vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

323 επισκέπτες, 4 χρήστες
tibolaso, Ηρακλης, manoslykos, Buliwyf

Twitter

Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 15, 2014, 16:21 »
καταδρομικη σημερα στο καταστημα vapeland στην καλλιθεα,πηγα να παρω και εγω ενα σετακι απο ολα τα υγρα,εκατσα και δοκιμασα επιτοπου ολα τα υγρα,σιγουρα το καθε ενα εχει τον ιδιαίτερο ξεχωριστο χαρακτηρα που ο κερκυραιος συνατμιστης νομιζω τα ειπε παρα πολυ καλα στην περιγραφη!!!τωρα ατμιζω το shooting  star και η ιθακη δεν εχει ξεκολλήσει απο το στομα μου!!! :idiot1:

μου εκανε πολυ εντυπωση το stand για τα υγρα (δες φωτο παρακατω) που μου ηρθε να το παρω και να φυγω οπως ητανε!!!! :))

μπορειτε να περασετε να δοκιμασετε,ο θανος-γιαννης-παντελης  θα σας εξυπηρετησουν σιγουρα!!!!

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2014, 14:39 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος D KAPNAS

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 27, 2014, 22:56 »
Μια ενημέρωση για το πια αφήνουν το άρωμα στον χώρο έντονα  ή όχι ευχάριστα η δυσάρεστα, λιγότερο ή περισσότερο να μας πείτε από σχόλια τρίτων που ακούσατε ή την δική σας εμπειρία εσείς που τα δοκιμάσατε.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 28, 2014, 13:00 »
Μια ενημέρωση για το πια αφήνουν το άρωμα στον χώρο έντονα  ή όχι ευχάριστα η δυσάρεστα, λιγότερο ή περισσότερο να μας πείτε από σχόλια τρίτων που ακούσατε ή την δική σας εμπειρία εσείς που τα δοκιμάσατε.
Εγώ κάνω το shooting star σταθερά στους dripper μου. Δεν είναι δυνατό σαν άρωμα οπότε δεν αφήνει και κάποια ιδιαίτερη μυρωδιά στο χώρο. Πολύ διακριτικό γενικά.
Πήρα και ένα σαμπλεράκι με μηδενικά για να δοκιμάσω με την ησυχία μου.
Εκτός από το shooting star που το ατμίζα ήδη, όλα τα άλλα μου ηταν αδύνατον να τα ατμίσω. Ειδικά το desert spirit με αναγούλιασε.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2014, 13:10 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #18 στις: Οκτωβρίου 28, 2014, 14:28 »
Και για εμένα ένα από τα αγαπημένα μου υγρά , είναι  το shooting star. Το ατμίζω όλη την ημέρα χωρίς να με "μπουκώνει" και χωρίς να με κουράζει και η μυρωδιά που αφήνει στον χώρο (..κατά τα λεγόμενα όλων των παρευρισκομένων), είναι ευχάριστη.

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 29, 2014, 16:52 »
μολις αγορασα το silver bullet.
μου θυμιζει bebeca σε πιο ελαφρια γευση κ πιο καθαρη.
βρηκα το υγρο που θα με ξεκολησει απο το  προιγουμενο που ειχα κολλησει,πολυ καλο,μπραβο παιδια!


Αποσυνδεδεμένος sxolare

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping IS the future and the future IS now :D
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 29, 2014, 17:29 »
Σήμερα και εγώ πέρασα από e-tsigaro και δοκίμασα το silver bullet (το μόνο απτήν συγκεκριμένη εταιρία που δεν είχα δοκιμάσει ακόμα), πολύ καλό καπνικό που ατμιζετε ευχάριστα όλη μέρα.

Αποσυνδεδεμένος markos78

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 29, 2014, 17:42 »
Άλλο ένα πλεονέκτημα που βρήκα σε αυτά τα υγρά είναι πως έχουν και αναλύσεις για το διακετύλιο κλπ.

http://www.vapeland.gr/%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%85%CE%B3%CF%81%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 12, 2014, 12:24 »
Τα shooting star & silver bullet μοιαζουν στο tribeca. Το dessert θυμιζει longhorn αλλα ειναι καλυτερο και το virginia ειναι το πρωτο του ειδους που μου αρεσε.
Μεχρι στιγμης η προτιμηση μου ειναι στο shooting star αν και ολα τα υγρα αξιζουν.


Πολλα μπραβο σε μια σοβαρη ελληνικη προσπαθεια, απο την συσκευασια μεχρι την ποιοτητα και τις γευσεις των υγρων.





Αποσυνδεδεμένος vasbillaros

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 15, 2015, 07:03 »
shooting star απιστευτο υγρο καλυτερο και απο το tribecca αλλα δυστυχως τα 17ε τα 30μλ ειναι ακριβα για εμενα που κανω 7μλ την ημερα

Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #24 στις: Απριλίου 01, 2015, 15:25 »

Wanted Shooting Star
Παραγωγός :»EcoVape Group»
Μύτη: Καθαρή μύτη, μέτριας έντασης, με συγκεντρωμένα χαρακτηριστικά από αμερικανικα καπνά & υποψία μαυρης ζαχαρης
Στόμα: Πλούσιο & βελούδινο στο στόμα, με το καπνικό στοιχείο να κυριαρχει σε πιο γλυκιά έκδοση. Η επίγευσή του στα 9-13 δευτερόλεπτα μόνο μακριά χαρακτηρίζεται.
Κατά τα άλλα,,,, το Shooting Star  είναι ένα μείγμα από αμερικανικα καπνα . Τα καπνικά του στοιχεία έχουν ωριμάσει και έχουν μια ταυτότητα . Αυτή ενισχύεται με την προσθήκη μαυρης ζαχαρης . Φυσικά μετά συμπληρώνεται & ο κεδρος για να ισορροπήσει όλα τα υπόλοιπα συστατικά,,,,
Στη μύτη θα σου έρθει κατευθείαν το καπνικό του . Στο στόμα θα καταλάβεις πως διατηρεί την πρώτη γεύση και αρχίζει και να φανερώνει την μαύρη ζάχαρη,,,μπορώ να πω, καλά ενσωματωμένη . πριν έρθει το φυστικη  για να φέρει γευστική αρμόνια στο τελείωμα του. Το οποίο τελείωμα διακρίνεται τόσο σε γεύση άλλα και άρωμα


Συμπέρασμα: Υγρό , εξαιρετικής ποιότητας.
Σχόλια : άριστη ισσοροπια γεύσεων

Αποσυνδεδεμένος sxolare

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping IS the future and the future IS now :D
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #25 στις: Απριλίου 01, 2015, 15:39 »
shooting star απιστευτο υγρο καλυτερο και απο το tribecca αλλα δυστυχως τα 17ε τα 30μλ ειναι ακριβα για εμενα που κανω 7μλ την ημερα


Το υγρό αποδίδει το ίδιο ακόμα και όταν το σπάσεις σε 1-1 με βάση , οπότε γίνεται 17+2.5 =19.5 τα 60μλ ^^

Αποσυνδεδεμένος vmanoss

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #26 στις: Απριλίου 01, 2015, 16:27 »
Φίλε γράφεις για βάση.Κάποια συγκεκριμένη?

Αποσυνδεδεμένος sxolare

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping IS the future and the future IS now :D
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 01, 2015, 17:31 »
Εγω το κανω με την media της umami

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 834
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 06, 2015, 23:26 »
Δοκίμασα κι εγώ πρόσφατα τη σειρά της wanted κι έφαγα κόλλημα με 2 υγρά, Silver bullet και shooting star. Είναι φοβερά καπνικά υγρά με ισορροπημένη γεύση.
Αφού η Halo μας χαλασε το tribeca βρήκα άξιο αντικαταστάτη για να φουλάρω τον ατμοποιητή μου και να αδειάζω το πορτοφολάκι μου.  :))

18 ευρά το 30μελο δεν τα λες και λίγα. 

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά αναπλήρωσης "Wanted" by Velvet Vape
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 07, 2015, 10:48 »

Το υγρό αποδίδει το ίδιο ακόμα και όταν το σπάσεις σε 1-1 με βάση , οπότε γίνεται 17+2.5 =19.5 τα 60μλ ^^
Εμένα αν και μου άρεσε, μου έρχεται πολύ light σαν άρωμα και έτσι και το σπάσω με βάση χάνω τελείως την γεύση του.. Άβυσσος τα γευστικά κριτήρια του καθενός :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160057 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110832 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515453 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146504 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303337 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530895 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201499 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801711 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41026 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet