vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

329 επισκέπτες, 7 χρήστες
Michailytm, lounik, tibolaso, maprix, manoslykos, I.P, petr@n

Twitter

Αλλαγή (λάθος) ομάδας μέλους που προσδιορίζεται από τον αριθμό των μηνυμάτων

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Με τις τελευταίες αλλαγές που έγιναν στο φόρουμ, κάτι έγινε και σε πολλά μέλη άλλαξε η ομάδα που ανήκουν παρόλο που ο αριθμός των μηνυμάτων τους δείχνει ότι κανονικά θα 'πρεπε να ανήκουν σε άλλη ομάδα.
Ως γνωστόν στο φόρουμ μας υπάρχουν οι παρακάτω ομάδες μελών που προσδιορίζονται αυτόματα από τον αριθμό των μηνυμάτων:



Η πρώτη ομάδα (Νέο μέλος) δεν μπορεί να στείλει ΠΜ (Προσωπικο Μήνυμα) ή να ανοίξει Νέο Θέμα.

Έτσι λοιπόν κάποια μέλη παρόλο που έχουν... 125 ή... 1842 μηνύματα, βρέθηκαν ξαφνικά στην ομάδα "Νέο μέλος" με αποτέλεσμα να μην μπορούν να στείλουν ΠΜ. Έγινε όμως και το αντίθετο σε κάποιους: Ενώ έχουν 3-4 μηνύματα, βρέθηκαν ξαφνικά να είναι... "Φουγαροκαραβάνες".

Το σφάλμα αυτό διορθώνεται με το επόμενο μήνυμα που θα κάνετε στο φόρουμ, αρκεί να είναι σε πίνακα του φόρουμ που μετράνε τα μηνύματα. Π..χ στους εμπορικούς πίνακες και στα άσχετα ή χαλαρά θέματα δεν μετράνε τα μηνύματα.

Αν λοιπόν έχετε τέτοιο πρόβλημα, κάντε ένα μήνυμα εδώ και αμέσως θα επανέλθετε στην ομάδα που αντιστοιχεί στον αριθμό των μηνυμάτων σας. Το μήνυμα μπορεί να το σβήσουμε αργότερα, αλλά μην ανησυχείτε, αυτό δε θα σας ξαναγυρίζει πίσω στη λάθος ομάδα.
EDIT: ΔΕΝ ισχύει αν ποστάρετε από κινητό με Tapatalk .

Επίσης παρακαλώ, αν υπάρχει κανείς, στον οποίο συνέβη να αλλάξει ξανά ομάδα μετά τη διόρθωση που έγινε αυτόματα με το ποστάρισμα του μηνύματος, να το γράψει εδώ.



Παρακαλώ: Αν είστε σε μεγαλύτερη κατηγορία από την κανονική, δεν είναι ανάγκη να ποστάρετε εδώ. Δε χάλασε ο κόσμος αν δείχνετε σε υψηλότερη ομάδα. Εδώ να ποστάρουν μόνο όσοι έχουν πρόβλημα (π.χ. εμφανίζονται ως "Νέο μέλος" ενώ έχουν πάνω από 5 μηνύματα ή ως "e-non αμτιστής ενώ έχουν πάνω από 50)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 11, 2016, 14:10 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος dimitris76

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Ξαναέγινα νέο μέλος ;D

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
@dimitris76 Εννοείς ότι είχε διορθωθεί μια φορά ήδη και μετά ξαναέγινες νέο μέλος;

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Για να δούμε τώρα.

edit :  δεν δοκίμασα από υπολογιστή γιατί δεν μπορώ τώρα , αλλά από tapatalk ακομα δεν μπορώ να διαβάσω τα πμ μου.

Στάλθηκε από κινητό.

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Error


Στάλθηκε από κινητό.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
izamel σε βλέπω ακόμα "Φουγαροκαραβάνα" αν και πόσταρες! :hmmm:

Χμ! Μήπως παίζει ρόλο που στάλθηκε από κινητό.
Με tapatalk στάλθηκε; Ίσως να είναι θέμα του tapatalk και μας κάνει και τα υπόλοιπα μαντάρα.

EDIT: Τώρα είδα που συμπλήρωσες το προηγούμενο μήνυμά σου. Όντως με tapatalk στάλθηκε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 10, 2016, 18:51 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Atmos από tapatalk ποστάρω.
Δεν ξέρω αν είχα γίνει νέο μέλος, γιατί δεν φαίνεται στο tapa.
Το πρόβλημα εξακολουθεί πάντως, όπως επίσης, το ότι από τη μερα που άλλαξε όνομα το φόρουμ, δεν μου εμφανίζει τα μη αναγνωσμενα στο tapa.

Στάλθηκε από κινητό.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Το ξέρουμε αυτό το πρόβλημα στο tapatalk με τα μη αναγνωσμένα και το ψάχνουμε.
Μπορείς όπως είσαι στο κινητό να μπεις με browser στη mobile έκδοση (σε πάει αυτόματα) ή σε full site και να ποστάρεις ακόμα ένα μήνυμα εδώ;

Αποσυνδεδεμένος Zarathustra

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Α, μόλις είδα οτι είμαι και εγώ φουγαροκαραβάνα! Μου ανέβηκε το τσι προς στιγμήν ..  :laugh1:

:thumpup: :thumpup: :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Από browser τελικά διάβασα τα μηνύματα.
Τώρα τι συμβαίνει στο tapatalk και έχει φάει σκαλωμα....
Ελπίζω να είναι προσωρινό.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
@izamel: Α! Μάλιστα. Μόλις πόσταρες εκτός tapatalk, έφτιαξε η ομάδα στο προφίλ σου.
Thanks. :thumpup:
Το έβαλα λοιπόν και στο πρώτο μήνυμα ότι δεν ισχύει ποστάρισμα από tapatalk.

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Το κακό είναι ότι από το κινητό μου δεν με βολεύει καθόλου να μπαίνω από browser.
 4 ίντσες και φτωχή μνήμη.

Στο tapa έρχεται ειδοποίηση ότι έχω μήνυμα και δεν ανοίγει γκρρρρ

Στάλθηκε από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Πολλες αλλαγες. Μ αρεσει αυτο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Συγχαρητήρια και από εμένα για την μοναδική θέση πού μου προσφέρατε ,και κατέχω πλέων στο forum.
Είμαι το μοναδικό επίτιμο μέλος ασανσέρ. Έχασα το μέτρημα από της φορές που  ανέβηκα 5ο όροφο ,και ξανακατέβηκα κάτο .Τελειαααααα γουστάρω.Μην μου το χαλάσετε οκ? Μια φορά το μήνα ,να βλέπω το 5αρι ( α  ρε και να τους ξεφύγει κάνα σεντόνι και έρθει σε μένα .Όλα τα topic θα σβήσω από κάποιον ,και μόνο τα offtopic θα του αφήσω )

Ολα οκ

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Τώρα πόσταρες από tapatalk;
Σοβαρολογείς ότι ανεβοκατέβηκες πολλές φορές ομάδα;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110795 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159975 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515427 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146501 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303305 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12807 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530859 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201482 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801690 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11089 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41015 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet