vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

231 επισκέπτες, 6 χρήστες
Alexander20, maprix, aragiannis, manoslykos, tibolaso, camber

Twitter

[ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 12:05 »
με τα τσιγαρα να πηγαινουν στα 5€/πακετο συντομα, το τελευταιο που χρειαζομαστε ειναι να τραβηξουμε πανω μας τη προσοχη ολων. Συμφωνω με τον Thodoris, καντε τη δουλεια σας διακριτικα και οχι προκλητικα.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 12:23 »
καποιος συνατμιστης μου εξιστορησε την εξης εμπειρια:

Ταξιδευοντας με το αεροπλανο, αρχισε να "ντουμανιαζει" κανονικα και με το νομο, με αποτελεσμα να του κανει παρατηρηση η αεροσυνοδος. Στην απαντηση του οτι δεν καπνιζει, αλλα κανει "ηλεκτρονικο τσιγαρο" η αεροσυνοδος εφυγε, μιλησε στον κυβερνητη και επεστρεψε λεγοντας του: "Απογορευονται οι ηλεκτρονικες συσκευες εν ωρα πτησης".  :eyesplash:

Ορμωμενος απο ποστ συνατμιστη για αλλαγη απο "ηλεκτρονικο τσιγαρο" σε "ηλεκτρικο", θα προτεινα να διαγραφει ΠΑΝΤΕΛΩΣ και η λεξη ΤΣΙΓΑΡΟ

Δεν ξερω πως θα μπορουσε να αντικατασταθει. αλλα νομιζω οτι δεν ειναι τσιγαρο...ε;;;;;

Για την Ενωση Ατμιστων, τωρα, πιστευω κι εγω οτι ειναι ακομα λιγο νωρις, χωρις ομως να εχω το σκεπτικο του τυπου: "Σςςςς, ησυχα μη μας παρουν χαμπαρι και μας κοψουν κι αυτη την απολαυση, που τολμαμε να βιωνουμε σε μια εποχη που ολοι πρεπει να κλαινε, κλπ. κλπ."

Επιφυλασσομαι για το μελλον.....

φορητός ατμοποιητής
ή ατμοποιητής μπαταρίας
ή προσωπικός ατμοποιητής.

Ούτε τσιγάρο, ούτε καπνός, ούτε ηλεκτρονικό μαραφέτι

mobile vaporizer
battery vaporizer
personal vaporizer

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 12:52 »
Παιδιά ψυχραιμία.

Μέχρι στιγμής ισχύουν τα εξής:

1.Προμηθευόμαστε ελεύθερα τα ατμιστικά μας αγαθά από Ελλάδα και εξωτερικό χωρίς πρόβλημα.
2.Ατμίζουμε ελεύθερα παντού εκτός αν πέσουμε σε κανέναν παράξενο και μας κάνει παρατήρηση (εξαιρετικά σπάνιο) όπου και πάλι αν του εξηγήσουμε 9 φορές στις 10 δείχνει κατανόηση.

Κάνοντας σπασμωδικές κινήσεις του τύπου να προστατεύσουμε τα δικαιώματά μας. που αντικειμενικά μέχρι σήμερα κανείς δεν μας τα έχει στερήσει, υπάρχει κίνδυνος να προκαλέσουμε αντίθετα αποτελέσματα.

Δηλαδή να στρέψουμε την προσοχή πάνω μας και επειδή ως γνωστόν ο ελληνικός κρατικός μηχανισμός είναι άχρηστος και ανίκανος, να αρχίσουν να μας κυνηγάνε χειρότερα και από τους καπνιστές.

Εγώ προτείνω για όσο καιρό δεν απειλείται άμεσα η συνήθειά μας του ατμίσματος να κρατάμε και εμείς χαμηλό προφίλ. Όταν και αν μας βάλουν στο στόχαστρο είμαι και εγώ 1000% πρόθυμος να αντιδράσω και να το φτάσω και στα άκρα, αλλά μέχρι τότε, μόνο κακό μπορεί να μας κάνει η έκθεση στη δημοσιότητα και οι προκλήσεις.

Αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη και την εκφράζω απολύτως φιλικά.

Θοδωρής.

 :thumpup: :thumpup: συμφωνω απολυτα...!!!! :thumpup: :thumpup:  :thumbup_move_2:

Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 13:30 »
ρε τι εχουμε παθει !!!!!!!!!!!!!!! ο καθε πυροβολημενος την εχει δει τσε γκε βαρα ,σε λιγο δε θα εχουμε ψωμι να φαμε και εμεις θα κανουμε την επανασταση του ατμου.........αντι να ειμαστε στους δρομους για τον μελλον των παιδιων μας . τι να πω ρε γαμοτο ?απορω!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 14:28 »
ρε τι εχουμε παθει !!!!!!!!!!!!!!! ο καθε πυροβολημενος την εχει δει τσε γκε βαρα ,σε λιγο δε θα εχουμε ψωμι να φαμε και εμεις θα κανουμε την επανασταση του ατμου.........αντι να ειμαστε στους δρομους για τον μελλον των παιδιων μας . τι να πω ρε γαμοτο ?απορω!!!!!!!!!!!!!!
Κοιταξε, καθε ανθρωπος ειναι ελευθερος να εχει ενθουσιασμο  κ να θελει να κανει κατι που πιστευει οτι ειναι για καλο ναι?
Δεν ειναι πυροβολημενος μα ουτε τσε γκεβαρα, σιγουρα δεν ειναι!
Σεκφτηκες ομως κατι σημαντικο ? ειπες αντι να ειμαστε στους δρομους για το μελλον των παιδιων μας ναι? κ παλι κ εσυ εδω εχεις απολυτο δικιο να βγει ολη η Ελλαδα στο ποδι πρεπει μα κ οταν βγηκαν οσοι βγηκαν στο Συνταγμα τι εγινε? αλλαξε κατι? Τιποτα δεν αλλαξε! Δεν θα πω κατι περισσοτερο για να μην με παρεξηγησεις μα κ το παιδι που εκανε την προταση αυτη το εκανε γιατι ετσι ενοιωσε αυθορμητα οπως κ εσυ πολυ σωστα πιστευεις οτι θα επρεπε να ειμαστε ολοι μαζι στους δρομους ακομα κ εμεις που δεν εχουμε παιδια!

Να σου πω μονο οτι εμενα κ τους γονεις μου  η πατριδα αυτη που λεγεται Ελλαδα μας εξαναγκασε να ειμαστε μακρια της για πολλα πολλα χρονια.... Ομως κ απο εδω που ειμαστε καταλαβαινουμε τις αγωνιες ολων!!!! Εχουμε κ εμεις στην Ελλαδα συγγενεις κ ειλικρινα καταλαβαινουμε.
Εαν δεν ξεσηκωθουν οι βολεμενοι καλε μου φιλε τιποτα δεν προκειτε να αλλαξει!!!! Ισως κ εγω βολεμενη να ειμαι ναι? Το λεω αυτο προς αποφυγη πραξεγησεων!!!

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 15:16 »
Μεσα και εγω βέβαια 8)

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 15:58 »
Συμφωνώ 100% με τον Θοδωρή  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 17:03 »
ρε τι εχουμε παθει !!!!!!!!!!!!!!! ο καθε πυροβολημενος την εχει δει τσε γκε βαρα ,σε λιγο δε θα εχουμε ψωμι να φαμε και εμεις θα κανουμε την επανασταση του ατμου.........αντι να ειμαστε στους δρομους για τον μελλον των παιδιων μας . τι να πω ρε γαμοτο ?απορω!!!!!!!!!!!!!!

για μενα μιλας κολλητε? βαθεια ακουγεσαι

υ.γ. τεσπα
για να μην κατεβασω κανα καντηλι στον τυπο που το γραψε, ξαναεξηγω το σκεπτικο.
εχουμε στις ταξεις μας και γιατρους και δικηγόρους. ειμαι σιγουρος..
εχουμε στα χερια μας κατι που ειναι πραγματικα θαυματουργο στον πολεμο κατα του καπνισματος.
και θα εχουμε σε λιγο μπροστα μας τον πολεμο απο τα θιγομενα συμφεροντα.
ειναι πολυ ευκολο λοιπον, οταν αυτος ο πολεμος ερθει, να βγαλουμε 5 γιατρους και 5 δικηγόρους μπροστα και να ενημερωσουν σωστα τον κοσμο απο την παραπληροφορηση που θα πεσει. γιατι θα πεσει..
(εμεις μπορουμε να βγαλουμε γιατρους μπροστα. οι καπνιστες δεν μπορουσαν..)
ειδικα οι εταιριες που ασχολουνται με το η.τ. θα το νιωσουν πολυ εντονα, γι αυτο θα πρεπει να ειναι οι πρωτες που θα στηριξουν μια τετοια προσπαθεια.
καταλαβαινω το σκεπτικο καποιων φιλων που λενε να μην κανουμε θορυβο στην παρουσα φαση, και ειναι βασιμο, αλλα δεν απανταει στο ερωτημα: τι θα γινει αν αυριο σε 5 ΜΜΕ βγει ενας δημοσιογραφισκος, φωναξει 5 μπεχρακιδες (μόνο) και αρχιζουν να μας θαβουν ερημην μας..

αυτο ειναι κατι που θα πρεπει να αντιμετωπιστει αμεσα..
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 17:13 από Darky »

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 17:24 »
Φιλε μου εμενα δεν με πειραζει να μου κοψουν το ατμισμα στους δημοσιους χωρους.Επισης δεν με πειραζει να πεταγονται αεριτζηδες(με τον ορο αυτο εννοω να μην εχουν αποδειξεις,αλλα λογια του αερα) να μου λενε οτι ειναι πιο επικινδυνο απο το κ.τ.Ξερω πολυ καλα τι καλο κανω σε μενα(το εχω δει αλλα δεν θα το αναλυσω εδω) και στους γυρω μου κι αυτο μου αρκει.Οποιος θελει ακολουθει,δεν θα πιεσω κανεναν.

Θα με πειραξει ομως να μην μπορω να βρω ανταλλακτικα και υγρα για συμφεροντα αλλων.Θα με πειραξει αν το απαγορευσουν ετσι απλα γιατι οικονομικα χανουν οι καπνοβιομηχανιες.

Συμφωνω παντως πως για την ωρα,απο την στιγμη που δεν ειμαστε σιγουροι πως μακροχρονια δεν μας κανει κακο,δεν εχουμε αποδειξεις πως ειναι καλο(ή καλυτερο απο το κ.τ. αν θελετε) για την υγεια μας,να κραταμε χαμηλους τονους.Μονο σε καλο θα μας βγει.

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 17:34 »
φιλε Πανο, εχεις δικιο.
αλλα κατσε να σε πω το μελλον..
μιλαμε για Ελλαδα
ο ενας στους δυο καπνιζει.
τα μαγαζια με η.τ. θα ξεφυτρωσουν σαν μανιταρια. πιστεψε με.
ο φοροεισπρακτικος μηχανισμος θα πιαστει στον υπνο, δεν θα ξερει πως να τα αντιμετωπησει. το ιδιο και ο αστικος κωδικας (που επιτρεπεται η χρηση και που οχι, εννοω..)

θα μας την πεσουν αγρια. ηδη την πεφτουν εξω.. ο Καναδας εχει προβλημα με το η.τ.
το ιδιο κι αλλες ευρωπαικες χωρες. θα ρθει και η σειρα μας.
δεν θυμαμαι σε ποια χωρα απαγορευτικαν οι εισαγωγες υγρων..

ακομη κι εμεις να μην το κανουμε, πρεπει να το κανουν οι εταιριες που διακινουν η.τ.
αλλιως, αργα η γρηγορα θα εχουμε ολοι μας προβλημα.

τι φανταζεστε δηλαδη? οτι το ελληνικο κρατος θα αφησει τον Γιαννη (τυχαιο ονομα) να εχει ενα μαγαζακι που πουλαει υγρο που ο αλλος το παιρνει και το εισπνεει καθημερινα, χωρις σχετικη αδεια?

αυτο που ζουμε τωρα ειναι παρτυ φιλε.. ας το ζησουμε οσο μπορουμε γιατι

θ αλλαξει

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 17:43 »
Κι εσυ εχεις δικιο αλλα πως θα μπορεσεις να αποδειξεις οτι ειναι οντως αβλαβες αν σου ζητηθει;
Πως θα μπορεσουμε μεσα απο την "Ενωση Ελληνων Ατμιστων" να δειξουμε με χαρτια,ερευνες και πειραματα οτι αυτο που ατμιζουμε δεν κανει κακο στους γυρω μας;
Και πως ακριβως θα προστατευσουμε τα Ελληνικα μαγαζια;
Ποιο ειναι το σχεδιο;

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 17:59 »
Darky βρίσκω απόλυτα λογικη τη σκέψη σου. Η μοναδική μου αντίρρηση είναι στο να αρχίσουμε να "ακουγόμαστε" τώρα που είμαστε "αόρατοι".

Θέλετε να αρχίσουν να τσακώνονται μεταξύ τους αυτοί που θα ήθελαν να μας το απαγορεύσουν με αυτούς που θα ήθελαν να μας το φορολογήσουν με 1000%; Και εμείς να έχουμε φωνή και να φωνάζουμε αλλά να μας έχουν χεσμένους ως συνήθως;

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 18:00 »
Κι εσυ εχεις δικιο αλλα πως θα μπορεσεις να αποδειξεις οτι ειναι οντως αβλαβες αν σου ζητηθει;
Πως θα μπορεσουμε μεσα απο την "Ενωση Ελληνων Ατμιστων" να δειξουμε με χαρτια,ερευνες και πειραματα οτι αυτο που ατμιζουμε δεν κανει κακο στους γυρω μας;
Και πως ακριβως θα προστατευσουμε τα Ελληνικα μαγαζια;
Ποιο ειναι το σχεδιο;

να σου πω.
καταρχην, δεν χρειαζεται ν αποδειξεις κατι που δεν αποδυκνειεται. το οτι δηλαδη δεν υπαρχουν ακομη επαρκη στοιχεια. αυτο ειναι σιγουρο και το δεχομαστε.
απο την αλλη ομως, απεναντι στον καθε μπεχρακη εχεις αδιάσειστα στοιχεια που ο μπεχρακης δεν θα τα εμφανισει ποτέ.
βγαζεις εναν χημικο ή εναν γιατρο σου και εξηγει με απλα ελληνικα οτι τα 9 νανογραμμαρια τοξικης ουσιας τα συναντουμε και στην ντοματα και στο κρεμυδι, σε αντιθεση με τα 11300 που εχει το κ.τ.
βγαζεις εναν επιστημονα σου και εξηγει οτι ο Δημοκριτος σε μια πρωτη αναλυση που εκανε, δεν βρηκε τιποτα, και φερνεις μπροστα και τα στοιχεια που γραφουν οτι η νικοτινη ειναι απλα εξαρτησιογονα ουσια, και οχι καρκινογονα.
βγαζεις εναν γιατρο σου και εξηγει οτι χρονια τωρα υπαρχουν και συνταγογραφουνται αερολιν νικοτινης απο τους γιατρους σε εξαρτημενους ασθενεις, κατι το οποιο κανεις κι εσυ, εξηγωντας επισης οτι ο χρηστης του η.τ. εχει την επιλογη της 0 νικοτινης. απλα να εξομειωνει την κινηση του κ.τ.
βγαζεις εναν διατροφολογο σου και εξηγει οτι την όποια τοξικοτητα των η.τ. την συναντουμε σε παρα πολλα τροφιμα-γλυκα, ακομα και σε λαχανικα!

και στο τελος ολοι μαζι λενε, αλλα ακομη δεν εχουμε επαρκη στοιχεια. το σιγουρο ομως ειναι πως το η.τ. ειναι περιπου 1300 φορες πιο ακίνδυνο απο το κ.τ.

εκει τελειωνει και το θεμα και οι εντυπωσεις..
απλα πρεπει να τα πουν οι ειδικοι επιστημονες. οχι ενας οποιοσδηποτε απο μας..
ετσι συμβαλλουμε και στην ενημερωση του κοσμου, και στην νομοθετικη αντιπετωπιση που θα εχουμε αυριο-μεθαυριο.

εξαλλου θα πρεπει να καταλαβουν ολοι αυτοι που φορολογουσαν τον καρκινο μας (λεγοντας οτι δεν συμφερει στα ταμεια να υπαρχουν καπνιστες γιατι οι θεραπειες τους ειναι ασυμφορες γι αυτα)οτι θα πρεπει να στηριξουν την προσπαθεια που κανουμε να απεξαρτηθουμε, και αυτο ειναι και για το δικο τους καλο.
θα επρεπε λοιπον το η.τ. να επιδοτειται κιολας..

εχω δικαιωμα (οταν εδινα 200€ τον μηνα για καρκινο) να γουσταρω τα 40€ τον μηνα που δινω τωρα, για ζωη..
και δεν εχει δικαιωμα να μου τα βαλει χερι κανεις.-

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 18:10 »
Darky βρίσκω απόλυτα λογικη τη σκέψη σου. Η μοναδική μου αντίρρηση είναι στο να αρχίσουμε να "ακουγόμαστε" τώρα που είμαστε "αόρατοι".

Θέλετε να αρχίσουν να τσακώνονται μεταξύ τους αυτοί που θα ήθελαν να μας το απαγορεύσουν με αυτούς που θα ήθελαν να μας το φορολογήσουν με 1000%; Και εμείς να έχουμε φωνή και να φωνάζουμε αλλά να μας έχουν χεσμένους ως συνήθως;
+1 :thumpup: στελθ

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 18:13 »
Darky οκ με επεισες!Αφου εχουμε κι οτι χρειαζεται οπως γιατρους και δικηγορους.Ειμαι του Ε.ΕΛ.Α. κι εγω!  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 950 110472 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:42
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159708 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515260 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146446 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303199 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12779 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530722 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201458 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801571 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11037 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40968 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet