vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

193 επισκέπτες, 10 χρήστες
maprix, giorgos1999, camber, petr@n, Jorge, JohnDag, tibolaso, mathimatikos1966, djfloor, petra

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Kayfun 4. Όχι τόσο για τα χρήματα (κλώνο πήρα), όσο γιατί με αυτά που διάβαζα εδώ μέσα είχα πολύ υψηλές προσδοκίες και προσγειώθηκα ανώμαλα. Κατά τ' άλλα, τα περισσότερα κλαμμένα χρήματα πήγαν σε υγρά και σε στοκαρίσματα.

Αποσυνδεδεμένος johnM

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • DIY or DIE
Με το eleaf istick 60w μαζι με το melo 2 άλλα όχι λόγο αξιοπιστίας μιας και το δικό μου έχει βγει γαϊδούρι μέχρι και κάτω έπεσε και λέω οχχ το σκότωσα άλλα μπααα μάζεψα τα κομμάτια του και είναι σαν να μην συνέβη πότε.
 
Αλλα το πλήρωσα 80€ και μετά διαπίστωσα ότι θα είχα πάρει και τα 2 χρώματα να τα έχω στην σειρά να τα θαυμάζω ακόμα τα κλαίω.

όσο για το melo 2 no comments...   :nope:

Ecig old harbour   κόντεψα να κάνω εμετό στη 3 η τζούρα κάτι ξέρουν που στο δίνουν για δοκιμή σε τελειωμένο carto με τελειωμένη μπαταρία! !

Sent from my GT-N5110 using Tapatalk


Συνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
nobacco hybrid. Οι μπαταρίες συμπαθητικές, αλλά τα carto του ήταν η ντροπή του η.τ. Ακόμη και εν έτει 2011. 
Κάτι g2-g4 ή κάτι συναφές σε κωδικό κλιαρομάιζερ, κάπου το 2012, από κινέζικο κατάστημα. Σάπιο πλαστικό. Ευτυχώς ήταν ανάξιο το ποσό. 
Ο,τι πήρα από ιναβέρα. Αρώματα και βάσεις, ειδικά τα καπνικά αρώματα (τότε δεν άτμιζα φρουτογλυκά) Χημικός πόλεμος, λέμε! Πρώτη φορά έπαθα πονοκέφαλο ατμίζοντας. Δεν τα άδειασα στην αποχετευση, φοβούμενη μήνυση από την greenpeace. Κατευθείαν στον κάδο με τα βιολογικά απόβλητα νοσοκομείου, σε ειδική συσκευασία. Ακολούθησαν αμέσως μετά 2 έτοιμα υγρά της dekang. Ηταν τέτοια η βρώμα τους, που ακόμη και τα κλειστά μπουκαλάκια με γάντια τα έπιανα, από φόβο μήπως μαραθούν τα δάκτυλά μου και μου πέσουν. 
Τέλος, πετυχημένη ποιοτικά αλλά αποτυχημένη ποσοτικά ήταν μια τριπλή παραγγελία από Κίνα το 2012, με κάρτο και κλιαρομάιζερ που δεν ατμίστηκαν ποτέ, διότι πρόλαβαν και βγήκαν νέα καλύτερα μοντέλα. Ακόμη αναπαύονται σε ένα κουτί στο ατμοσυρτάρι μου. 
Γενικά, δεν έχω κάνει πολλές ή δαπανηρές αποτυχημένες αγορές. Λίγο η ενημέρωση του φόρουμ, λίγο η καλή μου τύχη, βοήθησαν ώστε να έχω χαρεί σχεδόν ό,τι πήρα. 

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Σε συσκευές δεν εχω κανει πολλές αποτυχημένες επιλογές εκτός απο τη πρώτη που ήταν ενα kanger evod mega αλλα δεν ειχα ιδέα οταν πήγα σε κατάστημα και δεν ειχα γνωστό να μου προτείνει κάτι. Το αντικατέστησα μεςα σε δυο βδομάδες με ενα Istick 30 και ενα nautilus. Ουτε σε υγρα τοσο, γιατι ξεκίνησα νωρίς τα ακριβά υγρα αφου πέρασα ενα διάστημα μικρό απο liqua και diy που εκει πέταξα τα μισά υγρα που έφτιαξα που ήταν tjuice λόγω της εμμονής τους με τα μούρα σε καθε υγρο που δεν τα αντέχω. Πως κάποιος αντιπαθεί το βούτυρο... Ε ετςι εγω με τα φρουτα του δάσους :) οποτε μετα ξεκίνησα τα σοβαρά υγρα χεχεχε και ήδη ειχα σχηματίσει άποψη στο τι θελω περίπου αν και ειμαι της γνώμης οτι ενα υγρο που εχει τα λεφτά του δύσκολα θα σε απογοητεύσει αν ειναι στα γούστα σου η περιγραφή του! Τουλαχιςτον εγω δεν εχει τύχει να πετάξω υγρο των 15+ € που θα μπορούσα γιατι μερικές φορες τα περνω στα τυφλά αφου κάνω έναν έλεγχο πρώτα σε γνώμες στο Ίντερνετ όσο μπορώ.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος BillythekingRhodes

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμίζω 24 μήνες και βρήκα την υγειά μου!!!
Ωραίο αλλά... πονεμένο θέμα!!  ::)
Το μεγάλο μου κλάμα έπεσε στην αγορά του Aris Dripper. Στα σίγουρα ο κινέζος που τον κλώνιασε θα ήταν μεθυσμένος ή θα ήταν η πρώτη του προσπάθεια. Απόλυτα χαλασμένος και απαράδεκτα κατασκευασμένος. 
Και δεύτερη φορά ένας erlkonigin στην κυριολεξία απαίσιος. 

Ευτυχώς στους περισσοτέρους από εμάς, 
αυτά τα .... κλάματα μεταφράζονται σε εμπειρίες




Αποσυνδεδεμένος giorgos640

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
σε οτι αφορα τα λεφτα που εχω δωσει ειναι κινεζικα γιατι ειναι οτι χειροτερο και σε εναν le zephyre εκει εκλαψα πραγματικα σιγα την ποιοτιτα κατασκευης μας ζαλισαν τα ευτιχως τον ξεφορτωθηκα  γρηγορα υπαρχουν ελληνικα προιοντα κλασης ανωτερα και απο πλευρας κατασκευης και τροπο ατμισματος προσωπικη μου αποψη παντα ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
λεφτα που σιγουρα εκλαψα ειναι απο την αγορα του aris pro γιατι τον πηρα και γνησιο και πριν φτασω στον μηνα εγινε αυτο που φαινεται στη φωτο...... :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Ξεκίνησα το άτμισμα (μετά από άπειρη μελέτη και συγκρίσεις) με ένα eGo-W.
Δεν κλαίω γι αυτό: μου έδινε αυτό που χρειαζόμουν, ήταν αξιοπρεπές.
Κλαίω για τις ανταλλακτικές αντιστάσεις που έπαιρνα μετά από αυτές που είχε το κιτ. Έσταζαν τα δάκρυα, έσταζε και το υγρό, 3-4 εβδομάδων ατμιστής έφτασα στα όριά μου.

Αλλά το περισσότερο κλάμα έπεσε με τον Kanger Aerotank. Μου άρεσε περισσότερο από τον Ναυτίλο, το πήρα Αυγουστιάτικα από άσχετο μαγαζί λόγω ανάγκης και πρέπει να κατάφερα 1-2 μέρες άτμισμα. Πιο πολύ σκούπιζα παρά άτμιζα. Τριαντακάτι ευρώ το σαπάκι. Παινεμένο, όπως οι περισσότερες φόλες που αγοράζουμε, γιατί τις παινεύουμε όλες (την πρώτη εβδομάδα) αλλά το βρισίδι και το κλάμα γίνονται σιωπηρά, χωρίς διαφημίσεις! :yes:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Υγρό Agrinio. Τελεία. "Δεν περιγράφω άλλο!"

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
το μεγαλυτερο κλαμα παντως εμενα ηταν με το vaporshark rdna40 για πολυ κλαμααα :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: στο μηνα δεν ειχε μεινει χρωμα επανω και ηταν απο τις τελευταιες εκδοσεις και στους 4μηνες και 3 μερες αφου περασε η εγγυηση παρεδωσε πνευμα :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος christako

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Νobacco hybrid το 2012 αν θυμάμαι καλά. Δεν με κάλυψε και στους δύο μήνες γύρισα στο κ.τ
Πρόσφατα δεν τα βρήκαμε με κλώνο του velocity rda, όμως ο φίλος που τον έδωσα είναι ενθουσιασμένος.

Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
The Dripper by Leo. Ίσως είχα μεγάλες προσδοκίες από αυτά που διάβαζα στο φόρουμ. Δεν τα βρήκα ποτέ με τα ιδρώματα του (sic) στον πόλο.

Αποσυνδεδεμένος mastoras79

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
nobaco omikron ούτε μια τζούρα καλή (μόνο το κουτάκι άξιζε το χρησιμοποιώ ακόμα)

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Αγρίνιο, μέντα, καραμέλα... 18€ μια τζούρα το καθένα. Το αγρίνιο σιροπάκι παιδικό κανονικό, η μέντα αν βάλεις πάνω από 1 σταγόνα στα 50μλ κλάφτα και η καραμέλα μάλλον έπρεπε να συνοδεύεται από ινσουλίνη ή να την λένε πασταμέλα.
Πέραν τούτου, καθαρίζοντας την αποθήκη εχτές ανακάλυψα τα ηρωικά και πανάκριβα Amigo με σήμα το μουστάκι...50+ ευρώ άκλαφτα. Ακόμα τα έχω μέσα στο κουτί με τα 1 ανταλλακτικό καρτο αχρησιμοποίητο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135718 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084163 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34900 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 84 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9441 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476369 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114660 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271125 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1503 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos