vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Johnnyd13gr

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Το smoke απο after-8 εννοεις; εχω ακουσει οτι τριμπεκιζει. Ισχυει;

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Ναι, γι' αυτό λέω...
Το τριμπέκα δεν το έχω δοκιμάσει... απίστευτο, κι όμως!!!
Κατ' εμέ, το smoke είναι το πιο καπνικό. Κι έχω δοκιμάσει πολλά καπνικά. Σίγουρα όχι όλα...  :))   Αλλά επειδή περί ορέξεως.... γι' αυτό είπα αν μπορείς να το δοκιμάσεις κάπου.....

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Καπνικό με ελαφριά επίγευση αγριοκέρασου.
Όλη μέρα ατμίζεις και δεν κουράζει καθόλου.

Επίσης εάν θες ένα "τσιγαρίσιο", πάρτο.
Για μένα αρκετά "τσιγαρίσιο" για όλη μέρα!

Αποσυνδεδεμένος Johnnyd13gr

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Καπνικό με ελαφριά επίγευση αγριοκέρασου.
Όλη μέρα ατμίζεις και δεν κουράζει καθόλου.



Πολύ ενδιαφέρον..... θα το τσεκάρω σίγουρα...


Πάντως κάτι τέτοιο ψάχνω. Καπνικό με ελαφριά επίγευση. Για να δούμε.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Αν θες καπνικό με ελαφρυά επίγευση προτεινω RY4.


Το smoke απο after8 δεν ειναι καπνικό παιδια! Είναι πολύ ωραίο αλλά δεν ειναι καπνικό,η γευση του είναι καθαρή,ατόφια,πλήρης γευση Δρακουλίνι! (το γνωστό τυροσνάκ).  :yes:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5uzwsA6ayvE

Μια καλή λύση στα καπνικά είναι τα υγρά της Da Vinci.
Και επειδή είναι όχι ένα αλλά 7, όλα καπνικά, νομίζω ότι κάπου θα πετύχεις και τη γεύση που σου ταιριάζει. Σε εμένα, για παράδειγμα, άρεσαν τα Mona Liza και Virtuvian Man...

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
RY4 & Nutacco.

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2014, 05:18 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος analyzer

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
οσα ry4 εχω δοκιμασει εχουν αυτη τη γλυκια καπως γευση της χημικιλας....ΔΕΝ

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk now Free


Αποσυνδεδεμένος Johnnyd13gr

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Οσα ειπωθηκαν θα δοκιμαστουν το συντομοτερο.

Σας ευχαριστώ πολυ για τις αμεσοτατες συμβουλες.

ΥΓ  να σημειωσω παντως πως το Eden της El Toro μερα με τη μερα μου φαινεται καλυτερο. Ωριμαζουν τα υγρα της η το επεξεργαζεται καλυτερα ο ουρανισκος μου αραγε..


Λοιπόν update:Δοκιμάστηκαν και αγοράστηκαν άμεσα:Pipe Type (Umami)RYA (L&A Vape)Μαζί με το Eden (El Toro) και Vanilla Rum After (ecig) έγιναν όλα μια ευτυχισμένη οικογένεια το καθένα για το δικό του σκοπό.Σας ευχαριστώ όλους για τον χρόνο και τις προτάσεις σας.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 28, 2014, 00:54 από Yiannis Rasta »

Παιδια μιας και ειμαι νεος θα ηθελα την βοηθεια σας.
Ακουω πολλα για τον Halo Tribeca. Μπορω να τον φτιαξω μονος μου; Δηλαδη να αγορασω μονο το αρωμα και να τον αναμειξω με μια βαση 12 που εχω; Γινεται αυτο;
Επισης καθε ποτε περιπου γεμιζεται τα φιλτρα σας; Εγω τα γεμιζω καθε βραδυ (5αδα). Υπερβολικο;
Σας ευχαριστω πολυ.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Το Halo Tribeca υπάρχει μόνο σαν έτοιμο υγρό. Χρησιμοποιώντας φυσικά κάποια αρώματα και κάνοντας δοκιμές μπορεί να πετύχεις κάποιο παραπλήσιο αποτέλεσμα. Δεν υπάρχει ωστόσο κάποια συγκεκριμένη συνταγή. Εάν δεν το έχεις κάνει ήδη, θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις το έτοιμο υγρό ώστε να έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη για το αν τελικά σου αρέσει.

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
τελικά τόσο δύσκολο είναι να βρούμε μια καπνική γεύση?!
Εχω δοκιμάσει βέβαια μόνο smok-e αλλα και το camel και το virginia δεν μου κάνουν, ολα σα να μου γλυκλιζουν.
Και το tobaco της smok-e σήμερα που δοκίμαζα σα να μου βγάζει βύσινο στο τέλος....
Εχει παθει ο γευστικός μου κάλυκας?

Κανένα καπνικο που να θυμίζει τσιγαρίλα βαριά για εμάς τους νέους στο η.τ που ακομα χαρμανιάζουμε και ψάχνουμε τσιγαρίσια γεύση? .... Καθε πρόταση δεκτή

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Τσιγαρίσια τσιγαρίσια δύσκολο γιατί δεν υπάρχει υγρό να βγάζει την πίκρα της πίσσας και πολλών άλλων ουσιών.
Μπορείς όμως να δοκιμάσεις το Tribeca της Halo, αν το αντέχει η τσέπη σου και αν δεν το αντέχει, μπορείς να πας στο Orion Tribute και/ή Maori από την Ecocig. Αν θες μπορείς να ρίξεις μια ματιά και εδώ όπου όλοι ποστάρουν τους κλώνους του κατά γενική ομολογία πιο δημοφιλούς καπνικού υγρού (δηλαδή του Tribeca). To Tribeca και οι κλώνοι του είναι το πιο αγαπητό υγρό γιατί είναι καπνικό και δεν έχει σχεδόν καθόλου γλυκάδα. Βγάζει δε και μια μικρή τασακίλα. Κατ' εμέ κάποιοι κλώνοι είναι καλύτεροι και ΠΙΟ ΦΤΗΝΟΙ.

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Σ ευχαριστώ! Βασικά tribeca έκανα πρίν κανα 2 χρόνια που είχα μια περίοδο με ηλεκτρονικο! Το μπούχτισα είναι η αλήθεια γιατί είχα κάνει τόνους απο αυτό!


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 954 110671 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:51
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159872 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515339 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146480 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303277 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12796 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 189 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530803 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801634 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11063 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40993 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet