vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Pods και Διαρροές

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 23, 2021, 19:15 »
Λοιπόν, οφείλω ένα update και μάλιστα "δύο όψεων"!
Έφτιαξα μια σκέτη βάση με 80VG/20PG, με νικοτίνη στα 4mg. Αποτελέσματα:

1. VooPoo Drag X, 0.6 Ωμ, 20 W, μετά από 3 tanks: Ελάχιστη υγρασία περιμετρικά των επαφών της αντίστασης.
2. Lost Vape Ursa Quest, 0,6 Ωμ, 20 W, μετά από 3 tanks. Μέτρια υγρασία και πολύ λίγη διαρροή.
3. Vaporesso PX80, 0,3 Ωμ, 40 W, μετά από 1 τανκ. Αρκετή διαρροή.
4. Vaporesso PX80, 0.8 Ωμ, 16 W, μετά από 1 τανκ. Ελάχιστη διαρροή.

Συμπέρασμα: Όντως η πηκτότητα (το ιξώδες) του υγρού, παίζει ρόλο στις διαρροές.
Το Vaporesso δείχνει πιο επιρρεπές και με την χαμηλή αντίσταση, είχε πιο έντονη διαρροή σε σχέση με την υψηλότερη αντίσταση.

Να υπενθυμίσω πως σε εμένα και σε στα τρ'ια αναφερόμενα ποντάκια, οι διαρροές ήταν σχεδόν άμεσες, στο μισό τανκ συνήθως. Οι συνθήκες ήταν ίδιες, εκτός της σύστασης της βάσης.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 23, 2021, 22:54 »


Συμπέρασμα: Όντως η πηκτότητα (το ιξώδες) του υγρού, παίζει ρόλο στις διαρροές.

Π+Σ=Πσσσσσσ... :))



(Δεν άντεξα χαχα) :D


Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 00:12 »
@makis206

Με ζηλεύετε κύριε; :tongue_smilie: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 15:27 »
@λοξίας βρήκα φοβερό ατμοποιητη επισκευάσιμο αλλά δέχεται και τα pnp coils της voopoo εξαιρετικά παίζουν η 0.8ohm και 1.2ohm ειλικρινά εδώ πήρα φοβερή mtl τζούρα όπως ακριβώς ήθελα και ευχάριστη έκπληξη ηταν και  η γεύση που έδωσε η 1.2ohm με το pnp tank δεν είχα ευχαριστηθεί mtl ενω τωρα έχω πάθει πλακα...  Με της άλλες που είναι για πνευμονικές οπως ειναι η 0.15ohm που δοκίμασα δεν μου άρεσε δεν παίζουν πολυ καλα γιατί ειναι πιο πολυ για σφιχτές πνευμονικές και mtl ο συγκεκριμένος ατμοποίητης..

Λοιπόν έχουμε και λεμε..  ο ατμοποίητης ειναι ο mechlyfe XRP  RTA η τιμή του παίζει καπου στα 40 ευρώ αλλά πιστεύω τα αξίζει τα χρήματα αυτα...για κάποιον που θέλει εναν επισκευάσιμο αλλα και εργοστασιακό που αποδίδει εξαιρετικά με τα mtl PnP coils 

Αν όμως κάποιος ενδιαφέρεται μονο για το επισκευάσιμο τοτε ξεκάθαρα προτείνω Bishop MTL RTA από την Ambition Mods που το έχω σαν σετακι πανω στο parsmour sbs mod της Mechlyfe απλά πανέμορφο σετακι.. και το mod εξαιρετικό με ωραία δυνατά ρεύματα και με 21700 επίσης εξαιρετική διαχείριση μπαταρίας... Με μια samsung 40Τ ατμιζω όλη μέρα.. 

Δεν ασχολούμαι ξανα με pods βαρέθηκα την υγρασία και της διαρροές...

Νομίζω πως και εσυ @λοξίας πρέπει να αφήσεις στην άκρη τα pod... 

Τελικό συμπέρασμα για εμας που ατμιζουμε απανωτές τζουρες δεν κάνουν τα pods...  

Αν ασχολείσαι με επισκευάσιμο μην το σκεφτείς καν χτυπά τον bioshop η τον mechlyfe  που ειναι 2 σε 1 αν θέλεις και την ευκολία των έτοιμων αντιστάσεων...  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 21:00 »
Κοίτα [member=22841]akis_avp[/member]

Έχω κάμποσους επισκευάσιμους, αλλά δεν είμαι των συχνών αλλαγών. Και αυτό, επειδή κάνοντας σκέτη βάση δεν μ' ενδιαφέρει η απόδοση γεύσης αλλά μόνον το χτύπημα.
Έχοντας βρει λοιπόν, από το 2016, έναν RDTA με απίστευτο χτύπημα, τον Fodi F2, τον χρησιμοποιούσα καθημεριώς για 4 χρόνια. Που και που έκανα και κάναν άλλον, αλλά δεν έβρισκα το χτύπημα του Fodi. Μάλιστα πήρα και δεύτερο και με ένα dremel έκαν τις 5 τρύπες του αέρα μία μεγάλη και τον έκανα όσο αεράτο ήθελα.
Δοκιμάζοντας κάνα δυο ποντάκια, όλως περιέργως, βρήκα πως έχουν καλό χτύπημα. Και έτσι "ξέπεσα" στα ποντάκια.... :))

Αν είναι να επιστρέψω στους επισκευάσιμους, θα ξαναπιάσω τον Fodi, καθώς δεν μπορώ να διαθέσω λεφτά σε δοκιμές νεότερων ατμοποιητών που θα αποδειχθούν με ασήμαντο χτύπημα. Για παράδειγμα, σχεδόν όλοι εκθειάζουν τον Skyline για την εξαιρετική ανάλυση γεύσης, αλλά και σχεδόν όλοι αναφέρουν ότι από χτύπημα είναι τζούφιος.

Αν (και όταν) ανοίξουν κανονικά τα καταστήματα, θα παω μπας και δοκιμάσω επί τόπου, και αυτόν που προτείνεις και τον Imperia, που μου φαίνεται καλός.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 21:48 »
@λοξίας πριν κανένα χρόνο που έκανα ακομα νικοτίνη έψαχνα και εγώ αρκετούς ατμοποιητες που θα δίνουν καλό χτύπημα... Ο Fodi F2 σε απόδοση γεύσης αλλα και σε χτύπημα ηταν απίστευτος... Εχω τωρα να παίξω μαζι του αρκετο καιρό... Πλεον ειμαι στην μηδενική και δίνω περισσότερο σημασία στην γεύση..   όταν ειχα σταματήσει την νικοτίνη ειχα μερικές μέρες φάει φρίκες... Ξέρεις τι ειναι να κάνεις 20αρα νικοτίνη μετα να πευτεις στην 12αρα και μετα 6mg και αυτο σε διάστημα 2μηνων   απο τα 6mg έκοψα απότομα και ειλικρινά δεν ξέρω πως άντεξα... Ατμιζα με dripper ολη μέρα για 2 εβδομάδες εκανα σχεδον 15ml/μέρα όμως τα κατάφερα τελικά η 1η εβδομάδα ηταν η πιο δύσκολη πάντως.. πλεον  νιώθω τέλεια που με την βοήθεια του ατμισματος κατάφερα να σταματήσω την νικοτίνη.. εύχομαι να το καταφέρουν και άλλα άτομα αυτό ολα στο χέρι μας ειναι τα παντα μπορούμε να καταφέρουμε οταν έχουμε θέληση.. για μένα δεν υπάρχει πλεον η λέξη ≤<δεν μπορώ≥≥  θέλει Πόλυ δύναμη για να φτάσεις σε αυτο το σημείο να σταματήσεις δηλαδή την νικοτίνη.. ειναι πραγματικά σπαστικό γιατί νιώθεις οτι ατμιζεις αέρα  αλλα αν βάλεις την πιο δυνατή μενθολη που υπάρχει σε υγρό αυτη την στιγμή αναφέρομαι στο crystal της alterego  ειλικρινά αν πας και κανείς μια τζούρα πνευμονική με αυτο το υγρό είναι τρελό το χτύπημα που έχει...   Απο την 1η τζούρα τα μάτια μου έγιναν κατακόκκινα  :laugh1: :laugh1: μιλάμε κλάμα....

Έδινα και σε φίλους να κανουν και δεν κατάφερε κανένας να κάνει 2η τζούρα... Δηλαδή αν πάρεις το συγκεκριμένο υγρο με 18αρα νικοτίνη δεν θέλω ουτε να το σκέφτομαι... Χαχαχα  :))

Κοίτα αν έχεις τον fodi F2 γνώμη μου δεν χρειάζεται να πάρεις κάτι αλλο...   Τωρα αν θέλεις την ευκολία των έτοιμων αντιστάσεων οκ αλλα απέφυγε αυτα τα pod που κυκλοφορούν... Σχεδόν ολα σε chain vape μαζεύουν υγρασία..   

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 24, 2021, 22:51 από akis_avp »

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 14:13 »
[member=22841]akis_avp[/member]

Το Crystal της Alterego που λες, είδα ότι περιέχει νικοτίνη.
Αφού εγώ κάνω 3-4MG νικοτίνης, και το 3MG νικοτίνης Crystal να πάρω, τι να μου κάνει;
Εκτός κι αν υπάρχει χωρίς νικοτίνη και μιμείται κάτι σαν χτύπημα η μενθόλη.
Τέσπα.

Για τα ποντάκια τώρα, ναι έχουν διαρροές. Και το ότι ένα παχύρευστο υγρό θα έχει λιγότερη, ή και καθόλου, διαρροή, δεν το είπα σαν να ανεκάλυψα εκ νέου τον τροχό.
Η έννοια ήταν πως δεν θα έπρεπε να έχει διαρροή ακόμα και η σκέτη PG. Τι στα κομάτια! Μπήκαμε στο 2021, σχεδόν 12 χρόνια μετά την κυκλοφορία των πρώτων εργαλείων ατμίσματος. Η τεχνολογία έχει προχωρήσει με άλματα και έχει παρουσιάσει εξαιρετικά δείγματα.
Και ξαφνικά ξαναγυρνάμε στους πρώτους clearomizers, όπου το μισό υγρό το πίναμε, και απλώς αντί για πάνω σε eGo μπαταρίες, τους έχουμε βάλει πάνω σε όμορφα ποντάκια πολύ καλής κατασκευής!

Και, στο κάτω κάτω, αν έτσι είναι και δεν μπορεί να γίνει αλλιώς, για ποιον λόγο οι εταιρείες δεν δηλώνουν ότι οι αντιστάσεις τους και τα τανκάκια τους είναι μόνο για αναλογία 70VG και πάνω;
Για ποιον λόγο μας κάνουν beta testers, ώστε να ανακαλύψουμε εμείς τα κατασκευαστικά λάθη τους;

Πως θα μας φαινόταν αν αγοράζαμε ένα πολυδιαφημιζόμενο μοντέρνο ψυγείο, με έγχρωμη οθόνη, με δέρμα στις λαβές και άλλα καλούδια και ανακαλύπταμε, μετά την αγορά, πως:
"ααα ναι, αυτό το ψυγείο δεν καταψύχει νερό, μόνο πορτοκαλάδες που είναι πιο παχύρευστες"...

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 28, 2021, 17:40 »
κανονικα θα επρεπε να εχουν βελτιωθει ολα τα  pods και να μην ειχαν ουτε υγρασια... αλλα δεν.....  τωρα για σκετη PG δεν νομιζω πως θα μπορει καποιος να ατμισει... για υγρα ομως 80PG/20VG μπορουν να ατμιστουν σε συγκεκριμενα pods.. πχ το minifit ειναι ενα απο αυτα... και δοκιμασμενο γιατι εβαζα υγρο 80PG στο συγκεκριμενο pod...  επισης και το aspire minican παιζει πολυ καλα με υγρα που εχουν υψηλη PG γενικα οπως λες ειμαστε beta testers...

παρε ενα minican η το aspire oby τα οποια ειναι φθηνα pod και τσεκαρε τα να δεις οτι δεν τρεχουν σταγονα ακομα και με chain vape... για λιγο πιο αερατο το oby ειναι το καταληλο...!  εγω και τα 2 τα εχω λιωσει στο chain vape και δεν εχω δει ουτε υγρασια...!  :thumpup:

προτινω το oby λογο μπαταριας και γρηγορης φορτισης type C

Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 28, 2021, 22:01 »
Γιατί να κάθονται να προβληματίζονται οι Κινέζοι; βάλε εκεί  ένα ωραίο δερματάκι και θα τρέξουν οι ιθαγενείς.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 01, 2021, 01:40 »
Ενα πράγμα θα σας πω...

Aspire OBY στα 15 Ευρώ και τέλος τα προβλήματα με διαρροές και υγρασία..

Στο OBY Με μία αντίσταση περνάω ενα μήνα και είναι απίστευτα βολικό επίσης θα σας εκπλήξει  η γεύση που βγάζει... Δεν ξέρω αν κάποιος εχει ατμισει σε pod της uwell εε λοιπόν εδω έχουμε αντίστοιχα αποτελέσματα εξαιρετική ανάλυση της γεύσης μπορώ να το συγκρίνω και με επισκευάσιμο...  

Τώρα επιδει αρκετή παραπονιούνται για την αυτόματη τζούρα εχω να σας πω πως είναι η καλύτερη και πιο άμεση που έχω δοκιμάσει σε pod τόσο οικονομικό...

Απλά δοκιμάστε το αν θέλετε ενα Πόλυ μικρό και διακριτικό pod!!!  :thumpup:


* Να σημειωθεί πως δεν κάνω διαφήμιση.. λεω την γνώμη μου σε κατι το οποίο ειναι δοκιμασμένο και το έχω εδω και ενα 5μηνο καθημερινά μαζι μου... Και είμαι πολυ ευχαριστημένος με την απόδοση και την γεύση..!!  Το είχα τσεκαρει και με 6mg νικοτίνη για να δω το χτύπημα θα έλεγα πως είναι πολυ ικανοποιητικό για τέτοια κατηγορία pod..  






Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 718
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 01, 2021, 06:45 »
Όταν χρησιμοποιούσα τις bvc της aspire δεν έβγαζαν πάνω απο 3-4 μέρες.Μήπως είναι υπερβολή ο ένας μήνας; :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 01, 2021, 12:46 »
[member=18384]Chris66[/member] δεν θα διαφωνήσω σχετικά με τα bvc coils πράγματι ουτε εβδομάδα δεν έβγαζα ακομα και με την 0.7 mesh του Nautilus με τα άλλα coils της aspire οπως τα avp pro,bp αλλα και αυτά τα pods με ενσωματωμένη αντίσταση το minican και OBY βγάζουν εως και 60ml με ένα σχετικά καθαρό υγρό.. 1 μήνας που αναφέρω ειναι τα 60ml που κάνω εγώ σε καθημερινή χρήση.. οπότε δεν είναι υπερβολή μπορείς να δεις και την παρουσίαση του avp cube του [member=20476]zamploutos[/member] ο οποίος ανέφερε για τα avp coils ότι βγάζουν εως και 60ml υγρό.. όμως επιδει έχω δοκιμάσει και το minican και το OBY το οποίο το χρησιμοποιώ καθημερινά με ενα pod βγάζω ένα μπουκάλι υγρό 60 ml με το αγαπημένο μου καπνικο tijuana απο speakeasy πρόκειται για ενα σχετικά καθαρό υγρό ειλικρινά εχω ευχαριστηθεί ατμισμα απο αυτο το podακι το OBY δεν εχει να ζηλέψει τπτ η γεύση ειναι εξαιρετική για ενα τοσο μικρο pod η μπαταρία τωρα στα 500mah οκ θα έλεγα ικανοποιητική περνάω την ημέρα με 2 γεμίσματα που κάνω αυτο εξαρτάται προφανώς και απο τον καθε χρήστη ποσο ατμιζει αν το έχεις πιπίλα όλη μέρα τοτε προφανώς δεν αξίζει καν να πάρεις pod συνήθως τα pod ειναι να βάλεις μια υψηλή νικοτίνη και να απολαμβάνεις το ατμισμα αλλα πλεον έχουν εξελιχθεί διαφορετικά τα pods και ακομα και με 6αρα νικοτίνη έχουν πολύ ικανοποιητικό χτύπημα... εγώ βέβαια κάνω πλεον μηδενική και τυχενει πολλές φορές να το έχω πιπίλα το OBY αλλά έχω πάρει ενα μικρο powerbank φακό της xiaomi το οποίο το έχω λατρέψει γιατί έχει 2 επιλογές φορτισης να δινει 5V 1A αλλα μπορεοσυ να επιλέξεις και 0.5Α ότι πρέπει ειναι ένα τέτοιο powerbank για τέτοιου είδους pod.. όπως επίσης ευχάριστη έκπληξη ειναι και ο φακός 240lumens 

ο φακός powerbank ειναι αυτός εδώ για όσους ενδιαφέρονται.. τωρα για 3250mah μπαταρία που έχει οκ δεν ειναι τπτ το τρελό αλλα για συσκευές pod είναι ιδανικό να έχει ο καθένας ενα τέτοιο μαζι τού.. εγω πάντως το βρίσκω ωραιο gadget πιο πολύ για τον φακο το πήρα ο οποίος ειναι πολύ καλός με ρύθμιζομενη φωτεινότητα και εχει και προστασία υπερθέρμανσης οταν το έχεις στο τερμα στα 240lm  

https://www.skroutz.gr/s/14587818/Xiaomi-%CE%A6%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%95%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%B9%CE%B6%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CF%82-Led-240lm-Portable-Flashlight.html


Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 21, 2021, 16:00 »
Καλησπέρα σε όλους, ζητώ συγγνώμη αλλά δεν ήξερα που να γράψω για αυτό γράφω εδώ την ερώτηση μου. Έχω το Geekvape Wenax Stylus εδώ και καιρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος με την 0,6 αντίσταση και έχω καλύψει την μία από τις 2 τρυπούλες αέρα που έχει στο πλάι για πιο σφιχτή τζούρα. Το μόνο θέμα που είχα-έχω είναι ότι δεν στέκεται καλά όρθιο λόγω σχήματος και έχει φάει πολλές τούμπες και τώρα δεν κάνει καλή επαφή το ποντάκι, έχει παίξιμο. Το αποτέλεσμα είναι ότι η τζούρα δεν είναι σφιχτή πλέον και χάνει και από γεύση για αυτό σκέφτηκα να καλύψω και την άλλη τρυπούλα και ήρθε μια χαρά όπως ήταν πριν με την μία καλυμμένη. Ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει πρόβλημα με τις αντιστάσεις ή κάτι άλλο πχ κίνδυνος έκρηξης( συγγνώμη δεν ξέρω για αυτό ρωτάω) τώρα που κάλυψα και τις 2 τρυπούλες αέρα? Ευχαριστώ θερμά.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 22, 2021, 15:07 »
δεν ειναι και τοσο καλη ιδεα αυτες η πατέντες..... κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθεί για καποιο πιθανο κινδυνο εκρηξης... .. εγω θα σου ελεγα να παρεις ενα αλλο pod και επιδει οπως βλεπω θελεις αρκετα σφιχτη τζουρα το avp cube ειναι μια καλη επιλογη...  

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Pods και Διαρροές
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 22, 2021, 16:59 »
Σε ευχαριστώ, το έχω τσεκάρει καιρό απλά ήμουν τόσο χαρούμενος με το Wenax που δεν ασχολήθηκα καθόλου. Το θέμα είναι πως εκτός το ότι δεν με γεμίζει η αεράτη τζούρα έχασε και το χτύπημα που είχε που το θέλω. Το aspire με την 1,1 αντίσταση στις 2 τρύπες είναι αρκετά σφιχτή η τζούρα του? Από χτύπημα πως είναι?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110611 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159821 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515314 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146467 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303247 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 185 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530757 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801616 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11053 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet