vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

152 επισκέπτες, 7 χρήστες
Harris, Jorge, dkostas, giorgos1999, Doubt, zamploutos, georgeboy

Twitter

Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« στις: Ιανουαρίου 30, 2017, 17:55 »
Site της Flavour Boss
Σημείωση: Πιστεύω ότι αξίζει για την συγκεκριμένη εταιρία παραγωγής έτοιμων αρωμάτων (και κλώνων γνωστών υγρών) να έχει το δικό της νήμα ώστε να γίνονται εδώ οι σχετικές αναφορές! Αν οι αγαπητοί mods κρίνουν ότι δεν είναι απαραίτητο ας το μεταφέρουν στο κατάλληλο θέμα κατά την κρίση τους!

Ξεκινάω λοιπόν μια αναφορά (δεν θα πω παρουσίαση γιατί δεν θεωρώ τον εαυτό μου ικανό να κάνει μια λεπτομερή παρουσίαση σαν τον Cruiser) σε οχτώ αρώματα από την Flavour Boss τα οποία κάποιοι συνφορουμίτες αποφασίσαμε από κοινού να τα δοκιμάσουμε. Βρίσκονται στα χέρια μου λίγο πάνω από μια βδομάδα και (με την μέθοδο ωρίμανσης με ultrasonic) έχω έτοιμα τα 7 από αυτά. Το 8ο θέλει 12 βδομάδες ωρίμαση (!!!!) έτσι θα προσθέσω την αναφορά μου σε επόμενη ανάρτηση!

Η δοκιμή όλων των υγρών γίνεται σε Eviva-D με αντίσταση Kanthal-A1 28mm 1,6Ω μέσα στο κεραμικό με KGD βαμβάκι, στα 8,5 έως 9,5w. Όλα τα αρώματα αναμίχθηκαν με βάσεις Pink Mule ώστε το τελικό υγρό να είναι 40/60 PG/VG στα 6 mg/ml νικοτίνη.

Ξέχασα να σημειώσω ότι το κόστος των αρωμάτων (χωρίς μεταφορικά τα οποία σε μια "καλή" παραγγελία είναι ελάχιστα) δεν ξεπερνά τα 3,5 ευρώ / 100ml στα πιο σύνθετα!! Άρα το συνολικό κόστος για 100ml υγρό (με τις "παλιές" τιμές :wall:) είναι κάτω από τα 8 ευρώ για 6mg/ml νικοτίνη και τα 10 ευρώ για 12mg/ml νικοτίνη!!!!

Lunch Ladies Lemon Tart Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/lunch-ladies-lemon-tart-recipe)
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 15,50%
Προσωπική δοσολογία 14,50%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 4 βδομάδες.
Το υγρό αποτελεί κλώνο του ομώνυμου της dinner lady. Το original το έχω δοκιμάσει ελάχιστα από τον συνφορουμίτη Σέρλοκ συνεπώς δεν έχω πολύ καλή εκτίμηση για την σχέση των δύο! Το συγκεκριμένο πάντως είναι ένα νοστιμότατο υγρό με πολύ καλή απόδοση των επιμέρους αρωμάτων και μάλιστα χωρίς έντονο τόνισμα του λεμονιού (όπως στην γνωστή συνταγή που κυκλοφορεί). Ευχάριστο στην μυρωδιά χωρίς να μπουχτίζει. Άνετα καταναλώνεται όλη την ημέρα!
Εκτίμηση: 9,5/10

Biscuit Eater Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/biscuit-eater-recipe)
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 20,00%
Προσωπική δοσολογία 18,00%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 4-6 βδομάδες.
Στο συγκεκριμένο υγρό άλλα περίμενα να βρω σύμφωνα με την περιγραφή (Rich biscuits blended with luscious, vanilla custard & a sweet cream topping) και άλλα βρήκα! Πολύ έντονη η vanilla custard σε όλη την διάρκεια της τζούρας με ελάχιστη μόνο αίσθηση μπισκότου (ίσως φταίει ότι μου αρέσει πολύ το μπισκότο και θα το ήθελα πιο έντονο). Πάντως αν έλειπε από τον τίτλο το μπισκότο θα το χαρακτήριζα μια πολύ καλή και δυνατή custard με πολύ ευχάριστη μυρωδιά και θα της έδινα και λίγο καλύτερο βαθμό! Γενικά δεν είναι για ολόκληρη την ημέρα (ούτε με το μικρότερο ποσοστό που την έφτιαξα εγώ).
Εκτίμηση: 7/10

Muffin Man Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/muffin-man-recipe)
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 4,75%
Προσωπική δοσολογία ~4,50%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 4 βδομάδες.
Πρόκειται για την απλούστερη συνταγή της εταιρίας. Αποτελείται από δύο αρώματα μόνο που όμως δένουν πολύ ωραία μεταξύ τους και παίρνεις ακριβώς αυτό που προσφέρουν: Ζύμη με έντονο μήλο (το fuji της FA είναι πραγματικά θεσπέσιο) και ακριβώς όση κανέλλα χρειάζεται. Αν ΔΕΝ θεωρήσουμε ότι προσπαθεί να «κλωνοποιήσει» άλλο γνωστό υγρό άνετα θα χαρακτηριζόταν η καλύτερη συνταγή με δύο υλικά! Λόγο όμως της, βάση ονόματος, προσπάθειας για κλώνο χάνει πόντους (και βαθμούς)!!
(off the record νομίζω ότι δεν αξίζει να το πάρει κάποιος γιατί αγοράζοντας τα 2 αρώματα και χωρίς «απώλειες» αφού χρησιμοποιούνται με λόγο σχεδόν 1:1 στοιχίζει φθηνότερα!!)
Εκτίμηση: 8,5/10

Mothers Milk Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/motherz-milk-recipe)
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 23,00%
Προσωπική δοσολογία 20,00%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 5 βδομάδες.
Ένας κλώνος του ομώνυμου της Suicide Bunny. Δεν έχω δοκιμάσει το original έχω όμως φτιάξει 2-3 κλώνους του. Αυτός όμως (σύμφωνα με την συνταγή που υπάρχει στην σελίδα του) μοιάζει πολύ με τον πλέον διαδεδομένο κλώνο αλλά με κάποια διαφοροποίηση που τον κάνει να είναι πιο ελαφρύς και πιο εύγευστος από όλους τους άλλους! Αν και το ποσοστό αραίωσης (ακόμη και το δικό μου) είναι μεγάλο δεν κουράζει ούτε μπουχτίζει. Προφανώς το ότι δεν περιέχει vanilla custard βοηθάει σε αυτό. Θα μπορούσε να ατμίζεται για πολλές ώρες χωρίς πρόβλημα.
Εκτίμηση: 9/10

Mr. Pancake Man Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/mr-pancake-man-recipe)
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 22,00%
Προσωπική δοσολογία 20,00%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 6 βδομάδες.
Αν και στην δικιά μου γεύση το υγρό προσφέρει αυτά που υπόσχεται (Beautifully buttered pancakes, drizzled with whipped cream, topped with sweet strawberries) και νοιώθω την μυρωδιά της ζύμης να την τονίζουν η φράουλα με την σαντιγί δεν θα το έβαζα στα αγαπημένα μου. Είναι ευχάριστο σαν γεύση, γεμίζει ωραία μυρωδιά τον χώρο γύρω αλλά μου μοιάζει σαν κάτι να του λείπει.
Εκτίμηση: 7/10

Sisternuts Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/sisternuts-recipe)
(Στο μπουκάλι γράφει σαν όνομα «Bronuts!»)
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 9,40%
Προσωπική δοσολογία 9,00%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 0-3 βδομάδες.
Σύμφωνα με την περιγραφή (A super doughy and fresh baked Doughnut with a sweet and waxy Chocolate Glaze) πρόκειται για ντόνατς με γλάσο σοκολάτας. Η γεύση όμως δεν παραπέμπει στην περιγραφή. Μια μάλλον ουδέτερη και «άψυχη» ζύμη με μια υποψία (έως καθόλου) σοκολάτα. Ίσως το πιο αδιάφορο άρωμα της εταιρίας απ’ όσα δοκίμασα!
Εκτίμηση: 5/10

Milk ‘n’ Honey Recipe
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 21,00%
Προσωπική δοσολογία 19,00%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 4 βδομάδες.
Εδώ έχουμε το εξής περίεργο: Το άρωμα δεν φαίνεται να είναι πλέον διαθέσιμο στο site της εταιρίας! Παρόλα αυτά πρόκειται για ένα πολύ «περίεργο» γευστικά υγρό! Ένα υγρό που περιέχει αρκετά γλυκαντικά στοιχεία με αρκετά έντονη την γεύση ξηρών καρπών που παραπέμπει σε «καπνικό» χωρίς ωστόσο να περιέχει κανένα αντίστοιχο υγρό! Πιστεύω ότι αυτοί που τους αρέσουν τα καπνικά θα το λάτρευαν αλλά για κάποιον λόγο φαίνεται να διακόπηκε η παρασκευή του!
Εκτίμηση: 8/10

K.M.A Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/kma-recipe)
Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 19,00%
Προσωπική δοσολογία 17,00%
Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 12 βδομάδες.(!!!!)
Απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ για την γεύση μου! Ίσως το γευστικότερο υγρό που έχω δοκιμάσει έως τώρα!! Το μόνο που δεν «παίρνω» από την περιγραφή του (A well-blended Banana & Strawberry milkshake) είναι το milkshake (ως προς την δροσιά, αλλά αυτό λύνεται με λίγο koolada αν κάποιος το θέλει). Αυτό του «κόβει» την μισή μονάδα αλλιώς θα του έβαζα 10!! Αν κάποιος έχει έφεση στα μπανανοφραουλοειδή δεν πρέπει να το προσπεράσει! Και, πραγματικά, αξίζει την αναμονή των 12 βδομάδων! Στη μέση το είχα δοκιμάσει και ήταν πολύ καλό αλλά τώρα είναι θεσπέσιο!!!

Εκτίμηση: 9,5/10

Και οι φωτογραφίες από όλα τα μπουκάλια με τις ετικέτες τους!!

gifs upload


















post img



K.M.A Recipe (http://flavour-boss.co.uk/product/kma-recipe)
 Προτεινόμενη δοσολογία (σύμφωνα με το μπουκάλι): 19,00%
 Προσωπική δοσολογία 17,00%
 Προτεινόμενος χρόνος «ωρίμανσης» (σύμφωνα με το μπουκάλι): 12 βδομάδες.(!!!!)
 Απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ για την γεύση μου! Ίσως το γευστικότερο υγρό που έχω δοκιμάσει έως τώρα!! Το μόνο που δεν «παίρνω» από την περιγραφή του (A well-blended Banana & Strawberry milkshake) είναι το milkshake (ως προς την δροσιά, αλλά αυτό λύνεται με λίγο koolada αν κάποιος το θέλει). Αυτό του «κόβει» την μισή μονάδα αλλιώς θα του έβαζα 10!! Αν κάποιος έχει έφεση στα μπανανοφραουλοειδή δεν πρέπει να το προσπεράσει! Και, πραγματικά, αξίζει την αναμονή των 12 βδομάδων! Στη μέση το είχα δοκιμάσει και ήταν πολύ καλό αλλά τώρα είναι θεσπέσιο!!!

Εκτίμηση: 9,5/10

ενημέρωση
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 04, 2017, 21:52 από e-spy »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 30, 2017, 18:04 »
Δεν είχα μπουκαλάκια άδεια και δεν έχω ξεκινήσει να τα φτιάχνω ακόμα.
Μ' αρέσει που αγωνιούσα πότε θα έρθουν... :laugh1:

Να υποθέσω πως καλά θα κάνω να ρίξω την αραίωση κατά 1-2% μιας και θα τα κάνω με βάση 70/30 PG/VG, συμφωνείς;

Πολύ χρήσιμη η παρουσίαση Χρόνη!  :thumpup:




Αποσυνδεδεμένος Dhmfot

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 30, 2017, 18:20 »
Χρονη τα εφτιαξες μεσα στα πλαστικά μπουκαλια με τα οποια ηρθαν?

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 30, 2017, 18:31 »
Σέρλοκ επειδή ξέρω ότι και σε σένα δεν πολυπάνε οι έντονες γεύσεις ναι νομίζω να τα ρίξεις το ποσοστό!
Δημήτρη όχι δεν τα έφτιαξα μέσα στα πλαστικά για δύο λόγους κυρίως: 1. Ήταν παραγγελία αρκετών συνατμιστών και μοιράστηκαν τα αρώματα και 2. Έφτιαξα δοκιμαστικά 30ml από το καθένα για να δω γεύσεις και ποσοστά αραίωσης!

Αποσυνδεδεμένος Dhmfot

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 30, 2017, 19:06 »
Αρα αποτι καταλαβαινω χωρισατε σε μεριδες τα αρωματα.
Δοκιμασες το ιδιο υγρο απο καποια άλλη μερίδα? Ψυλο στα αχυρα ψαχνω, θελω να ξερω αν ειχαν ομογενοποιηθεί τα αρωματα στα μπουκαλια της Flavour Boss, και δεν θα εχει καθε μεριδα διαφορετική γευση.

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 30, 2017, 19:15 »
Δεν νομίζω να υπήρχε πρόβλημα γιατί ακόμα και να τα έφτιαξαν ακριβώς πριν τα στείλουν με ~15 μέρες ταξίδι, αεροπλάνα κλπ σίγουρα έφαγαν χοντρό ανακάτεμα!! :)) :))

Άκυρο! Αν δεις τις φωτό των ετικετών είναι φτιαγμένα από  Αύγουστο μέχρι Νοέμβριο! Άρα δεν τίθεται θέμα ανακατέματος των αρωμάτων!

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 30, 2017, 19:43 »
Εφτιαξα τα 5 πρώτα που έπιασα, ανάδευση, κουβερτούλες θέρμανσης με PID στους 40 βαθμούς με χρονοδιακόπτη για 1 ωρα την ημέρα και σε καμια βδομαδα, αν δεν εχουν καει, βλέπουμε...

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 10:50 »
Eγώ έχω το lunch lady που μετά από 4 βδομάδες δεν μου βγάζει σε καμία περίπτωση το dinner lady αλλά μια άλλη εκδοχή πολύ ενδιαφέρουσα και νόστιμη με τονισμένη την κρεμώδη πλευρά του υγρού,Το Kanzi  το οποίο σε 3 βδομάδες έγινε ένα τρομερά γλυκό φρουτώδες σύνολο με έντονο το πεπόνι και την φράουλα και τον κλώνο του Looperz που είναι 4 βδομάδες στο stepping και σίγουρα θέλει κι άλλο ακόμη λόγω αρωμάτων που περιέχει.Πολύ έντονη η γαλατίλα ακόμα.
Στα πλαστικά μπουκάλια τα έχω εγώ και γίνανε όλα με pink mule green 6mg

Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 12:59 »
Σ' ευχαριστούμε πολύ για το review :thumpup:

Τα ζαχαρώνω καιρό κάποια απο αυτά, και νομίζω ήρθε η ώρα να πάρω μερικά.

Αποσυνδεδεμένος Bpapanik

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 13:03 »
Παιδιά καλησπέρα,έβαλα παραγγελία απ το εν λόγω κατάστημα.Μετα απο 15 ημέρες αναμονή τσεκάρω το tracking no και παίρνω ως αποτέλεσμα incorectdeliveryaddress,έχει συμβεί σε κάποιον κάτι ανάλογο;Eπικοινώνησα με την εταιρία αλλα δεν εχω πάρει απάντηση.Επίσης ηθελα να ρωτησω,με ΕΛΤΑ δεν θα παραλάβω;

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 13:06 »
Πεπόνι το kanzi;
 :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 13:10 »
Οχι με ACS θα παραλαβεις για στελνει με royal mail.

Αποσυνδεδεμένος Mitsos10

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 13:51 »
Παιδιά καλησπέρα,έβαλα παραγγελία απ το εν λόγω κατάστημα.Μετα απο 15 ημέρες αναμονή τσεκάρω το tracking no και παίρνω ως αποτέλεσμα incorectdeliveryaddress,έχει συμβεί σε κάποιον κάτι ανάλογο;Eπικοινώνησα με την εταιρία αλλα δεν εχω πάρει απάντηση.Επίσης ηθελα να ρωτησω,με ΕΛΤΑ δεν θα παραλάβω;
Μου ετυχε και μενα σε παραγγελια πο σεφλαιβορς που τα στελνουν κι αυτοι με royal. Μαλλον δεν εχουν γραψει πανω στο πακετο
το τηλεφωνω σου και δεν μπορει να σε βρει ο κουριερ. Μπες εδω https://gls-group.eu/EU/en/home βαλε το τρακιν ναμπερ και εκει που λεει ACS Parcel Number ειναι ο τρακιν αριθμος της acs. Μπες στο σαιτ της acs με το καινουριο trakin να δεις σε ποιο υποκαταστημα
περιμενει το δεμα και παρε τηλεφωνω για πληροφοριες παραδοσης. Ολα αυτα βεβαια σε περιπτωση που παραμβανεις με κουριερ.
Δεν εχω παραγγηλει ακομα απο αυτο το σαιτ και δεν μπορω να ειμαι σιγουρος απο που και πως παραλαμβανεις. Αλλα κατα πασα πιθανοτητα
αφου σου δωσαν τρακιν μαλλον με κουριερ συνεργαζονται. Σορρυ για το οφ τοπικ.

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 13:51 »
Η αποστολή γίνεται με royal mail μέχρι το Λονδίνο. Εκεί τα αναλαμβάνει η GLS η οποία τα φέρνει Ελλάδα όπου (η GLS) συνεργάζεται με την ACS που στα φέρνει σπίτι ;)

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 13:58 »
Πεπόνι το kanzi;
 :dontknow:
Και όμως,φέρνει πολύ σε πεπόνι αυτή η φρουτοσαλάτα.Εκτός αν έχουν κάνει καμία περίεργη αλχημεία στο δικό μου :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135617 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476190 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114590 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1276 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2332 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 906 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271033 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1494 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos
Aspire Flexus Pro [AIO (Όλα σε ένα)] 0 847 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 14:43
από zamploutos
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 138 43160 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 05, 2024, 22:57
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 861 164973 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 04, 2024, 20:09
από vag21
Lost Vape Thelema Solo (21700) [Ηλεκτρονικά mods] 29 12312 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 30, 2024, 18:19
από Xameno_Skli