vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

203 επισκέπτες, 7 χρήστες
Σταύρος 63, Jorge, dkostas, bloodlessz, eurogod, Doubt, xsad

Twitter

Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 17:21 »
καλησπερα,πριν απο μερικες ημερες εδωσα γραπτες εξετασεις στη περιφερεια δυτικης αττικης.αφου τελειωσα πολυ γρηγορα σηκωθηκα να φυγω.ενημερωθηκα οτι επρεπε να περιμενω εως οτου τελειωσουν ολοι.δυστυχως στην αιθουσα εδινε εξετασεις ενας κυριος ξενικης καταγωγης με ακουστικα που του μετεφραζαν τις ερωτησεις.επισης εδινε 2 διπλωματα,μηχανη και ιχ.με εζωσαν τα φιδια.ρωτησα,περιμενωντας ενα μεγαλοπρεπεστατο ΟΧΙ,αν μπορω να ατμισω.με μεγαλη εκπληξη ακουσα απο τον εξεταστη ΝΑΙ.περιττο να σας πω για τα ντουμανια.πανδαιμονιο στην αιθουσα.θελω και εγω να καπνισω-ειπαν μερικοι.''κυριοι ητ εχει ο ανθρωπος οχι κανονικο.μπραβο κυριε εξεταστα.ευχαριστω γιατι σκεφτεστε ορθα.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 17:27 »
δικοσμας ειναι τον ρωτησε αν τι ονομα εχει στο fourm  :laugh1:  δεν γινονται αλλιως τα πραγματα κατι θα παιζει με τον κυριο  :laugh1:

Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 17:29 »
Εγώ ατμίζω όπου βρεθώ μαγαζιά, τράπεζες, ακόμα και σε νοσοκομεία (σε συγκεκριμένους χώρους). :)

Αποσυνδεδεμένος dm4891

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 20:17 »
στα ΕΛΤΑ ουρά 28 άτομα ..... άτμιζα αλλα όχι προκλητικά  ;) ;)
με κοίταζαν λίγο περίεργα λέω απο μέσα μου τώρα 8α δείτε ( άτμιζα με το i-want)
βγάζω το ηφαίστειο απο την τσέπη πάρτε ένα ντουμάνι κ καπάκι πίσω .... :)) :))
όσοι πρόλαβαν κ το είδαν μπορεί να νόμιζαν ότι θα τους έπαιζα φλογέρα   :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 08:54 »
καλησπερα,πριν απο μερικες ημερες εδωσα γραπτες εξετασεις στη περιφερεια δυτικης αττικης.αφου τελειωσα πολυ γρηγορα σηκωθηκα να φυγω.ενημερωθηκα οτι επρεπε να περιμενω εως οτου τελειωσουν ολοι.δυστυχως στην αιθουσα εδινε εξετασεις ενας κυριος ξενικης καταγωγης με ακουστικα που του μετεφραζαν τις ερωτησεις.επισης εδινε 2 διπλωματα,μηχανη και ιχ.με εζωσαν τα φιδια.ρωτησα,περιμενωντας ενα μεγαλοπρεπεστατο ΟΧΙ,αν μπορω να ατμισω.με μεγαλη εκπληξη ακουσα απο τον εξεταστη ΝΑΙ.περιττο να σας πω για τα ντουμανια.πανδαιμονιο στην αιθουσα.θελω και εγω να καπνισω-ειπαν μερικοι.''κυριοι ητ εχει ο ανθρωπος οχι κανονικο.μπραβο κυριε εξεταστα.ευχαριστω γιατι σκεφτεστε ορθα.

Αυτός είσαι !!! :thumpup: :thumpup:
Προσωπικά Ατμίζω παντού
ΟΑΕΔ στην ουρα
ΙΚΑ στην ουρα και σε χώρους υποδοχής ασθενών
ΤΡΑΠΕΖΕΣ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ
ΙΑΤΡΕΙΑ
σε λίγο και στην ΒΟΥΛΗ !!! :angry_orange: :angry_orange:
Βεβαια πολλοί λίγοι θα μου έλεγαν κάτι .. καθότι λίγο ντουλάπα ο κύριος !!! :shock_sick_01: :shock_sick_01:

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 09:02 »
Βασικά armandoαυτην την στιγμή είμαι έξω από την αίθουσα εξετάσεων κ ατμιζω χαχαχα δίνω για Γ επαγγελματικό.....ρε μήπως δίναμε μαζι τότε ήταν ένας που δεν ήξερε πως τον λένε μήπως αν θυμάσαι; Αυτός ο ξένος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 09:15 »
αντε ρε καλη επιτυχια μετα θα παρεις το φορτηγο  ;) θα πεσει λαδωμα ?

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 09:37 »
Όχι φίλε μου ότι κάνω πάντα με την αξία μου!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 09:39 »
 :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 09:42 »
αντε ρε καλη επιτυχια μετα θα παρεις το φορτηγο  ;) θα πεσει λαδωμα ?
Και να θες να λαδωσεις δεν υπαρχει φραγκο  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 09:44 »
σωστο και αυτο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 09:47 »
στα ΕΛΤΑ ουρά 28 άτομα ..... άτμιζα αλλα όχι προκλητικά  ;) ;)
με κοίταζαν λίγο περίεργα λέω απο μέσα μου τώρα 8α δείτε ( άτμιζα με το i-want)
βγάζω το ηφαίστειο απο την τσέπη πάρτε ένα ντουμάνι κ καπάκι πίσω .... :)) :))
όσοι πρόλαβαν κ το είδαν μπορεί να νόμιζαν ότι θα τους έπαιζα φλογέρα   :)) :)) :))

 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Και γώ παιδιά όπου βρεθώ και όπου σταθώ ντουμανιάζω άνετα... σουπερ μάρκετ, τράπεζες και λοιπά Μαγαζιά...  ;D

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 19:28 »
Βασικά armandoαυτην την στιγμή είμαι έξω από την αίθουσα εξετάσεων κ ατμιζω χαχαχα δίνω για Γ επαγγελματικό.....ρε μήπως δίναμε μαζι τότε ήταν ένας που δεν ήξερε πως τον λένε μήπως αν θυμάσαι; Αυτός ο ξένος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
δεν νομιζω να ειμασταν μαζι.Γ εδωσα κ εγω.χωρις λαδωμα παντως στην πορεια δυσκολα θα το παρεις.

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 28, 2012, 13:17 »
Εγώ είμαι ακόμα λίγο επιφυλακτική :-[ :-[ :-[ ...Μια φορά θυμάμαι μόνο σε ένα ΚΕΠ που άτμισα αλλά δεν ήταν και κανένας της υπηρεσίας να μου πει κάτι και ο κόσμος πιστεύω πως δεν με πήρε χαμπάρι ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 01, 2012, 05:26 »
Μόλις γύρισα από τον Ευαγγελισμό που εφημέρευε.
Περιμένοντας άνθρωπο μπροστά από το τμήμα των Υπέρηχων ρώτησα τη νοσοκόμα αν ενοχλεί το ΗΤ.
Μου είπε φυσικά και να κάνω, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και πως οι περισσότεροι στα νοσοκομεία είναι ενήμεροι. Η ίδια το είχε προσπαθήσει κάποιο καιρό αλλά τελικά δεν της βγήκε.
Φούμαρα κανονικά! Όχι όμως και στο συνωστισμό στα Επείγοντα: μου φάνηκε μάλλον υπερβολή.
Πήγαινα κοντά στην είσοδο κάθε τόσο -όπου δεν μου είπε κανείς τίποτα.
Μια χαρά!
 :D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135759 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084214 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34936 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 99 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9459 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476500 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114684 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 916 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271165 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos