vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Και εγώ θα ψηφίσω istick 30 , μόνο και μόνο επειδή μια Παρασκευή απογευματόβραδο που το αγόρασα μαζί με ένα gs air, έκοψα μαχαίρι 2,5 πακέτα  Lucky την ημέρα και τώρα με το ίδιο  αθάνατο σετ, κόβει τα Καρέλια η πεθερά (αυτή βέβαια με επισκευασμένες αντιστάσεις πλέον, όχι 3,5 ευρώ το κομμάτι 8) ;D)..

 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Που πήρα λάπτοπ μετα από καιρό που είχε χαλάσει το άλλο, απέφυγα το αυχενικό από το κινητό, άρχησα την αναζήτηση περί ατμού ,βρήκα το φόρουμ και εν τέλη 80 μέρες άκαπνος. :dance2:

Αποσυνδεδεμένος panagosg

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Hurricane V1.3 by E-Phoenix
Flawless 26650 Mod





Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Και εγώ θα ψηφίσω istick 30 , μόνο και μόνο επειδή μια Παρασκευή απογευματόβραδο που το αγόρασα μαζί με ένα gs air, έκοψα μαχαίρι 2,5 πακέτα  Lucky την ημέρα και τώρα με το ίδιο  αθάνατο σετ, κόβει τα Καρέλια η πεθερά (αυτή βέβαια με επισκευασμένες αντιστάσεις πλέον, όχι 3,5 ευρώ το κομμάτι 8) ;D)..

 :thumpup: :thumpup:

Παρασκευη απογευματοβραδο αξεχαστα και εγω με το ιδιο σετ (istick 30/gs air) εκοψα μαχαιρι 2,5 πακετα Ασσο μπλε 23αρι. Το σετακι αυτο αν και δεν το χρησιμοποιω πια, το εχω εικονισμα....

Αποσυνδεδεμένος valsam

  • ***
  • 791
ErlClonigen @10Ευρώ και προσπαθούν πολλοί μνηστήρες να τον αντικαταστήσουν αλλά αυτός εκεί: σταθερός, γευσάτος, απροβλημάτιστος, εύκολος σε στήσιμο & πλύσιμο, με τζούρα και χτύπημα όπως τα θέλω.

:respect:  :respect:  :respect:  ErlClonigin  :respect:  :respect:  :respect:
+1 και από μενα για τον ErlClonigin ,μονο που εγω τον πηρα 9 ολοκληρα ευρω!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Τελικά οι καλές αγορές μου είναι πολύ περισσότερες από τις αποτυχημένες, οπότε η λίστα μεγάλη. Χρονολογικά επιχειρώντας...
Κanger 808d carto - με απάλλαξαν από τη γάγγραινα του hybrid και λοιπών άθλιων εργοστασιακών του 2011, αλλά και την οικονομική αιμορραγία.
gemini mini - ένας εξαιρετικός εργοστασιακός για την εποχή του. Μου έστειλε τον πρώτο η Μαρία fabvape για δοκιμή και κατέληξα να πάρω όλη τη σειρά χρωμάτων. 
Το dna20 Dep-on μοντάκι μου, που ακόμη λειτουργεί, έστω και μισοσαραβαλιασμένο. Οχι απλά το πρώτο μου μοντ, αλλά μια μοναδική σε μικρό μέγεθος και βάρος ιδιοκατασκευή του μάστορα. 
Η Σοφία που με μύησε στους επισκευάσιμους. 
Ο kayfun lite+ που ακόμη τον χρησιμοποιώ καθημερινά, με τα πολλά αξεσουάρ του. 
Ο erlprinz, που τον περίμενα προπαραγγελία και απέκτησα ένα από τα πρώτα του κομμάτια. 
ο eviva μου, με την ακαταμάχητη γεύση. 
Τα 20-30-40 στικάκια μου. 
Ισως βάλω στη λίστα και το Minivolt, αν αποδειχτεί εξίσου ανθεκτικό και τον Φαινόμενο, με τον οποίο έχουμε μια σχέση ανταγωνιστική, ίσως ακόμη και... το τελευταίο απόκτημά μου, που ακόμη δεν είναι ανακοινώσιμο. 

Ολες αυτές οι αγορές θεωρώ ότι είναι εξίσου πετυχημένες, διότι χρησιμοποιήθηκαν και χρησιμοποιούνται για πολύ καιρό, με βόλεψαν, έκαναν απολαυστικό το άτμισμα και ήταν όλες τους ευκαιρίες αγοράς, είτε λόγω χαμηλής αρχικής τιμής, είτε λόγω εξαιρετικής τιμής από αγγελίες. Πριν και μετά από αυτές υπήρξαν κι άλλες πετυχημένες, οπότε θεωρώ αυτές που αναφέρω ως τις ξεχωριστά πετυχημένες. Για λόγους συναισθηματικούς, τα κανγκεράκια, ως η πρώτη μου επαφή με αξιοπρεπές και οικονομικό άτμισμα, o gemini ως ο πρώτος εργοστασιακός που λάτρεψα, το dna ως το πρώτο μου μοντάκι, o KL ως ο πρώτος επισκευάσιμος που με βόλεψε 100%, με τον απροβλημάτιστο χαρακτήρα του και τα πολλά του κοστουμάκια και το 20ρι στικάκι ως το πρώτο νέας γενιάς μοντάκι μου, είναι οι αγορές που ξεχωρίζω ακόμη περισσότερο ανάμεσα στις πετυχημένες.  

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Με σειρά εμφανίσεως:
1. Το Petra Tank ( ;)) του κυρ-Φάνη: μια ταπεινή αλλά σωστή κατασκευή που μαζί με τα Boge κάρτο της καλής εποχής με σταθεροποίησε στο άτμισμα.
2. Ο Ατέρμων. Δουλεύει απαράμιλλα και τον καμαρώνω κάθε μέρα. Απίστευτο μηχανικό.
3. Ο Eviva με την γεύση που σκοτώνει.

Αποσυνδεδεμένος blackdrone

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Tα τυφλα πουλια ο Θεος τα χτιζει φωλια....
Ναυτιλος x2
40αρι στικακι
cuboid 
magma κλωνος
φαινομενο  :respect:
Εν ολιγης μολις αραδιασα τον τωρα εξοπλισμο μου   ;D

Αποσυνδεδεμένος comandante7

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
  • keep faith and vape
Αν και σχετικα νεος στο ατμισμα, χωρις πολλες αγορες, μπορω να πω πως ο κλωνος kl+ ειναι η πιο πετυχημενη αγορα. Εχει ακριβως οτι θελω ατμιστικα, δε χαλαει ,δε λερωνει, φτιαχνει καφε, παει για ψωνια. Και ολα αυτα με πολυ λιγα λεφτα...

Αποσυνδεδεμένος Nostradamus

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος BillythekingRhodes

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμίζω 24 μήνες και βρήκα την υγειά μου!!!
Ο Aqua v2 μου.
Ο δεύτερος Aqua v2 μου.
Τα έξι Drip Tip της svoemesto, ..... με λείπουν άλλα τρία για να έχει ο κάθε άτμος μου το δικό του.
Ο Magma μου, ο οποίος κάθε φορά που αγοράζω νέο Dripper μου επιβεβαιώνει τα πρωτεία του και τις αρετές του.
Και βέβαια το couro coil μου που από τότε που το πήρα,  πέταξα τα μπλε μικρά,  άθλια,  τρυπανάκια της FT.




Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Το λευκό πρώτο vv μοντάκι δια χειρός seb!
Τότε που έξω κυκλοφορούσαν vamoκλαρίνα και προβατάκια μίνι, απλησίαστα για μένα ακόμα οικονομικά, κι αυτά από λίγους πολύ λίγους, ήρθε το μικρό αυτό πολυβόλο και ευχαριστήθηκα δύναμη!Και έτσι κάπως σιγά σιγά ξεκίνησε και η απόλαυση του ατμίσματος και οι cisco βρήκαν ταίρι...

Αποσυνδεδεμένος velix

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
η ποιο πετυχημένη μου αγορά και τα λεφτά εχουν πιάσει τόπο και δεν εχω ξανά ασχοληθεί να κοιτάξω να τα αλλάξω είναι όταν έγινα κάτοχος phainomeno momentus- και η καλύτερη επιλογή μια ανταλλαγή που έκανα να ανταλαξω το calix με zest εκει και αν επιασαν τοπο .. απο κλωνο επιασαν τοπο στο magma - μεχρι που απεκτησα apollo...απο μοντ το καλύτερο που αξιζε τα λεφτα του και επιασε τοπο το evic mini απαικτο... αλλα θα ηθελα να αποκτησο ενα sx ml - η του gprov το mod οταν η οικονομικές συνθήκες το επιτρέψουν. 

Αποσυνδεδεμένος GEORPOUL

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Το Vtc-mini

Τον Subtank mini


εξαιρετικα και τα δυο.............υπαρχουν σε συλλογη χρωματων!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Zizik

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
  • Smurfer
Αν και δεν έχω κάνει ποτέ κακή αγορά αφού κάνω ενδελεχή έρευνα πρώτα:

Nautilus, φυσικά. Φεβρουάριος 2014, επιτέλους αξιοπρεπής γεύση και χωρητικότητα. Παροπλίστηκαν μετά απο δεκατέσσερις μήνες.
Vaporshark rDNA40. Δεκαέξι+ μήνες, μηδέν προβλήματα. Συνεχίζουν.
Kayfun V4. Δεκαπέντε μήνες, επίσης κανένα πρόβλημα. Επίσης συνεχίζουν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33772 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534314 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59614 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8069 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237022 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 450 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13976 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136029 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084815 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35203 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9876 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478372 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy