vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

234 επισκέπτες, 4 χρήστες
thanos1071, manoslykos, lounik, Jorge

Twitter

ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS

Αποσυνδεδεμένος Olga68

  • **
  • 221
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #300 στις: Νοεμβρίου 29, 2021, 09:55 »
...

Σχετικά με τον Zenith 2, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ πχ εκεί που κάνω 10 τζούρες τραβάει κανονικά και μετά απο 1-2 ώρες κάνει αυτό το γουργούρισμα γιατί υπάρχει διαρροή υγρού στο δαχτυλίδι, το έχω ξεβιδώσει και καθαρίσει πολλές φορές, μου την έχει σπάσει γιατί χάνεται και υγρό.Μερικές φορές, απλά φτάνει μέχρι το κάτω μέρος της αντίστασης και δεν τρέχει στο δαχτυλίδι, με μερικές τζούρες φτιάχνει.
Σκέφτηκα πως ίσως κατεβαίνει το υγρό λόγω των κραδασμών, το βάζω όρθιο σε τσαντάκι και σε τσάντα στο αμάξι, αλλά μετά διαπίστωσα πως κάποιες φορές το κάνει και όταν έχω το mod ακίνητο και όρθιο πάνω σε επίπεδη επιφάνεια, έπιπλο κλπ.Μήπως παίζει ρόλο και οι αλλαγές θερμοκρασίας;

Στο προηγούμενο υγρό που ήταν λίγο πιο παχύρευστο, αυτό γινόταν πιο σπάνια.
Έχω ως βασικό ατμοποιητή τον Zenith 2 απ' την ημέρα που κυκλοφόρησε. Δεν έχω παρόμοιο θέμα και μου κάνει μεγάλη εντύπωση γιατί δεν είχα καμία απολύτως διαρροή ή υγρασία, ούτε στο airflow. Αν έχεις αλλάξει το γυαλί του δες ότι πατάει καλά στα orings, αν όχι επιβεβαίωσε ότι τα orings ασφαλίζουν καλά. Αυτά θεωρώντας δεδομένο ότι η αντίσταση δεν έχει ξεπεράσει τα όρια της και ότι ατμίζεις εντός ορίων της αντίστασης. Το πιο πιθανό είναι ότι κάτι συμβαίνει με τα orings.

Καλησπέρα. Επειδή ψάχνω και εγώ για στενό drip tip για mtl και μπερδεύτηκα λίγο με αυτό που έβαλες. Ποιο είναι 17mm ύψος και 3.5 σε πάχος του zenith pro ή του zenith 2 που είναι πάνω στο coolfire z80? Από ότι διάβασα το drip tip του zenith pro είναι 12mm ύψος και εσωτερική διάμετρο δεν βρήκα αλλά 3.5 μου φαίνεται πολύ στενό για να είναι αληθινό. Εγώ έχω το επιστόμιο το mtl από το geekvape wenax που είναι ψηλό και στενό και κάτι τέτοιο ψάχνω. Του zlide που έβαλες το έχω, καλό είναι αλλά κοντό και όχι τόσο στενό.
Πονεμένη ιστορία τα driptips. Ψάχνω πάνω από 3-4 χρόνια για να βρω ανταλλακτικό, μάταια όμως. Έχω αγοράσει αρκετά, διαφόρων ποιοτήτων αλλά δεν βρήκα κανένα που να μου κάνει τελικά. Βάσει του δικού μου τρόπου άτμισης, τα μόνα που μου κάνουν (και ψάχνω) είναι πλέον το ultem του Zenith 2 και τα μαύρα τα μικρά του Zenith 1 σε λίγο πιο ψηλό όμως. Πολύ καλό αλλά κοντό είναι για μένα και το επιστόμιο του Ναυτίλου 2. Αν βρεις κάτι σαν αυτά, ιδανικά πιο ψηλό, ενημέρωσέ μας σε παρακαλώ.

Αποσυνδεδεμένος ΨΗΛΟΣ

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #301 στις: Νοεμβρίου 29, 2021, 10:21 »
Καλημερα και καλη εβδομαδα!!!

Παντως την μεγαλύτερη ποικιλια σε drip tips αυτη την περιοδο την εχει στο vapeexperts.

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #302 στις: Νοεμβρίου 29, 2021, 11:35 »
Καλημέρα σε όλους. Εγώ από ότι είδα τα μοναδικά καλά και στενά επιστόμια που βρήκα είναι από Svoemesto το Figura ή το Kayfun lite. Είναι και τα 2 στενά αλλά είναι 10 mm ύψος και δεν ξέρω αν θα σας βολέψουν, και εμένα βέβαια. Υπάρχουν διάφορα χρώματα και αντίστοιχα υλικό και μπορείς να τα βρεις και σε Ελληνικά καταστήματα.

Αποσυνδεδεμένος Leon_GR

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #303 στις: Νοεμβρίου 29, 2021, 17:49 »
[member=22714]tony1976[/member]

Αυτά εννοείς;

https://vapexperts.gr/accessories/atomizer-accessories/epistomia-drip-tips/epistomia-510/figura-mtl-drip-tip-by-svoemesto-detail

https://www.vapeland.gr/kayfun-lite-drip-tip-fire

[member=23087]Olga68[/member]

Για δες αυτά, κάτι τέτοιο ψάχνω εγώ σε μαύρο, κοντό και να ανοίγει στο πάνω μέρος για καλύτερη εφαρμογή στο στόμα:

https://www.vapormarket.gr/drip-tips-epistomia/fumytech-drip-tip-purely-2-plus

https://vintagevape.gr/product/penodat-510-derlin-drip-tip-by-coppervape/

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 29, 2021, 21:26 από Leon_GR »

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #304 στις: Νοεμβρίου 29, 2021, 19:29 »
Ναι για αυτά έλεγα εγώ.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2290
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #305 στις: Νοεμβρίου 29, 2021, 21:12 »
Να κάνω & μία πρόταση από τις δημιουργίες του Ορέστη Λεμπιδάκη; Εχει μεγάλη γκάμα & σε καλές τιμές.  

https://www.3dhobbyprinting.gr/Ατμιστικά/Drip-Tip510


Ενδιαφέρον έχει η σειρά...ντριπτί  :tongue_smilie: του ( σε κατρουλί ultem & σε διάφανο frosty) όπου μπορείς να αλλάξεις την εσωτερική του διάμετρο ( 1 tube 2mm, 1tube 2.5mm & 1 tube 3mm).

https://www.3dhobbyprinting.gr/Ατμιστικά/Drip-Tip510/MTL%20-%20set%20-%20drip%20-%20tip%20-%20510%20-%20(v2)

https://www.3dhobbyprinting.gr/Ατμιστικά/Drip-Tip510/MTL%20-%20set%20-%20drip%20-%20tip%20-%20510%20-%20(v1)

Αποσυνδεδεμένος Leon_GR

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #306 στις: Δεκεμβρίου 04, 2021, 11:13 »
Τελικά πήρα αυτό:

https://vapexperts.gr/accessories/atomizer-accessories/epistomia-drip-tips/epistomia-510/drip-tip-510-mtl-by-caveman-mods-001-4mm-detail

Εχει ίδιο ύψος με το το μαμίσιο του Cooflfire Z80, αλλά τερματίζει στο τάνκ αφήνοντας περίπου 1mm κενό εξωτερικά, ομως αυτό δεν είναι πρόβλημα γιατί έχει καλή εφαρμογή.Το μαμίσιο έχει εσωτερικά το κατάλληλο ύψος έτσι ώστε να πατάει εσωτερικά στο τάνκ και ταυτόχρονα να πατάει και εξωτερικά.Ομως θερμαίνεται λίγο περισσότερο και λόγω της μικρής τρύπας, κάποιες φορές έκανε σκασίματα και ερχόταν στο στόμα άκαυστο υγρό, εκεί που κερδίζει λίγο, είναι πως έχει καλύτερο "χτύπημα" στην τζούρα.3.5mm εσωτερική διάμετρο τρύπας VS 4mm.

Το σχήμα του καινούριου, εφαρμόζει καλύτερα στο στόμα και μάλλον το υλικό του είναι ανώτερο, το μαμισιο είναι απο υλικό ultem, ενώ το καινούριο από  POW-POM, το λεγόμενο Derlin.

Αυτό που πρόσεξα στο καινούριο, είναι πως κατακρατεί περισσότερο υγρό εσωτερικά στην τρύπα

Είχα δοκιμάσει drip tip μεγαλύτερο ύψος και με τρύπα 4.5 mm και χανόταν η γεύση και το "χτύπημα" της τζούρας γιατί ατμίζω στα 16 watt με την 0.8Ω.

Εψαχνα να βρώ πληροφορείες σχετικά με τα υλικά:

1)ULTEM

Ultem is part of the PEI (polyetherimide) family of thermoplastic resins. It has a unique balance of mechanical properties and processability that gives engineers superior flexibility and freedom in design. Ultem is also available in a variety of grades that provide enhanced chemical, heat, and elasticity benefits.

Polyetherimide (PEI) is an amorphous, amber-to-transparent thermoplastic with characteristics similar to the related plastic PEEK. Relative to PEEK, PEI is cheaper, but is lower in impact strength and usable temperature.


2)POW-Polyoxymethylene (POM), also known as acetal,[2] polyacetal, and polyformaldehyde, is an engineering thermoplastic used in precision parts requiring high stiffness, low friction, and excellent dimensional stability. As with many other synthetic polymers, it is produced by different chemical firms with slightly different formulas and sold variously by such names as Delrin, Kocetal, Ultraform, Celcon, Ramtal, Duracon, Kepital, Polypenco, Tenac and Hostaform.

POM – also known as acetal or polyacetal – is a highly crystalline, high-performance engineering polymer that displays a broad range of properties, particularly its low coefficient of friction, excellent wear resistance, high modulus and resistance to many solvents and automotive fuels.

Acetal is the common name for a family of thermoplastics with the chemical name "PolyOxyMethylene", or POM. Acetal is available in two general types of resins: Copolymer acetal (POM-C), and homopolymer acetal (POM-H); commonly called Delrin.

Και 1 πατέντα που σκέφτηκα για όσα drip tip αφήνουν κενό εξωτερικά στο κάτω μέρος και δεν πατάνε στο τάνκ γιατί τερματίζει το εσωτερικό μέρος.
Εβαλα σε 1 άλλο drip tip το μαύρο λαστιχάκι που έχουν οι αντιστάσεις, εφόσον η αντίσταση θα πεταγόταν.Το κενό έκλεισε και επίσης επειδή το συγκεκριμένο drip tip είναι εσωτερικά μεταλλικό και εξωτερικά ξύλινο, έχανε αέρα απο το κάτω μέρος, με το λαστιχάκι έφτιαξε.Και πάλι χάνει απο το πάνω μέρος, αλλά λιγότερο.Ωραίο drip tip, αλλά δεν κάνει για τον τρόπο που ατμίζω τώρα.

Το ίδιο μπορείτε να κάνετε σε όσα drip tip αφήνουν κενό όσο είναι το λαστιχάκι της αντίστασης, η αν το κενό είναι μεγαλύτερο, τουλάχιστον να το μειώσετε βάζοντας 2-3 λαστιχάκια.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2021, 11:46 από Leon_GR »

Αποσυνδεδεμένος 4son

  • **
  • 194
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #307 στις: Ιανουαρίου 25, 2022, 13:54 »
Μιας και Κάποιος θα έχει εμπειρία από γερμανικά κατάστημα στέλνουν Ελλάδα και δέχονται πληρωμή μέσω κάρτας.. μου έσπασε το drip tip τού Brunhilde MTL και μόνο από εκεί βρίσκω κάτι.
https://vapebude.de/vapefly-brunhilde-mtl-rta-drip-tip-set#product--publish-comment 

Αποσυνδεδεμένος steft

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #308 στις: Ιανουαρίου 17, 2023, 11:22 »
Επειδή μου έχει σπάσει το τανκάκι του Hastur και δεν βρίσκω άλλο στην αγόρα (δεν βγάζουν πλέον από ότι φαίνεται). Υπάρχει κάποια ιδέα που θα μπορούσα να βρώ ή έαν έχει κάποιος στο φόρουμ που έχει και δεν το χρειάζεται?

Αποσυνδεδεμένος thanos_tc

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #309 στις: Νοεμβρίου 10, 2023, 10:31 »
Καλημέρα σε όλους! Μια ερώτηση ήθελα να κάνω γιατί δεν βρήκα πουθενά κάτι σχετικό... έχω αγοράσει το tank Geekvape Zeus nano 2 και η απορία που έχω είναι οτι όποτε ανοίγω το καπάκι κάτω που είναι η αντίσταση βρίσκω αρκετό υγρό... δεν έχει χρησιμοποιηθεί αρκετά το έχω ένα μήνα περίπου... μήπως χάνει εσωτερικά απο τους αεραγωγούς? Μέχρι ποιό σημείο πρέπει να γεμίζουμε υγρό?Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος tasos1976

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #310 στις: Νοεμβρίου 10, 2023, 20:54 »
Λίγο υγρό είναι φυσιολογικό λόγω της ατμοποιησης και ξανά ψύχρανση στο ατμό ξανά κάθεται λίγο στ
ην αντίσταση και το βλέπεις εσύ κάτω στο δαχτυλίδι από κει και πέρα εάν η αντίσταση που έχεις μέσα την έχεις ήδη αρκετό καιρό και την έχεις χρησιμοποιήσει πολύ λογικό είναι το βαμβάκι να έχει ποτίσει και να δυσκολεύεται να συγκρατήσει υγρό στα τοιχώματα του και κατά συνέπεια να το βλέπεις εσύ στο δαχτυλίδι

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης1966

  • **
  • 306
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #311 στις: Φεβρουαρίου 07, 2024, 19:50 »
Καλησπέρα τη βοήθεια σας παρακαλώ για το παρακάτω
Μου έδωσαν (πήραν βασικά) το San AIO Kit αλλά δεν έχω καμία ιδέα για boro κτλ, ψάχνω να βρω drip tip που να είναι ψηλότερο από αυτό που έχει για mtl. Κάνουν όλα τα drip tips ή πρέπει να προσέξω κάτι; επίσης αν έχει κάποιος κάποια πρόταση από μαγαζί, ευπρόσδεκτη.
Έχω βρει πχ το
https://atmi-zo.gr/en/drip-tips/4421-5634-drip-tip-with-inserts-nut-billet-box-insert-1-pc.html#/6-color-black
αλλά δεν έχει το oring όπως το
https://atmi-zo.gr/en/drip-tips/4371-5455-drip-tip-nut-billet-box-1-pc.html#/6-color-black
που μοιάζει με αυτό του san.
Τελος(αν και off topic) κάνουν  τα boro tanks για όλα τα rba bridges ; για να πάρω ενα set να μην είμαι μόνο με τις εργοστασιακες του San.
Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος axilleaspro

  • ***
  • 532
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #312 στις: Φεβρουαρίου 08, 2024, 17:49 »
Καλησπέρα Βασίλη.
Στο San, το drip tip που έχει το τραβάς και από κάτω έχει υποδοχή 510 για να βάλεις ότι επιστόμιο θέλεις εσύ. Απλά το συγκεκριμένο επιστόμιο έχει τις υποδοχές για να ξεβιδώνεις το flush nut (ο μεταλλικός αντάπτορας με το σπείρωμα), πράγμα που μπορείς να το κάνεις και με ένα μονόλεπτο ή δίλεπτο.
Το λαστιχάκι που έχει το flush nut από κάτω δεν είναι απαραίτητο...μάλιστα οι πιο πολλοί το βγάζουν αν υπάρχει.
Επειδή ψάχτηκα κι εγώ αρκετά πριν ασχοληθώ θα σου πρότεινα να πάρεις δύο boro tank... ένα κλασσικό για billet box (αυτό με το συρταρωτό τζαμάκι που κατεβαίνει για αναπλήρωση), εγώ πήρα αυτό [size=78%]SXK Boro Tank for BB (Billet Box) - Ηλεκτρονικό Τσιγάρο Θεσσαλονίκη, Υγρά Αναπλήρωσης, Ατμοποιητές, Αρώματα, Flavor shots (nexxton-ecig.com)[/size] κι ένα snailtank της atmizoo με γέμισμα από τάπα σιλικόνης. Έχοντας αυτά τα δύο tank μπορείς να αγοράσεις όποια γέφυρα για billet box (όχι dotmod) θεωρείς ότι ταιριάζει καλύτερα στα γούστα και στην τσέπη σου και να την προσαρμόσεις.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης1966

  • **
  • 306
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #313 στις: Φεβρουαρίου 08, 2024, 21:08 »
Ευχαριστώ πολύ Αχιλλέα για τη πληροφορία, να πω την αλήθεια δεν το ήξερα ότι βγαίνει και θα πω κι άλλη μια αλήθεια, δεν έχω καταφέρει να το βγάλω. Έχει κανένα κόλπο; νιώθω χαζός που το ρωτάω αλλά δεν μπορώ να το βγάλω με τίποτα  :eyesplash: .
Θα κοιτάξω και τα tank που προτείνεις κι ελπίζω να μη σας ζαλίσω παραπάνω.
Edit: τελικά κατάφερα και το έβγαλα 😀

Και πάλι ευχαριστώ 👍
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 08, 2024, 21:26 από Βασίλης1966 »

Αποσυνδεδεμένος axilleaspro

  • ***
  • 532
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ, ΤΑΝΚ & ΕΠΙΣΤΟΜΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #314 στις: Φεβρουαρίου 09, 2024, 20:02 »
Δε ζαλίζεις κανέναν Βασίλη. Γι' αυτό υπάρχει το φόρουμ. Αν θέλεις γράψε δύο λόγια για το San όποτε μπορέσεις... ήμουν ανάμεσα σ',αυτό και το Centaurus που πέτυχα σε προσφορά. Το σκέφτομαι για μελλοντική αγορά... έχω τρεις γέφυρες με tank και μόνο ένα boro mod που λειτουργεί σωστά. Βολεύουν αφάνταστα αυτές οι συσκευές, θα το ευχαριστηθείς.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 954 110706 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:51
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159940 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515414 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146487 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303283 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12799 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530832 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201477 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801667 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11077 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41004 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet