vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

321 επισκέπτες, 4 χρήστες
Ηρακλης, manoslykos, Buliwyf, treloneritis

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος ΛΥΚ

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ πολύ. Θα το κάνω άμεσα.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Καλησπέρα .
Λόγο προβλήματος στήν σύνδεση του ιντερνετ ,δυστυχώς ΔΕΝ μπόρεσα να ψηφίσω ,μπόρεσα να μπω αφού ειχε λήξει η ψηφοφορία.

Εύχομαι η αποχή μου να ΜΗΝ επηρέασε τό αποτέλεσμα ,( αν η διαφορά ηταν ενας ψήφος π.χ . 8) ).

 Εμπάς περίπτωση εύχομαι τα καλύτερα  σέ όποια παλικάρια εκλεγούν ,με υγεία πάνω από όλα.
Καλό Πάσχα και προσοχή στα ποτά και τα κοψίδια..
Μέ μέτρο..
ΟΚ και λίγο άμετρο ΔΕΝ βλάπτει.. :tongue_smilie:

Τήν αγάπη μου σέ όλους ........... :party_beer_01:

  

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Κι εγώ δεν ψήφισα δυστυχώς. Την έβγαλα στο Ιατρικό Κέντρο σήμερα. Τρελή μέρα...

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Εύχομαι να είσαι καλά εσύ και οι δικοί σου, φίλε.  :)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Όλα καλά. Μέχρι που μου είπαν να κόψω το ηλεκτρονικό. Μετά θέλανε γιατρό εκείνοι κι εγώ απλά ένα XANAX.  :))

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 687
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα.Αξίζει να γραφτώ στον σύλλογο;

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Οτιδήποτε ΔΕΝ έχεις κάνεις ( πλην ενός σαν άντρας ) ,αξίζει φυσικά να τό κάνεις έστω και για μια φορά   ;) ..

Τώρα αν σου ,,Αρέσει η' όχι αυτό είναι θέμα ,εμπειριών ,γεγονότων ,και εν τέλι ( χωρίς τέλι τέλι ) ,τί εσύ γουστά ,και τί ένιωσες από τήν εμπειρία.....

Κάτι όμως τό οποίο κοστίζει 2- 3 μέρες από τό ρημάδι πού θεωρώ πώς έκοψες ,'η τείνεις να κόψεις νομίζω πώς Αξίζει να τό δοκιμάσεις χωρίς πρέπει ,θέλω και γιατί...

Η εμπειρία θά σου πεί για τό μετά και τα θέλω σου φίλτατε .

Μέ όλο τόν σεβασμό και τήν αγάπη μου για τα γραφόμενά μου...

Καλή βδομάδα με υγεία και χαμόγελο ...


:bow:

Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
 Ίσως δεν είμαι σωστά πληροφορημένος αλλά κάπου γύρω στο Πάσχα θα έπρεπε να έχουν γίνει οι εκλογές. Κάτι ο κορονοϊός κάτι ότι δεν υπήρχαν εθελοντές για να δηλώσουν συμμετοχή για το προεδρείο, κινδύνευε ο σύλλογος να χάσει την σφραγίδα του και να διαλυθεί.


Γενικά το θέμα δεν αγκαλιάστηκε όπως θα του άξιζε και το κακό είναι ότι οι αρνητικές φωνές υπήρχαν πριν καν την δημιουργία του συλλόγου.


Εάν γνωρίζει κανείς κάτι περισσότερο και θέλει μας ενημερώνει.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Υπήρχε όντως προγραμματισμένη Γενική Συνέλευση για τις 15/03, η οποία φυσικά και αναβλήθηκε λόγω των περιστάσεων. Δεν έχω κάποια επικοινωνία με το Προεδρείο για λεπτομέρειες αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τακτοποιηθεί και αυτό το θέμα. Έτσι κι αλλιώς, όλες οι υποχρεώσεις (όπως ετήσια ΓΣ, εκλογές κλπ) Σωματείων, έχουν πάρει αναβολή επ' αόριστον.

Γνωρίζω κάποια πράγματα παραπάνω, όμως δυστυχώς δεν μπορώ να τα συζητήσω καθώς δεν εκπροσωπώ το Σύλλογο, ένας απλός πλην τίμιος ελεγκτής είμαι.

[member=19896]lounik[/member] τι να λέμε τώρα. Αν κάποια στιγμή μαζευτούμε οι ιδρυτές και γράψουμε ένα βιβλίο για όλη την ιστορία, ο ιστορικός του μέλλοντος θα σκίσει πτυχία και θα ανέβει σε κάνα δέντρο να κάνει τον κούκο...

[member=23119]chkontog[/member] η επίσημη και αντικειμενική μου θέση είναι: κάνε μια επίσκεψη στο GVC. Διάβασε το τι έχει γίνει, επικοινώνησε και με το Προεδρείο και αν σου αρέσουν αυτά που θα μάθεις, γράψου.
Η ανεπίσημη και υποκειμενική (καθώς έχω ασχοληθεί με το θέμα σε όλη του την ιστορία) είναι: γράψου ΧΤΕΣ!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Προφανώς τέλος και για την Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών
This Account has been suspended.....
https://www.gvc.gr

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Μπααα, δε θα πέσει έτσι το τέλος, απλώς ο "τεχνικός" έριξε τον σέρβερ, είχε προειδοποιήσει άλλωστε ότι θα το κάνει.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Αλλά δεν επανήλθε ποτέ. Δύο - τρία χρόνια και πολλά ήταν όπως φάνηκε τελικά. Ξέχασαν ανοιχτή και μια σελίδα στο facebook με τελευταία ενημέρωση πριν από τέσσερα χρόνια περίπου, στις αρχές του 2020.

Αποσυνδεδεμένος Manolis321

  • 0
  • Φύλο: Άντρας
Πάντως έμενα η γηνεκα μου για να για να σίγουρη αγόρασε απο το internet αυτον τον διαφημιστικό μετρητή γιαν Είναι σίγουρη

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
 :)) :laugh1: :)) :laugh1:

Πέρα από την πλάκα μάλλον πρέπει να κλειδώσει? Λέω εγώ τώρα... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Ναι, δεν υπάρχει λόγος να παραμένει ανοιχτό. Η τελευταία παρουσία του συντονιστή του πίνακα της Κοινότητας Ελλήνων Ατμιστών - GVC χρονολογείται από τον Μάρτιο του 2020. Επομένως κλειδώνει και αυτό το τελευταίο θέμα που είχε μείνει ανοιχτό στον παραπάνω πίνακα   :locked:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160057 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110832 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515453 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146504 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303337 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530895 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201499 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801711 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41026 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet