vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, stsoulos, manoslykos

Twitter

Αρωματα Flavourist

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #390 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 20:02 »
Ε, για να το λέει ο κατασκευαστής, έτσι θα είναι...

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #391 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 20:46 »
Από την άλλη, υπάρχει και η περίπτωση το Solo/Divine να είναι η πιο εμπορική συνταγή της εταιρείας, οπότε λογικό μου φαίνεται να υπάρχει και στις δύο σειρές - απλό άρωμα & SnV.

Αλλά, ακόμα κι έτσι, γιατί να αλλάξει την ονομασία; Γιατί δεν κράτησε το "Solo"; Γιατί;

Ο γερασμένος μου εγκέφαλος δεν τα πάει καλά με τους περίπλοκους γρίφους... Θα σκάσω... 🤔

Αποσυνδεδεμένος Vkoulbal

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #392 στις: Νοεμβρίου 21, 2017, 12:59 »
 :OnTopicPlease:Καλή μερα σε όλους ...
Αγόρασα τα κάτωθι premix και έπαθα πλάκα.
Όλες οι γεύσεις τους δυνατές 💪👌🔝
Το trinity pipila!(Σόχο η Μπρονξ αλλά φανταστικό )
Καιιι ... τι έφτιαξαν οι άνθρωποι???
Λουκουμάδες όνειρο ... λες και μόλις βγήκαν από το τηγάνι ... απίθανη γεύση ... must vape!
Συγχαρητήρια στο σεφ της ελληνικής Flavourist που τα σπάει ... όντως οι γεύσεις τις είναι φτιαγμένες με μεράκι!
Είχα μια πολύ ωραία φωτογραφία την οποία θα την ανεβασω αύριο διότι θέλει resize
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2017, 20:29 από Vkoulbal »

Αποσυνδεδεμένος bill the kid

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #393 στις: Νοεμβρίου 21, 2017, 13:04 »
φίλε  Vkoulbal, για δώσε λεπτομέρειες για το trinity σε ποιο μοιάζει? είναι γλυκό?

έχω δοκιμάσει δύο το divine που ήταν φανταστικό για μένα 

και το golden leaf που προσωπικά αν και λάτρης των καπνικών μου φάνηκε αδιάφορο..

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #394 στις: Νοεμβρίου 21, 2017, 16:31 »
Φίλε Vkoubal, ποια είναι τα "κάτωθι" ( δηλαδή "τα παρακάτω" ) premix που αγόρασες και έπαθες πλάκα, εκτός από το trinity pipila;

( για τους λουκουμάδες που μόλις βγήκαν από το τηγάνι, μας έχεις ξαναπεί )


Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #395 στις: Νοεμβρίου 21, 2017, 16:50 »
Καλή μερα σε όλους ...
Αγόρασα τα κάτωθι premix και έπαθα πλάκα.
Όλες οι γεύσεις τους δυνατές 💪👌🔝
Το trinity pipila!(Σόχο η Μπρονξ αλλά φανταστικό )
Καιιι ... τι έφτιαξαν οι άνθρωποι???
Λουκουμάδες όνειρο ... λες και μόλις βγήκαν από το τηγάνι ... απίθανη γεύση ... must vape!
Συγχαρητήρια στο σεφ της ελληνικής Flavourist που τα σπάει ... όντως οι γεύσεις τις είναι φτιαγμένες με μεράκι!


Φίλε vkoulbal χάνεις την αξιοπιστία σου όταν τα 3 μόνα posts που έχεις κάνει στο φόρουμ είναι στο παρόν νήμα....

Αποσυνδεδεμένος Vkoulbal

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #396 στις: Νοεμβρίου 21, 2017, 20:30 »
Αγαπητέ κανω δημοσιεύσεις όταν έχω να πω κάτι και αξίζει....

Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click και Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click αλλά και διόρθωση παράθεσης

φίλε  Vkoulbal, για δώσε λεπτομέρειες για το trinity σε ποιο μοιάζει? είναι γλυκό?

έχω δοκιμάσει δύο το divine που ήταν φανταστικό για μένα

και το golden leaf που προσωπικά αν και λάτρης των καπνικών μου φάνηκε αδιάφορο..
To Trinity Sinai kapniko tribekoeides miazei story Soho kai story Bronx
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2017, 23:39 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #397 στις: Νοεμβρίου 21, 2017, 20:41 »
Δηλαδή έχεις ατμίσει και αλλά υγρά, αλλά δεν είναι άξια λόγου όπως τα Flavourist;

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #398 στις: Νοεμβρίου 21, 2017, 21:42 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΑΤΜΙΣΤΕΣ ....
Θα ηθελα και εγω να πω την γνωμη μου για τα ελληνικα υγρα flavourist....
ειναι ολα υπεροχα και καπνικα και μη 20 στο συνολο, :thumpup: οι αναλογιες που δινει ο κατασκευαστης και οι ημερες steeping πολυ σωστες αν και εγω εχω το κακο συνηθειο να μην τα αφηνω πανω απο 2-3 μερες:)
λοιπον στο θεμα μας για εμενα ξεχωριζουν τα bronx , yellow tart , yummy strawberry milkshake, boulovard , mamas cookies kai holy custard επισης με τα δυο τελευταια και ακολουθοντας τις συνταγες του φιλου παναγιωτη απο την σελιδα flavourist στο facebook μπορειτε να φτιαξετε 2-3 η και 4 νεα υγρα με τον συνδυασμο τους.
Δηλαδή έχεις ατμίσει και αλλά υγρά, αλλά δεν είναι άξια λόγου όπως τα Flavourist;
[member=10748]30SmokingYears[/member] χλωμό. Που να προλάβεις να δοκιμάσεις άλλα υγρά, όταν έχεις κάνει και τα 20 μιας εταιρείας με το καλημέρα. Καλύτερα να πιάσεις δεύτερη δουλειά.;D Αν είναι και όλα υπέροχα, δεν υπάρχει γυρισμός.

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #399 στις: Νοεμβρίου 22, 2017, 13:18 »
Trinity:
Για όσους κάνουν ry4 είναι ταμάμ.Εγω κάνω 2,5 χρόνια smoke και tribeca diy και είναι πολύ καλό, βέβαια υπάρχουν και αλλλα (καλύτερα/χειρότερα).70/30vpg και μια βδομάδα ωρίμανση.
Lemon Crush:
Είναι ακριβώς σαν να μπαίνεις Τερκενλη και να τρως αυτά τα μικρά κρουασάν με σιρόπι και γέμιση κρέμα λεμόνι.70/3 vpg και αυτό μια βδομάδα ωρίμανση.
Δοκίμασα και Λουκουμάδες με μέλι (κλαίω). Πανυγήρι και λουκουμάδες από πάγκο με ότι αυτό συνεπάγεται (πολυυυυ λάδι).
Όσο για το Divine καλουτσικο είναι αλλά μου ήταν αδιάφορο.
Το άλλο το καπνικο δε το δοκίμασα κάν.Μονο που το έβαλα στη μύτη (γόπα).

Αποσυνδεδεμένος bill the kid

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #400 στις: Νοεμβρίου 22, 2017, 13:43 »
φιλε alexis με βοήθησες αρκετά με το trinity σημερα θα το δοκιμάσω , εμένα μου άρεσε πολύ το divine τωρα για το αλλο το golden leaf οπως τα είπες ακριβώς με το ζορυ το κανω στην δουλειά μην παέι χαμένο!1

με τράβηξε η ετικέτα με την κοπελίτσα και την πατησα!! χαχα


Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #401 στις: Νοεμβρίου 22, 2017, 13:52 »
"με τράβηξε η ετικέτα με την κοπελίτσα και την πατησα!! " ο ορισμός του μαρκετινγκ για άντρες :)) ενώ αν ήταν κανένας καράφλας μουστακαλής χα,χα,χα

Αποσυνδεδεμένος bill the kid

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #402 στις: Νοεμβρίου 22, 2017, 14:01 »
 ε τι ψεμματα να πούμε?? χα χα

απλά την παρασκευή που πήγα replace smoke να τα δοκιμάσω δεν τα είχαν γιατί τα είχαν πακεταρει ολα για εκθεση θεσ/κη οπότε πήρα χωρίς να δοκιμάσω και την πάτησα...

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #403 στις: Νοεμβρίου 22, 2017, 22:47 »
δηλαδή δεν είχαν αφήσει στο κατάστημα ούτε τα υγρά του δοκιμαστηρίου?
τι άλλο θα ακούσουμε, για το νήμα με τον ατμιστή σκρουτζ είναι αυτά τα πράγματα  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tasoscook

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Flavourist
« Απάντηση #404 στις: Νοεμβρίου 23, 2017, 00:25 »
Black Friday έρχεται φίλοι,λέτε να βγάλουν κάποια προσφορά ή οι πιο παλιοί συνατμιστες γνωρίζουν αν θα βγάλουν κάτι; 
(Να περιμένω μια μέρα αν είναι γιατί θέλω να αγοράσω :)))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33634 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534046 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8026 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236757 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 383 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13932 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135985 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084660 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35140 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9736 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy