vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

274 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Rope Cut - Shake n Vape

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #30 στις: Νοεμβρίου 06, 2017, 18:40 »
Μια ζωή την έχουμε, κι αν δεν την γλεντήσουμε :yes:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #31 στις: Νοεμβρίου 06, 2017, 20:38 »
Πιο πολύ δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω, Γιώργο. Για αυτό έχω και ένα καστράκι να περιμένει την νικοτίνη του στο συρτάρι. ;)

Αποσυνδεδεμένος gangelo

  • **
  • 463
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #32 στις: Νοεμβρίου 10, 2017, 07:12 »
Μια ζωή την έχουμε, κι αν δεν την γλεντήσουμε :yes:
Σωστος.. Αν θελουμε να γινει απολαυση το ατμισμα μερικες φορες πρεπει να σταξουμε και κανα ευρω παραπανω. Σαν το καλο single malt.
Ισως τα καλυτερα καπνικα της αγορας αυτη τη στιγμη (προσωπικη αποψη παντα..)

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #33 στις: Νοεμβρίου 10, 2017, 09:48 »
Εγώ νομίζω οτι χτες έπιασα τις μέρες ωρίμανσης, αλλά... συναχώθηκα...ααα....χαχαχα :laugh1: Δεν έχω γεύση, όσφρηση. Την παλεύω με otrivin κλπ. Θα μείνουν ακόμη λίγο στο "κελάρι" τα 4 πειρατικά μου.

Υ.Γ.: Με πιάνει συνάχι 2 με 3 φορές τον χειμώνα, και ατονεί ή εξαφανίζεται η γεύση μου για πέντε έξι μέρες. Τον καιρό αυτό έκανα σκέτη βάση, γιατί άρρωμα ήταν κρίμα να ατμίζω στου κουφού την πόρτα. Απο πέρσι άλλαξα τακτική, και αντί για βάση (που δεν είναι και φθηνή πλέον), ατμίζω κάποια υγρά που ήταν υποψήφια για ανταλλαγή ή νεροχύτη. Η συμβουλή της ημέρας: τίποτα δεν πάει χαμένο στα ατμιστικά  :D

Αποσυνδεδεμένος teargas

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #34 στις: Νοεμβρίου 10, 2017, 16:16 »
Δοκιμασα σημερα το loose canon..Πηρα μια μικρη απογοητευση.Στην αρχη,ανοιγοντας το για να βαλω βαση,μου σκαει καπνος  κ λεω εδω ειμαστε!Μαλιστα θυμηθηκα εναν φιλο που ειχε γραψει οτι ειχαν ποτισει απο το αρωμα τα δαχτυλα του.Ακριβως!Σε δυο μερες ομως μυριζοντας το,το καπνικο ειχε υποχωρησει κ μου μυριζε soft kings(αυτο με καραμελα κ πεκανς)
Σημερα το δοκιμαζω κ παιρνω κατι τετοιο,γευστικο βεβαια αλλα το καπνικο χαμενο στο βαθος..

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #35 στις: Νοεμβρίου 10, 2017, 18:32 »
Αυτό ήταν, ναι, το Loose Canon που είχε ποτίσει ανεπανόρθωτα τα δάχτυλά μου. Το ότι κάπως ξεθυμαίνει με τον καιρό ίσως να είναι κακό...ίσως και να μου πάει...θα δείξει.

BTW: Εβλεπα πριν λίγο σε αδερφή ατμιστική λέσχη των social media, ενα και καλά video review για το Santo Domingo. Ευτυχώς δεν είδα το βίντεο πριν αγοράσω το υγρό. Αρνητικότατη συνειρμική εικόνα και λόγος, αιτία αποτροπής δοκιμής του υγρού, και αγοράς πακέτου τσιγάρων για να σβήσει ο πόνος...εεε...μα...Κάποια πράματα παρα είναι γραφικά για μένα πλέον.

Αποσυνδεδεμένος geo67

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #36 στις: Νοεμβρίου 10, 2017, 18:58 »
Θα συμφωνησω σε ολα με τον teargas για το loose canon.Αγορασα ενα δεκαμελο πριν λιγες μερες ..απο την περιγραφη του υγρου πιστευα οτι θα μου κανει...τελικα δεν...
Επειδη ειναι κατα την γνωμη μου λιγο ιδιαιτερο υγρο καλο θα ειναι καποιος να το δοκιμασει πριν προβει σε αγορα..
Οσο αφορα το καπνικο κομματι .. περισσοτερο αρωμα πουρου μου εβγαλε παρα πιπας...

Αποσυνδεδεμένος teargas

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #37 στις: Νοεμβρίου 10, 2017, 19:52 »
Μωρε μακαρι να μου εβγαζε κ μενα πουρο..Ενω το καπνικο ειναι τοσο εντονο οταν το ανοιγεις πρωτη φορα,μετα το γεμισμα ειναι σχεδον ανυπαρκτο.Στο dark thirty νοιωθω καπνο.Θα δοκιμασω κ το skipper αλλα δεν περιμενω κατι καλυτερο.Ας βγαλουν ενα σκετο καπνικο ρε γμτο!

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #38 στις: Νοεμβρίου 10, 2017, 22:16 »
Αυτό ήταν, ναι, το Loose Canon που είχε ποτίσει ανεπανόρθωτα τα δάχτυλά μου. Το ότι κάπως ξεθυμαίνει με τον καιρό ίσως να είναι κακό...ίσως και να μου πάει...θα δείξει.

BTW: Εβλεπα πριν λίγο σε αδερφή ατμιστική λέσχη των social media, ενα και καλά video review για το Santo Domingo. Ευτυχώς δεν είδα το βίντεο πριν αγοράσω το υγρό. Αρνητικότατη συνειρμική εικόνα και λόγος, αιτία αποτροπής δοκιμής του υγρού, και αγοράς πακέτου τσιγάρων για να σβήσει ο πόνος...εεε...μα...Κάποια πράματα παρα είναι γραφικά για μένα πλέον.
Αν είδαμε από τον ίδιο τύπο έχω να πω το εξής: Είδα άλλο το βίντεο με τα Black Note. Στο σημείο που λέει ότι "δεν αφήνουν κατάλοιπα", απλά το έκλεισα και δεν τον ξαναβλέπω. Διαφημίσεις έχω καλύτερες στην τηλεόραση. Έχει και πιπίνια. 
Νομίζω ότι είδαμε τον ίδιο γιατί είδα ότι έβγαλε βίντεο για το Santo Domingo. Φυσικά δεν έκανα το "κλίκ".
Απαραίτητος αστερίσκος: Τα Black Note τα ΛΑΤΡΕΥΩ αλλά όχι και ότι δεν αφήνουν κατάλοιπα.

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #39 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 11:14 »
δεν ειμαι ο καταλληλος για να κρινω η να περιγραφω υγρα υγρα.παιρνω concentrates ριχνω λιγες σταγονες ισα να σπαει τη βασίλα, ανακατευω κ γεμιζω τανκς.ουτε ωριμανσεις ουτε τιποτα.καθολου μερακλης σε αυτα δηλαδη.
δοκιμασα εχθες το smokey custard της rope cut. Παναζία μου που λενε κ στην κρητη..
δεν εχω κανει πιο ωραιο παιδια.δεν εχω δοκιμασει πολλα ετοιμα.περα απο την υπερπροσφορα τοτε με τα hexocell και τα νατουρα.εγω δοκιμασει λεμον ταρτ, castle long, white castle, κλωνους του castle long. ε αυτο με σκλαβωσε.
καπνος πιπας αρωματικοτατος και cream custard.οσο αταιριαστο κ αν ακουγεται απλα καταφεραν να κανουν γκουρμε γλυκο (που δεν ειναι πολυ γλυκο) με καπνο.πως καταφεραν οι τουρκοι να κανουν γλυκο με το κοτοπουλο (ταουκ κιοκσου) ενα τετοιο πραμα.
για τα δικα μου γουστα οτι πιο νοστιμο εχω δοκιμασει.
ψαχνω τον κοσμο να δω αν υπαρχει και concentrate.σε shake and vape το δοκιμασα και δεν το εχω με αυτα.αλλωστε κανει 17 ευρω το μπουκαλακι για να βγαλεις 60 μλ.καλομaθα με την καβαντζα που εχω κανει απο λιτρα και δε με ψηνουν τα υπολοιπα.
παιδια δοκιμαστε το και πειτε μου.για τα γουστα μου αρρωστια.

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #40 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 11:23 »
Το skipper εννοείς?

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #41 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 11:58 »
α ναι!τωρα το ειδα!το σκιπερ. :wall:
τελικα αυτα μονο shake and vape βγαινουν?δεν υπαρχουν concentrates?

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #42 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 13:00 »
SnV και έτοιμα μόνο από ότι ξέρω

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #43 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 13:22 »
σα δε ντρεπονται

Αποσυνδεδεμένος artcoreceil

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Rope Cut - Shake n Vape
« Απάντηση #44 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 20:28 »
Εχω αγοράσει όλα τα snv από vapeland κ κανένα δεν έχει σταγονόμετρο μέσα στο καπάκι. Τα δικά σας έχουν κ αν ναι πως εξηγείται άραγε; Απλά διαφορετικο batch?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 954 110698 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:51
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159923 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515363 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146485 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303282 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12798 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530822 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201476 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801655 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11073 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41002 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet