vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Wotofo nexMESH Pro Tank

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Wotofo nexMESH Pro Tank
« στις: Νοεμβρίου 07, 2020, 21:16 »


O Wotofo nexMESH Pro Tank είναι μια σχετικά πρόσφατη κυκλοφορία της Wotofo. Πρόκειται για έναν subohm ατμοποιητή, διαμέτρου βάσης 24mm, που δέχεται τέσσερις διαφορετικές αντιστάσεις, μια επιπλέον επισκευάσιμη και έχει χωρητικότητα από 3,5ml έως 6ml, ανάλογα με την αντίσταση και το tank που χρησιμοποιείται.

O Wotofo nexMESH Pro Tank έρχεται στην παρακάτω συσκευασία





Στη συσκευασία περιλαμβάνονται τα ακόλουθα

1x nexMESH Pro Tank
 1x H12 Single Conical nexMESH Coil
 1x H15 Dual Coil
 1x Bubble Glass Tube
 1x Accessory Bag
 1x User Manual






Στο κουτί υπάρχει το απαραίτητο scratch για τον έλεγχο της γνησιότητας του προϊόντος. 
Το εγχειρίδιο των οδηγιών χρήσης είναι καλογραμμένο και κατατοπιστικό, σε διάφορες γλώσσες και στην ελληνική.

O Wotofo nexMESH Pro Tank είναι διαθέσιμος σε έξι διαφορετικούς χρωματικούς συνδυασμούς


Τα τεχνικά χαρακτηριστικά και οι διαστάσεις του είναι τα ακόλουθα

Brand: Wotofo
 Unit: 1 Set
 Product Size: ( 27 x 42.85mm ( without drip tip & 510 pin )
 Capacity: 4.5ml PCTG Tube , 6ml Glass Tube
 Deck Diameter: 24mm
 Threading: 510 thread
 Filling Method: Top filling
 Airflow Type: Adjustable bottom airflow
 Insulator Material: German PEEK
 Package: Gift Box

1.The optimized version of nexMESH Sub-Ohm Tank
 2. The first mesh coil and parallel coil combo core in the world
 3. With single coil head, featuring 4.5ml and 6ml e-juice capacity
 4. With dual coil head, featuring 3.5ml and 5ml e-juice capacity
 5. 810 Delrin drip tip and 510 thread
 6. Convenient top filling design
 7. Adjustable bottom airflow control
 8. Supports H15 Coil, H12 Coil, H11 Coil, H13 Coil
 9. Provides DIY entertainment




O Wotofo nexMESH Pro Tank, όπως προανέφερα, έχει διάμετρο βάσης 24mm, αλλά η μέγιστη διάμετρός του όταν φοράει το bubble tank φτάνει σε υψηλότερο σημείο τα 27mm.
Η ποιότητα κατασκευής του είναι πολύ καλή και όλα τα επιμέρους τμήματά του δένουν πολύ αρμονικά μεταξύ τους. Λύνεται και δένεται πολύ εύκολα και απροβλημάτιστα και όλα τα o rings του είναι σωστά.
Αποτελείται μόνο από έξι μέρη, συμπεριλαμβανομένης και της αντίστασης. Βάση, αντίσταση, κάλυμμα αντίστασης (καμπάνα), tank, top cap και επιστόμιο.




Το 810 derlin επιστόμιο συγκρατείται στο top cap με ένα o ring που έχει κάτω χαμηλά και συγκρατείται πολύ σταθερά. 
Η εσωτερική διάμετρός του, το ύψος του
 και το πάχος του είναι ιδανικά και μελετημένα, με αποτέλεσμα να αποδίδει πολύ καλά και να μη χρειάζεται να αντικατασταθεί από άλλο 810 επιστόμιο. Όποιος φυσικά το επιθυμεί, μπορεί να το αντικαταστήσει. Δεν θερμαίνεται επίσης καθόλου σε οποιεσδήποτε συνθήκες χρήσης.


Η κάτω βάση του


Στο top cap υπάρχει μια μικρή μαύρη βούλα που υποδεικνύει το σημείο που πρέπει κάποιος να σπρώξει ώστε να αποκαλυφθεί η οπή αναπλήρωσης του υγρού. Χρειάζεται μια σχετική πίεση ώστε να αποκαλυφθεί η οπή αναπλήρωσης του υγρού κι αυτό είναι καλό, γιατί προστατεύει σε κάποιο βαθμό από ανεπιθύμητο άνοιγμα του top cap όταν η συσκευή βρίσκεται στην τσέπη ή μέσα σε τσάντα μαζί με άλλα πράγματα που μπορεί να πιέσουν το top cap
Το άνοιγμα γίνεται συρταρωτά. Η οπή αναπλήρωσης του υγρού έχει αρκετά μεγάλο μέγεθος, ώστε να μπορεί να αναπληρώσει κανείς το υγρό με οποιοδήποτε μπουκάλι ή ακροφύσιο, αλλά προστατεύεται από σιλικόνη που πρέπει να υποχωρήσει για να μπει η άκρη του μπουκαλιού. 
Αυτό κατά κάποιο τρόπο προστατεύει από τυχόν διαρροές στην περίπτωση που ανοίξει το top cap από απροσεξία ή άλλο λόγο στην τσέπη ή στην τσάντα.




Τα δύο γυάλινα tanks που έρχονται με τον ατμοποιητή έχουν χωρητικότητα 4,5ml και 6ml
Η χωρητικότητα αυτή όμως είναι υπολογισμένη με βάση τη μικρότερη των αντιστάσεων που μπορεί να δεχθεί ο ατμοποιητής. 
Αυτή περιορίζεται κάπως, όταν στον ατμοποιητή χρησιμοποιείται η μεγαλύτερη από τις έτοιμες αντιστάσεις και αν στον ατμοποιητή χρησιμοποιείται η επισκευάσιμη αντίσταση, τότε η χωρητικότητα περιορίζεται κατά 1ml στο κάθε tank
Το μεγάλο bubble tank των 6ml είναι το πιο όμορφο bubble tank που έχω δει εγώ προσωπικά σε subohm ατμοποιητή. Κι αυτό γιατί δεν είναι έντονα bubble. Ο ατμοποιητής με αυτό το tank δεν χάνει καθόλου σε εμφάνιση. Το αντίθετο θα έλεγα.

Στη βάση του ατμοποιητή, ένα περιστρεφόμενο δακτυλίδι κάνει την ρύθμιση του αέρα. 
Η περιστροφή του είναι λίγο σφικτή, αλλά σχετικά εύκολη και περιορίζεται με δύο stops, ένα στην εντελώς ανοικτή επιλογή κι ένα στην εντελώς κλειστή. 
Ο αέρας εισέρχεται από τρεις μεγάλες οπές κατανεμημένες σε ίσες αποστάσεις μεταξύ τους.
Η όλη λειτουργία του συστήματος airflow είναι πάρα πολύ καλή. Η τζούρα που αποδίδει είναι πολύ απαλή και γεμάτη. Επίσης η λειτουργία του είναι από τις πιο αθόρυβες λειτουργίες που έχει εντοπίσει σε subohm ατμοποιητές. Οι γεύσεις αποδίδονται πάρα πολύ καλά, η ισορροπία έντασης είναι ιδανική και η παραγωγή ατμού πολύ πλούσια.


Δοκιμάζω τον Wotofo nexMESH Pro Tank εδώ κι αρκετό καιρό και προβλήματα διαρροών δεν παρουσίασε ούτε ως υποψία. 
Ο ατμοποιητής είναι υπόδειγμα στεγανότητας.

Ο Wotofo nexMESH Pro Tank δέχεται έξι διαφορετικές αντιστάσεις που θα δείξω παρακάτω, αλλά στη συσκευασία περιέχονται δύο.
Η Η12 clapton mesh coil των 0,2Ω με προτεινόμενη ισχύ λειτουργίας 55-75W και η Η15 single mesh & parallel coil των 0,15Ω με προτεινόμενη ισχύ λειτουργίας 65-80W.






Στην κατοχή μου έχω και τις H11 single conical mexM coil των 0,2Ω με προτεινόμενη ισχύ λειτουργίας 60-70W και H13  single conical Net M coil των 0.15Ω με προτεινόμενη ισχύ λειτουργίας 65-78W.







Έχω δοκιμάσει και τις τέσσερις αυτές πραγματικά θηριώδεις αντιστάσεις και κοινός παρονομαστής όλων είναι η πολύ καλή τους απόδοση. 
Όμως, δεν μπορώ να πω πως εντόπισα σημαντικές διαφορές μεταξύ τους. Από αυτές τις τέσσερις, προσωπικά ξεχώρισα την Η12, αλλά κι αυτήν στο νήμα. 
Επίσης δεν μπόρεσα να καταλάβω διαφορά απόδοσης στις κωνικού τύπου αντιστάσεις σε σχέση με τις υπόλοιπες. 
Πολύ πιθανό, σε blind test, να μη μπορούσα να τις ξεχωρίσω ποια είναι ποια. Επίσης κοινός παρονομαστής τους είναι η πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής τους. 
Δεν μπορώ να ξέρω πραγματικά προς το παρόν ποια είναι η διάρκεια ζωής τους, αφού καμιά δεν έχω πετάξει ακόμη κι όλες αποδίδουν όπως όταν τις πρωτοδοκίμασα και έχουν κάνει όλες πάνω από 50ml η κάθε μια. Μάλλον έχουν αρκετή ζηή ακόμη μπροστά τους.
Το μέγεθός τους ίσως δεν αποτυπώνεται καλά στις φωτογραφίες. 
Μόνο αν τις πιάσει κανείς στα χέρια του διαπιστώνει το πόσο μεγάλες και στιβαρές είναι. 
Το βαμβάκι, σε καμιά από αυτές δεν έχει αρχίσει να χάνει το κατάλευκο χρώμα του.

Η αλήθεια είναι και δεν την έχω κρύψει άλλωστε, πως δεν είμαι λάτρης του subohm ατμίσματος. Κάθε άλλο θα έλεγα. 
Όμως ο Wotofo nexMESH Pro Tank με έχει κερδίσει και με την απόδοσή του με έκανε τα βλέπω αυτή την κατηγορία με άλλο μάτι.
Πραγματικά ο Wotofo nexMESH Pro Tank είναι μια πολύ ποιοτική κατασκευή, χωρίς κανένα πρόβλημα, που αποδίδει επίσης θαυμάσια.
Έχω στην κατοχή μου και την επισκευάσιμη αντίσταση, που θα την παρουσιάσω μόλις ολοκληρώσω τις δοκιμές κι ετοιμάσω τις φωτογραφίες.






Ευχαριστώ για την ανάγνωση






Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Wotofo nexMESH Pro Tank
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 09, 2020, 00:31 »

(Το προϊόν το παρέλαβα απευθείας από τη Wotofo)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)



Η καινούργια έκδοση του nexMesh μαζί με την δυνατότητα για επισκευάσιμο ντεκ.


Ο ατμοποιητής έχει διάμετρο 24mm, ύψος 42.85mm
και έχει χωρητικότητα υγρού με τις μονές εργοστασιακές αντιστάσεις 4ml με το ίσιο τζαμάκι και 6ml με το bubble.
Με την διπλή εργοστασιακή αντίσταση έχει 3.5ml με το ίσιο τζαμάκι και 5ml με το bubble.


Η συσκευασία περιλαμβάνει τον ατμοποιητή, ένα bubble τζαμάκι, ανταλλακτικά όρινκ και δύο αντιστάσεις.
Οι δύο αντιστάσεις είναι η H15 Mesh & Parallel Coil Combo Head και η H12 Clapton Mesh Coil.


Οι διαθέσιμες αντιστάσεις για τον ατμοποιητή είναι οι:

#H11 Single Conical nexMESH Coil - 0.20Ω- 60-70W
#H13 Single Conical Net MESH Coil - 0.15Ω - 65-78W
#H12 Clapton MESH Coil - 0.20Ω - 55-75W
#H15 Single MESH & Parallel Coil - 0.15Ω - 65-80W

και η επισκευάσιμη #H17 Rebuildable Deck


Ο ατμοποιητής πωλείται στα παρακάτω χρώματα.


Όπως σε όλα τα προϊόντα της η Wotofo έτσι και εδώ έχει ένα αρκετά καλό επιστόμιο και σε ποιότητα και σε σχεδίαση, προσωπικά θα το προτιμούσα λίγο πιο κοντό αλλά αυτό έχει να κάνει με τον τρόπο που αρέσει σε εμένα να ατμίζω οπότε και δεν το θεωρώ αρνητικό. Για να γεμίσουμε με υγρό τον ατμοποιητή μας, στο τοπ καπ υπάρχει ένα σημάδι και σπρώχνουμε συρταρωτά σε εκείνο το σημείο για να το ανοίξουμε. Το καπ ανοίγει πανεύκολα και σαν βούτηρο με το ένα δάχτυλο. Η τρύπα αναπλήρωσης είναι σφραγισμένη με σιλικόνη οπότε σπρώχνουμε την μύτη του μπουκαλιού προς τα μέσα για να γεμίσουμε αν δεν θέλουμε να γεμίσουμε υγρά το τοπ καπ.

Το δαχτυλίδι για την ρύθμιση του αέρα είναι αρκετά σφιχτό και θέλει να το πιάσεις λίγο καλά για να το γυρίσεις τουλάχιστον με δύο δάχτυλα.Έχει στοπ και στο άνοιγμα και στο κλείσιμο και οι τρύπες της εισαγωγής του αέρα είναι τρεις. Οπότε θέλει λίγο προσοχή γιατί στα πολύ ανοιχτά ο αέρας είναι μπόλικος και πέφτει η γεύση.

Και πάμε τώρα στο ζουμί που είναι οι αντιστάσεις. Η H15, είναι αυτή της φωτογραφίας από κάτω, έχει δύο τύπους αντιστάσεων μέσα, μία mesh και μία κανονική με μονόκλωνο σύρμα. Φυσικά αυτή ήταν και η πρώτη που θα δοκίμαζα γιατί πρώτη φορά βλέπω τέτοια αντίσταση και τελικά δεν ήταν κάτι το τρομερό και φοβερό. Για αρχή, το πρώτο τανκάκι που έκανα δεν πήρα την γεύση που περίμενα και αγχώθηκα λίγο. Ευτυχώς τον είχα με το ίσιο τζαμάκι και στα 83W το άδειασα μέσα σε λίγες τζούρες. Με το δεύτερο γέμισμα τα πράγματα πλέον έγινα πολύ καλύτερα, με την γεύση να έχει πλέον εμφανιστεί και από το τρίτο τανκάκι και μετά πλέον η γεύση παραμένει ίδια και σε υψηλά επίπεδα. Λογικά πρέπει να έφταιγε το πολύ βαμβάκι που έχει μέσα η συγκεκριμένη και ήθελε κάμποσο για να αρχίσει να δουλεύει σωστά. Αλλά ενώ η γεύση με αυτή την αντίσταση είναι μια χαρά, κάτι με χαλάει όταν τραβάω τζούρα. Είναι πραγματικά λες και βάζω δύο ατμοποιητές διαφορετικούς μαζί και ατμίζω ταυτόχρονα.

Οι δύο κωνικές αντιστάσεις, Η11 και Η13, είναι σχεδόν το ίδιο πράγμα και είμαι αρκετά ικανοποιημένος και με τις δύο. Η γεύση εννοείται πως είναι σε πολύ καλό επίπεδο αλλά και εδώ έχω ένα μικρό παράπονο για το πως ανεβαίνει ο ατμός προς τα πάνω οπότε πιστεύω πως άνετα η H12 είναι η καλύτερη αντίσταση της εταιρείας. Μου αρέσει η γεύση που βγάζει και ταιριάζει απόλυτα με το πως παίζω εγώ με τον συγκεκριμένο ατμοποιητή. Επειδή όπως έγραψα και πιο πάνω οι εισαγωγές του αέρα είναι τρεις και μεγάλες, εγώ προσωπικά σχεδόν κλείνω τελείως τον αέρα και αφήνω απλά μια μεγάλη χαραμάδα ανοιχτή μόνο. Με αποτέλεσμα ο ατμοποιητής για αρχή να μη κάνει φασαρία, δεν είναι σφυρίχτρα σαν άλλους αλλά ακούγεται όπως όλοι οι sub ohm και κατά δεύτερον ο ατμός ανεβαίνει προς τα πάνω πιο πυκνός, ζεστός και με τη γεύση σε βέλτιστο επίπεδο.

Από κάτω έχω μερικές φωτογραφίες και από το RBA deck που κυκλοφορεί και πωλείται ξεχωριστά, μόλις βρω λίγο χρόνο θα ποστάρω στήσιμο.







Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wotofo nexMESH Pro Tank
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 24, 2020, 11:03 »
Πολύ ωραίες και κατοτοπιστικές παρουσιάσεις.
Θα μπορούσε κάποιος να ενημερώσει συγκριτικά πώς αποδίδει σε σχέση με τον πρώτο OFRF Nexmesh? 
Στην παρούσα φάση χρησιμοποιώ κυρίως ένα Geekvape Zeus οπότε θεωρώ ότι οποιοσδήποτε από τους δύο από όσα διαβάζω θα είναι μια σχετική αναβάθμιση, σωστά? Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Wotofo nexMESH Pro Tank
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 24, 2020, 11:27 »
Είναι λίγο καλύτερος από τον πρώτο με τις mesh αντιστάσεις.

Ο Zeus με τις εργοστασιακές εμένα δεν με τρέλανε τότε που τον δοκίμαζα από γεύση αλλά ξέρω αρκετό κόσμο που είναι πολύ ευχαριστημένος μαζί του από θέμα γεύσης.

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Wotofo nexMESH Pro Tank
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 24, 2020, 12:32 »
Δεν μπορώ να κάνω σύγκριση με την προηγούμενη έκδοση, γιατί δεν την έχω. Αλλά από τον Zeus, ναι είναι σαφώς καλύτερος. Προσωπική μου γνώμη πάντα.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wotofo nexMESH Pro Tank
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 31, 2020, 16:40 »
 αγορασα χθες τον συγκεκριμενο ατμοποιητη και δοκιμασα την αντισταση που ειχε μεσα την Η15 μου φανηκε πολυ παραξενη... απο γευση δεν ελεγε και πολλα η συγκεκριμενη... εκτος αν αυτη που ειχε στο πακετο δεν ηταν τοσο καλη... δεν ξερω... παντως η Η15 πανω στο aegis max στα 75W με μπαταρια 21700 πανω της samsung μετα απο 2 τανκ την αδειαζε... με την Η12 στα 70W που παιζω τωρα βγαζω 4 tank με το bubble το τζαμακι... οποτε μια χαρα παιζει...! αλλα παρατηρω οτι καθε φορα που γεμιζω το tank η αντισταση σταζει απο κατω με αποτελεσμα να βγενει υγρο απο το airflow οχι πολυ αλλα ειναι περιεργο... να φταιει η αντισταση που ειχε στο πακετο αραγε?  το υγρο που ατμιζω ειναι 70/30 μηπως θελει πανω απο 70VG ?  ειναι περιεργο γιατι σε πολλα reviews που ειδα κανενας δεν ειχε το συγκεκριμενο προβλημα... ολοι λενε οτι δεν τρεχει ουτε σταγονα οκ υγρασια σιγουρα θα μαζευει ειναι φυσιολογικο αυτο.. αλλα εδω μιλαμε οτι σταζει στην βαση απο την αντισταση... πραγμα που με ενοχλει αλλα απο την αλλη δεν με πολυ ενδιαφερει και γιαυτο το λογο το εβαλα πανω στο aegis max ακομα και να φυγει ολο το υγρο απο το tank που μεχρι τωρα παλι καλα δεν ειδα κατι τετιο... εε μετα θα  πληνω το mod αφου ειναι αδιαβροχο...    αλλα με ξενερωνει ολοι η φαση που σταζει....  και δεν θελω να πεταξω την συγκεκριμενη αντισταση γιατι εχω κανει 25ml μεχρι τωρα και εχει τρομερη γευση...  αλλα εχω αλλες 6 απο της Η12 οποτε απο αυριο λεω να την αλλαξω να δω μηπως τελικα ειναι οντως προβλημα της αντιστασης....

επισης το λασιχακι στο κατω μερος του ατμοποιητη εκει που βιδωνουμε την βαση απο την αρχη ηταν ελαχιστα φαγωμενο πολυ λιγο... ουτε καν φενεται... υπαρχει περιπτωση γιαυτο τον λογο να σταζει η αντισταση? επισης αν κοπει το συγκεκριμενο λαστιχο που θα βρω αλλο? στην συσκευασια εχει ενα αλλα δεν ξερω ειναι για το πανω μερος που βαζουμε το τζαμακι η για την βαση? απο την αλλη πιστευω και το oring που εχει πανω η αντισταση θα μπορουσε να χρησημοποιηθη...

και το αλλο που παρατηρησα εκει που βαζουμε την αντισταση εχει 2 γρατζουνιες/χαρακιες πανω στο μεταλο... απο την αρχη ηταν ετσι... ισως αστοχια υλικου...? χμμ... δεν ξερω... παντως με εχει προβληματισει παρα πολυ ενω ειναι πολυ καλος πνευμονικος ατμοποιητης.....  θα δοκιμασω με αλλη αντισταση και αν δω οτι συμβαινει το ιδιο θα παω να παρω αλλον εναν ιδιο.... σε περιπτωση που δεν μπορει να γινει αλλαγη... το καλο ειναι οτι ειναι σχετικα σε καλη τιμη...

edit: έπλυνα τον ατμοποιητη και άλλαξα αντίσταση μετα το 1ο γέμισμα αρχισε να στάζει αλλά αυτή την φορά αρκετά λερώθηκε ολο το mod.. δεν ξέρω τι στο καλό λαθος κάνω... απλα το γεμίζω μέχρι πάνω όπως όλους τους ατμοποιητες μου και πάντα φροντίζω να μην το παρακανω με την αναπλήρωση..

τελως πάντων ξεβιδωσα την βάση και το καθάρισα και τωρα στο 2ο γέμισμα το γέμισα λιγότερο το tank με το bubble glass και δεν είχα θέμα.. 

υπάρχει περίπτωση να φταίει το oring που εχει εκει που παει και βιδωνει η βάση του?  αν ειναι να το αλλάξω και αυτο... 
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 31, 2020, 21:33 από akis_avp »

Αποσυνδεδεμένος rott1914

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wotofo nexMESH Pro Tank
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 17, 2021, 22:29 »
δυστηχως ολο διαρροες και μονο διαρροες  . κριμα , μεγαλη απογοητευση

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 954 110671 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:51
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159872 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515339 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146480 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303277 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12796 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 189 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530803 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801634 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11063 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40994 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet