vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

232 επισκέπτες, 4 χρήστες
thanos1071, manoslykos, lounik, Jorge

Twitter

Συζήτηση περί κανονισμών του φόρουμ: ερωτήσεις προς τη Διαχείριση και το Συντονισμό.

Αποσυνδεδεμένος 314

  • **
  • 131
Οκ με καλυψατε. Κυριως ο atmos και ο cruiser79, ενω η petra εδινε bravo σε posts που δεν απαντουσαν την ερωτηση χωρις να δινει καποια απαντηση :tongue_smilie:


Ευχαριστω και τα υπολοιπα μελη που προσπαθησαν να εξηγησουν την κατασταση, αν και εγινε με υποθεσεις κατα κυριο λογο.


Ναι, εφερα πολυ ακραια παραδειγματα, το γνωριζω καλα. Δεν βρηκα απαντηση με το search παρα μονο γκρινια απο αλλους νεους η χιουμορ απο παλαιοτερα μελη. Γι'αυτο και αποφασισα να ρωτησω. Νομιζω ειναι προς οφελος ολων η απαντησεις που δοθηκαν και θα βγουν ευκολα σε search. Ευχαριστω


Δεν ειμαι καν 13 ωρες ενεργος. Στην πραγματικοτητα ειμαι πολυ λιγοτερο. Πολλες φορες αφηνω το tab και το pc ανοιχτο για ωρες χωρις να ειμαι καν μπροστα του. Αλλα ειχα διαβασει αρκετα πριν γραφτω, δεν βλεπω πως το ενα αναιρει το αλλο και τι σημασια εχει ποσες ωρες ξοδευω εδω.

Αποσυνδεδεμένος nikoshek

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Θέλω να ρωτήσω κατα πόσο θεμιτό είναι, να υποδείξω σε νεό σχετικά μέλος του φόρουμ που ενδιαφέρεται να μεταπηδησει από εργοστασιακό σε επισκευάσιμο, το λινκ μιας αγγελίας (όχι δικής μου) που κατα την γνώμη μου ανταποκρίνεται στην επιλογή του.

Αποσυνδεδεμένος tsioumiou

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Γεια σου ρομποτακι , θα μου πεις τον κωδικο σου ?
Και το λινκ να του δωσεις νομιζω δεν θα μπορεσει να το δει

Αποσυνδεδεμένος nikoshek

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας


Αποσυνδεδεμένος nikoshek

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Σίγουρα είναι απλό και υπέθεσα ότι καταλάβατε πως πληρεί του όρους που αναφέρεστε.
Στην ερώτηση μου, δεν μου απαντάτε αγαπητοί μου. Είναι θεμιτό;

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Αν πιστεύεις ότι μπορείς να τον βοηθήσεις στην αναζήτησή του και ανταποκρίνεται σ' αυτό που ψάχνει, θα έλεγα ότι θεμιτό θα ήταν να το θέσεις (με ένα ΠΜ) πιο γενικά και όχι στοχευμένα σε μία αγγελία. π.χ. "Κοίτα λίγο τις αγγελίες με τους Kayfun, νομίζω ότι κάποιες ανταποκρίνονται στις αναζητήσεις σου".  :)

Αποσυνδεδεμένος RennOs

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Στο φορουμ αυτο που ειναι οι αγγελιες ?

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
κατω κατω και θα τις δεις οταν διαβασεις αυτο http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,695.0.html

Αποσυνδεδεμένος RennOs

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
μπα τπτ μου λέει πίνακας δεν υπάρχει η δεν ειναι προσβάσιμος από εμένα ..

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868

Αποσυνδεδεμένος RennOs

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
thnx φίλε , σε τόσα φορουμς που μπαίνω π.χ. insomnia ,πρώτη φορά το βλέπω αυτό 50 μνμ ... σε ωθεί να πεις την μλκ σου όταν δεν πρέπει έτσι για να μαζέψεις τα 50 και να δεις το " προνομιο" των παλιών   .... νύχτα !

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
σοβαρο φορουμ το ινσομνια ε;  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kkourk

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
thnx φίλε , σε τόσα φορουμς που μπαίνω π.χ. insomnia ,πρώτη φορά το βλέπω αυτό 50 μνμ ... σε ωθεί να πεις την μλκ σου όταν δεν πρέπει έτσι για να μαζέψεις τα 50 και να δεις το " προνομιο" των παλιών   .... νύχτα !

Συμφωνώ με τα λεγόμενα του φίλου. Γεγονός είναι ότι σε ωθεί σε φλυαρία στην αρχή λόγο των 50 μνμ.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis Hond

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
  • Stay hungry Stay foolish
    • Olympic Idea
Δεν χρειάζεται να γράφει κάποιος ότι να'ναι για να πιάσει τα 50 μηνυμάτων για να δει τις αγγελίες.  Αν είναι αυτός ο στόχος τότε οκ αλλά εδώ είναι για να ενημερωνόμαστε, να γράφουμε απορίες και να μπορέσουμε αν έχουμε την γνώση να απαντάμε σε ερωτήματα άλλων για να τους βοηθήσουμε. Για αγγελίες υπάρχουν και ομάδες στο fb.

Πέραν αυτού το συγκεκριμένο νήμα απευθύνετε σε μια προσπάθεια παιδιών που θέλει να κάνει κάτι το διαφορετικό και έχουμε βγει αρκετέ off topic.   

Από τον συντονισμό : Έγινε μεταφορά των τελευταίων οκτώ απαντήσεων από το θέμα
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,25440.msg836387.html#msg836387
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 17, 2015, 09:24 από Tem »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 954 110706 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:51
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159940 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515414 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146487 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303283 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12799 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530832 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201477 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801667 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11077 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41004 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet