vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

134 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, manoslykos

Twitter

La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #750 στις: Ιουλίου 20, 2018, 23:52 »
Η μυρωδιά από το μπουκάλι στα περισσότερα είναι από διακριτική έως σχεδόν ανύπαρκτη. Μονάχα το Λατάκια ή κάποια blends του σου τινάζουν τα ρουθούνια. Όλα όμως όταν τα γεύεσαι είναι μπόμπες και πραγματικά σου εύχομαι να τερματίσουν τις παρασπονδίες σου ;)

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #751 στις: Ιουλίου 21, 2018, 00:13 »
Σε ολοήμερο άτμισμα ΝΕΤ μειώθηκε και η κατανάλωση αρκετά. Από τα 15ml έπεσα στα 8ml μόνο ΝΕΤ με υπερπλήρωση, μιλάμε για μπάφιασμα.
Σε μικτές συνθήκες, η καθημερινότητα πάει 6 ml ΝΕΤ και, 4 το πολύ 6ml από τα υπόλοιπα. 
Γενικά τα NET προσομοιώνουν το κανονικό τσιγάρο και στις επαναλήψεις. Κάνω 6-10 τζούρες ανα 5 με 10 λεπτά, ενω πριν το δίλεπτο ήταν κανόνας.
Εχουν να δώσουν.. όσο πάει τα αγαπάω περισσότερο. Τις κρέμες όμως τις θέλω, αραιότερα και με μεγαλύτερη απόλαυση φυσικά.
Ολα καλά, τωρα που συνήθισα και την αλλαγή στο βαμβάκι κάθε 3-4 ml, δεν βλέπω να λείπουν από τα αποθέματα μου.

Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #752 στις: Ιουλίου 21, 2018, 00:54 »
Εμεις οι εν ΝΕΤ αδερφοί των Black note που αργήσαμε να προσηλυτιστουμε στα la tabacceria θα πάρουμε θέση ή θα πρέπει να γίνουμε πρώτα δόκιμοι; ;D

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #753 στις: Ιουλίου 21, 2018, 01:01 »
Όλοι οι καλοί χωράνε, Θανάση. Μπες και κλείσε την είσοδο της σπηλιάς, έχουμε ανάψει τις εστίες για να πάρει μυρωδιές το Latakia μας ;) Αναμένουμε τις απόψεις σου  :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #754 στις: Ιουλίου 21, 2018, 01:30 »
Θανααασ '  μην κλεισεις την εισοδο θα βελαξετε εκει μεσα με τον παλαβο τον μεγα μαγιστρο και τις εστιες του που καπνιζουν   ( ημαρτον ) το Latakia .

Κατα τα αλλα , ρε Ξανθιωτες , Αγρινιωτες , ξερω γω που εχει απομεινει κανα καπνο , για ψαχτητε λιγο πως γινεται η δουλια ,  πουλανε οι Ιταλοι σε μας " οριενταλ "  , για μπαστα , να πουλανε καφε ναι , φαϊ χιλια ναι , οχι και καπνα ( εκλχυλισμα ) για σιγα ρε κουμπαρε !!! 

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #755 στις: Ιουλίου 21, 2018, 01:53 »
Εδώ μέσα έχετε μαζευτεί όλοι οι μπαφιαρηδες και σας έχω χάσει από τα άλλα νήματα?

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #756 στις: Ιουλίου 21, 2018, 09:42 »
πιθανως να φταιει και η παρανομια μου σε καθημερινη βαση... ελπιζω αυτα να με απαλλαξουν οριστικα απο τις πρωινες (κατα κυριο λόγο) παρασπονδιες μου...
Αν ατμίσεις κάποιο από τα αρώματα αυτά μόνο του ή σε μίξη με άλλα πρωί πρωί με τον καφέ, νομίζω ότι θα αποφύγεις εύκολα οποιαδήποτε παρασπονδία.

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #757 στις: Ιουλίου 21, 2018, 10:27 »
Αναμένοντας εντυπώσεις από τον παράνομο QS...άντε ακόμα να πιεις καφέ..  Buongiorno Loggia...

Αποσυνδεδεμένος Kourkmantan

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #758 στις: Ιουλίου 21, 2018, 10:38 »
Καλημέρα στην παρέα!!! Πρωί Σαββάτου και το καλυτερο συνοδευτικο με τον φρεντο... θαλασσα και piloto cubano...




Είχα πει ότι στην όσφρηση έχει μια σκοτεινή πουρίσια μυρωδιά και ευτυχώς η γεύση είναι αντάξια...
Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο πουράκι που ταιριάζει απόλυτα με τον καφέ. Είναι αρκετα ισορροπημένο, με μια ελαφρια πικραδα, ευχάριστη ομως. Λογικά θα ταιριάζει και με λιπαρά φαγητά. Ευτυχώς για εμένα δεν είχε αλκοολική γεύση καθόλου. Φυσικά δεν έχει καμία σχέση με τις χημείες που κυκλοφορούν εκεί έξω. Κουβανέζικο πούρο δεν ξέρω αν θυμίζει γιατί δεν έχω κάνει ποτέ. Πουρακι όμως θυμίζει σίγουρα και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος γιατί βρήκα επιτέλους πραγματικό πουρίσιο υγρό.Υποψιάζομαι ότι και τα άλλα 3 υγρά που έμειναν για δοκιμή θα φανούν αντάξια των προσδοκιών μου. Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!!!

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #759 στις: Ιουλίου 21, 2018, 10:45 »
Μια εικόνα χίλιες λέξεις!!!!! Άψογο σκηνικό, ο ορισμός του καλοκαιριού !!!!
Ωραίος ο Koutkmantan...  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #760 στις: Ιουλίου 21, 2018, 10:47 »
@annastas εδω Πολυτεχνειο, εδώ Πολυτεχνείο...

Καφέ πίνω, παράνομο... Αποτίοντας φόρο τιμής στην παρανομία... Έφυγα άρον άρον το πρωι για τη δουλειά μιας και είτε εσύ άκουσες το ξυπνητήρι μου είτε εγώ, ήταν το ίδιο πράγμα... Αποτέλεσμα ήταν το ατμοτσαντακι να μείνει σπίτι και μοναδική μου παρέα η γκρίνια της κερας... Τι τα παίρνεις αφού δεν τα χρησιμοποιείς....  Κι εχει καπου δικιο, αλλά ευτυχώς δεν πέφτει παντόφλα...

Οπότε το crash test μετατίθεται για αύριο...

Προς το παρόν απολαμβάνω τα γραφομενα σας...

Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #761 στις: Ιουλίου 21, 2018, 10:55 »
Χαιρετώ τη στοά!!

2 ημερών Black cavendish για δοκιμη στον Eviva, πολυ καλο απαλο, αλλα θεωρω οτι θελει λιγες μερες ακομα.


Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 726
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #762 στις: Ιουλίου 21, 2018, 11:26 »
σΚ@τά!   

Προβοκάτορες όλοι!

 ΟΛΟΙ!!! 

Πα να πάρω...   :angry_orange:   



Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #763 στις: Ιουλίου 21, 2018, 11:38 »
Εγώ είμαι αθώος...  Γμτ τα ξυπνητήρια  μου μέσα...  κι έξω...

Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #764 στις: Ιουλίου 21, 2018, 11:48 »
Καλημέρα στη στοά. 
Όλο κ πιο πολλά μέλη βλέπω... 
Εκεί που ήμασταν δύο τρεις, γεναμε πολλοί  ;)
Cavendish.... Φρεντοσκετο.... Πρωινή νιρβάνα.  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33641 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534055 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59515 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8026 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236760 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 385 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13934 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135985 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084661 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35140 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477700 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy