vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

232 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?

Αποσυνδεδεμένος sifis

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • ΛΕΥΚΟ CUBE,PROVARI MINI ΛΕΥΚΟ,spheroid,
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #15 στις: Ιουλίου 18, 2012, 22:23 »
Απολαμβανω πολυ το ατμοισμα στο αμαξει ενός φιλουμου που τόσα χρόνια δεν με αφινε να καπνισω γιατί είναι τρελός αντικαπνιστης,στην δουλεια μου μέσα στο στούντιο που  απαγορεύτηκε το κάπνισμα για τους τεχνικούς ενώ εγω ντουμανιαζω νόμιμα το πλατο, και το χοιμονα σε φιλικά σπίτια που οι υποληποι βγεναν στα μπαλκόνια ενω εγω καθομουν στα ζεστά. Αλλα μακραν το καλητερο ατμησμα είναι το πρώτο με των ελληνικό καφε

Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #16 στις: Ιουλίου 18, 2012, 22:36 »
με καφέ - μπυρίτσα παγωμένη παραλία η σπίτι βλέποντας τις αγαπημένες μου σειρές

Αποσυνδεδεμένος optostyle

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #17 στις: Ιουλίου 18, 2012, 22:39 »
Kατ'αρχας αν δεν το ειχα στο γραφειο θα ειχα τρελαθει
Μετα επιστρεφω σπιτι.......μετα το φαι?????..................................ΤΙ?????
Ε ...μετα λιγο φορουμ........κατι πρεπει να κανω........
Και μετα κανενα ταινιακι................
Δηλαδη ΠΟΥ να μην γουσταρα να ατμιζω Ε???? :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #18 στις: Ιουλίου 18, 2012, 23:03 »
Απολαμβάνω το ατμισμα όταν έχω βρει ένα καλό υγρό ατμίσεις αφού έχω βαρεθεί το προηγούμενο,η αντίσταση δουλεύει ρόλοι,το φιτίλι δεν μυρίζει *καλή ώρα*και δεν έχω χαλαστή από κάτι άσχετο με το Η/Τ!!!

Αποσυνδεδεμένος nasos-samos

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΗΣ......
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #19 στις: Ιουλίου 19, 2012, 00:49 »
το βραδακι...  στα νυχτοπερπατηματα μου στο νησι.... μαζι με μαυρη HAVANA AND COLA κ μπολικο παγο.....

Αποσυνδεδεμένος lasal

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Α2 Bulli
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #20 στις: Ιουλίου 19, 2012, 01:39 »
Και γω παντού.....
ομως......
οταν βλέπω καμιά καλή ταινία στο σπίτι παρέα με φίλους ακόμα περισσότερο.
 :)

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #21 στις: Ιουλίου 19, 2012, 01:41 »
Περισσότερο το απολαμβανω με τον καφε. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #22 στις: Ιουλίου 19, 2012, 01:45 »
Απολαμβάνω το ατμισμα όταν έχω βρει ένα καλό υγρό ατμίσεις αφού έχω βαρεθεί το προηγούμενο,η αντίσταση δουλεύει ρόλοι,το φιτίλι δεν μυρίζει *καλή ώρα*και δεν έχω χαλαστή από κάτι άσχετο με το Η/Τ!!!
Ακριβώς το ίδιο  :thumpup:

Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #23 στις: Ιουλίου 19, 2012, 01:46 »
Απολαμβάνω το ατμισμα όταν έχω βρει ένα καλό υγρό ατμίσεις αφού έχω βαρεθεί το προηγούμενο,η αντίσταση δουλεύει ρόλοι,το φιτίλι δεν μυρίζει *καλή ώρα*και δεν έχω χαλαστή από κάτι άσχετο με το Η/Τ!!!
Δηλαδή ποτέ !
ειδικά από το τελευταίο

Αποσυνδεδεμένος digitalis

  • **
  • 466
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #24 στις: Ιουλίου 19, 2012, 01:47 »
Ψηφισα στη δουλεια.
Αλλα μεγαλη απολαυση ειναι οταν εχω ξεχαστει με τις ωρες να ατμισω και τραβαω τζουρα.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #25 στις: Ιουλίου 19, 2012, 07:37 »
Στο ητ οπως και στο κτ οι "σωστες" τζουρες ειναι μετρημενες στην διαρκεια της μερας .
Και γινονται συνηθως οταν εχω ωρα να ατμισω και ο οργανισμος "ουρλιαζει " για νικοτινη !!
Αυτες ειναι δυο τρεις την καθε φορα . Μετα και αφου ο οργανισμος εχει παρει την απαιτουμενη δοση , χαλαρωνει και δεν υπαρχει αυτη η ενταση σε συνδυασμο με την απολαυση . Καθε τζουρα μετα ειναι συνηθως μηχανικη και οχι τοσο απολαυστικη οσο εκεινες οι πρωτες δυο-τρεις .
Οσο για το που , αδιαφορο ... η καλη η τζουρα ειναι καλη ακομα και σε υπογειο  :))

Αποσυνδεδεμένος panos000

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #26 στις: Ιουλίου 19, 2012, 09:04 »
Με τον πρώτο πρωινό καφέ.
Αξεπέραστη απόλαυση.
Συμφωνω απολύτως!!!!

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #27 στις: Ιουλίου 19, 2012, 09:20 »
Εγώ το απολαμβάνω ιδιαιτέρως αφού γυρίσω από το σούπερ μάρκετ!
Αφού δλδ έχω γυρίσει αναγκαστικά 2-3 φορές κάνοντας χιλιόμετρα κάθε διάδρομο (μήπως και ξεχάσαμε κάτι ΤΟΣΟ σημαντικό που δεν υπήρχε στη λίστα), και αφού έχω ανεβάσει σπίτι 12 σακούλες πράματα (έχουμε και μια χρόνια οσφυαλγία να μας ταλαιπωρεί...).
Αφού λοιπόν της πω "πάρτα και βάλτα...στα ντουλάπια που θες", αράζω στον καναπέ και εν μέσω γκρίνιας του στυλ "γιατί πήρες εκείνη τη μάρκα ρύζι αντί εκείνη που σου έγραψα", βάζω το χέρι στο παντελόνι σαν τον Αλ Μπάντι και με το άλλο φουμάρω σα να είναι η τελευταία φορά... :))

Αποσυνδεδεμένος Fight3R

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • Mess With The Best Die Like the Rest...!!!!
    • Ammoudara Beach Hotel/Apts
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #28 στις: Ιουλίου 19, 2012, 09:25 »
Πολλες καλημερες .... Λοιπον ημουν μεταξυ του 5 και του 8 ... Ο λογος απλος... Δεν υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση απο το πρωινο ατμισμα με τον καφε και αργοτερα το απογευματακι οταν καθεσαι στην βεραντα εχωντας θεα τον Αγιο Νικολαο (την πολη) και την θαλασσα φυσικα...  :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: [Ψηφοφορία] Ποτε απολαμβανετε περισσοτερο το ατμισμα?
« Απάντηση #29 στις: Ιουλίου 19, 2012, 09:41 »
την ωρα της δουλειας (δουλευω σε υπολογιστες σε εργοστασιο κοσμηματων στα υπογεια) για μενα ειναι παντα απολαυση , ενω ολοι οι αλλοι που δουλευουν μαζι μου για να κανουν κ.τ βγαινουν εξω χειμωνα καλοκαιρι κρυο ζεστη εγω πλεον μενω μεσα και ατμιζω .. ενω ολοι με κοιταζουν φθονερα ... και βεβαια οταν παντα γυρνανε μεσα παντα μα παντα καποιος απο αυτους μου πεταει και το θεϊκο "" ρε συ πετα το αυτο θα σε σκοτωσει""  ...

Και εκει που πεταω τα ντουμανια μου .. μπορει να πεταχτει καποιος αλλος και να μου πει .. "" και εσυ πρεπει να βγαινεις εξω ... μας ντουμανιασες ...""   λολ τι λενε ρε συ.... ενω στην ερωτηση που κανω μετα απο αυτο ... " σας μυριζει κατι ?  αυτοι λενε """" δεν μυριζει τιποτα αλλα αυτο δεν εχει σχεση  πρεπει να βγαινεις .... λολ  βεβαια δεν το κανω επειδη εχω προσωπικο γραφειο στη δουλεια .. και με την αδεια του εργοδοτη μου τους απανταω απλα ... εγω δεν χρειαζεται να βγαινω ...λολ
ΤΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ειναι αυτη.... πριν το ατμισμα ειμουν και εγω στο εξω μεσα στο κρυο η στην ζεστη ...

Μεγαλη απολαυση να Ατμιζεις και οι αλλοι να σε κοιτανε ... με ζηλια ...λολ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33726 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534223 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8053 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236940 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 415 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13962 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136008 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084758 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35176 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478129 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy