγορα του,αν βεβαια νομιζετε οτι χρειαζεται.

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3445
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
ευχαριστω για την απαντηση κατ αρχην.
αν δε σε ζαλιζω μπορεις να μου πεις πιο mod(αν παιζει μεγαλο ρολο)
να χρησιμοποιω και σε τι watt να κινηθω;

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3445
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Ενα mod με καλη τιμη και αρκετο σε δυναμη και καλο μεγεθος ειναι το evic vtc mini, τωρα σε watt ξεκινας απο χαμηλα και σιγα σιγα θα το καταλαβεις που σου αρεσει

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
ΟΚ,ευχαριστω,αυτο ειναι ενα απο τα δυο που εχω :D

Αποσυνδεδεμένος nikonian

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
"νεουδι" κι εγω στο φορουμ,θελω να κανω μερικες ερωτησεις πανω στη σφιχτη τσιγαρισια τζουρα
εχω τρεις ατμοποιητες¨
aspire atlantis 2(κεφαλη 1,8aspire),joyetech delta 23(κεφαλη 1,4Ω),melo 2(κεφαλη 1,8aspire).
ποιος νομιζετε οτι ειναι ο ιδανικοτερος για σφιχτη τζουρα;
επισης αν δε ζηταω πολλα σε τι watt και αντιστασεις να παιξω;
απο mod(αν τα λεω σωστα-νεουδι ειπαμε) εχω τα eleaf istick pico και
evic-vtc mini.
εχω κοψει το τσιγαρο μετα απο 32 χρονια :D,πραγματικα δεν το πιστευω οτι εγινε κι αυτο
 ψαχνομαι τωρα  για κοντα στο τελειο τζουρες παρολο που μεχρι τωρα ειμαι ικανοποιημενος μ αυτα που εχω,διαβαζω το υπεροχο και κατατοπιστικοτατο φορουμ σας ασυστολα  και σκεφτομαι να μου κανω δωρο :) εναν ατμοποιητη που για πρωτη φορα θα εχω ψαχτει "μονος¨μου για την αγορα του,αν βεβαια νομιζετε οτι χρειαζεται.
Αν θέλεις να δοκιμάσεις πραγματικά σφικτή, τσιγαρίσια τζούρα χωρίς να ξοδευτείς δοκίμασε τον justfog g14. Κάνει 14ευρώ. Όλοι οι ατμοποιητές που έχεις είναι αρκετά πιο αεράτοι. Αν δεν κολλάς στο οικονομικό, πάρε έναν Nautilus, που ρυθμίζεται κιόλας.

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
ωραιος φαινεται ο justfog! :thumpup:
nautilus ποιο μοντελο ακριβως;
θελω  να ξοδευτω αλλα .... :angel:

Αποσυνδεδεμένος teargas

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Ο κανονικος κ ο μινι υπαρχουν.Ο ενας παιρνει 5μλ κ ο αλλος 2μλ.Στην ιδια τιμη,γυρω στα 35ευρω στα μαγαζια.

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
περιμενω αυριο ενα φιλο που εχει τον justfog,να δοκιμασω...
δοκιμασα και kayfun V4(κλωνος αλλα μου ειπε  οτι εχει αλλαξει deck και κατι αλλο εσωτερικα με original parts) και μου αρεσε πολυ...

Αποσυνδεδεμένος nikonian

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
SMOK T-DUX 4.0    Ο πιο σφικτός που έχω δοκιμάσει ποτέ, με 2ohm κεφαλή

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
ηρθε ο justfog,τον επλυνα ,τον γεμισα...αλλα δεν μπορω να τον δοκιμασω γιατι δεν εχω ανταπτορακι για 510 :eyesplash:
ασκησεις υπομονης μεχρι αυριο!

Αποσυνδεδεμένος nipapa

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Πολύ ωραίο θέμα @Atmos για να ενημερωνόμαστε και εμείς οι καινούργιοι.
Εγώ αυτή τη στιγμή παίζω με Nautilus (για όλη μέρα στο σπίτι), Nautilus mini & Triton mini (για τις εξόδους), με την 1.8Ω (BVC & Clapton).
Επίσης με Cubis, τον οποίο εκεί που τον είχα για πέταμα, με την 1.5Ω, τέρμα κλειστό τον αέρα και αυτό , πραγματικά μεταμορφώθηκε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110606 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159820 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515312 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146467 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303247 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 185 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530756 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801615 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11053 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet