vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

153 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, Jorge, vougiouklakis

Twitter

Εxvape Expromizer V3

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Εxvape Expromizer V3
« στις: Μαρτίου 13, 2018, 09:45 »
Ωραίος είναι. Πάρτε τον. :))




Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 13, 2018, 10:09 »
Παιδια σε σχεση Siren V2 και Hastur πως ειναι απο γευση/χτυπημα/ντουμανι,ευκολια χρησης ? Καπου εχει δικιο ο
Stepeha ο οποιος εχει παρουσιασει παρα πολλα ατμιστικα προϊοντα στο φορουμ και εχει βοηθησει χιλιαδες ατμιστες,ειναι κριμα να περιμενουμε τα παντα απο 15 - 20 ατομα εδω μεσα.Χιλιαδες ατμιστες ζουμε επαρχια και δεν υπαρχει δυνατοτητα δοκιμης,εξαλλου δεν εχουν βγει αρκετα βιντεο ακομα σε ελληνικα ή αγγλικα ωστε να παρουμε μια ιδεα.Ελπιζω το νημα να μεγαλωσει.Την καλημερα μου σε ολη την παρεα,και καλοάτμιστος σε οσους τον αγορασαν.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 13, 2018, 10:16 »
Παρών. Εμενα με χαλάει λιγο η τζούρα του. Μόνο σε σχεση με Siren 2 όμως. Του siren είναι βελουδο σκετο. Του expro3  εχει ένα ελαφρό αλλά σπαστικούλι γουργούρισμα σε οτι στήσιμο κι αν του εχω κανει. Το καταλαβαίνεις και άστητος οταν είναι. Προερχεται από το κάτω κατω κομμάτι που έχει το airflow. Κατα τα άλλα υπερ-υπέροχος.

Εδιτ: Ας ανοιξει καποιος θεμα για τον ατμοποιητή ντε! Εγώ βαριεμαι. Βλέπω σαρβάιβορ.
Προστέθηκε και άλλος αγαπημένος διπλα στον Siren. O Εxpromizer v3. Δεν εχει ακριβώς τη βελούδινη τζουρα του Siren 2, αλλα γευστικά είναι κάπως ανώτερος. Και κατασκευαστικά AΨΟΓΟΣ. Must have!
Χαστούρ δεν έχω. :)

Αποσυνδεδεμένος bill the kid

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 13, 2018, 10:32 »
Καλημέρα παίδες, τον έχω βάλει και εγώ στο μάτι εδώ και μια εβδομάδα,

ως κάτοχος siren 2 και ares αξίζει να προχωρήσω στην αγορά του? 

και το ρωτάω μιας και έχω απογοητευτεί από τον kf lite plus διότι δεν με βολεύει στο στήσιμο, 

όλα είναι πολύ μικρά και στενά και μου κάνει και διαρροές,

θα ήθελα κάτι πιο απλό σαν τον siren, ares όπου υπάρχει αρκετός χώρος για το στήσιμο,

επίσης stepha με τι στήσιμο παίζεις?ποσα watt και τι συρμα? δεν θέλω με τιποτα να είναι ζεστός ο ατμος όπως πχ συμβαινει με τον ares στα 0,75 16watt

Αποσυνδεδεμένος PATIS

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 13, 2018, 10:46 »
Εγω τον είδα να τον στήνει ένας φίλος, με πιο κοντο πιπακι. Τον δοκιμασα με υγρο που δεν ειχα ξαναδοκιμάσει.Σαν τζουρα στην μικρότερη τρύπα ήταν σαν ares στην μεγαλυτερη μόνη της.Τζουρα husar,τον οποίο έχω.Ειναι husar.....με γυαλί η γνώμη μου.(στήσιμο και τζουρα).Για γεύση δεν έχω γνώμη.Πρεπει να τον δοκιμασω σε γλυκά που μου αρεσουν.Γενικη εντυπωση ...πολύ καλός.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 13, 2018, 10:49 »
Σα στήσιμο, αν και διαφορετικό ντεκ από siren, είναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ. Mεγάλο, και αντέχει και μ@λακιούλες στην ποσότητα του βαμβακιού. Διαρροές δεν είχα ποτέ. 

Αποσυνδεδεμένος PATIS

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 13, 2018, 10:59 »
Πλέον θα αγοραζω ατμοποιητες με βαση τη γεύση σε γλυκα υγρα.Σφιχτοτζουρικους....Περιμενω να δω γνώμες για αυτόν....

Αποσυνδεδεμένος bill the kid

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 13, 2018, 10:59 »
αν είναι στην μια τρύπα πιο αεράτος από τον ares με όλες ανοιχτές τότε τον χτυπάω με κλειστά μάτια.

Αποσυνδεδεμένος ekotas

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 13, 2018, 11:00 »
Καλημέρα, σε στήσιμο δεν με δυσκόλεψε καθόλου, έχει τις βίδες που πρέπει να στρίψεις το σύρμα. Του siren και του Leto όμως που έχω το θεωρώ πιο εύκολο. Από γεύση τώρα εμένα δεν μου έδωσε κάτι καλύτερο από siren ,Leto και κλώνο SQ eMotion που έχω σε κάποια rope cut snv. Σε γλυκά δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα. Έναν θόρυβο παραπάνω από αυτούς που προανέφερα τον έχει. 26ga n80 2.5mm έχω βάλει, όπως και στους άλλους μου. Αυτά προς το παρόν.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 13, 2018, 11:04 »
Εχει μεσα κ το εξτενσιον κιτ? η' το αγοραζεις εξτρα? Δεν ειδα καπου να αναγραφει κατι

Αποσυνδεδεμένος bill the kid

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 13, 2018, 11:09 »

PATIS επειδή και εμένα μου αρέσουν τα γλυκά έχεις να προτείνεις κάποιο σε snv?

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 13, 2018, 11:18 »
Το μοναδικο βιντεο στα ελληνικα που βρηκα - ως ωρας - ειναι του Κωστα,σε αγγλικα δεν εχω δει ακομα.Το ψαχνω εδω και 2 βδομαδες για φτηνο τσιγαρισιο και εκει που ελεγα να παω σε Hastur ως την στιγμη που βγηκε αυτος.Θα περιμενω μερικες μερες ακομα.....

https://www.youtube.com/watch?v=D5jLBgtgPBs&list=PLRy_Yh5ktbw5Q-0T2o_g-4YNOn53g1Gke&index=5

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 13, 2018, 11:45 »
Εχει μεσα κ το εξτενσιον κιτ? η' το αγοραζεις εξτρα? Δεν ειδα καπου να αναγραφει κατι
Το έχει μέσα. Δεν παίρνεις τίποτα έξτρα.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #13 στις: Μαρτίου 13, 2018, 12:24 »
Χαλάει την πχιάτσα αυτός ο high end ατμοποιητής όμως. ::) "Μιλάει" γερμανικά, κουβαλάει χαρακτηριστικά Τηλέμαχων, Καϊφούνηδων, Ταϊφούνηδων κλπ χάϊ ενδ ρωσογερμανοπολωνελβετελληνικών κοσμημάτων, αλλά γεννιέται στην Απω Ανατολή (αχ αυτό το λατρεμένο μπλε κατσαβιδάκι).  :angel:
Και μετά έρχεσαι εσύ χερ Βάπεν νοτ Σμόκεν και μας τονε μπουλάς στο ενα τρίτο με ένα τέταρτο (ολογράφως παρακαλώ) σε σχέση με αυτά; :laugh1:
Απατος θα πάει. Στην ίδια τιμή αγοράζω επώνυμο κλώνο των ανωτέρω με όλα του τα λογότυπα και σέριαλ ναμβερζζζζ και το ζω το όνειρο. Αν κόστιζε πολύ παραπάνω και ήταν και γνήσιος Made in Germany, θα την σκεφτόμουν την αγορά του. Σαν κινέζικου κλώνου εννοώ, δεν τις μπορώ τις ααα πχοιότητες.  :fight_hammered2:

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 13, 2018, 12:57 από treloneritis »

Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 13, 2018, 12:31 »

ουτε δοκιμη δεν μπορουμε να τον κανουμε ρε παιδι μου, πρεπει να τα σκασουμε δηλαδη για να παρουμε μια γευση
Αν εχει την γευση που μου εδωσε ο Hastur θα τον παρω εχθες που λενε... 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084063 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34853 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 52 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9395 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135669 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476258 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114622 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1286 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271085 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1501 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos