vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

305 επισκέπτες, 12 χρήστες
Amcm, I.P, Mulder, Mantis039, dvelev, Ribot, Jorge, bujinkan, gstamatos, tibolaso, Buliwyf, vogias

Twitter

Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« στις: Νοεμβρίου 25, 2020, 23:32 »

(Το προϊόν το παρέλαβα απευθείας από την Aspire)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)




Η συσκευή είναι κατασκευασμένη από PCTG, ενσωματωμένη μπαταρία 1300mAh, διαστάσεις 110x22x22mm και ζυγίζει 64g.
Το ποντ έχει χωρητικότητα υγρού 3.5ml και δέχεται τις AVP Pro αντιστάσεις.
Η συσκευή φορτίζει μέσω μιας θύρας Type-C, δέχεται 510 επιστόμια και διαθέτει μόνο ένα κουμπί.


Η συσκευασία περιλαμβάνει την συσκευή με ένα ποντ, ένα καλώδιο φόρτισης Type-C και δύο αντιστάσεις.
Οι AVP Pro αντιστάσεις της συσκευασίας είναι Kanthal και οι δύο.
Η μία είναι mesh στα 0.65Ω και η άλλη είναι κανονική αντίσταση στα 1.15Ω.


Το ποντ πωλείται στα παρακάτω εφτά χρώματα.



Όσοι έχετε δοκιμάσει το Wenax της Geek Vape ξέρετε ότι μιλάμε για ένα πολύ καλό, φτηνό και απλό στη χρήση ποντάκι με ωραία γεύση το οποίο είναι και αυτό που προτείνω στον κόσμο. Πλέον νομίζω ότι το AVP Cube παίρνει άνετα τη θέση του αν παίξει και αυτό σε παρόμοια τιμή.

Ξεκινώντας από πάνω θεωρώ πολύ θετικό ότι η Aspire συνεχίζει να βάζει 510 επιστόμια ώστε να μπορούμε να βάλουμε κάποιο δικό μας αν θέλουμε. Βέβαια σε συσκευές που είναι για νέους ατμιστές κατά κύριο λόγο, είναι πιο σημαντικό το επιστόμιο της συσκευής να είναι εξαρχής το σωστό. Το συγκεκριμένο θεωρώ ότι πετυχαίνει άνετα τον στόχο του, έχει το κατάλληλο ύψος και τη σωστή εσωτερική διάμετρο. Αν γίνω πολύ επιλεκτικός θα μπορούσε να ήταν ένα τσικ στενότερο αλλά δεν είναι κάτι το σημαντικό αυτό.

Το ποντ κρατιέται πάνω στη συσκευή με δύο πολύ δυνατούς μαγνήτες και δεν υπάρχει περίπτωση να ξεκουμπώσει. Έπιασα το ποντ με τα δάχτυλα και το τίναζα δυνατά για να δω αν μπορεί να ξεκουμπώσει τη συσκευή και δεν τα κατάφερα, θετικό και αυτό.

Η αναπλήρωση του υγρού βρίσκεται στο κάτω μέρος του ποντ, θα προτιμούσα να ήταν κάπου στο πλάι καλύτερα για να μη χρειάζεται να το ξεκουμπώνω. Η τάπας σιλικόνης κλείνει τελειώς και δεν τρέχει τίποτα. Η τρύπα για την αναπλήρωση του υγρού θα ήθελα να ήταν λίγο μεγαλύτερη γιατί θέλει λίγο προσοχή όταν το γεμίζεις αν τη κλείσεις τελείως με τη μύτη του μπουκαλιού ή πας να γεμίσεις απότομα θα ξεχειλίσει το υγρό από έξω. Η τάπα ανοίγει πολύ εύκολα με το νύχι από το αυτάκι που έχει στην άκρη.

Το ποντ αν και σκουρόχρωμο είναι αρκετά διάφανο οπότε μπορεί κάποιος πολύ άνετα να διακρίνει την ποσότητα του υγρού μέσα. Αυτό που μου αρέσει πάρα πολύ και νομίζω ότι δεν έγινε τυχαία είναι ότι ενώ ένα κομμάτι του ποντ μπαίνει μέσα στη συσκευή και δεν φαίνεται, οι τρύπες για την τροφοδοσία του βαμβακιού πάνω στην αντίσταση είναι ακριβώς στο ίδιο ύψος με εκεί που σταματάει να φαίνεται το ποντ όταν είναι κουμπωμένο. Οπότε ένας καινούργιος ατμιστής μπορεί πολύ εύκολα να ξέρει ότι μόλις σταματήσει να φαίνεται το υγρό στο ποντ είναι ώρα να γεμίσει ξανά για να έχει πάντα σωστή τροφοδοσία και να μην υπάρχει περίπτωση να κάνει τζούρα με στεγνό βαμβάκι.


Με το που έπιασα τη συσκευή στα χέρια μου και άρχιζα να ατμίζω δεν πρόσεξα την πολύ διαφορετική προσέγγιση για το πως μπορείς να παίξεις με τις διαφορετικές επιλογές στις εισαγωγές του αέρα. Πώς λειτουργεί; Η μία πλευρά από τις τέσσερις στο κάτω μέρος του ποντ  είναι ανοιχτή και από εκεί περνάει ο αέρας για να χτυπήσει την αντίσταση. Στην ίδια πλευρά του ποντ αλλά στο πάνω μέρος υπάρχει μία λευκή τελεία, η οποία θα μπορούσε να είναι λίγο μεγαλύτερη και πιο ευδιάκριτη, για να ξέρουμε σε ποια εισαγωγή αέρα από τις 3+1 είμαστε.

Η συσκευή έχει σε κάθε πλευρά και διαφορετική επιλογή για τον αέρα. Η μία πλευρά δεν έχει καθόλου τρύπες, μία έχει δύο τρύπες, μία έχει τέσσερις τρύπες και η άλλη έχει οκτώ. Οπότε όταν θέλουμε να παίξουμε με τον αέρα, απλά ξεκουμπώνουμε το ποντ το γυρνάμε και το κουμπώνουμε εκεί που θέλουμε βάζοντας την τελίτσα να είναι στην ίδια πλευρά με την εισαγωγή του άερα που θέλουμε.

Το κουμπί του είναι πολύ ωραίο, μεγαλούτσικο και λίγο σκληρό στο πάτημα για να νιώθεις ότι όντως πατάς. Ανάλογα την αντίσταση μπορούμε μέσω του κουμπιού του fire να αλλάξουμε τα βατ που δίνει η συσκευή. Με την 0.65Ω αντίσταση η συσκευή παίζει μόνιμα σε Bypass, ξεκινάει από τα 18W και όσο πέφτει η τάση της μπαταρίας πέφτει μέχρι τα 16W. Με την 1.15Ω αντίσταση εχουμε τέσσερις επιλογές πατώντας το κουμπί του fire. Πάταμε δύο φορές συνεχόμενα το κουμπί και όταν ανάβει κόκκινο παίζουμε στα 10W, μπλε στα 12W, πράσινο στα 14W και άσπρο στα 16W. Θετικότατες οι επιλογές αυτές για να βρει ο καινούργιος ατμιστής ακριβώς πως του αρέσει και να μην έχει μόνο μία μόνιμη επιλογή.

Με τις οκτώ τρύπες ανοιχτές η τζούρα είναι σφιχτή πνευμονική, με τις τέσσερις έχουμε άνετη MTL, με τις δύο έχουμε μια νορμάλ MTL τζούρα και η επιλογή με καμία τρύπα ανοιχτή είναι μεν πολύ σφιχτή αλλά από την άλλη, για μένα τουλάχιστον, ο ατμός ανεβαίνει μπουκωμένος προς τα πάνω και δεν το ευχαριστιέμαι όπως θα ήθελα.

Με λίγα λόγια η συσκευή έχει μια χαρά γεύση για αυτό που είναι, οι αντιστάσεις δοκιμάστηκαν με καθαρά υγρά και άντεξαν για πολλά ml και η γεύση τους έπεσε μόνο όταν πλέον ήταν για άλλαγμα ούτως ή άλλως. Με την 0.65Ω μετά από πολύ συνεχόμενη χρήση, δύο ημερών ξέρω γω, είδα μόνο ελάχιστη υγρασία πάνω στην αντίσταση μόνο, με την 1.15Ω δεν έχω δει τίποτα και το είχα πιπίλα επίτηδες. Η τζούρα είναι πάρα πολύ απαλή, αθόρυβη και έχει ικανοποιητικό χτύπημα.



Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 09:47 »
Καλημέρα πολύ ωραία παρουσίαση όπως πάντα. Είμαι πολύ χαρούμενος με το Wenax με την 0.6 αντίσταση και έχω καλύψει την μία τρύπα για λίγο πιο σφιχτή τζούρα, σε σχέση με αυτό η γεύση και η τζούρα πως είναι συγκριτικά? φαντάζομαι με 2 τρύπες ή καθόλου για σφιχτή τζούρα όπως είπες όμως έρχεται μπουκωμένος άρα υπάρχει θέμα και φαντάζομαι στην περιγραφή αναφερόσουν στην 1,15? Γρήγορη φόρτιση,πολύ καλή μπαταρία, αθόρυβη τζούρα, ελαφρύ και πρακτικό όλα καλά δείχνουν, μένει μόνο η τιμή για να δούμε εαν θα ρίξει από το θρόνο τον βασιλιά σχέσης ποιότητας-τιμής wenax. Nα είσαι καλά και πάλι μπράβο σου για την ωραία παρουσίαση.

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 20:43 »
Με τις δύο τρύπες στο AVP-Cube είσαι σχεδόν κοντά στη τζούρα με αυτή που έχεις στο Wenax.

Με τις δύο τρύπες είναι κομπλέ, με καθόλου ανεβαίνει λίγο μπουκωμένα ο ατμός και το νιώθω λάθος. Αναφέρομαι και στις δύο αντιστάσεις, ίσως με την 1.15Ω στα χαμηλά βατ(10) η τζούρα να είναι πιο νορμάλ με μηδέν τρύπες ανοιχτές στην εισαγωγή αλλά εκεί ήταν γενικά υποτονικά τα πράγματα για μένα.

Η τιμή που θα έρθει είναι σίγουρα το πιο σημαντικό σημείο για να τα πάει καλά σε πωλήσεις αλλά ήδη κερδίζει στη μπαταρία και το ότι έχει ταχεία φόρτιση.

Επίσης κάτι που πρόσεξα τώρα που τα έχω και τα δύο μπροστά μου. Μου αρέσει πάντα οι συσκευές μου να είναι όρθιες και στο Wenax είναι λίγο δύσκολο αυτό λόγω σχήματος ενώ το AVP-Cube που είναι έτσι τετραγωνισμένο και λιιιγο πιο χοντρούλι κάθεται άνετα όρθιο, φουλ υποκειμενικό το συγκεκριμένο κριτήριο αλλά για μένα είναι σημαντικό.

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 29, 2020, 10:43 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 21:23 »
Σε ευχαριστώ πολύ, αυτό με το wenax είναι το μόνο παράπονο μου συνέχεια μου πέφτει όταν το βάζω σε τραπέζι στρωμένο πχ κατά τα άλλα σε αυτή την τιμή το θεωρώ ληστεία ( 2 αντιστάσεις, 2 drip tip, αντοχή πολλά ml η mesh και γεύση πολύ καλή νομίζω. Εμένα πάντως 45 λεπτά κάνει δεν είναι άσχημα, εαν έρθει μέχρι 20 ευρώ θα το πάρω σίγουρα για να μην ασχοληθώ με μοντ και zlide για καιρό, νομίζω στις 2 τρύπες θα είναι καλά. Θεωρείς ότι η mesh είναι καλύτερη αρκετά γευστικά όπως με το wenax ή και η 1,15 είναι μια χαρά? Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι μπράβο, βοηθάς πάρα πολύ με τις παρουσιάσεις σου.

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 27, 2020, 17:26 »
Σίγουρα η mesh είναι καλύτερη γευστικά αλλά για κάποιον που θέλει να παίξει με ένα απλό υγράκι με υψηλή νικοτίνη σε χαμηλά βατάκια θα πάρει μια χαρά αποτέλεσμα και με την 1.15Ω, η οποία θα του βγάλει και παραπάνω σε διάρκεια.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 28, 2020, 18:16 »
Ωραία παρουσίαση!!!  Εμφανισιακά σαν συσκευή δεν με τρέλανε να πω την αλήθεια αυτο το στυλ τυπου cube θα μου αρεσε να ειναι τυπου κύλινδρος..

Εγω εχω παρει τον aspire 9th tank και παίζω με την 0.65Ω mesh πραγματικά η γεύση που δίνει ειναι πολυ κοντα στο επισκευάσιμο..!!  Βασικά νομίζω πως η αντιστάσεις του avp pro ειναι οτι πιο πετυχημένο εχει βγάλει η aspire..!!  Με της αντιστάσεις του ναυτιλου ποτε δεν τρελάθηκα να πω την αλήθεια εβγαζαν πιο λιγα ml και με καποια υγρα δεν έβγαζες ουτε 4 μλ συγκεκριμένα με το odin 101 το βαμβάκι γινόταν σκούρο μετα απο ενα γέμισμα με αποτέλεσμα να δίνει χαλιά γεύση..  με το ιδιο υγρο και την 0.65 του avp μεχρι τωρα εχω κανει 15 μλ χωρις καμια αλλοίωση της γεύσης και το βαμβάκι δείχνει καθαρο.. γενικά το συγκεκριμένο υγρο δεν ειναι και το πιο φιλικό για της αντιστάσεις οπως και πολλα αλλά ..


Επίσης περιμένω το zero G πλεον η aspire εχει περάσει σε αλλο level..!!! 

Αποσυνδεδεμένος tsagod

  • ***
  • 594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 17, 2020, 18:43 »
Ακόμα δεν το βρίσκω πουθενά.
Ξέρουμε πότε έρχεται Ελλάδα;

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 18, 2021, 00:00 »
Ήρθε Ελλάδα, σε τιμή λίγο πιο πάνω από το Wenax.

https://www.skroutz.gr/s/26519556/Aspire-AVP-Cube-Quicksilver.html

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 16:07 »
[member=20476]zamploutos[/member] αν αφησω το pod στην ακρη χωρις να ατμισω για μια ημερα τοτε η αντισταση χανει ολη την γευση... πρεπει να ατμιζω καθημερινα για να κρατηση πολλα ml... μαλλον η συγκεκριμενες αντιστασεις του avp pro δεν πρεπει να καθονται για μια μερα στην ακρη γιατι μαλλον ποτιζει πολυ το βαμβακι με αποτελεσμα να χαλασει την αντισταση δεν φερνει καμενο αλλα χανει πολυ απο γευση... αυτο το παρατηρω καιρο τωρα..  με διαφορες παρτιδες αντιστασεων... 

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 17:06 »
Συνήθως παίζω μαζί του συνέχεια και όταν το αφήσω για μέρες μετά αλλάζω αντίσταση συνήθως οπότε δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο, μπορεί και να συμβαίνει δεν λέω όχι.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 18:03 »
οπότε μάλλον θα εχω για βασική μου συσκευή το αγαπημένο zero G και θα το ατμιζω ολη μέρα με αυτο.. ετσι εχω την εντύπωση οτι θα βγάλει τα 60 μλ αρκεί να μην το αφήσω στην άκρη για πανω απο 20 ωρες χωρις να το ατμισω.. 

Δεν το εχω συνάντηση πάντως με άλλες αντιστάσεις αυτό ειναι αρκετά περίεργο...  Πιστεύω οτι εχει να κάνει με το βαμβάκι που εχει η συγκεκριμένη αντίσταση... Μάλλον δεν αντέχει να μένει χωρίς χρήση για πανω απο 20 ωρες...  Αλλα οκ μικρό το κακο... Απο την στιγμή που κρατάει καλα με καθημερινή χρήση τοτε κανενα θέμα..

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 18:13 »
Θέλω να πιστεύω ότι όταν το αφήνεις για ημέρες χωρίς υγρό η αντίσταση ξηρένεται και βγάζει όλη την βρώμα μετά, όταν μείνει με λίγο υγρό στο τάνκ μπορεί να μην συμβεί αυτό.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 19:08 »
[member=13036]billythekid[/member] καμία σχέση το γνωρίζω αυτο.. που λες..  γεμάτο ηταν το pod  και παντα. Αφηνω λιγο κενο δεν το γεμίζω ποτε μεχρι τερμα.. δεν ειναι και πολυ νορμαλ σε 20 ωρες να χαλάει η αντίσταση επιδει απλα έμεινε στην άκρη... Ειναι ο μοναδικές εργοστασιακές αντιστάσεις που συναντάω κατι τέτοιο... Και είναι λιγο ενοχλητικό γιατί εγω μπορει την μια μερα να θέλω να ατμισω με άλλη συσκευή.  Και αυτο ειναι το πρόβλημα... Για να διαρκέσει εως και 60ml η συγκεκριμένη αντίσταση πρέπει να το εχω σαν βασική συσκευή και να μην μένει καθόλου για μια  ημέρα χωρίς χρήση... Αρκετά περίεργο έτσι? 

Για παράδειγμα με άλλους εργοστασιακούς ατμοποιητες οπως ο nautilus GT 2 μερες στην άκρη που το ειχα η αντίσταση του δεν έπαθε τπτ... Οπως είπα ειναι θεμα των αντιστάσεων αυτο συμβαίνει με ολες της παρτίδες δεν ειναι δηλαδή οτι κανω κατι λαθος εγω.. απλα ετσι ειναι η συγκεκριμένη αντίσταση.. 

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 19:38 »
Οι επισκευάσιμοι θα σε σώσουν από αυτά τα προβλήματα.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire AVP-CUBE (MTL Kit)
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 20:17 »
[member=13036]billythekid[/member] εχω αρκετούς επισκευασιμους ατμοποιητες αλλα ειναι στιγμες που θέλεις την ευκολία των έτοιμων αντιστάσεων  και ετσι ειπα να δοκιμάσω της συγκεκριμένες αντιστάσεις της aspire.. δίνουν εξαιρετική γεύση και έχουν και μεγάλη διάρκεια ζωής..  και το τρικ εδω για να κρατησουν η αντιστάσεις εως και 60μλ θέλει να ατμιζεις ολη μερα με αυτό και αν δεν θέλω να ατμισω καθόλου καμια μερα με αναγκάζει να. Πρεπει να κανω εστω 5-6 τζουρες ωστε να κρατηθεί η αντίσταση σε καλη κατάσταση...  αυτο ειναι ενα μεγαλο αρνητικό στης συγκεκριμένες εργοστασιακές του avp cube  και νομίζω επρεπε να το αναφερω αυτο εδω ωστε να το γνωρίζουν και αλλα ατομα που θα πάρουν την συγκεκριμένη συσκευή να προσέχουν με αυτο τον τρόπο την αντίσταση και να τους κρατήσει εως και 60μλ υγρού 



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110755 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159966 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515420 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146497 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303300 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12799 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530847 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201481 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801675 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11083 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41006 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet