vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

124 επισκέπτες, 3 χρήστες
bloodlessz, Jorge, manoslykos

Twitter

Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 11:29 »
Πονάει στην τσέπη, κακοφαίνεται σε αυτούς που έχουν διαφορετική άποψη, πληγώνει τους δημιουργούς (αν παρακολουθούν τις παραξενιές μας), είναι όμως πολλές φορές η έσχατη λύση.
Προηγείται η υπομονή, οι δοκιμές ξανά μετά από καιρό, η τροφοδότηση διαφορετικών ατμοποιητών μπας και αλλάζει η συμπεριφορά του υγρού και η άποψή μας.
Και μετά από όλα αυτά έρχεται ο νεροχύτης.
Από τσαντίλα, από αγανάκτηση, από αηδία.
Δεν τα χαρίζουμε.
Τα στέλνουμε στα τάρταρα του αποχετευτικού συστήματος.

- Goufe's Juice(Steampunk)
- Old Habits(Steampunk)
- Santo Domingo (Rope Cut)
- Loose Canon (Rope Cut)
- Skipper (Rope Cut)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 11:32 »
Ωραίο νήμα, Γιώργη.

Να βάλω και μια δεύτερη ψήφο στο Santo Domingo της Rope Cut. Ούτε καν στον σκουπιδοφάγο μου (ο ατμοποιητής που παίρνει την σαβούρα για να μην την πετάξω) δεν κατάφερε να "παίξει" ικανοποιητικά.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 11:45 »
Θα μπορούσα να γεμίσω ολόκληρη κόλλα αναφοράς με υγρά αλλά καλό είναι να τα χαρίζουμε ρε παιδιά,οι  κάλυκες του καθενός
μας είναι εντελώς διαφορετικοί και οι περισσότεροι δώσαμε λεφτά για να τα πάρουμε (αρκετά έκανα τον καλό,βγάζω φτυάρι... )

ΤΟΠ 3 μέχρι σήμερα

Α) Ηalo subzero 12άρι.(πραγματικά έκανα να συνέλθω μια ώρα απο την δοκιμή του και μετά)
Β) Rhubard custard της eliquid uk αν θυμαμαι καλά...(η χειρότερη ατμιστική εμπειρία που είχα ποτέ,χίλιες φορές να ατμίζω βαμβάκι)
Γ) xXx Butter custard (Αμερικανιά,δεν θυμάμαι εταιρεία αλλά θυμάμαι οτι ήπια μισό μπουκάλι βότκα για να συνέλθω)

Αποσυνδεδεμένος PanCivi

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • I never told the truth so I can never tell a lie.
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 11:54 »
Έχω δυο χρόνια να στείλω νεροχύτη,αλλά πριν κάνα μήνα που ήμουνα έξω και σαν λύση ανάγκης γιατί είχα ξεμείνει πήρα το ecig Misty Red.
Στις πρώτες τζούρες είπα ιδέα μου είναι. Το αποτέλεσμα ήταν να τον απολαύσει ο νεροχύτης του μεζεδοπωλείου που βρισκόμουνα και εγώ να παλεύω με τη τυροκαυτερή και τα κεφτεδάκια  για να μου φύγει η γεύση του υγρού. 

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 11:57 »
Παίρνεις ένα τασάκι γεμάτο γόπες και του ρίχνεις 40-50ml καθαρό νερό. Ανακατεύεις καλά και μετά ρίχνεις στο μείγμα 50ml χλωρίνη με άρωμα λεβάντα και μέντα. Κατόπιν το βάζεις στο μπλέντερ μέχρι να γίνει πολύ λεπτόρευστο. Μετά ατμίζεις και πεθαίνεις...

Αυτό πάνω κάτω ήταν το υγρό. Κάποιο πούρο της joyetech (νομίζω το cigar) το οποίο ντράπηκα και στον νεροχύτη να το ρίξω. Αλλά ο φίλος μου ο Μήτσος το άτμισε!  :faint:


Αποσυνδεδεμένος daglasg3

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 12:08 »
lakasta για μην παει συφονι το εδωσα σε φιλο.ο οποιος ψαχνει να το δωσει και αυτος....μαλλον εχω συνηθηση τα ΝΕΤ..

Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 12:14 »
Νεροχύτη δεν πήγε(χαρίστηκε σε φίλο).Mad lady chicago.Στο δοκιμαστήριο μου έβγαινε καπνικό με λίγο μήλο και μου άρεσε.Στους ατμοποιητές μου,μου έβγαινε χαλασμένο μήλο κι ελάχιστο καπνικό.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 12:15 »
LIVE από την Προσοτσάνη, γιατί μας θέλω με λιγότερες αναφορές στο παρελθόν, και περισσότερες ιστορίες καθημερινής τρέλας. ;D
Τώρα μόλις πέταξα ένα ακόμη (συγνώμη Βλαδίμηρε).
- Royal Smoke (Steampunk)

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 12:18 »
... που να ξεκινήσεις και την καινούργια σειρά :))

Αποσυνδεδεμένος billias7815

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 12:28 »
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Rope Cut-Santo Domingo στο δοκιμαστήριο μου άρεσε στο σπίτι δεν μπορούσα ούτε τζούρα.
Charlies chalk dust -king bellman 
egoist - melon custard
Abyss Shake & vape - Hounds of hell (to ίδιο με το santo domingo)
Alchemy shots -Shisha

Για αυτό πλέον ή Tabaccheria ή έτοιμα 10μελα .

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 13:02 »
Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω πεταξει υγρα.
Ακομα κ τα πρωτα, πετρινα χρονια, αν κατι δεν μου αρεσε, η το μιξαριζα συνηθως με το fotia της ατμος, που σκεπαζε ολες τις περιεργες γευσεις,  ή το χαριζα σε φιλαρακια εδω.
Φολα εχω φαει τελευταια απο ενα Skipper που μου εφερε αηδια σε βαθμο ξερασματος, κ παλιοτερα το θρυλικο για αλλους τριμπεκα... παιζει να ηταν το πιο απαισιο υγρο που εχω ατμισει... το οποιο ομως εχει φανατικους οπαδους.

Ταμπακιερα καργα, εδω κ καμποσους μηνες, σε συναρτηση με σκετη βαση η οποια ειναι εδω κ χρονια οτι καλυτερο για τα δικα μου γουστα. 
Κ παντα υπαρχει κ το πολυαγαπημενο μου divino... σταθερη αξια ;)

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 13:41 »
Δυο υγρα εχω πεταξει στη ζωη μου, ενω ηταν φρεσκα ακομη:

Ενα RY-2 το οποίο μου θυμιζε τηγανόλαδο (με κατι απαίσιο τηγανισμενο μεσα), και
(ναι κρατηθείτε) ενα Tribeca (10ml μονο ευτυχως) που είχα παρει για δοκιμη ότν πρωτοβγηκε το tribeca αφου μετα απο καιρό δεν καταφερα να το ατμισω, απλα μου εφερνε αηδια.

Οτι άλλο εχω πεταξει είναι επειδη πολυκαίρισε και χαλασε η γευση, είτε επειδη το ξεχασα ειτε επειδη δεν μου αρεσε πολύ αλλα δεν μου φνηκε τοσο απαίσιο ώστε να το πετάξω.

ΥΓ Κοντεψε να πετάξω ενα merrimack της rope cut, και ακομη σιχτιρίζω τον εαυτό μου που δεν είχα παρει στη θεση του το skipper...

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 13:45 »
Τα μόνα που έχω σβουριξει ειναι κάνα δυο της alter ego..ληξανε και δεν θυμήθηκα να τα δώσω ..

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 13:53 »
Δύο και μόνο φορές έχω πετάξει υγρά. Η πρώτη ήταν μια ιδιοκατασκευή που περιείχε το τρισκατάρατο FA Chestnut. Το μακρινό 2012. Το άρωμα το είχα κρατήσει για νερομπίστολο ώστε να διώχνω κλέφτες και αρματωλούς.

Η δεύτερη, ήταν κάτι μήνες πριν όταν τα 3 μπλε Five Pawns τα έβαλα σε τριπλή αεροστεγή σακούλα και έφυγαν κάδο. Μην έχουμε και τίποτα διαρροές και με πάει μέσα κανένα υγειονομικό...


Άλλες μπουρούχες του παρελθόντος, χαρίστηκαν. Παντού και πάντα θα υπάρχει ένας ανώμαλος που θα του αρέσει κάτι το οποίο σε μένα μοιάζει εργαλείο ιεράς εξέτασης...

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Ποιό υγρό πετάξατε σήμερα;
« Απάντηση #14 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2018, 14:54 »
Ειχα ξεμείνει απο μπουκαλάκια και εριξα στο νεροχύτη ενα castle long και κράτησα το μπουκαλάκι για να βάλω ενα diy μου μέσα.Αναρχία στη FP.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33644 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534088 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59528 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8030 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236773 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 387 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13940 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135987 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084677 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35142 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9749 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477789 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy