vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

213 επισκέπτες, 2 χρήστες
Jorge, giorgos1999

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #435 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 16:17 »

και κάτι τελευταίο αν και σας ζάλισα: ξέρετε κάνενα κατάστημα στα βόρεια - ανατολικά προάστεια? γιατι το vapormania είναι νίκαια και δεν βολεύει καθόλου... ή έστω μια λίστα με καταστήματα???
[/quote]


για το πρώτο ΗΤ σου ..μι βιαστείς ... και πάρεις κάτι που δεν σου κάνει.. :eyesplash:.. υπάρχει περίπτωση να απογοητευτείς.. :(..και μετά... άντε πάλι κιαλα λεφτά στην καλύτερη...στην χειρότερη πίσω στο ΚΤ ... σιγά σιγά  :yes:

Αποσυνδεδεμένος palmira7

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #436 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 16:23 »
και κάτι τελευταίο αν και σας ζάλισα: ξέρετε κάνενα κατάστημα στα βόρεια - ανατολικά προάστεια? γιατι το vapormania είναι νίκαια και δεν βολεύει καθόλου... ή έστω μια λίστα με καταστήματα???



για το πρώτο ΗΤ σου ..μι βιαστείς ... και πάρεις κάτι που δεν σου κάνει.. :eyesplash:.. υπάρχει περίπτωση να απογοητευτείς.. :(..και μετά... άντε πάλι κιαλα λεφτά στην καλύτερη...στην χειρότερη πίσω στο ΚΤ ... σιγά σιγά  :yes:

έχεις δίκιο απλά το σκέφτομαι εδώ και πολύ καιρό συν το γεγονός ότι έχω ρωτήσει διάφορους γνωστούς που έχουν και δεν έχω καταλήξει, μάλλον έχω μπερδευτεί!
με έσας εδώ σε λίγες ώρες κατέληξα στο να προσανατολιστώ στα ego η giant και σκέφτηκα και να πάω και σε ένα κατάστημα να μου τα πουν απο κοντά αναλυτικά.
 για αυτό ρωτάω για κατάστημα αν γνωρίζει κάποιος αλλίως θα το έπαιρνα μέσω ίντερνετ απλά δεν έχω καταλήξει ακόμα σε κάποιο...

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #437 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 16:41 »
στα Βόρεια Προάστια υπάρχει και το κατάστημα της Alter Smoking (Μητροπόλεως 43, Μαρούσι-Metropolis Center)

Αποσυνδεδεμένος Thodoris

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #438 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 17:13 »
Εγώ θα πάρω το θάρρος και θα σου προτείνω το Giant έναντι του ego-t για πρώτο τσιγάρο. Πιστεύω ότι για έναν αρχάριο είναι πολύ σημαντικό να μην έχει προβλήματα με διαρροές και γεύση καμμένου και το Giant σε αυτούς τους τομείς διαπρέπει.

Αποσυνδεδεμένος palmira7

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #439 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 17:45 »
είναι όντως πολύ σημαντικά και τα δυο που ανέφερες... βασικά για να μην απογοητευθώ και το αφήσω....

Βρήκα το μαγαζί της nobacco που είναι σχετικά κοντά μου στον Βύρωνα και λέω να το επισκεφτώ και να τα δω από κοντά!

ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας! μόλις έχω νέα θα ενημερώσω!!!!

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #440 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 18:24 »
Καλησπέρα και απο μένα. Επειδή είμαι και εγώ  στη φάση αναζήτησης ποιά είναι η γνώμη σας για το gamucci micro v2? Το βρήκα από το επίσημο site της gamucci 67 € με τα μεταφορικά. Το έχει δοκιμάσει κανείς?

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #441 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 18:30 »
το συγκεκριμενο δεν θα σε καλυψει το εχαν παρει κατι γνωστοι μου και .....δεν

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #442 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 18:43 »
Ευχαριστώ για την απάντηση. Αν ξέρεις γιατί δεν? Μικρή μπαταρία? Λίγος ατμός?  Όλα αυτα μαζι?

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #443 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 18:55 »
μικρη μπαταρια , ελαχιστος ατμος και κτυπημα επισης ελαχιστο

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #444 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 21:46 »
Καλησπέρα και απο μένα. Επειδή είμαι και εγώ  στη φάση αναζήτησης ποιά είναι η γνώμη σας για το gamucci micro v2? Το βρήκα από το επίσημο site της gamucci 67 € με τα μεταφορικά. Το έχει δοκιμάσει κανείς?




και στο ΗΤ ...το μέγεθος μετράει . :yes:..το έχω και εγώ για καβατζα μόνο κάνει  ;)..

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #445 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 22:42 »
Ευχαριστώ και πάλι. Ναι το καταλαβαίνω οτί το μέγεθος μετράει αλλά ο λόγος που σκέφτομαι να πάρω αυτό είναι ότι έχω δοκιμάσει από φίλους τα μεγάλα (nobacco κ.τλ.) που δουλεύουν με υγρό και μου κάθεται στο λαιμό. Γι ΄αυτό ψάχνω κάτι με εμποτισμένο βαμβάκι και να του στάζω λίγο υγρό για να ντουμανιάζει. Αν έχετε κάτι να προτείνετε ευχαρίστως ακούω..

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #446 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 22:50 »
Ευχαριστώ και πάλι. Ναι το καταλαβαίνω οτί το μέγεθος μετράει αλλά ο λόγος που σκέφτομαι να πάρω αυτό είναι ότι έχω δοκιμάσει από φίλους τα μεγάλα (nobacco κ.τλ.) που δουλεύουν με υγρό και μου κάθεται στο λαιμό. Γι ΄αυτό ψάχνω κάτι με εμποτισμένο βαμβάκι και να του στάζω λίγο υγρό για να ντουμανιάζει. Αν έχετε κάτι να προτείνετε ευχαρίστως ακούω..



το υγρό δεν σου κάθισε καλά.....δεν έφταιγε το μέγεθος.... πάρε ένα ego-t ή ego-w με ένα μαλακό υγρό και θα είσαι μια χαρά....

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #447 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 22:55 »
Όταν λες μαλακό εννοείς με λιγότερη νικοτίνη? Απλά το λέω γιατί έχω δοκιμάσει με διάφορα υγρά και πάλι νιώθω το λαιμό μου να γίνεται ξηρός. Ενώ όταν είχα δοκιμάσει αντίστοιχο με βαμβάκι μου φάνηκε σαν αργιλές. Τεσπάντων μην σας πρήζω. Απλά αφου το έχεις πές μου αν βγάζει τουλάχιστον ικανοποιητική ποσότητα ατμού και πόσο περίπου κρατάει η μπαταρία. Για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης τωρα καπνίζω μισό πακέτο davidoff μαύρο τη μέρα...

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #448 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 23:09 »
Όταν λες μαλακό εννοείς με λιγότερη νικοτίνη? Απλά το λέω γιατί έχω δοκιμάσει με διάφορα υγρά και πάλι νιώθω το λαιμό μου να γίνεται ξηρός. Ενώ όταν είχα δοκιμάσει αντίστοιχο με βαμβάκι μου φάνηκε σαν αργιλές. Τεσπάντων μην σας πρήζω. Απλά αφου το έχεις πές μου αν βγάζει τουλάχιστον ικανοποιητική ποσότητα ατμού και πόσο περίπου κρατάει η μπαταρία. Για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης τωρα καπνίζω μισό πακέτο davidoff μαύρο τη μέρα...



με τα υγρά δεν μπορώ να σε βοηθεισω πρέπει να δοκιμάσεις τι σου κάνει ..στην αρχή και εγώ είχα πρόβλημα ... μήπως να δοκιμάσεις με VG (φυτική ) για αρχή που είναι ποιο μαλακή στο λαιμό ...για το ΗΤ που λες εμένα δεν μου κάνει ..κάθε 2 ώρες τελείωνε η μπατ και κάθε ένα τέταρτο έπρεπε να στάζω υγρό... εσένα μπορεί να σε καλύψει   :dontknow:

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #449 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 23:12 »
Οκ..Ευχαριστώ και πάλι..Καλό βράδυ..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084092 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34862 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 65 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9406 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135677 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476275 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114635 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1287 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2341 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271101 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1502 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos