vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

305 επισκέπτες, 6 χρήστες
lounik, tibolaso, funes, maprix, manoslykos, I.P

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3090 στις: Ιουλίου 26, 2016, 12:37 »
http://www.ecig.gr/hlektronika-tsigara/joyetech-ego-one-v2-kit.html
Φίλε μου εγω με κάτι παρόμοιο ξεκίνησα (το προηγούμενο μοντέλο από αυτό) κι έκοψα μαχαίρι το τσιγάρο μετά από 35 χρόνια καπνιστής ενάμισυ πακέτου ημερησίως. Και το σπουδαιότερο: ούτε μια στιγμή δεν ένοιωσα να μου λείπει το τσιγάρο. Φρόντιζα (και φροντίζω) μόνο πάντα 1. Να μην ξεμείνω από μπαταρία 2. Να μην ξεμείνω από υγρά!

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3091 στις: Ιουλίου 26, 2016, 12:43 »
Επειδή και εγώ είμαι νέος στο "ατμισμα" θα σε συμβούλευα να πας σε ειδικευμένο κατάστημα μονο για ηλεκτρονικό τσιγάρο, μην κανεις ότι και εγώ (σε φαρμακείο που μόνο πουλούσαν και δεν είχαν ιδέα ούτε απο mods ούτε απο υγρά) και παραλίγο να το σταματήσω αν δεν ήταν το forum. Όλο και κάποιο κατάστημα θα υπάρχει. Υπάρχουν πολλά καταστήματα στην Θεσσαλονίκη, με λίγο google ψάξιμο θα βρείς κάποιο που να σε βολεύει. Αν θές πές μου περιοχή να σου πω αν γνωρίζω.



Αποσυνδεδεμένος devorage

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3092 στις: Ιουλίου 26, 2016, 12:55 »
[justify]Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταποκρισή σας. Εκεί καταλήγω κι εγώ, επειδή τώρα κατέβηκα στους δικούς μου και δεν έχει πέρα από το φαρμακείο κάποια εταιρεία για ηλεκτρονικό τσιγάρο με κατάστημα για να ρωτήσωλέω να το αφήσω μέχρι τέλη Αυγούστου που θα ανέβω Θεσσαλονίκη (περιοχή Μαρτίου) να τσεκάρω και στα καταστήματα τι παίζει.[/justify]

[justify]Σταμάτη άκουσα καλά λόγια για το συγκεκριμένο, το έχεις χρησιμοποιήσει αρκετό καιρό;[/justify]

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι παιδιά για τις απαντήσεις σας :)

Αποσυνδεδεμένος Toniacine

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3093 στις: Ιουλίου 26, 2016, 18:34 »
Devorage καλησπέρα.. δεν είμαι ειδική στον εξοπλησμό και γενικά είμαι σχετικά νέα. Τους προβληματισμούς σου τους είχα κι εγώ και ακόμα παλεύω την παραπληροφόρηση. Έχω να σου πω να μην έχεις κανέναν ενδοιασμό, σίγουρα να πάρεις ένα σχετικά καλό η.τ. που να αντέχει η μπαταρία του και να σου δίνει αρκετό ατμό ώστε να σε καλύπτει ατμιστικά, να δοκιμάσεις πολλές γεύσεις και αρώματα (υπάρχει τρομερά μεγάλη ποικιλία σε όλα) μέχρι να βρεις αυτά που σου ταιριάζουν. Αυτό που έχω καταλάβει εγώ είναι ότι αυτά που θα σε κρατήσουν σ αυτή σου την προσπάθεια για να μην τα παρατήσεις είναι το καλό ηλεκτρονικό,  υγρά που να σ αρέσουν και η υποστήριξη!! (Εδώ μέσα μη μασάς καθόλου, θα τα βρεις και θα τα μάθεις όλα!!) 😉☺ 

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3094 στις: Ιουλίου 26, 2016, 18:48 »

[justify]Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταποκρισή σας. Εκεί καταλήγω κι εγώ, επειδή τώρα κατέβηκα στους δικούς μου και δεν έχει πέρα από το φαρμακείο κάποια εταιρεία για ηλεκτρονικό τσιγάρο με κατάστημα για να ρωτήσωλέω να το αφήσω μέχρι τέλη Αυγούστου που θα ανέβω Θεσσαλονίκη (περιοχή Μαρτίου) να τσεκάρω και στα καταστήματα τι παίζει.[/justify]





[justify]Σταμάτη άκουσα καλά λόγια για το συγκεκριμένο, το έχεις χρησιμοποιήσει αρκετό καιρο? [/justify]



Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι παιδιά για τις απαντήσεις σας :)

Το χρησιμοποιησα 3 μηνες και μετα το εδωσα στην συζυγο, που κι αυτη με αυτο εκοψε το τσιγαρο. Μεγαλο του πλεονεκτημα οτι παιρνει επισκευαζομενες κεφαλες που μηδενιζουν το κοστος αντικαταστασης των αντιστασεων. Και φυσικα η τζουρα του που ειναι εξαιρετικη (για μενα, ΠΟΛΥ καλυτερη απο του πολυδιαφημιζομενου ΑΙΟ).

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2810
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3095 στις: Ιουλίου 26, 2016, 18:54 »
[justify]Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταποκρισή σας. Εκεί καταλήγω κι εγώ, επειδή τώρα κατέβηκα στους δικούς μου και δεν έχει πέρα από το φαρμακείο κάποια εταιρεία για ηλεκτρονικό τσιγάρο με κατάστημα για να ρωτήσωλέω να το αφήσω μέχρι τέλη Αυγούστου που θα ανέβω Θεσσαλονίκη (περιοχή Μαρτίου) να τσεκάρω και στα καταστήματα τι παίζει.[/justify]
[justify]Σταμάτη άκουσα καλά λόγια για το συγκεκριμένο, το έχεις χρησιμοποιήσει αρκετό καιρό;[/justify]
Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι παιδιά για τις απαντήσεις σας :)
http://www.nobacco.gr/en/component/virtuemart/3265-01-01-1543-nobacco-easy-asimi-detail?Itemid=187
http://www.bestofelectronics.gr/HYBRID-SILVER
Μια χαρά συσκευές για αρχή, ειδικά το hybrid. 
Μέχρι τέλος Αυγούστου είναι πολύς καιρός, ξεκίνα τώρα, σήμερα. 

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3096 στις: Ιουλίου 27, 2016, 08:54 »
κι εγω θα σου ελεγα να μην το αναβαλλεις , σιγουρα κατι θα βρεις παρε και υγρο με νικοτινη τουλαχιστον 12 για να σε καλυψει αρχικα...κι εγω νεα στο χωρο ειμαι, ειχα βοηθεια απο παλιο ατμιστη βεβαια αλλα και απο το φορουμ (πολυ διαβασμα λεμε).Το θέμα είναι να το παρεις απόφαση και ολες σου οι αποριες θα λυνονται εδω να εισαι σιγουρος... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Toniacine

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3097 στις: Ιουλίου 27, 2016, 10:13 »
Ναι,η αλήθεια είναι πως στη βράση κολλάει το σίδερο και το να το αφήσεις κανένα μήνα ή δίμηνο μπορεί να σε κάνει να το μετανιώσεις μετά.. πρέπει να το πάρεις ζεστά.. βέβαια κι εγώ δεν είμαι υπέρ του να πάρεις ό,τι βρεις μιας και μπορεί να μη σε ικανοποιήσει και να απογοητευτείς. Έχε το στο νου σου μήπως πηγαίνοντας σε κάποια άλλη κοντινή περιοχή βρεις κάτι.. με ένα σωστό η.τ. κι ένα καλό υγρό.. θα πάθεις ζημιά.. θα ξετρελαθείς.. την πιθανότητα για αγορά μέσω ίντερνετ δεν τη σκεφτόμαστε εε?? Πολύ παρακινδυνευμένο για πρώτη φορά.. εκτός κι αν καταλήξεις συγκεκριμένα στο τι θέλεις. Έτσι κι αλλιώς το η.τ. ούτε σε κατάστημα το δοκιμάζεις.. όσο για το υγρό μπορείς να πάρεις ένα από περιγραφές που θα διαβάσεις εδώ και μετά με την ησυχία σου διαλέγεις από κατάστημα..

Αποσυνδεδεμένος devorage

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3098 στις: Ιουλίου 27, 2016, 13:51 »
Καλησπέρα σε όλους παιδιά,
πραγματικά είμαι εντυπωσιασμένος από την άμεση ανταπόκρισή σας και σας ευχαριστώ γι'αυτό πολύ. Όντως είμαι πολύ ψημένος αυτές τις μέρες για η.τ. γιατί θέλω να ξεκόψω από το κανονικό, το οποίο τις τελευταίες μέρες με επηρεάζει πολύ στην ποιότητα και διάρκεια του ύπνου και με ρίχνει αρκετά στην καθημερινότητά μου. Για αγορά μέσω ίντερνετ το σκέφτομαι κι αυτό στα σοβαρά, απλώς η πιο άμεση λύση είναι αυτή της nobacco που έχω γρήγορη πρόσβαση λόγω περιοχής. Έτσι είμαι ανάμεσα στα εξής:
1) https://www.carespot.gr/gr/el/products/nobacco-hybrid-gkrimayro-1tmx  (έχω ακούσει αρκετά καλά λόγια για starter η.τ)
2) https://www.carespot.gr/gr/el/products/nobacco-mas-mini-mayro-1tmx (με παρεξένεψε τα λίγα watt της συσκευής, δεν ξέρω κατά πόσο πρέπει να ανησυχώ)
Όσο για τα υγρά αναπλήρωσης έχει κανείς δοκιμάσει κάποιο από όλα αυτά;
https://www.carespot.gr/gr/el/catalog/syndyasmoi-farmakopoioy-ygra-anaplirosis
Για αρχή πάντως λέω να πάρω με νικοτίνη για να μην με πιάσουν τα τρελά μου όπως όταν το έκοβα και σταδιακά θα την ρίξω. Γενικά κάπνίζω Golden Virginia τον πράσινο (βαρύς).
Οποιαδήποτε πρόταση και βοήθεια καλοδεχούμενη και σας ευχαριστώ προαταβολικά!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 27, 2016, 14:49 από devorage »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3099 στις: Ιουλίου 27, 2016, 15:20 »
Απαντάω στα γρήγορα:
Από συσκευές, το hybrid δεν είναι κακό για ξεκίνημα. Το mas mini όμως δεν είναι για πολλά πολλά. Μικρή χωρητικότητα μπαταρίας και αδύναμο. Αφού αποφάσισες να πας nobacco, πάρε τουλάχιστον το mas30.

Όσον αφορά τα υγρά:
α) ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα πρέπει να πάρεις με νικοτίνη για αρχή.

β) ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ πρέπει να επισκεφτείς το κατάστημα ώστε να δοκιμάσεις και να δεις ποιο σου αρέσει και σε καλύπτει. Και από θέμα γεύσης, και από θέμα περιεκτικότητας σε νικοτίνη. Καλή αρχή! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3100 στις: Ιουλίου 27, 2016, 15:30 »
Φίλε devorage καλησπέρα. Καλή αρχή σου εύχομαι.
Θα πρότεινα να πας σε μαγαζί , κι όχι μέσω ιντερνετ , γιατί έχεις το πλεονέκτημα
να δοκιμάσεις και να συζητήσεις. Αγόρασε κάτι που να συνδυάζει αξιοπιστία ,
αυτονομία και απλότητα. Όχι χαμηλές νικοτίνες για αρχή , όπως είπαν και τα παιδιά.
Για παράδειγμα εγώ ξεκίνησα με 12 κι είμαι στα 6-8 τώρα.
Πάρε κάτι που θα είναι "γεμίζω-φεύγω". Μοντάκι απλό , με πολύ καλή μταταρία
που θα την δουλεύεις σε watt για να μην μπερδεύεσαι. Ο Ναυτίλος είναι άριστη αγορά ,
όπως και το vtc mini. Ελπίζω να σε βοήθησα.

Αποσυνδεδεμένος devorage

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3101 στις: Ιουλίου 27, 2016, 17:41 »
Απαντάω στα γρήγορα:
Από συσκευές, το hybrid δεν είναι κακό για ξεκίνημα. Το mas mini όμως δεν είναι για πολλά πολλά. Μικρή χωρητικότητα μπαταρίας και αδύναμο. Αφού αποφάσισες να πας nobacco, πάρε τουλάχιστον το mas30.

Όσον αφορά τα υγρά:
α) ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα πρέπει να πάρεις με νικοτίνη για αρχή.

β) ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ πρέπει να επισκεφτείς το κατάστημα ώστε να δοκιμάσεις και να δεις ποιο σου αρέσει και σε καλύπτει. Και από θέμα γεύσης, και από θέμα περιεκτικότητας σε νικοτίνη. Καλή αρχή! :thumpup:

Φίλε μου από τη μια σκέφτομαι το hybrid λόγω εξοικονόμησης χρημάτων αλλά από την άλλη μήπως το mass 30 μου κάνει καλύτερη απόσβεση και είναι καλύτερο σαν εμπειρία;

Μια ερώτηση επιπλέον αν επιλέξω τον mass 30 τότε με τι ατμοποιητή να τον πάρω(γιατί απ'ότι κατάλαβα δεν περιλαμβάνεται);

 Αυτοί είναι διαθέσιμοι: 
https://www.carespot.gr/gr/el/catalog/atmopoiites-antallaktika-atmopoiites-ego501

Οπότε αν πάρω τον mass 3, με έναν ατμοποιητη κι ένα υγρό θα είμαι έτοιμος για άτμισμα; Επίσης με βάση οτι καπνίζω περίπου 20-25 τσιγάρα την ημέρα, πόσο περίπου θα με κρατάει ένα υγρό των 20m (με 12 λέω για αρχή νικοτίνη);

@mpol σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια,απλώς επείδη δεν έχω πρόσβαση λόγω περιοχής/διακοπών σε κατάστημα πέρα της nobacco και θα επιστρέψω σε 1 μήνα στη Θεσσαλονίκη έλεγα το γνωστό ρητό "στη βράση κολάει το σίδερο" που είπαν και τα παιδιά  :))

Σας ευχαριστώ θερμά για τη βοήθεια σας :thumpup: :)

Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3102 στις: Ιουλίου 27, 2016, 18:01 »
Αφού  θα  κάνεις  την  αγορά  από  εκεί  πάρε  αυτό https://www.carespot.gr/gr/el/products/nobacco-ostria-glassomizer-atmopoiitis-1tmx με  το  mas 30w πόσο  θα  σου κρατήσει το  υγρό  είναι  δικό  σου  θέμα εγώ  όταν  ξεκίνησα  ήθελα 10ml  την  ημέρα  με  12 νικοτίνη  τώρα  έχω  πέσει στα  5ml  με  6 νικοτίνη. Τι  τσιγάρο  καπνίζεις  βαρύ, ελαφρύ? 

Αποσυνδεδεμένος devorage

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3103 στις: Ιουλίου 27, 2016, 18:09 »
Καπνίζω τα τελευταία 4 χρόνια Golden Virginia πράσινο (βαρύ). Το αστείο/τραγικό είναι οτι διαβάζω διάφορα στο φορουμ και παφα πουφα το στριφτό :tongue_smilie:, που τις τελευταίες μέρες έχω χάσει τη μπάλα με την ποσότητα. Μάλλον προς τον mass 30 με ατμοποιητη Ostria glassomizer τείνω όντως.

Αποσυνδεδεμένος Ner0

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #3104 στις: Ιουλίου 27, 2016, 18:11 »
Καλησπέρα σε όλους παιδιά,
πραγματικά είμαι εντυπωσιασμένος από την άμεση ανταπόκρισή σας και σας ευχαριστώ γι'αυτό πολύ. Όντως είμαι πολύ ψημένος αυτές τις μέρες για η.τ. γιατί θέλω να ξεκόψω από το κανονικό, το οποίο τις τελευταίες μέρες με επηρεάζει πολύ στην ποιότητα και διάρκεια του ύπνου και με ρίχνει αρκετά στην καθημερινότητά μου. Για αγορά μέσω ίντερνετ το σκέφτομαι κι αυτό στα σοβαρά, απλώς η πιο άμεση λύση είναι αυτή της nobacco που έχω γρήγορη πρόσβαση λόγω περιοχής. Έτσι είμαι ανάμεσα στα εξής:
1) https://www.carespot.gr/gr/el/products/nobacco-hybrid-gkrimayro-1tmx  (έχω ακούσει αρκετά καλά λόγια για starter η.τ)
2) https://www.carespot.gr/gr/el/products/nobacco-mas-mini-mayro-1tmx (με παρεξένεψε τα λίγα watt της συσκευής, δεν ξέρω κατά πόσο πρέπει να ανησυχώ)
Όσο για τα υγρά αναπλήρωσης έχει κανείς δοκιμάσει κάποιο από όλα αυτά;
https://www.carespot.gr/gr/el/catalog/syndyasmoi-farmakopoioy-ygra-anaplirosis
Για αρχή πάντως λέω να πάρω με νικοτίνη για να μην με πιάσουν τα τρελά μου όπως όταν το έκοβα και σταδιακά θα την ρίξω. Γενικά κάπνίζω Golden Virginia τον πράσινο (βαρύς).
Οποιαδήποτε πρόταση και βοήθεια καλοδεχούμενη και σας ευχαριστώ προαταβολικά!
Γεια χαρά! Εγώ θα σου πρότεινα να μην βιαστείς, να κάνεις μια έρευνα αγοράς πρώτα, και έπειτα να αποφασίσεις. Άσκοπα (πολλά) χρήματα, για άσκοπα προιόντα (σορρυ). Κοίταξε νέες κυκλοφορίες μεγάλων εταιριών στο χώρο. 60 ευρω το mas 30w. τζιζους. Και αν δεν μπορεις να περιμένεις, μην φοβηθείς το ίντερνετ. Και σε μαγαζί να πας να δοκιμάσεις, οντας αρχάριος είτε ολα θα σου φαίνονται ίδια, είτε θα σου φανεί υπέροχο αυτο που θέλουν να σου πουλήσουν. Αξιόλογα ελληνικα ιντερνετικά μαγαζιά πολλά. Ερευνά αγοράς εσωτερικού-εξωτερικού, ενημερώσου για τιμές/ποιότητα και αποφασίζεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110796 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159984 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515427 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146501 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303305 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12807 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530860 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201482 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801690 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11090 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41016 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet