vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2290
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Συγνώμη για το offtopic, αλλά σας έχει τύχη όταν κάνετε μια αγορά από το 2fdeal να σας λέει στο status της παραγγελίας "Awaiting Confirm Payment"; Πλήρωσα με Visa από την Revolut. Άλλες αγορές που έχω κάνει και από κίνα με Revolut δεν είχα θέμα. Σήμερα που έκανα αγορά δεν μου έχουν τραβήξει ακόμα τα χρήματα από μέσα και δεν λέει κάπου για payment confirmation ώστε να ολοκληρωθεί η συναλλαγή. Αν και δεν χρειάζεται κανονικά.

Μάλλον η περίπτωσή σου ήταν αυτή. Η δική μου αφορούσε πληρωμή με offline Paypal, αλλά υποθέτω πως είναι παρεμφερής της δικής σου με Revolute.
Παράθεση
We will update your order to "Awaiting shipping" and process your order after confirmation of receiving payment on PayPal.
If your order status wasn't updated in time, please don't worry, it is because of time difference, we will check it and update it manually when we back to work.".

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Όλα καλά στο τέλος. Πρώτη μου παραγγελία από 2fdeel. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να παραλάβω τον Kuma μέχρι τα Χριστούγεννα!!! Μου απαντήσανε και από 2fdeal ότι μερικές φορές παίρνει και μέχρι 3 ήμερες μέχρι να ολοκληρωθεί η πληρωμή.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2290
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Καταλαβαίνω την αδημονία σου, ΑΛΛΑ σε περίοδο γιορτών, τις δυσκολίες γενικά στις μεταφορές & τα anti covid μέτρα στην Κίνα, να εύχεσαι να τον παραλάβεις για πρωτοχρονιάτικο δώρο. Καμιά βδομάδα θα τον βλέπεις σε κατάσταση "awaiting shipping", 1-2 μέρες για να τον "δεις" στην Ολλανδία (αν & πρέπει να άνοιξαν νέα αποθήκη για ΝΑ. Ευρώπη-τελευταία μου ήρθε από Τσεχία) & μετά υπολόγισε κάπου 2 βδομάδες μέχρι να του κάνεις το παρθενικό του μπανάκι. ΚΑΛΟΑΤΜΙΣΤΟ το εργαλείο!!!  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 01, 2022, 19:27 από treloneritis »

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι να γίνει το θαύμα των Χριστουγέννων και να το παραλάβω λίγο πριν... :) :)

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Μια τελευταία ερώτηση (off topic :angel: ), με ποια κούριερ έρχεται όταν φτάσει Ελλάδα;

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2290
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Δες ινβοχ σου...  :)

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Θενκς!!!  :) :)

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα. Τον ulton edge τον παρήγγειλα 14/11 και τον είχα σπίτι 28/11. Μια χαρά για Κίνα δεδομένου ότι αντίστοιχα κινεζομάγαζα με ηλεκτρονικά είδη και μεγαλύτερη εμπορευσιμότητα/δραστηριότητα έκαναν λίγο παραπάνω. Παρήγγειλα τον kuma 30/11 και βλέπω να είναι σε αεροδρόμιο της Κίνας οπότε οριακά όποιος παραγγείλει αυτές τις μέρες γλυτώνει το φόρτο των Χριστουγέννων

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Καλημέρα, μακάρι να τον παραλάβουμε πριν τα Χριστούγεννα να τον χαρούμε!!!! :) :)
Εμένα δεν μου έχουν στείλει ακόμα κωδικό αποστολής.

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας

Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click





Από εξτραδάκια έχω πάρει αυτό: https://www.2fdeal.com/ulton-fev-plus-kit-flash-e-vapor-top-filling-juice-control-kit-316ss-3ml_p17843.html
και αυτό: https://www.2fdeal.com/flash-e-vapor-fev-v45s-style-rta-build-deck-base-improved-silver_p16798.html
Στο πρώτο γεμίζεις από επάνω αλλά έχει μειωμένη χωρητικότητα και στο δεύτερο κάνει το στήσιμο παιχνιδάκι.
Επίσης κοίτα για βίδες για την ρύθμιση του αέρα σε περίπτωση που τον θέλεις πιο σφικτό


Καλησπέρα φίλε. Να σε ρωτήσω για το νέο  deck, πως παίρνει την αντίσταση? Ίδιο στυλ με τον προηγούμενο?

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click


Το ίδιο στύλ με περισσότερη ευκολία
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 02, 2022, 15:44 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Μόλις παραλάβετε τον  kuma περιμένω εντυπώσεις σε σχέση με fev & bishop αν έχετε κάποιον από τους δύο που προανέφερα.
Όχι τίποτα άλλο για να το βάλω και εγώ παραγγελία αλλιώς να κάτσω στα αυγά μου 😀

Αποσυνδεδεμένος Xameno_Skli

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • live and let live.....
Έχω τον Yftk Fev 4.5s+. Εννοείτε πως θα γράψω τις διαφορές και άμα αξίζει η παραγγελία. Η σύγκριση θα γίνει με την ίδια αντίσταση (Kanthal 26Ga 2.5mm 7 σπείρες), με το ίδιο βαμβάκι (bp mods cotton pro 2.5mm) και φυσικά με το ίδιο Net υγρό (azhad’s elixir non filtrati sweet vanilla) εννοείτε και τις 3 καμπάνες που έχει μέσα.... Άμα καταλάβω διαφορά. :angel:

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Εν αναμονή λοιπόν με το καλό να παραλάβετε και οι δύο τον kouma

Αποσυνδεδεμένος kostas...

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Δεν κρατήθηκα άλλο και τον παράγγειλα σήμερα τον Kuma. Σε μερικές μέρες θα ξέρουμε!
Επίσης πήρα και τη νέα καμπάνα για τον fev οπότε διπλή η αγωνία.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110759 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159967 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515421 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146498 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303300 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12799 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530848 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201481 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801676 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11083 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41006 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet