vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

139 επισκέπτες, 2 χρήστες
Jorge, camber

Twitter

Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 08, 2021, 12:33 »
Μετα απο μερικές εβδομάδες χρήσεις καθημερινά με το avp cube μπορώ να πω οτι το λάτρεψα... Άσχετα που στην αρχή δεν μου άρεσε ο σχεδιασμός του... Τελικά ειναι πολυ καλο και μπορεί άνετα να σταθεί και όρθιο στο τραπέζι   σε σύγκριση με το wenax 

Νομίζω πώς η ιδανική αντίσταση ειναι η 1.15ohm εχει μικρότερη κατανάλωση υγρού και μειωμένη παραγωγή ατμου και δεν μαζεύει υγρασία εκτός αν κάνεις chain vape...  Που και παλι θα μαζευτεί πολυ ελάχιστη υγρασία οου καθαρίζει πανευκολα με ενα πανακι... Καλο ειναι να καθαρίζετε με ενα απαλο πανακι γυαλιών πχ ετσι ώστε να ειναι παντα καθαρα τα σπειρώματα ακομα και να μην βλέπετε δηλαδή υγρασία κάντε προληπτικά αυτο που αναφέρω.. 

Η διάρκεια ζωής της 1.15ohm ειναι αρκετά καλή μπορεί να βγάλει και 25-30 ml δεν ειναι άσχημα θα έλεγα.. γενικά με καπνικα αλλα και ημικαπνικα υγρα ειναι φανταστική... Εκει που βρήκα την ιδανική τζούρα ηταν στης 2 τρυπουλες του airflow δινει μια ωραια smooth MTL τζουρα

Αποσυνδεδεμένος Ναργιλλέας

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 18, 2021, 14:45 »
Αδέρφια καλησπέρα σε όλους.
Είμαι νέος, ολόφρεσκος, και στο άτμισμα και στο φόρουμ!
Μετά απο 20 χρόνια που ήμουν καπνιστής (Old Holborn τον μπλέ! Βέβαια τα τελευταία 3 χρόνια το είχα ελαττώσει αρκετά, έκανα κατα μέσο όρο 7-8 τσιγάρα τη μέρα) είπα να κάνω το βήμα προς το άτμισμα. Για λόγους υγείας βασικά και για να κάνω κάτι το διαφορετικό.
Έχω δύο βδομάδες λοιπόν χωρίς τσιγάρο. Δεν μου λείπει καθόλου, και μάλιστα μου αρέσει τόσο πολύ το άτμισμα που, ατμίζω τη διπλάσια ποσότητα απ αυτή που νόμιζα οτι θα ατμίζω (κάνω 2ml τη μέρα)
Και μετά απο ένα μικρό πρόλογο, πάμε στο θέρα μας...
Σαν πρώτη συσκευή (μετά απο ενδελεχή έρευνα αγοράς) πήρα το Avp Cube της Aspire.
Σαν πρωτάρης (που δεν έχω και μέτρο σύγκρισης) είμαι πολύ ικανοποιημένος. Με 9 νικοτίνη ξεκίνησα, 2 καπνικά υγρά έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα.
Θέλω να σας ρωτήσω κανα δυό πραγματάκια για τις αντιστάσεις.
Με την 1.15 παίζω εδώ και δύο εβδομάδες. Θέλω να ρωτήσω, για πόσα ml αξίζει να την κρατήσω τελεικά;
Eχω κάνει 30 ml περίπου μέχρι τώρα, και μια χαρά μου φαίνεται οτι είναι η απόδοση (έτσι μου φαίνεται ΕΜΕΝΑ, το τονίζω ;D)
Στα πόσα ml πέφτει αισθητά η απόδοση οπότε και πρέπει να την αλλάξω; Στο κατάστημα μου είπαν στα 40ml, αλλα εδώ στο φόρουμ μας, έχω διαβάσει οτι αντέχει και 60... για πείτε καμια γνώμη...  
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 18, 2021, 14:51 από Ναργιλλέας »

Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 18, 2021, 17:37 »
Δεν υπάρχει κάποιος κανόνας και εξαρτάται από τα υγρά που ατμίζεις. Άλλα υγρά καταπονούν περισσότερο τις αντιστάσεις και άλλα λιγότερο.
Σε γενικές γραμμές όταν δεις ότι αλλοιώνεται η γεύση αλλάζεις αντίσταση.

Αποσυνδεδεμένος Ναργιλλέας

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 18, 2021, 18:22 »
Δεν υπάρχει κάποιος κανόνας και εξαρτάται από τα υγρά που ατμίζεις. Άλλα υγρά καταπονούν περισσότερο τις αντιστάσεις και άλλα λιγότερο.
Σε γενικές γραμμές όταν δεις ότι αλλοιώνεται η γεύση αλλάζεις αντίσταση.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε. Καπνικά υγρά κάνω 50-50 είναι. 
Ναι γενικά ισχύει αυτό που λές και το ξέρω κι εγώ. 
Έλεγα να μου έγραφαν στο περίπου έστω, τα παιδία που έχουν την συγκεκριμένη συσκευή...
Σε ευχαριστώ πολύ πάντως. Να σαι καλά

Αποσυνδεδεμένος Olga68

  • **
  • 221
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 18, 2021, 19:12 »
Αν θέλεις να βάλεις ένα ταβάνι τώρα στην αρχή, βάλε τα 30ml. Όταν τα φτάσεις και αλλάξεις αντίσταση, άνοιξε την χρησιμοποιημένη και δες το χρώμα του βαμβακιού. Αν σου φαίνεται οπτικά καθαρό, δοκίμασε την επόμενη στα 40ml και κάνε το ίδιο. Μετά έχοντας ως κριτήριο την γεύση και το χρώμα του βαμβακιού της χρησιμοποιημένης αντίστασης, μπορείς να θέσεις το δικό σου όριο. Να θυμάσαι ότι το βασικό κριτήριο για το όριο είναι κυρίως η καθαρότητα του κάθε υγρού και μετά η αντίσταση. 

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 18, 2021, 20:50 »
εχω την συσκευη και ατμιζω καπνικα με την 1.15 με καθαρα υγρα μπορει να φτασει και 50ml μεχρι να χασει την γευση... οποτε εκει καπου στα 40-50ml αλλαζε την αντισταση...

η 0.65 βγαζει εως και 60ml αλλα δεν ειναι για καπνικα... ειναι ποιο πολυ για φρουτα/κρεμες κλπ....


Αποσυνδεδεμένος Ναργιλλέας

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 18, 2021, 20:52 »
Αν θέλεις να βάλεις ένα ταβάνι τώρα στην αρχή, βάλε τα 30ml. Όταν τα φτάσεις και αλλάξεις αντίσταση, άνοιξε την χρησιμοποιημένη και δες το χρώμα του βαμβακιού. Αν σου φαίνεται οπτικά καθαρό, δοκίμασε την επόμενη στα 40ml και κάνε το ίδιο. Μετά έχοντας ως κριτήριο την γεύση και το χρώμα του βαμβακιού της χρησιμοποιημένης αντίστασης, μπορείς να θέσεις το δικό σου όριο. Να θυμάσαι ότι το βασικό κριτήριο για το όριο είναι κυρίως η καθαρότητα του κάθε υγρού και μετά η αντίσταση.
Πολύ σωστή σε βρίσκω. Χρησιμότατη η συμβουλή σου και σε ευχαριστώ πολύ.
Όσων αφορά τα υγρά, γενικότερα σε καπνικά ή άντε ημι-καπνικά έχω σκοπό να κινηθώ. 50/50 αναλογία λέω να παίρνω.
Απ τα λίγα που ξέρω μέχρι τώρα, το πολύ VG αν δεν κάνω λάθος φθείρει νωρίτερα τις αντιστάσεις έτσι ;
Βασικά όταν λέμε καθαρά υγρά ΤΙ ακριβώς εννοούμε; Να μην είναι πολύ παχύρευστα; Να μήν έχουν μέσα γλυκά ας πούμε (καραμέλες, μπανάνες, μπισκότα, τούρτες, βανίλιες και τέτοια);
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 18, 2021, 21:08 από Ναργιλλέας »

Αποσυνδεδεμένος Ναργιλλέας

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 18, 2021, 21:00 »
εχω την συσκευη και ατμιζω καπνικα με την 1.15 με καθαρα υγρα μπορει να φτασει και 50ml μεχρι να χασει την γευση... οποτε εκει καπου στα 40-50ml αλλαζε την αντισταση...

η 0.65 βγαζει εως και 60ml αλλα δεν ειναι για καπνικα... ειναι ποιο πολυ για φρουτα/κρεμες κλπ....
Καλησπέρα. Άρα πάνω κάτω σωστό ήταν κι αυτό που μου είπαν στο κατάστημα... έκει στα 40 και κάτι...
Να ρωτήσω και κατι άλλο βρε φίλε.
Η 0,65 η mech, έχει όντως τόσο πολύ καλύτερη γεύση απ την κανονική;
Ισχύει όμως και το οτι, σου τρώει το διπλάσιο υγρό και οτι σου καίει τη διπλασια μπαταρία;
Γιατί λες οτι δεν είναι για καπνικά; Επειδή είναι πιο λεπτόρρευστη;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 19, 2021, 17:55 από Ναργιλλέας »

Αποσυνδεδεμένος Olga68

  • **
  • 221
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #23 στις: Ιουνίου 19, 2021, 06:22 »
Καλημέρα.

Θα το πάμε βήμα-βήμα για να καταλάβεις την λογική και μετά αποφασίζεις μόνος σου, το άτμισμα είναι καθαρά προσωπικό θέμα, πολύ δύσκολα θα βρεις 2 ατμιστές με το ίδιο γούστο. Το πιο καθαρό υγρό είναι η σκέτη βάση: VG + PG + Νικοτίνη (προαιρετική). Από 'κει και μετά, ό,τι προσθέτεις δημιουργεί επιπλέον κατάλοιπα: καραμέλες, μπανάνες, μπισκότα, τούρτες, βανίλιες και τέτοια, όπως είπες, ζάχαρη και χρώματα προσθέτω εγώ. Αν δε φτάσουμε στα ΝΕΤ (υπάρχει σχετικό νήμα για να δεις για τί μιλάμε), μάλλον φτάνουμε στο ανώτατο όριο. Άρα βρωμιά = κατάλοιπο στο βαμβάκι. Τώρα, σχετικά με τα κύρια συστατικά: η VG είναι υπεύθυνη για το σύννεφο του ατμού που παράγεται, είναι πιο παχύρρευστη άρα αργεί  περισσότερο να ποτίσει την αντίσταση και μειώνει την αίσθηση της γεύσης, του αρώματος. Η PG απ' την άλλη είναι πιο λεπτόρρευστη άρα ποτίζει πιο γρήγορα την αντίσταση, είναι υπεύθυνη για το χτύπημα και αυξάνει την αίσθηση της γεύσης. Άρα, χοντρικά, VG = σύννεφο, PG = χτύπημα. Ο καλύτερος συνδυασμός στην αρχή είναι 50%-50% και μετά τα αυξομειώνεις ανάλογα με τα προσωπικά σου γούστα. Να θυμάσαι επίσης ότι όσο λιγότερα τα Ω της αντίστασης, τόσο ανεβαίνουν τα W/V άρα τόσο ανεβαίνει και η κατανάλωση.

Καλύτερα όμως να δεις το νήμα για τις ιδιοκατασκευές υγρών και να συνεχίζουμε εκεί την όποια κουβέντα γιατί εδώ είμαστε off topic.

Αποσυνδεδεμένος Ναργιλλέας

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #24 στις: Ιουνίου 19, 2021, 16:04 »
Καλημέρα.

Θα το πάμε βήμα-βήμα για να καταλάβεις την λογική και μετά αποφασίζεις μόνος σου, το άτμισμα είναι καθαρά προσωπικό θέμα, πολύ δύσκολα θα βρεις 2 ατμιστές με το ίδιο γούστο. Το πιο καθαρό υγρό είναι η σκέτη βάση: VG + PG + Νικοτίνη (προαιρετική). Από 'κει και μετά, ό,τι προσθέτεις δημιουργεί επιπλέον κατάλοιπα: καραμέλες, μπανάνες, μπισκότα, τούρτες, βανίλιες και τέτοια, όπως είπες, ζάχαρη και χρώματα προσθέτω εγώ. Αν δε φτάσουμε στα ΝΕΤ (υπάρχει σχετικό νήμα για να δεις για τί μιλάμε), μάλλον φτάνουμε στο ανώτατο όριο. Άρα βρωμιά = κατάλοιπο στο βαμβάκι. Τώρα, σχετικά με τα κύρια συστατικά: η VG είναι υπεύθυνη για το σύννεφο του ατμού που παράγεται, είναι πιο παχύρρευστη άρα αργεί  περισσότερο να ποτίσει την αντίσταση και μειώνει την αίσθηση της γεύσης, του αρώματος. Η PG απ' την άλλη είναι πιο λεπτόρρευστη άρα ποτίζει πιο γρήγορα την αντίσταση, είναι υπεύθυνη για το χτύπημα και αυξάνει την αίσθηση της γεύσης. Άρα, χοντρικά, VG = σύννεφο, PG = χτύπημα. Ο καλύτερος συνδυασμός στην αρχή είναι 50%-50% και μετά τα αυξομειώνεις ανάλογα με τα προσωπικά σου γούστα. Να θυμάσαι επίσης ότι όσο λιγότερα τα Ω της αντίστασης, τόσο ανεβαίνουν τα W/V άρα τόσο ανεβαίνει και η κατανάλωση.

Καλύτερα όμως να δεις το νήμα για τις ιδιοκατασκευές υγρών και να συνεχίζουμε εκεί την όποια κουβέντα γιατί εδώ είμαστε off topic.
Οκ... Αναλυτικότατη απάντηση. Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Να σαι καλά. 
Προς το παρών έτοιμα υγρά παίρνω, κι απλά κοιτάζω να είναι ή σκέτα καπνικά ή αυτά που λένε "καπνικό με μια γλυκιά επίγευση"... Έχουν μια χαρά αίσθηση για το λαιμό μου και για τα πνευμόνια μου, και ελπίζω πως είναι καλά για τις αντιστάσεις μου για αρχή έστω...

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #25 στις: Ιουνίου 20, 2021, 15:39 »
η 0.65ohm εχει μεγαλύτερη κατανάλωση υγρου  αλλα απο μπαταρια μια χαρα τα παει..  το θεμα με την συγκεκριμενη αντισταση ειναι οτι δεν δινει σε ολα τα υγρα καλη γευση... ειναι περισσοτερο για φρουτα/κρεμες κλπ οπως ειπα.. εγω με την 1.15ohm ατμιζω δεν την αλλαζω με τπτ... φοβερη γευση  φυσιολογικη καταναλωση υγρου... και γενικα με ολα τα υγρα που δοκιμασα τα παει εξαιρετικα...! αλλαζε αντισταση καθε 40-50 ml η μολις δεις οτι χανει την αποδοση της θα το καταλαβεις οταν κοντευει να χαλασει βγαζει μια μεταλικη γευση..   αρκετοι λενε ομως σαν συμβουλη καθε 15 μερες να αλλαζουμε την αντισταση... ασχετα αν εχει χαλασει η οχι εγω παντως απο την στιγμη που βλεπω οτι η αντισταση εχει την ιδια αποδοση οπως την 1μερα δεν υπαρχει περιπτωση να την αλλαξω...   

Αποσυνδεδεμένος Ναργιλλέας

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 20, 2021, 23:27 »
Ε σωστά ναι... γιατί να την αλλάξεις πρίν πέσει η απόδοση, δεν έχει λογική. Εδώ σε εμένα όπως έγραψα και πιο πάνω, ακόμα και στο κατάστημα που παίρνω τις αντιστάσεις, μου είπανε να την αλλάζω στα 40 ml. Που και καλά ξέρεις... αυτούς θα τους συνέφερε να μου πούνε "ανα δύο βδομάδες άλλαξε την..."
Να σε ρωτήσω βρε Άκη και κάτι τελευταίο...
Με το airflow, όσο πιό σφιχτό το έχεις, καταλαβαίνεις τη γεύση λίγο καλύτερα ή έτσι μου φαίνεται εμένα;
Και κάτι για τη συσκευή, όταν πήγα να το πάρω, ήμουν ανάμεσα σε αυτό και στο innokin sceptre mtl version. 
Έχω δει μερικούς reviwers που λένε τα καλύτερα λόγια για το sceptre mtl version.
Τελικά επέλεξα το Cube. Καλά έκανα λες; ή το άλλο είναι καλύτερο; 
Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για τις συμβουλές σου, να σαι καλά αδερφέ...

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #27 στις: Ιουνίου 20, 2021, 23:51 »
για λογους υγείας προφανώς λενε να αλλαζουμε καθε 15μερες,  αλλα απο την στιγμη που και η ιδια η aspire λεει οτι η συγκεκριμένες αντιστάσεις εχουν μεγάλη διάρκεια ζωής δεν νομιζω να υπαρχει κανενας λογος να την αλλαξω αν δεν πεσει η αποδοση...!  αλλα εκει μεχρι 40-45ml  ειναι μια χαρα...!

σχετικα με το airflow ειναι αναλογα τα γουστα.. πχ με καπνικα στης 2 και στης 4 τρυπουλες δινει εξαιρετικη αποδοση γευσης και ταυτοχρονα πολυ καλο χτηπημα νικοτινης..  αν πχ βαλεις καποιο υγρο πχ φραουλα αξιζει στο τερμα ανοιχτο το airflow...  

Το sceptre επιδει το εχω και αυτο πραγματικά εξαιρετικο σε γευση αλλα η αντιστασεις κρατανε μεχρι 15ml το πολυ... και αυτος ηταν ο λογος που πηρα το avp cube.. οποτε πιστευω εκανες την καλύτερη επιλογη...!!!


Αποσυνδεδεμένος Ναργιλλέας

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #28 στις: Ιουνίου 21, 2021, 00:00 »
Αν το λενε για λόγους υγείας, τους δίνω δίκιο, αλλα ισχύει αυτό που λένε; Αν την αλλάζεις ανα δύο εβδομάδες είναι όντως πιο υγιεινό; Ισχύει λες; ΑΝ ισχύει θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά. Εγώ σε δύο βδομάδες κάνω 30ml ας πούμε...

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #29 στις: Ιουνίου 21, 2021, 14:23 »
πραγματικα δεν γνωριζω γιατι ποτε δεν αλλαξα αντισταση ανα 2 εβδομαδες που λενε... δηλαδη οταν καπνιζαμε ηταν καλύτερα? ετσι το βλεπω εγω..  γενικα πλεον η αντιστασεις εχουν πολυ καλα συρματα και η ιδιοι κατασκευαστες λενε οταν βλεπουμε οτι χανει την αποδοση της να την αλλαζουμε...  σε πνευμονικο ατμοποιητη ειχα αλλαξει την αντισταση μετα απο 120 ml και δεν ειχε χασει καθολου αποδοση... βέβαια αυτο  εχει να κανει και ποσο καθαρο ειναι το υγρο... πχ αν βαλεις ενα γλυκο υγρο το σιγουρο ειναι οτι μετα απο 10ml θα δεις οτι θα σου βγαζει μια χαλια γευση εκει θα καταλαβεις οτι χαλαει η αντισταση... οποτε  αν δεις κατι τετοιο απλα σταματας να ατμιζεις και αλλαζεις αντισταση...  αυτη ειναι η δικια μου αποψη βεβαια...  αν καποιος εχει καποιο αρθρο σχετικα για τα συρματα και αν ισχιει κατι τετοιο ας μας το μεταφερει εδω... αρκει να μην ειναι fake news... γιατι οπως γνωριζεις φανταζομαι εχουν ακουστεί διαφορα τρελά για το ατμισμα...  

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33634 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534048 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8026 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236759 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 384 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13934 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135985 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084661 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35140 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9738 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy