vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

364 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, treloneritis, ΨΗΛΟΣ, john67, dvelev, dimitrisd, tibolaso

Twitter

Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« στις: Ιουνίου 30, 2020, 01:05 »

(Το προϊόν το παρέλαβα απευθείας από την Aspire)
(Οι φωτογραφίες μεγαλώνουν κάνοντας κλικ πάνω τους, ώστε να δείτε καλύτερα τις λεπτομέρειες)



Λοιπόν, το γράφω πάνω πάνω και με bold για να το δείτε όλοι.
Ξεκάθαρο Minifit killer, MTL, δίνει ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΕΥΣΗ, χτύπημα και έχει 10ε η συσκευή
και 5.90ε οι δύο αντιστάσεις που βγάζουν και αρκετά ml.
Δεν είναι καθόλου διαφήμιση, πορώθηκα με το μικρούλι και πραγματικά αξίζει να το δοκιμάσετε όλοι!


Η συσκευή έχει διαστάσεις 65x28x15.5mm, ζυγίζει 24g και το ποντ έχει χωρητικότητα υγρού 2ml.
Έχει ενσωματωμένη μπαταρία 350mAh και η αντίσταση που παίρνει είναι μαζί με την κεφαλή ποντ και είναι μία 1.2Ω mesh coil.

H συσκευασία περιέχει την συσκευή, ένα ποντ και ένα καλώδιο φόρτισης.


Βγαίνει στα παρακάτω πέντε χρώματα.


Είναι πάρα πολύ μικρό, εξαιρετικά πανάλαφρο και είναι φτιαγμένο από rubber paint(λαστιχένια βαφή; Δεν ξέρω πως να το μεταφράσω ακριβώς) το οποίο του δίνει μία απίστευτη αίσθηση, είναι πολύ ευχάριστο όταν το κρατάς στο χέρι και δεν κάθεται και σκόνη πάνω του. Έχει αυτόματο σύστημα τζούρας οπότε δεν χρειάζεται να πατήσουμε τίποτα και έχει μόνο μία φωτεινή ένδειξη για να μας δείξει την στάθμη της μπαταρίας.


Γεμίζει πανεύκολα, καμία σχέση με τις άθλιες τρύπες του Μίνιφιτ που ήθελε βελόνες και τέτοια. Η οπή είναι αρκετά μεγάλη και χωράει άνετα η μύτη των μπουκαλιών. Όπως είπα και πιο πάνω, πολύ καλή γεύση και με έπιασε απροετοίμαστο στην πρώτη τζούρα γιατί δεν περίμενα να μου δώσει το υγρό όπως θα έπρεπε με τίποτα. Σφιχτή τζούρα, όχι για σφιχτομαγουλάκιδες αλλά είναι ξεκάθαρα MTL. Σε κανονικές τζούρες δεν ζεσταίνεται, σε μακρόσυρτες θα ζεσταθεί λίγο η άκρη στο επιστόμιο αλλά κρυώνει αμέσως. Δεν μου έχει ανεβάσει καθόλου υγρό προς τα πάνω και δεν έχω δει διαρροές, βασικά δεν υπάρχει ούτε ίχνος σταγόνας από κάτω.


Δυστυχώς τα minifit που είχα τα έχω δώσει εδώ και πολύ καιρό οπότε θα το βάλω δίπλα στο Pico για να καταλάβετε το μέγεθος και εδώ.


Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 30, 2020, 10:32 »
Καλημέρα φίλε σε ευχαριστώ πολύ για την παρουσίαση γιατί σκεφτόμουν να το πάρω άυριο, μπορώ σε παρακαλώ να σε ρωτήσω επειδή είχα και εγώ το μινιφιτ πως είναι συγκριτικά σε γεύση και τζούρα και εαν μπορείς να ατμίσεις με 9 νικοτίνη με αποτέλεσμα να έχεις χτύπημα και γεύση ή χρειάζεσαι 12 (άλατα δεν κάνω)? Επίσης πόση ώρα χρειάζεται για πλήρη φόρτιση από το 0 και εαν κρατάει 3-4 ώρες ή 2 ml πχ? Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις απλά δεν βρήκα πολλά reviews και αυτά που βρήκα με δίχασαν και επειδή διαβάζω τις ωραίες σου παρουσιάσεις σε εμπιστεύομαι πλήρως. Ευχαριστώ θερμά.

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 885
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 30, 2020, 12:20 »
1. Ξεκάθαρα το Minican έχει καλή γεύση, όχι μόνο για αυτό που είναι αλλά γενικά σαν συσκευή ατμίσματος.

2. H τζούρα του Minifit ποτέ δεν με τρέλανε ενώ το Minican έχει πολύ άρτια τζούρα, καλή ποσότητα ατμού και δεν ανεβάζει υγρό στο στόμα.

3. Έχω δοκιμάσει και με αλάτων 10αρες και με κανονική 6αρα, έχει χτύπημα και όπως το βλέπω δεν θα χρειαστεί να ανέβεις παραπάνω από αυτό που κάνεις συνήθως. Αυτό βέβαια έχει να κάνει και με τον κάθε ατμιστή γιατί όλοι ατμίζουμε διαφορετικά αλλά πιστεύω με την 9αρα θα είσαι μια χαρά.

4. Πάνω κάτω θέλει ένα μισάωρο για να φορτίσει πλήρως και η μπαταρία του κρατάει 2 γεμίσματα, στο τρίτο γέμισμα έχει σχεδόν αδειάσει η μπαταρία.

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 30, 2020, 12:57 »
Σε ευχαριστώ πολύ, κάνω 9άρα σε flavour shots γύρω στα 3 ml τη μέρα άρα δεν θα χρειαστεί να πάρω 10μέλα 12 νικοτίνη πολύ ευχάριστο αυτό, εαν η μπαταρία κρατάει 2 γεμίσματα αυτό σημαίνει κάποιες ώρες αναλόγως και τη χρήση βέβαια. Κάπου διάβασα ότι η γεύση του είναι κοντά με την 0.7 mesh του ναυτίλου που δεν έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει τα καλύτερα, δύσκολο βέβαια αλλά για 10 ευρώ νομίζω θα είναι τέλειο και πιστεύω ότι θα είναι κοντά ή και καλύτερο από την 0,8 με τον Zlide που έχω τώρα. 1000 ευχαριστώ, απλός, κατανοητός και βοηθητικός όπως πάντα, να είσαι καλά.

Αποσυνδεδεμένος Olga68

  • **
  • 221
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 30, 2020, 13:44 »
Εξαιρετική παρουσίαση, όπως πάντα. Το κάθε pod να το υπολογίζουμε για 7-10 γεμίσματα περίπου; Μιλάω για "νορμάλ" υγρό, όχι βρώμικο και το υπολογίζω με 2ml ανά γέμισμα.

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 30, 2020, 22:00 »
Το οτι δεν εχει κουμπι ειναι σοβαρο μειον για εμενα. Οτι εχω δοκιμασει χωρις κουμπι ...δεν.
Κριμα γιατι ωραιο φαινεται και η τιμη ειναι χωμα. 
Θα μεινουμε με τα μινιφιτ.

Ωραια παρουσιαση :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 30, 2020, 23:14 »
Πανό πολύ καλύτερο από minifit, ωραία τζουριτσα και καλό χτύπημα, γεύση δεν θα πω γιατί παίζει σκέτη βάση μέσα.
Αν βγουν καλές οι αντιστάσεις είναι αστεράκι στην κατηγορία του...

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 01, 2020, 09:07 »
Δεν θα διαφωνησω Παναγιωτη, γιατι δεν το εχω. :) Αλλα πιστευω οτι το κουμπι δινει μια "σταθεροτητα" στη τζουρα.
Και το αλλο που ειδα ...χαθηκε να βαλουν ενα επιστομιο της προκοπης... :wall:
Τι ζηταω τωρα για συσκευη του 10ευρου...

Αποσυνδεδεμένος Olga68

  • **
  • 221
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 01, 2020, 14:12 »
Έχω την εντύπωση ότι αυτό που φαίνεται περίεργο είναι το κάλυμμα του επιστομίου και όχι το ίδιο το επιστόμιο.

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 01, 2020, 19:51 »
φίλοι μου ατμιστες σας το λεω ξεκάθαρα το pod αυτο απλα δεν υπάρχει....!!!! Ειναι  χρονια μπροστά απο το minifit  τωρα θα μου πεις μα αυτο δεν εχει κουμπι... Για δοκίμασε το όμως πριν το κρίνεις.... Εχει τοσο καλο sensor που πραγματικά θα σας κάνει να αλλάξετε γνώμη... Τωρα για την γεύση και το χτύπημα τα 2 βασικα για ολους μας... Λοιπόν γευση σε οτι υγρο δοκιμασα απο καπνικα μεχρι φρουτα και γλυκά πηρα φοβερη γεύση...  Το χτύπημα τωρα με νικοτίνη 6αρα θα έλεγα οτι ηταν πολύ ικανοποιητικό σε σύγκριση με αλλα pod εδω έχουμε το εξαιρετικό αποτέλεσμα..

Και για το τελος σας λεω το καλύτερο....

Τα ανταλλακτικά pods κρατάνε εως 60ml κατι που πραγματικά με εκανε να το εχω καθημερινά μαζί μου... Ακομα και με chain vape δεν νιώθει... Βεβαια η μπαταρία βγαζει μονο 1 pod δηλαδη 2 ml θα ελεγα πως ειναι πολυ καλα... Μπορείτε να πάρετε 2 τέτοια αν θέλετε για ολη την μερα η να έχετε ενα μικρο powerbank μαζι σας φορτίζει καπου στα 30-40 λεπτα...  ΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ 30-40 ΛΕΠΤΑ? Παρτε 3 απο αυτα τα αξιοθαυμαστα pod... 10 ευρω εχουν εξαλου....  η επιλογη ειναι δικη σας... σουβλακι? pizza? burger? η ενα pod?  :dontknow:


Μιλάμε για μια συσκευή μονο με 10 ευρώ... Μην ξεχνιόμαστε... Και 20 ευρω να ειχε θα πούλαγε ξεκάθαρα...  Με λιγα λογια η γευση είναι παρόμοια με αυτή που δινει η 0.7 mesh του Nautilus....

Χρειάζεται να πω και αλλα??  

Νομίζω πως σας τα ειπα όλα οσο καιρό εχω καθημερινά την συσκευή ειμαι πολυ ενθουσιασμένος....!!!!

Θα μπορούσα ξεκάθαρα να ατμιζω μονο μονο με αυτο και να αφήσω τα mod στην άκρη η τζούρα mtl που εχει ειναι ακριβώς οπως πρέπει... Αθόρυβη και με ωραιο ζεστο ατμό... Θα το λατρέψετε αυτο το μικρο pod οσο για το επιστόμιο μια συνήθεια είναι εγω το βρίσκω πολυ βολικό πάντως

Ακομα το σκέφτεται;

Σηκώθηκε απο καρέκλες, τραπέζια κρεβάτια , η οπου ολλου κάθεστε αυτήν την στιγμη και αποκτήσετε αυτη την εξαιρετική συσκευή...!!!

Και μην ξεχνάτε ειναι ενα pod...!!!

Εχει 10 ευρώ και τα σπάει

Η aspire ταξίδεψε στο χρόνο για να κατασκευαστεί αυτο το αξιοθαύμαστο pod... Shhhh... Μην τα λέμε αυτα ετσι.... Γιατί ποιος δεν θα ηθελε ενα ταξιδι στο χρόνο τωρα... Λολ

Τα ειπα ολα... Εδω καπου σταματάω... Χαχα

Μαλλον πρέπει να το δω σοβαρά να αρχίσω της διαφήμισεις... Χαχαχαχα

επισης μην το ξεχασω..! οτι υγρα δοκιμασα με το aspire minican  ηταν ληγμενα ...  :))

γευση γευση γευση γευση...!!!!!!  :respect:

edit: δοκιμασα και ενα φρεσκο φρεσκο υγρο...! οχι αυτο δεν ηταν ληγμενο... ειναι το αγαπημενο μας σε ολους castle long απο five pawns...! το pod με αυτο το υγρο εδωσε ρεστα......!!!!! 

επισης δοκιμασα και καποια απο philotimo.. στρουντελ μηλου, milkshake φραουλα, αλμυρη καραμελα και φυσικα tribeca σε ολα εδωσε γευση ιδια με αυτη που θα παρεις και απο εναν καλο ατμοποιητη...! απιστευτο...!!!

εχω δοκιμασει πανω απο 20 διαφορετικα υγρα και η γευση ειναι κορυφη...

πρεπει καθε ατμιστης να εχει το συγκεκριμενο pod στην συλογη του...!!!!  8) 

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 02, 2020, 04:31 από akis_avp »

Αποσυνδεδεμένος vlasismiriagos

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 02, 2020, 01:02 »
Μόλις το παρήγγειλα κι εγώ...Η τελευταία επαφή με pod ήταν με το joytech exceed. Έχετε δημιουργήσει hype πανάθεμά σας. Για να δούμε πως θα είναι...

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 02, 2020, 03:08 »
[member=19650]vlasismiriagos[/member] οταν το εχεις στα χερια σου...! γραψε εδω την γνωμη σου...! ειμαι 100% σιγουρος οτι θα το λατρεψεις το συγκεκριμενο pod...!!!

οπως ειπα η μπαταρια βγαζει μονο ενα pod δηλαδη 2ml...  ακομα και με chain vape... αν και βεβαια ειναι ενα pod δεν θα κατσεις να κανεις αυτα τα τρελα που κανω εγω...! 2 ml σε κανα 15λεπτο με ασταματητες τζουρες...  :laugh1:

το υγρο επισης σε βγαζει με νορμαλ ατμισμα περιπου 400puffs δεν το λες και ασχημα...!!

το εχω 1 μηνα και ατμιζω καθημερινα με αυτο και ακομα δεν του εχω αλλαξει pod... εχω κανει 50ml απο το vct της ripe vapes... και ακομα η γευση ειναι λες και εχω καινουρια αντισταση ακομα....!

πραγματικα κανενα pod μεχρι τωρα δεν μου ειχε δωσει αυτο το αποτελεσμα...!!


4. Πάνω κάτω θέλει ένα μισάωρο για να φορτίσει πλήρως και η μπαταρία του κρατάει 2 γεμίσματα, στο τρίτο γέμισμα έχει σχεδόν αδειάσει η μπαταρία.
πως γινεται να κραταει 2 γεμισματα? εμενα 1 γεμισμα με βγαζει... δεν ξερω αν παιζει ρολο που κανω chain vape καποιες στιγμες...
αλλα και νορμαλ που το δουλεψα μονο ενα γεμισμα εβγαλα παλι...  :dontknow:
οταν φτανει στο τελος το υγρο τελος και η μπαταρια...! απο τη αρχη ετσι ηταν σε εμενα...! εβαλα χρονομετρο να δω ποσο θα κανει να φορτιση επισης απο 0% θελει 40ακριβως λεπτα...!
θα παρω και ενα δευτερο γιατι ποτε δεν ξερεις... μπορει να μην ειχε τοσο καλη μπαταρια αυτο που πηρα τωρα...! 
στο minifit 2 γεμισματα σιγουρα τα εβγαζα παντως..

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 02, 2020, 06:38 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 02, 2020, 21:25 »
Το πήρα και εγώ σήμερα και το δοκίμασα εκεί γιατί είχε αυτό το άσπρο το aspire sterilize και ενώ μου είπε ότι είχε ή 3 ή 6 νικοτίνη είχε χτύπημα τουλάχιστον 9 και πολύ καλή γεύση. Το πρόβλημα είναι όμως ότι ήταν πάνω το ποντακι και ξέχασα ότι έχει αυτόματη τζούρα και τράβηξα μία και μάλλον έκαψα την αντίσταση, ανοίγοντας και κλείνοντας όμως την τάπα γεμίσματος με αφήνει να πάρω 3-4 τζούρες πριν πάρω καμμένοι. Αλλά κάνοντας το scratch and check στην aspire έβαλα τις 2 στήλες με το δεξαψηφιο νούμερο ξεχωριστά και μετά και τα 2 και μετά και με space μεταξύ τους και όλες τις φορές μου έβγαλε this product does not exist. Έκανε κάποιος άλλος τον έλεγχο να μου πει γιατί φοβάμαι ότι έπεσα σε ελλατωματικο. 

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 02, 2020, 21:46 »
[member=22714]tony1976[/member] αν εκανες τζούρα χωρις να υπάρχει υγρό μεσα η αντίσταση-ανταλακτικο pod 99% χάλασε... Οποτε σε αυτή την περίπτωση απλά βαλε μια αλλη αντίσταση και άστο 10-15 λεπτα πριν κανεις τζούρα ωστε να ποτίσει καλα το βαμβάκι...

Σχετικά τωρα με το scratch&check δοκίμασες να το βάλεις χωρίς κενά; Αν οχι τσεκαρε το.. αν το εχεις πάρει απο επίσημο reseller πχ alterego δεν νομίζω πως θα έφερναν καποιο fake.. τώρα αν ειναι ελαττωματικο αυτο θα το δεις αφου βαλεις μια καινούργια αντίσταση/pod  το πιο πιθανό ειναι να χαλάσε η αντίσταση απο την στιγμη που έκανες τζουρα και ηταν στεγνο το βαμβάκι με αποτέλεσμα να έχεις burn hit

Κανε αρχικά αυτα που σου ειπα και τσεκαρε το αν δεις οτι και με νεα αντίσταση σου κάνει το ιδιο τοτε μιλάμε για ελαττωματικό προϊόν... Σε αυτή την περίπτωση το πας στο μαγαζί και σου δίνουν ενα άλλο..


Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Minican (Minifit killer, must check-buy)
« Απάντηση #14 στις: Ιουλίου 02, 2020, 21:56 »
Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω άλλη, από alter ego το πήρα ναι. Είναι 2 δεκαψηφιοι αριθμοί και δοκίμασα τα πάντα, πρώτα τον ένα μετά τον άλλο, μετά μαζί, μετά μαζί με space το ίδιο μου λέει δεν ξέρω τι να πω θα πάω αύριο στο μαγαζί απλά λίγο το επιστόμιο δεν μου άρεσε σαν shape και ζεσταίνεται κιόλας αλλά επειδή έκαψα την αντίσταση δεν μπορώ να πω σίγουρα. Εκεί πάντως το πρωί έπαθα πλάκα με το χτύπημα με τόσο λίγη νικοτίνη (3-6) δεν θυμόταν αλλά σίγουρα όχι παραπάνω. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 956 110838 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:36
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160062 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515463 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146507 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303343 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530897 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201500 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801711 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41026 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet