vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

141 επισκέπτες, 3 χρήστες
thodoris20vt, manoslykos, pngtszs1976

Twitter

Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« στις: Μαρτίου 26, 2010, 14:48 »
Με μεγάλη μας χαρά ανακοινώνουμε ότι το φόρουμ μας έχει πια το δικό του banner για μέρες χωρίς κάπνισμα και αριθμό τσιγάρων που γλίτωσε κάποιος από τότε που διέκοψε το κανονικό τσιγάρο και το γύρισε σε ηλεκτρονικό.

Ας είναι καλά o zoobi :thumpup: που έφτιαξε τον κώδικα και o liquidx :thumpup: που τα σχεδίασε. Τους ευχαριστώ πάρα πολύ.  :yes:

Όποιος θέλει να έχει το banner στην υπογραφή του, συμπληρώνει τη φόρμα που θα βρει εδώ, διαλέγει την παραλλαγή που θέλει και από την τελική οθόνη αντιγράφει τον κώδικα που του δίνεται και τον βάζει στην υπογραφή του.

Για όσους δεν ξέρουν τι εστί "υπογραφή", είναι το κείμενο (ή εικόνα) που εμφανίζεται μόνιμα κάτω από κάθε μήνυμα που δημοσιεύουμε.
Για να βάλετε κάτι στην υπογραφή σας (όπως το banner που αναφέρουμε), πηγαίνετε πάνω στο Μενού > Προφίλ > Προφίλ φόρουμ > Υπογραφή και στο πλαίσιο που είναι δεξιά από την "Υπογραφή" βάζετε (με επικόλληση) το κείμενο που αντιγράψατε για το "banner χωρίς τσιγάρο".

Τον κώδικα αυτόν μπορείτε να τον βάλετε και ως υπογραφή και σε άλλα sites, blog ή φόρουμ αν θέλετε.  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 22, 2022, 07:58 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 26, 2010, 14:49 »
Για να προλάβω κάποιους που έχουν την ιδέα:

Δεν πρόκειται να βάλουμε και πληροφορίες του στιλ "γλίτωσα τόσα λεφτά" κτλ. πράγματα σχετικά με το κόστος. Το έχουμε δει σε ξένα sites αλλά τελικά η πληροφορία είναι ουσιαστικά άχρηστη. Εκτός του ότι οι τιμές αλλάζουν συνεχώς, κανένας μας δεν είναι τόσο σταθερός στην κατανάλωση αλλά εκτός από αυτά, πολλά λεφτά πάνε σε πειραματισμούς και γνωριμίες με νέα προϊόντα. Οπότε ας μη συζητάμε για αυτόματο υπολογισμό του κόστους.

Εκτός αυτού δε θέλουμε και μεγάλη φλυαρία στο μικρό χώρο που προσφέρεται από τις μικρές διαστάσεις του banner.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 26, 2010, 19:17 »
Συγχαρητήρια zoobi και liquidx :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Είστε φοβεροί παίδες!! :respect:

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 26, 2010, 20:58 »
Πολύ ωραίο παιδιά  :thumpup:
Το έβαλα και εγώ.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 26, 2010, 21:56 »
Μπράβο πολύ όμορφο!

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 27, 2010, 00:50 »
zoobi και liquidx  :respect: και ενα ακομα καλο ξεχωριζω την αλλαγη μηνυματων χωρις να δω ονοματα.....αφου σχεδον το εβαλαν οι περισσοτεροι  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 27, 2010, 01:03 »
Mόλις ήρθα σπίτι και το πρώτο που έκανα είναι να υιοθετήσω το νέο banner .
Συγχαρητήρια στο νονό και στον κατασκευαστή !!!   :thumpup: :thumpup: :thumpup:
______________________
Όσο περισσότερα πρόσωπα (αντιπαθώ τον όρο "άτομο") από τους συμμετέχοντες στο forum γνωρίζω , τόσο πιό πολύ εν8ουσιάζομαι με την ποιότητά τους!
Σήμερα γνώρισα τον Γιώργο - zoobi . Είπαμε να πιούμε έναν καφέ στην Αγ Παρασκευή και παραλίγο να μας πάρει το βράδυ ΙοΙ
Εξαιρετικός συζητητής και επαγγελματίας ! Χαίρομαι που με την ιδιότητά μου ως moder  :wall: :wall: :wall:έχω την ευκαιρία να γνωρίσω μερικούς από εσάς συνατμιστές !


Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 27, 2010, 01:24 »
Πραγματικά όμορφο....

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 27, 2010, 02:10 »
Μπράβο μπραβο βρε παιδιά! :respect: :respect: :respect:
Πάντα το σκεφτόμουν ότι μας έλειπε ένα δικό μας banner και το κάνατε με τον καλύτερο τρόπο
Είναι φανταστικό, το forum σκίζει!!

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 27, 2010, 02:39 »
πολυ ωραιο... μπραβο σας...  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 27, 2010, 10:01 »
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια :) Περάσαμε ωραία σε όλη τη φάση δημιουργίας και τώρα που ξεκινήσαμε, δεν σταματάμε :)). Η επόμενη έκδοση θα περιλαμβάνει μέτρηση του βάρους εξ' αποστάσεως, θερμόμετρο, βαρόμετρο, πυξίδα, ταρωμαντεία και ανιχνευτή ψεύδους :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Ο liquidx ήδη φτιάχνει τρισδιάστατη αναπαράσταση του σύμπαντος ώστε να προσθέσουμε και αστρονομικές μελέτες, εγώ δήλωσα άρρωστος, έβαλα την τιμονιέρα και παίζω GTA και ο Atmos τραβάει τα μαλλιά του προσπαθώντας να μας επαναφέρει στην πραγματικότητα. :laugh1:

Όσο περισσότερα πρόσωπα (αντιπαθώ τον όρο "άτομο") από τους συμμετέχοντες στο forum γνωρίζω , τόσο πιό πολύ εν8ουσιάζομαι με την ποιότητά τους!
Σήμερα γνώρισα τον Γιώργο - zoobi . Είπαμε να πιούμε έναν καφέ στην Αγ Παρασκευή και παραλίγο να μας πάρει το βράδυ ΙοΙ
Εξαιρετικός συζητητής και επαγγελματίας ! Χαίρομαι που με την ιδιότητά μου ως moder  :wall: :wall: :wall:έχω την ευκαιρία να γνωρίσω μερικούς από εσάς συνατμιστές !
Η χαρά που γνωριστήκαμε από κοντά είναι δική μου Σταύρο. Πραγματικά ένιωσα σαν να τα λέω με έναν παλιό καλό φίλο.

Ο Σταύρος - Abet - για όσους δεν τον έχουν γνωρίσει, είναι ένας άνθρωπος που μπορεί με την ίδια άνεση να συζητήσει για την ιστορία του πολιτισμού, το νόημα της ύπαρξης, ή τα video games. Εξίσου ενδιαφέρων και στη σοβαρή συζήτηση και στον χαβαλέ. Ήταν πραγματική απόλαυση που τα είπαμε εχθές.

Είδα από κοντά και κάποια Abetόφωνα :respect: και περιμένω με μεγαλύτερη όρεξη το δικό μου μετά το Πάσχα :).
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 27, 2010, 10:23 από zoobi »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9581
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 27, 2010, 12:51 »
μπράβο φίλοι ατμιστές  :thumpup:
Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα

Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 27, 2010, 14:39 »
Thanks σε όλους για τα καλά σας λόγια.
Έχω καιρό να μπω στο forum και από ότι βλέπω προχωράει εξαιρετικά.
Εγώ πλέον μετά από πολλές δοκιμές και πειραματισμούς  ( και αρκετά ευρώ) θεωρώ ότι είμαι πολύ ικανοποιημένος με το Ego οπότε  δεν πολυασχολήθηκα με άλλα μοντέλα.
Πάντος  το ξαναλέω συγχαρητήρια για το επίπεδο και την ποιότητα του  forum σε όλους τους εμπλεκόμενους.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 27, 2010, 14:46 από liquidx »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #13 στις: Μαρτίου 29, 2010, 01:06 »
Έχουμε και τα εορταστικά μας bannerάκια για τις μέρες του Πάσχα όπως βλέπετε!  ;)
Χαρείτε τα και καλό Πάσχα.  :D
 

 

 
Μετά τις γιορτές θα επανέλθουν πάλι τα προηγούμενα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 31, 2010, 03:28 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Banner για μέρες χωρίς τσιγάρο
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 09, 2010, 01:00 »
Σας ευχαριστώ πολύ το έβαλα και εγώ το banner...!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33643 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534079 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59527 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8029 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236769 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 387 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13940 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135985 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084674 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35140 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9746 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477764 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy