vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

245 επισκέπτες, 3 χρήστες
I.P, Mimhsdr, gfilip

Twitter

Απορίες

Αποσυνδεδεμένος lights

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απορίες
« στις: Μαΐου 25, 2009, 10:51 »
1) Όταν κάνω μια απάντηση με γυρνάει στο φόρουμ που ανήκει το τόπικ και όχι στο τέλος του τόπικ, λιγο περίεργο σχετικά με αυτά που έχουμε συνηθίσει απο τα υπόλοιπα φόρουμ.

2) Ενώ έχω δηλώσει Αγγλικά στο προφίλ μου, σχεδόν τα πάντα είναι Ελληνικά  ??? Εννοώ όλα τα κουμπιά, μηνύματα κλπ

Αποσυνδεδεμένος lights

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απορίες
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 25, 2009, 13:05 »
Επίσης κάτι άλλο που βρήκα τώρα: έχω ενεργοποιήσει την "quick reply" στο προφίλ μου, και όποτε γράφω κάτι εκεί και πατάω "δημοσίευση" απλώς δεν μου τη δημοσιεύει. Πρέπει να πατήσω "απάντηση" (κανονική)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Απορίες
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 25, 2009, 14:13 »
Για το 1, πήγαινε: Προφίλ > Αλλαγή προφίλ > Ρυθμίσεις εμφάνισης > Τσεκάρεις το "Επιστροφή στη συζήτηση μετά από την αποστολή".
Μπορείς να το τσεκάρεις και σε κάθε μήνυμα (από κάτω στις έξτρα επιλογές) αλλά από το προφίλ μένει μόνιμα.

Τα άλλα θα τα κοιτάξω.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Απορίες
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 26, 2009, 03:02 »
Για τη γλώσσα, έχω τσεκάρει το "Ενεργοποίηση της επιλογής γλώσσας για τους χρήστες" από τη διαχείριση. Με μια δοκιμή που έκανα μόλις τώρα, έβλεπα κανονικά τα κουμπιά και το μενού στα αγγλικά! Μήπως μετά την αλλαγή γλώσσας στο Προφίλ > Αλλαγή προφίλ > Ρυθμίσεις λογαριασμού, δεν πάτησες "Αλλαγή προφίλ" κάτω στο τέλος;

Για το Quick Reply είναι bug της εμφάνισης. Έχω ενημερώσει το δημιουργό της αλλά δεν ξέρω αν και πότε θα το διορθώσει. Για την ώρα είναι άχρηστο, θα σου σύστηνα να το απενεργοποιήσεις, εκτός αν θέλεις να αλλάξεις θέμα εμφάνισης.
Εγώ δεν το αλλάζω με τίποτα αυτό εδώ. Το έχω ερωτευτεί.  :P

Αποσυνδεδεμένος lights

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απορίες
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 26, 2009, 11:31 »
"Επιστροφή στη συζήτηση μετά από την αποστολή" σωστός, λειτουργεί  :thumpup:

Προφίλ > Αλλαγή προφίλ > Ρυθμίσεις λογαριασμού, δεν πάτησες "Αλλαγή προφίλ" Πάτησα αλλά δεν γίνεται τίποτα, τα πάντα είναι στα Ελληνικά

Για το Quick Reply είναι bug της εμφάνισης ΟΚ το απενεργοποίησα 

Εγώ δεν το αλλάζω με τίποτα αυτό εδώ. Το έχω ερωτευτεί. Και μένα μου αρέσει πολύ η εμφάνιση του νέου φόρουμ, atmos. Μπορώ να πω πως είναι από τα καλύτερα που έχω δει worldwide. Ήταν πολύ επιτυχημένη η επιλογή σου για αλλαγή φόρουμ.

Βάλε και το google adsense, κανείς δεν θα διαμαρτυρηθεί.


Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απορίες
« Απάντηση #5 στις: Μαΐου 26, 2009, 14:41 »
Μπορώ να πω πως είναι από τα καλύτερα που έχω δει worldwide. Ήταν πολύ επιτυχημένη η επιλογή σου για αλλαγή φόρουμ.
Συμφωνω και επαυξανω! Και εχω δει πολλαααα φορουμ. Αστο ετσι , ακομα και με τις αδυναμιες του.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Απορίες
« Απάντηση #6 στις: Μαΐου 26, 2009, 16:38 »
"Αλλαγή προφίλ" Πάτησα αλλά δεν γίνεται τίποτα, τα πάντα είναι στα Ελληνικά.

Σόρρυ, δε μου πάει κάτι στο μυαλό!  :dontknow: Θα κάνω κάποιες δοκιμές όμως.

Παράθεση
Και μένα μου αρέσει πολύ η εμφάνιση του νέου φόρουμ, atmos. Μπορώ να πω πως είναι από τα καλύτερα που έχω δει worldwide. Ήταν πολύ επιτυχημένη η επιλογή σου για αλλαγή φόρουμ.

Thanks  :)
Και όλους τους όλους για τα καλά λόγια για τη νέα εμφάνιση.

Παράθεση
Βάλε και το google adsense, κανείς δεν θα διαμαρτυρηθεί.

Θα μπει και adsense, σιγά σιγά.  ;D να βγάλει τα έξοδά του τουλάχιστον!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Απορίες
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 26, 2009, 22:36 »
Ολες οι αλλαγες απο τοτε που ξεκινησαν ειναι εξαιρετικες. Ο αρχηγος του forum εχει ορεξη. Μου αρεσουν οι ανθρωποι με ορεξη. Εισαι πολυ μαγκας τελικα leftezi :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Απορίες
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 27, 2009, 02:19 »
Merci, Θανάση. :)
Έχω κι άλλα σχέδια αλλά παίζουν και άλλοι παράγοντες ρόλο και ίσως αργήσουν κάπως.
Σε ένα χρόνο όμως το φόρουμ θα είναι κορυφαίο.
Με τη βοήθεια όλων βέβαια.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απορίες
« Απάντηση #9 στις: Μαΐου 27, 2009, 08:53 »
Με τη βοήθεια όλων βέβαια.  ;)
Εννοειται φιλε και ειμαι σιγουρος οτι μιλαω εκ μερους ολων των παιδιων. Ο,τι μπορουμε να βοηθησουμε εδω ειμαστε!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Απορίες
« Απάντηση #10 στις: Μαΐου 27, 2009, 18:20 »
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ CYAN, ENNOEITAI :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Απορίες
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 07, 2009, 23:26 »
Γιατί όταν προσπαθώ να απαντήσω σε pm(προσωπικό μύνημα) μου λέει ότι ο Internet explorer δεν βρίσκει την τοποθεσία????Είναι κάτι μόνιμο???Πρέπει να κάνω κάτι????

Απ: Απορίες
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 08, 2009, 01:23 »
Γιατί όταν προσπαθώ να απαντήσω σε pm(προσωπικό μύνημα) μου λέει ότι ο Internet explorer δεν βρίσκει την τοποθεσία? ??? Είναι κάτι μόνιμο???Πρέπει να κάνω κάτι? ???

Ναι μπορείς να εγκαταστήσεις τον Firefox από ΕΔΩ και να ησυχάσεις μια για πάντα από τις αηδίες του Internet Explorer

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Απορίες
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 08, 2009, 08:32 »
Ευχαριστώ πολύ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33745 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534254 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59595 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8056 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236969 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 430 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13965 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136016 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084790 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35181 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9838 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478223 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy