vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

184 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, panoskapa, manoslykos, Jorge

Twitter

Geekvape S100 (18650)

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Geekvape S100 (18650)
« στις: Ιανουαρίου 13, 2022, 23:34 »

(Το προϊόν το παρέλαβα απευθείας από τη Geek Vape)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)




Το M100 είναι ένα μονομπάταρο 18650 μοντ κατασκευασμένο από zinc-alloy, έχει διαστάσεις 29x40.46x137.60mm και ζυγίζει 127g.
Μπορεί να παίξει από τα 5 εώς τα 100W και διαθέτει έγχρωμη οθόνη 1.08".
Αντέχει σε νερό, σκόνη και πτώσεις χάρη στο πρωτόκολλο IP68 και φορτίζει μέσω μιας θύρας Type-C.

Ο εργοστασιακός ατμοποιητής που έρχεται μαζί σαν κιτ είναι ο Geekvape Z Subohm 2021 Tank.


Η συσκευασία περιλαμβάνει το S100, τον Z Subohm, ένα καλώδιο Type-C, ένα δεύτερο τζαμάκι,
όρινγκ, εργαλειάκι για να βγάζουμε την αντίσταση και δύο αντιστάσεις.

Οι αντιστάσεις της συσκευασίας είναι οι Geekvape Z Series, μία 0.2Ω(70-80W) και μία 0.25Ω(45-57W)


Το κιτ πωλείται στα παρακάτω έξι χρώματα.


Μιας και μόλις έκανα την παρουσίαση του Μ100, σχεδόν ίδιο μοντ απλά εκείνο έχει ενσωματωμένη μπαταρία, οπότε πολλά που θα διαβάσετε εδώ θα είναι ίδια με αυτά που έγραψα και στην άλλη παρουσίαση. Οπότε, εμφανισιακά είναι μακράν ομορφότερο από το προηγούμενο Aegis Solo. Χωρίς να έχει αλλάξει δραματικά έχει γίνει πολύ πιο εκλεπτυσμένο και δεν είναι πια απλά το μοντάκι που αντέχει τις πτώσεις και το νερό. Πιο στενό, χωρίς να κάνει μπαμ στο μάτι τίποτα και με λεπτές γραμμές. Φτιαγμένο και αυτό για μικρούς ατμοποιητές, ένας 25αρης ατμοποιητής θα προεξέχει και είναι ανάλογα πόσο σε ενοχλεί εσένα. Εγώ το έχω μόνιμα και αυτόν με 24αρηδες MTL ατμοποιητές. Ο πόλος είναι τελείως φλατ με το υπόλοιπο και μοιάζει σαν να μην γρατζουνιέται εύκολα από τους ατμοποιητές αλλά δεν είμαι και τόσο σίγουρος οπότε προσοχή στο βίδωμα, μόλις ακουμπήσει σταματάμε και δεν βιδώνουμε και άλλο. Ακριβώς λίγο πιο μπροστά είναι η μεγάλη τάπα σιλικόνης που κρύβει στο εσωτερικό της την θύρα Type-C. μου αρέσει εκεί που μπήκε, είναι βολικό από τη μία αλλά από την άλλη αν θες να φορτίσεις την συσκευή ενώ είναι όρθια, δε βολεύει και πάρα πολύ γιατί το καλώδιο πρέπει να είναι και αυτό όρθιο οπότε βάζεις το μοντ πλάγια. Θα μου πεις τώρα αυτό δεν είναι μειονέκτημα και θα σου πω δίκιο έχεις αλλά όλοι έχουμε τα κολλήματα μας, τέλος πάντων δεν ενοχλεί κανέναν αυτό πέρα από μένα ίσως αλλά και εγώ το συνήθισα.

Βασική διαφορά του S100 από το Μ100 ότι εδώ έχουμε 18650 μπαταρία. Αν κάτι μπορώ να θεωρήσω μειονέκτημα στο μποντ, τελειώς υποκειμενικά, αυτό είναι το καπάκι της μπαταρίας. Καταλαβαίνω απόλυτα ότι για λόγους στεγανότητας είναι όπως είναι αλλά πάντα με δυσκολεύει τόσο πολύ το βίδωμα-ξεβίδωμα. Δυστυχώς δεν έχω κάπου εδώ κοντά μου το πρώτο Aegis Solo αλλά νομίζω ότι το αυτάκι στο καπάκι της μπαταρίας που σηκώνεις για να ξεβιδώσεις άνοιγε πολύ πιο εύκολα εκεί ενώ στο S100 με παιδεύει ακόμα περισσότερο. Αυτό βέβαια είναι δικό μου πρόβλημα γιατί ξέρω πολύς κόσμος έχει βολευτεί με αυτό και είναι και τελείως ασφαλές αν πέσει το μοντάκι κάτω, δεν σπάει κανένα καπάκι μπαταρίας και ούτε στραβώνει τίποτα. Βέβαια είναι και ο λόγος που προτιμώ να το φορτίσω μέσω της Type-C θύρας αν και εκεί όπως έγραψα πιο πάνω με ενοχλεί κάτι άλλο χαχαχα.

Ανάμεσα στο πάνω και κάτω μέρος και στα πλάγια της συσκευής έχουμε τον καινούργιο τρόπο κλειδώματος της. Αν θυμάμαι καλά μπήκε στο Aegis Legend 2 και από τότε το χρησιμοποιεί η εταιρεία στα μοντάκια της. Το κλείδωμα υπήρχε ήδη στα μοντ πατώντας το fire ή συνδιασμούς κουμπιών κλπ αλλά είναι μια ωραία προσθήκη τελικά. Τσακ και το κλείδωσες, τσακ και το ξεκλείδωσες. Θετικό ότι το κουμπί κλειδώματος είναι πάρα πολύ κλασάτο και ίσα που φαίνεται, αν ήταν κάποιο κουμπί που θα έκανε μπαμ προσωπικά δεν θα το ήθελα αλλά αυτό είναι μια χαρά.

Το κουμπί του fire όπως και τα δύο κουμπιά για την πλοήγηση στο μενού έχουν αλλάξει επίσης σε σχέση με το προηγούμενο μοντ. Έχει αλλάξει τόσο ο σχεδιασμός τους όσο και το πόσο καλύτερα είναι. Το κουμπί του fire έχει τρομερή αίσθηση, είναι πολύ ωραίο στο πάτημα, δεν είναι πολύ σκληρό αλλά σίγουρα δεν είναι μαλακό και κάνει λίγο δυνατά τον κλικ ήχο. Τα δύο κουμπιά από κάτω είναι επίσης εξαιρετικά και μου αρέσει ο καινούργιος σχεδιασμός που τα έχει να κοιτάνε προς τα μέσα, το βρίσκω πολύ όμορφο και κάπως πιο βολικό αν βγάζει νόημα αυτό. Έχουν ακριβώς την ίδια αίσθηση με το κουμπί του fire όταν τα πατάς και κάνουν λιγότερο θόρυβο στο κλικ τους. Η οθόνη και οι ενδείξεις στο Μ100 μου φαίνεται ότι είναι πιο ευδιάκριτες ακόμα και με χαμηλή φωτεινότητα, κάτι που ήταν πρόβλημα στα παλιά Aegis ακόμα και όταν η φωτεινότητα ήταν στο 100%.

Ο ατμοποιητής είναι ακριβώς αυτό που περιμένεις από έναν ατμοποιητή του είδους. Ντουμάνια, κατανάλωση, κομπλέ γεύση αλλά τίποτα που να ξεχωρίζει ιδιαίτερα. Πολύ ευχάριστο να υπάρχει σαν κιτ γιατί δεν είναι άσχημος αλλά ως εκεί. Οι αντιστάσεις δείχνουν να αντέχουν αλλά δεν θα τις πάω και τέρμα γιατί το μοντάκι μου αρέσει να το χρησιμοποιώ με νορμάλ ατμοποιητές, δεν υπάρχει κανένας λόγος να του πίνω το αίμα στα 50-60W.




Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 18, 2022, 18:11 »
Από σήμερα κάτοχος και εγώ του συγκεκριμένου μoντ και το πρώτο μου από  geekvape.
Ηθελα να ρωτήσω:
1 Εχω ατμοποιητη τον pnp της voopoo 4.5 ml με την αντίσταση 0.2.
Τον είχα σε eleaf power 2 και τον δούλευα στα 50w.
Τώρα με αυτό το μοντ και στα ίδια watt αισθάνομαι δυνατότερο χτύπημα...
Πως και γίνεται αυτό;


Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 18, 2022, 18:20 »
Τα ρεύματα της Geekvape το χουν αυτό με την αγριάδα. Το άκρως αντίθετο της E-leaf, δηλαδή...
Με την πρώτη (για να νιώσω το ίδιο αποτέλεσμα) αφαιρώ λίγα watts. Αντίθετα, με την δεύτερη προσθέτω μερικά.

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 18, 2022, 19:28 »
Σιγά σιγά αρχίζω και το δέχομαι.

Θα ηθελα επίσης να ρωτήσω και κάτι άλλο:
Στο κατάστημα που το πήρα ρώτησα για θήκη σιλικόνης, και ο υπάλληλος ηταν αρνητικός στο να βάλω διότι λέει ιδρώνει που είναι κλειστό... το μοντ και ξεφλούδιζει το χρωμα.
Μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο;
Επίσης που μπορώ  να βρω (Ελλάδα) θήκη γιαυτό;

Διαγραφή άμεσης παράθεσης - Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 22, 2022, 21:56 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 19, 2022, 13:00 »


To Geekvape S100 είναι ένα νέο kit από την Geekvape που κυκλοφόρησε πολύ πρόσφατα. Αποτελείται από ένα mod, το ανανεωμένο Aegis Solo, που δέχεται μια 18650 μπαταρία και αποδίδει μέγιστη ισχύ 100W και τον ατμοποιητή Z Subohm Tank του 2021 .

To kit έρχεται στην παρακάτω συσκευασία


Στη συσκευασία περιλαμβάνονται τα ακόλουθα
 
·        1 x Mod
·        1 x Atomizer (5.5ml)
·        2 x Geekvape Z Series Coil(Pre-installed: 0.2ohm 70-80W, Spare coil: 0.25ohm 45-57W)
·        1 x Coil Tool
·        1 x Spare Parts Pack
·        1 x Spare Glass Tube (5.5ml)
·        1 x USB Cable (Type-C)



 
Στο κουτί υπάρχει το απαραίτητο scratch για τον έλεγχο της γνησιότητας του προϊόντος.
 
Το kit είναι διαθέσιμο στους παρακάτω έξι χρωματικούς συνδυασμούς


 
Τα τεχνικά χαρακτηριστικά κι οι διαστάσεις του mod και του ατμοποιητή είναι τα ακόλουθα


 
Size: 137.6 x 40.46mm
 Tank Capacity: 5.5ml
 Coil: Geekvape Z Series Coil(Pre-installed: 0.2ohm 70-80W, Spare coil: 0.25ohm 45-57W)
 Output voltage: 8.5V(Maximum)
 Support Resistance Range: 0.1ohm - 3ohm
 Charging Specification: 5V /2.0A
 Low Voltage Warning: 3.3V±0.1V
 PCBA Temperature Alarm: 85℃
 Longest Vaping Time: 10S
 working Temperature: -10
40°℃
 Stand-by Current: <10uA
 Storage Temperature: -20°℃
60℃
 Relative Humidity: 10%RH- 70%RH
 Carton size: 431 x 339 x 301mm

Powered by a single 18650 battery
 lP68 rating water & dust resistance
 Ground-breaking shock-resistance
 A-Lock-Accidental Press Protection
 Small Size & Light weight
 Stable Output Buck-boost Tech
 1.08'' Full Screen with new UI
 2A Type-C fast charging
 New Geekvape Z Subohm 2021 Tank
 Compatible with Geekvape Z Series Coil

Το βάρος του Aegis Solo χωρίς τη μπαταρία

Για πληρέστερη ενημέρωση παραθέτω αυτούσιο το εγχειρίδιο των οδηγιών χρήσης


Το mod είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου, δέρμα και PCTG. Η ποιότητα κατασκευής του κι η βαφή του είναι πάρα πολύ καλές, όπως σε όλες τις πρόσφατες συσκευές της Geekvape
Είναι πάρα πολύ συμπαγές και στιβαρό, σχετικά ελαφρύ, προσφέρει πολύ καλό κράτημα και εργονομία και στηρίζεται πολύ καλά σε όρθια θέση. 
Η ανανέωση του Aegis Solo είναι εντυπωσιακή, είναι πολύ όμορφο και τα χρώματά του, αν κρίνω από αυτό που έχω στα χέρια μου είναι εκθαμβωτικά.



Στη πάνω βάση του βρίσκεται ο ατσάλινος 510 αυτορυθμιζόμενος πόλος, που μπορεί να υποδεχθεί ατμοποιητές διαμέτρου μέχρι και 25mm
Τα 25mm όμως είναι λίγο οριακά. Δείχνει το σύνολο πολύ πιο όμορφο με ατμοποιητές διαμέτρου μέχρι και 24mm.


H συσκευή πληροί το πρωτόκολλο ΙΡ68 (αντοχή σε πτώσεις και κτυπήματα, αδιάβροχο και αντιστατικό) και δεν μαζεύει πράγματι πάνω της καθόλου σκόνη.
Όπως προανέφερα, το mod δέχεται μια 18650 μπαταρία και αποδίδει μέγιστη ισχύ 100W. To chipset εξασφαλίζει σταθερή τάση σχεδόν μέχρι την πλήρη εκφόρτιση της μπαταρίας.

Η βιδωτή τάπα που καλύπτει τον χώρο υποδοχής της μπαταρίας θέλει νύχι ή κάποια άλλη υποβοήθηση για να σηκωθεί το ημικύκλιο που την ξεβιδώνει. Τα σπειρώματά της είναι υποδειγματικά και βιδώνει και ξεβιδώνει πολύ ομαλά.



Η συσκευή κλειδώνει μέσω του συστήματος A lock που έχουμε δει και σε άλλες συσκευές της Geekvape
Μια συρόμενη μπάρα κλειδώνει και ξεκλειδώνει τη συσκευή με μια απλή κίνηση. Η μπάρα αυτή βρίσκεται στη μια από τις πλαϊνές έδρες της συσκευής. 
Θεωρώ πως αυτή η προσθήκη-αλλαγή στον τρόπο κλειδώματος της συσκευής απλοποιεί πολύ τη διαδικασία, και ο μπάρα είναι ενσωματωμένη στην όλη σχεδίαση πολύ όμορφα και διακριτικά. Με μια πολύ απλή κίνηση το κλείδωμα είναι πανεύκολο.



Στην πρόσοψη της συσκευής βρίσκονται με σειρά από πάνω προς τα κάτω το fire button, η οθόνη και τα πλήκτρα των επιλογών συν και πλην. 
To fire button έχει μια ελαφρά κλίση, που το κάνει πάρα πολύ βολικό, πυροδοτεί με ένα πολύ διακριτικό ήχο και τόσο αυτό όσο και τα πλήκτρα των επιλογών λειτουργούν άψογα. Το fire button είναι ένα από τα καλύτερα που έχω συναντήσει.
Η κατακόρυφης διάταξης TFT έγχρωμη οθόνη των 1,08 ιντσών είναι πολύ φωτεινή κι ευανάγνωστη. Αναγράφει την ισχύ, την τιμή της αντίστασης, την τάση, την ένταση του ρεύματος, τη διάρκεια της τζούρας και το πλήθος των puffs. H φωτεινότητά της μπορεί να ρυθμιστεί.



Στο πάνω μέρος της συσκευής, μια τάπα σιλικόνης που σηκώνεται πολύ εύκολα, αποκαλύπτει την θύρα φόρτισης micro usb τύπου C, μέσω της οποίας φορτίζεται η συσκευή με τάση 5V και ρεύμα έντασης 2A. Η φόρτιση είναι αρκετά γρήγορη και κατά τη διάρκειά της μπορεί ταυτόχρονα να ατμίζει.



Για τον ατμοποιητή Z Subohm Tank δεν θα γράψω, αφού έχει παρουσιαστεί κατ’ επανάληψη στο παρελθόν και είναι πασίγνωστος.
Στο kit έρχεται με δύο γυάλινα tanks, ίδια, με χωρητικότητα 5,5ml. Έρχεται επίσης με ένα μαύρο 810 επιστόμιο.


Οι δύο αντιστάσεις που τον συνοδεύουν είναι της σειράς Geekvape Ζ series, μια 0,2Ω με προτεινόμενη ισχύ λειτουργίας 70-80W και μια 0,25Ω με προτεινόμενη ισχύ λειτουργίας 45-57W.
Στα πολύ θετικά να πούμε πως η σειρά Z series διαθέτει μέχρι στιγμής τέσσερις διαφορετικές αντιστάσεις: 0,15Ω, Ο,2Ω, 0,25Ω, και 0,4Ω
Όλες για dl άτμισμα.
Έχω δοκιμάσει στο παρελθόν και τις δύο αυτές αντιστάσεις, αλλά το άτμισμα των subohm ατμοποιητών δεν είναι του γούστου μου, οπότε τις αφήνω στην κρίση των ειδικών.
Για διαρροές, με το airflow να βρίσκεται ψηλά, ούτε λόγος να γίνεται.
Το airflow είναι αθόρυβο κι η τζούρα του ατμοποιητή είναι πλούσια σε ατμό, πολύ γευστική και απαλή.
Ο ατμοποιητής γεμίζει από πάνω. Το top cap βιδώνει και ξεβιδώνει άψογα με μισή περιστροφή κι η αναπλήρωση είναι πανεύκολη με οποιονδήποτε τρόπο και μέσο.
Για starter kit είναι ένα πάρα πολύ καλό σύνολο, ειδικά για dl άτμισμα.
Όμως εκείνο που θα κλέψει τις καρδιές πολλών είναι το ανανεωμένο και πανέμορφο Aegis Solo. Eίναι κουκλί και με έναν mtl ατμοποιητή θα κάνει ένα πολύ όμορφο και ποιοτικό σύνολο.





 
 

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 20, 2022, 00:32 »
Εξαιρετική παρουσίαση. !!!!!!
Εχω προϊόντα αυτης της εταιρείας και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο την άριστη ποιότητα κατασκευής , την μηδενική διαρροή , την αξιοπιστία , την εκπληκτική και τίμια τιμή !! κάτι που στο παρελθόν θα ήταν αδύνατο να πάρεις τόσα πολλά με τέτοιο. Ένα μπράβο για την παρουσίαση και για αυτά τα προϊόντα


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2023, 03:38 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος thodoris7

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 12, 2023, 17:46 »
Καλησπερα σας. Προσφατα αγορασα αυτο το modακι. Παρατηρω οτι με το διακοπτακι κλειδωνει και τα κουμπια αυξομειωσης εντασης και το fire button. Σε παλιοτερο aegis που εχω κρατοντας πατημενα τα + - κλειδωνει τα watt ενω σε αυτο δεν το κανει. Γνωριζει κανεις κατι περισσοτερο? Μηπως εχει βγει καποιο update που να διορθωνει αυτο το προβλημα?

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 12, 2023, 17:53 »
Οχι, δεν είναι πρόβλημα. Ισα-ίσα που η Geekvape το πασάρει & σαν...security feature σε όλα τα νεώτερα μοντέλα της.  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος thodoris7

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #8 στις: Απριλίου 12, 2023, 18:02 »
 :laugh1: :laugh1: Security σαχλαμαρα ειναι! Οταν εχεις συνηθισει τοσα χρονια σε ενα στυλ και αποτομα στο κοβουν....!

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #9 στις: Απριλίου 12, 2023, 20:49 »
Καλησπερα σας. Προσφατα αγορασα αυτο το modακι. Παρατηρω οτι με το διακοπτακι κλειδωνει και τα κουμπια αυξομειωσης εντασης και το fire button. Σε παλιοτερο aegis που εχω κρατοντας πατημενα τα + - κλειδωνει τα watt ενω σε αυτο δεν το κανει. Γνωριζει κανεις κατι περισσοτερο? Μηπως εχει βγει καποιο update που να διορθωνει αυτο το προβλημα?
Δεν είναι πρόβλημα. Ετσι λειτουργεί. Σε καινούργια μοντέλα κάνει αυτό που θες. Σε αυτό όχι.

Αποσυνδεδεμένος thodoris7

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 16, 2023, 10:40 »
Δεν είναι πρόβλημα. Ετσι λειτουργεί. Σε καινούργια μοντέλα κάνει αυτό που θες. Σε αυτό όχι.


Υπαρχει καποιο site που να εχει τα διαθεσιμα firmware για το aegis solo 2 s100 μπας και βγαλω ακρη; Δυστυχως οσο κι αν εψαξα δεν βρηκα τιποτα. Και ειναι κριμα γιατι το παλιο aegis που εχω το κανει μια χαρα.

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 17, 2023, 14:31 »
To S100 δεν είναι αναβαθμίσιμο (όπως και η πλειονότητα των σημερινών mod) οπότε δεν θα βρεις πουθενά firmware.

Αποσυνδεδεμένος xagios

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • Μου αρέσει η μοναδικότητα και όχι η μαζικότητα
Απ: Geekvape S100 (18650)
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 18, 2023, 01:26 »
Το πήρα και εγώ απλά υπέροχο  και το κόκκινο μαύρο πανέμορφο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33716 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534213 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59585 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8050 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236916 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 407 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13962 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136004 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084750 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35174 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9788 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy