ecignow
* * *

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ
Το site και η δημόσια συζήτησή μας είναι μόνο για άτομα άνω των 18 ετών

Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Αύγουστος 27, 2016, 12:57

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

Google (site search)   

Αναζήτηση vaping

160 επισκέπτες, 88 χρήστες
remi0s, blackvrs, Bend, [email protected], dimitrisd, akis88, Λοξίας, Diver, tsiv, vagskarm, tasosnet, Angelo., annastas, dkostas, Niemand, giorgos1975m, costas1975, ati, camber, PVARELLAS, Georgekvts, alexakisdim, Nemesis_rds, GATOS45, alex74, nikonian, Zvoudas, bep1995, burku318, dimifoti, krasopateras (Αντωνης), FML, MARK-ANTONY, demmkalos, NeOSL, leriban, spoon, tefra, Nosterdamus, fotis3d, st2anger, makos, Gatilaras, kourso, giorgiokatr, geomos, Takis D.M, Harris, fotispap3, MHNAS79, dimgoua, george_1, ikaros1, maraki1308, efarmostis, ramon, estrifan, michalis1269, President, dimcore81, metalergr, redvw74, akis vasileiou, SEB, kongeo, axilleas1710, Dimitris1, karas121173, guzzi, miltos1964, komos, gkottis, hattori hanzo, Vagelists96, to_theio_tragi, globalzero, manajoma, eCig Καλλιθέα, iforce, Projectoras, e-manos, giorgos maniadakis, akis_evo_9, its, kery12, Vape Center, ηλεκτρονικό τσιγαράδικο, white varadero

Σελίδα Facebook

Αποστολέας Θέμα: Στα γρήγορα, ποιο τσιγάρο να αγοράσω;  (Αναγνώστηκε 16207 φορές)

Αποσυνδεδεμένος skroytz

• Νέο μέλος
  • Τόπος:
Στα γρήγορα, ποιο τσιγάρο να αγοράσω;
« στις: Ιούνιος 13, 2009, 21:41 »
voh8hste re paidia enas den xerw poy na grapsw ti 8elw na ginw hlektronikos kai den xerw tpt pws xekinaw?ti agorazw?doyleyei?
poso kanei?
ase poy den exw xanampei se tetoioy eidos forum kai pera apo chat den erw poy moy pane ta 4!!!!!!
  • Μου αρέσει (+1)    Συμφωνώ (+1)    Χρήσιμο (ευχαριστώ) (+1)    Χαχα! Γέλιο! (0)    Χμμμ! (0)    Εκτός θέματος (0)    Δε μου αρέσει (-1)    Διαφωνώ (-1)

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

• GG manufacturer
  • Κατασκευαστής
  • *
  • Τόπος:
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG
Απ: Στα γρήγορα, ποιο τσιγάρο να αγοράσω;
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 13, 2009, 21:50 »
Καλως ηρθες στην παρεα skroytz. Εδω θα γινεις σαινι στο e-cig, μονο αν θελεις γραψε στα ελληνικα γιατι ο admin θα αρχισει να βγαζει καπνους απο τα αυτια και οχι απο το στομα ή τη μυτη :D
  • Μου αρέσει (+1)    Συμφωνώ (+1)    Χρήσιμο (ευχαριστώ) (+1)    Χαχα! Γέλιο! (0)    Χμμμ! (0)    Εκτός θέματος (0)    Δε μου αρέσει (-1)    Διαφωνώ (-1)

Αποσυνδεδεμένος skroytz

• Νέο μέλος
  • Τόπος:
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 13, 2009, 22:03 »
ΩΡΑΙΑ!!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΑΝΙΑ ΚΑΠΝΙΖΩ 2-2,5 ΠΑΚΕΤΑ ΜΑΛΜΠΟΥΡΟ
ΛΑΙΤ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΑΧΤΩ ΑΠ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟΡΕΤ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΑΝΑΑΡΧΙΣΑ!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ  ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

• GG manufacturer
  • Κατασκευαστής
  • *
  • Τόπος:
  • Achilles was a modder
    • GG
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 13, 2009, 22:36 »
Ειμαι κατασκευαστης οποτε δεν μπορω να απαντησω skroutz, σορρυ, αλλα θα σε ενημερωσουν αλλα παιδια εδω που ειναι εμπειροι :)

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

• egotube.gr
  • Νέο μέλος
  • Τόπος:
    • egotube.gr
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 13, 2009, 22:38 »
welcome σκρουτζ!
με το ηλεκτρονικο  σιγουρα θα διακοψεις το κανονικο αν θελεις.
Τωρα αν θα συνεχισεις με ηλεκτρονικο ή τιποτα θα το βρεις.
Και στο παρον και στο προηγουμενο φορουμ :www.e-kapnisma.info
θα βρεις πολλες πληροφοριες για το ποιο ειναι το καλυτερο για σενα.

Αποσυνδεδεμένος skroytz

• Νέο μέλος
  • Τόπος:
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 13, 2009, 23:03 »
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ 10 ΜΑΡΚΕΣ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΛΠ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ 300+ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΞΩ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΝΑ ΦΕΡΕΓΓΥΟ ΠΡΟΙΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

• (aTmin)
  • Διαχειριστής
  • Τόπος:
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 14, 2009, 03:57 »
Έλα φίλε μου.
Μιας και δεν συνηθίζεις τα φόρουμ, πρώτα να σου πω ότι τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις. Γράψε μικρά κι ας είναι και άτονα.

Τώρα, σχετικά με το τι ν' αγοράσεις, εφόσον επιμένεις για μια γρήγορη απάντηση θα σου πω το εξής.
Ακριβώς μιας και είσαι νέος στο σπορ, προτίμησε κάποιον ελληνικό εισαγωγέα. Εδώ στο φόρουμ έχουμε δύο (στον πίνακα των αντιπροσώπων).
Να σου πω στα σύντομα πως βλέπω εγώ τα δύο τσιγαρα από αυτούς που γνωρίζω και αποφασίζεις:

Το EVO της Intellicig μοιάζει περισσότερο με τσιγάρο, παίρνει μπροστά με το τράβηγμα (δεν έχει χειροκίνητο διακόπτη)και οι μπαταρίες του κρατάνε περισσότερο αλλά έχει πιο σφιχτή τζούρα.

Το Black Line της Nobacco έχει πιο ελαφριά τζούρα αλλά έχει χειροκίνητο διακόπτη (κουμπάκι).

Διάλεξε και πάρε. Και ό,τι θέλεις εδώ είμαστε.
Τα ξαναλέμε. :)

Αποσυνδεδεμένος Cyan

• Διακεκριμένο μέλος
  • Τόπος: Αθήνα

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DNA 75 / DNA 200 & Escribe -Ρυθμίσεις [Ηλεκτρονικά mods] 42 1167 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:57
από Λοξίας
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 106 4146 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:54
από Λοξίας
eGo AIO by Joyetech [Κόμπακτ λύσεις (υβριδικά)] 562 26534 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από bep1995
Mods με πλακέτα DNA 200 [Προεπισκοπήσεις] [Ηλεκτρονικά mods] 156 11978 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:48
από akis88
Cloud One by Cloud Mods [Με φιτιλοαντίσταση] 1560 91512 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:41
από Projectoras
Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W) [Ηλεκτρονικά mods] 1458 113665 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:38
από NeOSL
Tilemahos v2 clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 1708 66498 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:30
από drum
Αλλαγή (λάθος) ομάδας μέλους που προσδιορίζεται από τον αριθμό των μηνυμάτων [Χρήση του φόρουμ] 256 4874 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:30
από striftos
Ζυγαριές ακριβείας 0,01g Ιδιοκατασκευές υγρών 40 1593 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:17
από burku318
Αναμονή παραγγελίας !!! Συζήτηση για αγορές από εξωτερικό 7387 276569 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:07
από leriban
Στα πόσα Volts φουμάρετε ??? Γενικά για τις συσκευές ηλεκτρονικών τσιγάρων 151 30852 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:14
από Doubt
Σύρματα NiChrome, Kanthal (και άλλα πολλά) και χρήση τους σε αντιστάσεις. [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 912 91164 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:55
από alexterminator