vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

260 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, georgeboy, SuperSayian, dallaskdp, Tem, manoslykos

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος moroua

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 11:35 »
Ποιά ντροπή και αμηχανία?Εχω βαρεθεί πια μετά απο 2 και πλέον χρονάκια να εξηγώ οτι τα μεγάλα μοντ(τι πουρί ειναι αυτο!!!!!,σε λιγο θα κυκλοφορεί με μεταφερόμενο αργιλέ!!!!!!!)γιατι ουσιαστηκα η μεγαλυτέρη ειρωνια που δεχόμαστε ειναι απο αυτά, δεν ειναι ουτε φιγούρα ουτε ανωμαλία του εγκεφάλου μου αλλα πολύ απλά ειναι εργαλεία της ατμιστικής απόλαυσης....... που βιώνω καθημερινά!!!!!!!!!!!
Αμήχανα για το η.τ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!Σίγουρα ενόχληση για το μέγεθος του εκάστοτε μοντ που ειχα και που επρεπε να δικαιολογώ αλλα και πάλι δεν πειράζει............ πρέπει να υπερασπιζόμαστε τις επιλογές μας και τελικά οπως λεει και ενα σχετικο ασμα που μου ηρθε τωρα .... Σε οποιους αρέσουμε για τους αλλους δεν θα μπορέσουμε  ;D ;D :yes:

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 11:36 »
Aυτά τα ΒΟΔΙΑ είναι bersekero που μας την χαλάνε  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Αλλά εμείς απλά  :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

Αποσυνδεδεμένος geokaza

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
    • George Kazazis
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 11:43 »
Όταν νοιώθω ότι μπορώ και αναπνέω μέχρι τέρμα, ότι δεν βήχω, ότι δεν λαχανιάζω, δεν παν' να λένε ο,τι θέλουν. Κακό του κεφαλιού τους.

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 11:51 »
Ποτέ δεν ένοιωσα αμήχανα παιδιά, και όταν με ρωτούσαν για την κουμούτσα, άνοιγα την μπανάνα που φοράω πάντα και τους έδειχνα τις εφεδρικές 4 μπαταρίες 18650 που πάντα πλήρως φορτισμένες μου εξασφαλίζουν την τέλεια απόλαυση.

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 11:59 »
Αμήχανα ...Χμμμμ....Ποτέ (ή τουλάχιστον όχι ακόμα) γιατί απο την μια όταν με ρωτήσουν τι κρατάω τους λέω τι είναι και τους αφήνω να το ψαχουλέψουν (οχι τζούρα απο το δικό μου tip) και απο την άλλη όταν αρχίσουν τα ειρωνικά σχόλια για το μέγεθος η απάντηση που πέρνουν είναι οτι στις μπαταρίες το μέγεθος ΜΕΤΡΑΕΙ,οπότε δεν μπορούν παρα να το καταπιούν .:p

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 12:00 »
βασικα ποτε δε ντραπηκα για το οτιδηποτε εκανα ποσο παραπανω για ενα θεμα που αφορα την υγεια μου και την υγεια μου
το προσωπικο μου στυλ ηταν παντα ενα Prince στο χερι μαζι με το zippo μου που εχω καμια 10αρια συλλογη μαζι με τον rohnson δωρο αραβωνα...
αλλαξα το προσωπικο μου στυλ με το μοντακι που γουσταρω να κυκλοφορω καθε μερα (τωρα τελευταια μονο με προβαρι και σφεροιδ-κιλλερ)
η υγεια μου εχει καλυτερεψει κατα το πολυ και δε μασαω ευκολα απο λογια αλλων αντιθετα τους ψηνω τους μαθαινω τους βοηθαω οσο μπορω
η τελευταια κουβεντα που ακουω ειναι αντε παρε απο δω του ντουμανι σου μας εσκασες!απλα επειδη το συνεφο ειναι μεγαλο τπτ παραπανω τπτ λιγοτερο
οταν δε εχω το vapagaki στο χερι εκει ρωτανε περισοτερα καθως δεν εχει συνηθισει κανεις ενα κουτι που ατμιζει...και τους κανει πιο πολυ εντυπωση
βεβαια αν κανεις επιμενει και γουσταρει να μου κανει κουλτουρα και χαβαλε εκει παιζουν 2 περιπτωσεις
του την λεω και γω για τον καρκινο που θα παθει απο το τσιγαρο και το χαπ που τον τριγυρναει χαριτολογωντας μπας και ξυπνησει λιγο ο εγκεφαλος και οχι ωμα

και σε ακραια φαινομενα κραδαινω το προβαρι....χαχαχαχαχα

αυτα

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 12:08 »
με μασάτε ρε με τίποτα, διαβάστε και θα καταλάβετε.

είμαστε στα γενέθλια του πιτσιρικά της αδερφής της γυναίκας μου (πρώτα γενέθλια του μικρού, οπότε καταλαβαίνετε χαμος, πολύς κόσμος κάθε ηλικίας και μυαλού), βγάζο το Η.Τ. (Custom 18650 vv/vw μπαταριοθήκη με Α2 Classic. Αμεσως αρχίζουν όλοι το δούλεμα, τι γκουμουτσα είναι αυτή, είναι βαρύ, είναι αηδία και και και (μεχρι γελείο το είπαν). Εγω χαλαρός, ανετος και ωράιος με την γνώριμη αναισθησία που με διακατάχει ατμίζω 18μγ Decadent Vapour, Tabacco. Συνεχίζει ο σχολίασμός..... ανοίγω μία το τσαντάκι και βγάζω ένα τανκακι με EL Toro Guevara, ξεβιδώνω τον α2 βιδώνω το τανκάκι. Εδώ ξεκινάει δεύτερος γύρος σχολιασμου, τρανσφόρμες, μικρός μάστορας και άλλα τέτοια.

Αφού όλο αυτό είχε πάει καμια ώρα και κάποιοι εβγαιναν στο μπαλκόνι για να καπνίσουν πετάτω το εξής :

--- Ρε παιδιά να σας κάνω μια ερώτηση, πόσοι από εσάς δοκιμάσατ και πήρατε ηλεκτρονικό τσιγάρο ;

--- Συνολικά 14 άτομα είχαν πάρει Η.Τ.

--- Πόσοι από εσάς συνεχίζουν ακόμα ;

---  :'( :'( :'( :'( Κανεις !!!!!

και απαντάω με άκρως ειρωνικό ύφος, Πηγαίνετε όλοι εσείς τωρα έξω να κάνετε το Κ.Τ. και μετά αν θέλετε να σας πω μερικά πράγματα για τις γκουμούτσες και τα τρανσφορμερς και πως παραμένεις σε αυτά και δεν έχεις καμια επιθυμία για Κ.Τ.


Σιγά μην νταπούμε κιόλας !!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος vantamis

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 12:10 »
εχθες το βραδυ ειμουνα οικογενειακος σε ενα"οινοποτειο" :laugh1:
δεν ακουσα σχολια ουτε για το μεγεθος (GGTS+Iatty) ουτε για τιποτα
το μονο που λεγανε ......τη ντουμανια ειναι αυτα?(διπλη στον Iatty)
εχω ξεπερασει εδω και 1 χρονο περιπου το κομπλεξ του μεγεθους,απο τη στιγμη που το ευχαριστιεμαι εγω,οι υπολοιποι περιτευουν
κακόπροερετους και κολλημενους δεν εχω συναντηση ακομα
αλλα για τα παντα υπαρχει η πρωτη φορα

Δεν το συζητώ! Εννοείται ότι τα ντουμάνια συνήθως προκαλούν δέος!

Αυτό που με "στεναχωρεί" κυρίως, είναι ότι τα περισσότερα κακόβουλα ή/και "κοροϊδευτικά" σχόλια
προέρχονται από καπνιστές που έχουν δοκιμάσει και δεν ικανοποιήθηκαν από το Η.Τ.
Σ'αυτήν την περίπτωση τους εξηγώ ότι το ίδιο ένιωσα κι εγώ με το πρώτο μου Η.Τ. και μετά ψάχτηκα στα forum κλπ
και βρήκα αυτό που με ικανοποίησε 100% και να γίνει η αιτία ώστε να παρατήσω τελείως το κάπνισμα,
χωρίς να συμβιβάζομαι καθόλου.

Δεν ξέρω αν είμαι απλά τυχερός, αλλά ευχαριστιέμαι πολύ περισσότερο πλέον τον ατμό,
από τον καπνό...

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 13:48 »
Σιγά να μην ντραπώ και βρεθώ σε αμηχανία,δεν σφάξαν!! :popcorn:
Αυτό που θέλω είναι να πάρω ένα μηχανικό mod ss πχ ggts και όταν πίνω καφέ να το λύνω να το σκουπίζω και να το γυαλίζω για να πέρνα και οι ώρα ευχάριστα γιατί βαριέμαι εύκολα!!

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 14:39 »
εμένα όσες φορές με έχουν κοιτάξει περίεργα με το ego-c μου , κατευθείαν βγάζω το dna mod με giant επάνω και τους πετάω τα μάτια πιό έξω ακόμα  :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 15:10 »
Εκπληξη ένιωσα...μόλις προχτές, προχωρώντας στο δρόμο και ατμίζοντας εννοείται, έχουν σχολάσει κάτι τσιλιβήθρες (ήταν δεν ήταν 10χρονα) και πετάγεται ένας με την ατάκα: "μπααααα? ηλεκτρονικό τσιγαραααακι? ^-^ " Σέρνοντας τα φωνήεντα-τύπου μαγκιά!! :)) :))
Ε, με πιάσαν τα γέλια!!
Γιατί να ντραπώ; (γενικά μιλάω τώρα). Να θυμώσω είναι πιο πιθανό αλλά να ντραπώ με τα παραξενεμένα βλέμματα επειδή υπάρχει άγνοια; Σιγά!
Αμήχανα νιώθω όταν μου ξεφεύγει και κάνω τζούρα (από συνήθεια) χωρίς να έχω ρωτήσει πρώτα αν επιτρέπεται σε συγκεκριμένες περιστάσεις :-[
Αλλά, σιγά τώρα, που θα αποκτήσουμε έξτρα συνδρομάκια λόγω χρήσης ηλεκτρονικού!!! Λες κ δε μας φτάνουν όλα τα άλλα :tongue_smilie: :laugh1:
Μικρά, χρωματιστά, γκουμούτσες, έστω απλές ego :indifferent: αντί για πρωτότυπες κατασκευές κύριε alexmach μας :sign0001: (δε βρήκα καλύτερη φατσούλα για να εκφράσω την ξινίλα μου στο πρόσωπό σας :laugh1: ), ό,τι τραβάει η όρεξη του καθενός!
Κατά τα άλλα, όπως λέει μια θεία...προχωρημένης "ωρίμανσης" από τα βόρεια:
"Φάτε τον κ@λο μου!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: "

Αποσυνδεδεμένος obsession

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 16:54 »
Ντροπη οχι, αμηχανια οταν κανα μηνα πριν που ο καιρος ηταν ακομη καλος και ημουνα με φιλες για καφε σε εξωτερικο χωρο εμφανιζεται καποιος ξαφνικα  απο το πουθενα και με ιεραποστολικο υφος και πολυυυυ   δυναταααα  ωστε να ακουστει καλα  κηρυσει "Αυτο που καπνιζεις ειναι χειροτερο απ το  τσιγαρο.Το ξερεις?"  Γυριζουν ολοι να δουν την   εγκληματια. " Και που το ξερεις εσυ?" ρωτα η φιλη μου "Τοπαν 2 γιατροι στην τηλεοραση "   

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 17:05 »
Δυστυχώς και το τονίζω κιόλας ΔΥΣΤΥΧΩΣ αν και 2+ χρόνια ατμιστής πολλές φορές ντράπηκα να βγάλω το η/τ μου και ή δεν άτμιζα καθόλου ή έκανα κανά κ/τ αν με πιάναν τα διαόλια μου. Αλλά έτσι είναι φτιαγμένος ο κάθε άνθρωπος, άλλος κυκλοφορεί με το σώβρακο στο Σύνταγμα και άλλος ντρέπεται να φανεί ο αστραγαλός του.

Αποσυνδεδεμένος maxtor10

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 18:01 »
Εγω παντως οχι δεν ντρεπομαι αλλα το διαφημίζω κιολας,πρωτα σε οποιον μου πει το οτιδηποτε τον/ην απομακρυνω λογο που σκυλοβρωμαει η ανασα τσιγαριλα.
Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι αν σου πει καποιος κατι  στο καφε που εχεις αραξει για πιεις τον καφε σου "οτι απαγορευεται ή γιατι εχει νικοτινη και δεν εχει βγει καποια εγκυκλιος που να το επιτρεπει "δυστυχως πρεπει να τσακωθω εωσ οτου ή με παρατησει την ησυχια μου ή καλωντας την αστυνομια που δεν εχει γινει εως τωρα, απλος με αφηνουν ησυχο.

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 18:29 »
Με τα μοντ νοιωθω αβολα...πολυ αβολα.Με κοιτανε περιεργα και πολλοι μου πιανουν συζητηση...οχι με αρνητικο τροπο αλλα απο απλη περιεργεια...
Ειναι κατι στιγμες που θελω την ησηχια μου και βαριεμαι να κανω τον αντιπροσωπο..λες και προωθω ενα προιον μιλωντας για αυτο :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 15 8099 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 25, 2024, 21:40
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33805 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534365 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59629 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237056 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 479 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13986 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136040 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084910 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35220 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9928 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478547 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy