vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

320 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, I.P, Jorge, dvelev, tsiv

Twitter

FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« στις: Οκτωβρίου 27, 2016, 23:14 »
                              FreeMax Starre Pure Ceramic Tank         (από τη Heaven Gifts)
                       

                     


Εδώ και λίγες ημέρες έχω στα χέρια μου τον εν λόγω ατμοποιητή τον οποίο μου έστειλε η Heaven Gifts.
Πρόκειται για ένα ποιοτικό, εργοστασιακό, subohm ατμοποιητή με κεραμικές αντιστάσεις, τροφοδοσία αέρος από το επάνω μέρος και δυνατές επιδόσεις. Από το διάστημα συμβίωσης που είχα μαζί του, πιστεύω ότι οι fun των πνευμονικών και μεγάλων ντουμανιών θα τον λατρέψουν  :)
Πάμε όμως να τον δούμε από κοντά:

  • Συσκευασία - περιεχόμενα και μια πρώτη ματιά.
Ο Freemax έρχεται σε μια όμορφη και προσεγμένη συσκευασία που προδιαθέτει τον αγοραστή για κάτι καλό στο εσωτερικό της. Στην πρόσοψη υπάρχει σκληρή διάφανη σκληρή ζελατίνα και βλέπεις τον starre pure σε περίοπτη θέση να σου κλείνει το μάτι  :yes:



                                   

Εδώ να ξέρετε ότι λόγω του ότι πέφτουν σκιές δεξιά και αριστερά του freemax από το μαύρο πλαστικό που υπάρχει στο εσωτερικό της συσκευασίας, ΔΕΝ θα συνειδητοποιήσετε ακόμη τις διαστάσεις του και με το τι θηριάκι έχετε να κάνετε....!!

Στο πίσω μέρος του κουτιού βλέπουμε ένα σχεδιάγραμμα με τη λειτουργία κυκλοφορίας του αέρα συν κάποιες άλλες πληροφορίες και δύο ταινίες ασφαλείας δεξιά και αριστερά της συσκευασίας.



                                 



Στο εσωτερικό εκτός από τον ατμοποιητή υπάρχει ακόμη μια αντίσταση των 0.5ohm (υπάρχει άλλη μιά 0,25ohm η οποία είναι ήδη προεγκατεστημένη στο deck), ένα ανταλλακτικό γυαλί του tank, ένα πλήρες σετ από λαστιχάκια κι ένα βιβλιαράκι με οδηγίες. Εδώ να πω ότι ο freemax είναι από τους λίγους εργοστασιακούς ατμοποιητές που ο κατασκευαστής παρέχει σετάκι με ανταλλακτικά o ring. Πραγματικά έχω απορήσει πολλές φορές και δε μπορώ να καταλάβω γιατί στους περισσότερους εργοστασιακούς δε βάζουν ανταλλακτικά λαστιχάκια, λες και δεν υπάρχει περίπτωση να χαθεί ή να καταστραφεί κάποιο...κι όποτε συνέβη κάτι τέτοιο τρέχαμε και δε φτάναμε...τι να πω  :confused1:



                                   

                                   


Bγάζοντας τον freemax από τη μαυρή θήκη και πιάνοντας τον στα χέρια, είμαι σίγουρος ότι θα πείτε αυτό που είπα κι εγώ..."πωωω, τι πλαντάμι είναι αυτό;;;;"
  Βλέπεις ένα 25άρι θηριάκι, με επιθετικό look που κάνει μπαμ ότι είναι για τρελές καταστάσεις...μου έφερε στο μυαλό καρχαρία ταύρο  :D , ξέρετε, εκείνους του κοντόχοντρους τους επιθετικούς...(από τις φωτό δε θα μπορέσετε να καταλάβετε πλήρως το εκτόπισμα του και την εικόνα που σου δίνει live)



                                       
  • Τεχνικά χαρακτηριστικά - Περιγραφή

FreeMax Starre Pure Ceramic Tank το όνομα του μοντέλου στο site της Heaven Gifts.

 Χαρακτηριστικά:
 Διαστάσεις: 64.3 (L) mm x 25 (D) mm
 Χωρητικότητα: 4ml
 Αντιστάσεις: 0.25 ohm / 0.5 ohm CCC (αντιστάσεις με κεραμικό κέλυφος)
 
Υλικό: 316SS + Ceramic

Οι αντιστάσεις είναι φτιαγμένες από σύρμα kanthal, με οργανικό βαμβάκι ιαπωνίας σε διάταξη κατακόρυφου πηνίου κλεισμένες σε κεραμικό κέλυφος. Η τροφοδοσία τους από το υγρό γίνεται από τις τέσσερις μεγάλες περιμετρικές τρύπες που υπάρχουν στα πλάγια. Σύμφωνα με τον κατασκευαστή είναι μακράς διάρκειας με μέσο όρο τα 300ml κατανάλωσης υγρού μέχρι την αλλαγή τους (εξαρτάται κι από τα υγρά που χρησιμοποιούμε βέβαια). Εγώ πάντως είδα ότι στα 16 και 18 ml που έχει κάνει αντίστοιχα η κάθε μιά από τις δύο που δοκιμάζω, το βαμβάκι και το σύρμα μένουν ανέλπιστα καθαρά
  :thumpup: . Δουλεύουν το ίδιο καλά και απροβλημάτιστα τόσο με υγρά 50-50 όσο και με 80-20 που δοκίμασα.





Ε
δώ τον βλέπετε δίπλα σε kayfun v4 και v5
 

                                   


Και εδώ δίπλα στον fodi f2...(νομίζεις ότι θα ανοίξει το στόμα και θα κάνει μια χαψιά τον fodάκο  :)) )



                                     




Σύμφωνα με τον κατασκευαστή έχουν χρησιμοποιηθεί υλικά κατάλληλα για τρόφιμα και ιατρικές εφαρμογές (πολύ καλό αυτό  :thumpup: )
Να δούμε λίγο και τα μέρη που τον απαρτίζουν τα οποία περιγράφω με τη σειρά αρίθμησης στη φωτό (για τα coil έγραψα πριν οπότε πάμε απευθείας στο 2:


                                             



Όπως είπα και στην αρχή, πρόκειται για έναν εργοστασιακό, 25άρι  subohm ατμοποιητή με τροφοδοσία αέρα από το επάνω μέρος πράγμα που τον κάνει εντελώς στεγανό.
-3   Στο πάνω μέρος υπάρχει το καπάκι πλήρωσης με το ντριπάκι. Το γέμισμα του freemax είναι παιχνιδάκι και χωρίς την ανάγκη άνοιξε-κλείσε αέρα, βάλε τον λοξά, τα δύο δάχτυλα στο deck και τη γλώσσα στο ντριπάκι, κάνε του δυό τούμπες κανονικές και μία ανάποδη και κανένα ευχέλαιο εν ανάγκη για να μην φας πλημμύρες και καταριέσαι το σύμπαν.Ξεβιδώνουμε το πάνω καπάκι με το ντριπάκι, βλέπουμε τις δύο μεγάλες τρύπες αναπλήρωσης, (βάζουμε από πιπέτα μέχρι και μάνικα από βενζινάδικο  :tongue_2: τα πάντα χωράνε), γεμίζουμε, βιδώνουμε πάλι το καπάκι και τέλος!!!! ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΜΗΔΕΝ  :respect:      



                                   
                                       

-2
  Εδώ να πω δυό λόγια και για το ντριπάκι. Εσωτερικό από πλαστικό και εξωτερικό από ανοξείδωτο ατσάλι για προστασία από τη θεμοκρασία. Μου αρέσει που το πλαστικό απλώνεται μέχρι τις άκρες του driptip, στο τελείωμα του μέταλου και σε καμιά περίπτωση δεν έρχεται το ss σε επαφή με το σώμα του ατμοποιητή. Εννοείται ότι έχει μεγάλη διάμετρο γιατί ο ατμός που θα περάσει από αυτό είναι πολύς. 


                                 




-4
Στην επόμενη φωτό βλέπουμε τις εισαγωγές και το δαχτυλίδι ρύθμισης του αέρα. Υπάρχουν δύο εισαγωγές, απέναντι η μία στην άλλη και πραγματικά η ποσότητα αέρα που επιτρέπουν να περάσει όσο τις ανοίγουμε είναι μεγάλη, πολύ μεγάλη!!! Το άνοιγμα - κλείσιμο γίνεται με το περιστρεφόμενο δαχτυλίδι που περνάει από μπροστά τους και το οποίο λειτουργεί υποδειγματικά, ούτε χαλαρό, ούτε πολύ σφιχτό, δουλεύει όπως ακριβώς πρέπει να δουλεύει!!Το ίδιο υποδειγματική είναι και η ρύθμιση του αέρα. Από σφιχτές πνευμονικές μέχρι τέρμα αεράτες (για τσιγαρίσιες και σφιχτές ξεχάστε το, δεν...).


                                         



-5
Για το τζαμάκι του τανκ δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να πω. Είναι από πυρίμαχο γυαλί.

-6
  Η καμπάνα με τους αεραγωγούς. Τι να πεις γι αυτή τη καμπάνα, τεράστια και περιμένεις να βγάλει παπάδες!!! Στα πλαινά της και ενσωματωμένοι σε αυτή είναι οι αγωγοί αέρα (τους δείχνω με τα κόκκινα βελάκια), μέσω των οποίων κατεβαίνει ο αέρας από το επάνω μέρος του freemax, φτάνει στην εξωτερική περίμετρο του deck και μέσω δύο παραθύρων που υπάρχουν εκεί περνά εσωτερικά και διέρχεται μέσα από την αντίσταση ανεβαίνωντας πλέον σαν ατμός μέσα από τον κεντρικό σωλήμα ατμοποίησης. Επίσης στην καμπάνα υπάρχουν και οι οπές τροφοδοσίας (τις βλέπετε με τα πράσινα βελάκια), μέσω των οποίων περνά το υγρό από το τανκ και τροφοδοτεί την αντίσταση. Είναι δύο, μεγάλες, σχεδιασμένες για μεγάλη παροχή υγρού και βαλμένες απέναντι η μία από την άλλη.


                                                                                                           


-7
Το τελευταίο κομμάτι είναι φυσικά το deck. Απλή κατασκευή, χωρίς μηχανισμούς αέρα εφόσον τα ρυθμιστικά είναι στο πάνω μέρος του freemax. Βλέπουμε τη βάση με το σπείρωμα που βιδώνει το coil και τις διόδους του αέρα που σας έγραψα πριν. Στο τέρμα και στο κέντρο είναι ο πόλος, από ασήμι για καλύτερη αγωγιμότητα. Είναι σταθερός και όχι αυτορυθμιζόμενος. Eξωτερικά βλέπουμε να αναγράφεται και ο σειριακός αριθμός του  ατμοποιητή. Το deck ξεβιδώνει - βιδώνει πανεύκολα και στεγνά για την αλλαγή της αντίστασης χωρίς να χρειαστεί άδειασμα του τάνκ  :thumpup:


                                                                                      
                                           
  • Το αποτέλεσμα
Όλες αυτές τις ημέρες που δοκιμάζω τον  FreeMax Starre Pure διαπιστώνω συνέχεια τρία πράγματα: πολύ χτύπημα, πολύ γεύση, πολύ και ελεγχόμενο ντουμάνι. Δοκίμασα καπνικά υγρά, φρουτένια, γλυκά,  διάφορα δικάμου diy, 50-50, 60-40, 80-20 , ότι είχε το πανέρι. Όλα τα πάει τραίνο με αδυναμία στα καπνικά και στα φρούτα. Δεν είναι για ψηλά ποσοστά νικοτίνης και γενικά pg, γιατί μετά από λίγες τζούρες νιώθεις το χτύπημα μέχρι τη φτέρνα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η ομαλή λειτουργία ατμίσματος του. Ακόμη και το χτύπημα δε στο δίνει απότομα όπως έχουμε συνηθίσει, κάνει ένα "ομαλό άπλωμα", χωρίς εξάρσεις. Ντουμάνι πολύ, πάρα πολύ που όμως μπορείς και το ελέγχεις λόγω της υποδειγματικής ρύθμισης του αέρα και της πλήρους ελεγχόμενης συμπεριφοράς ατμοποίησης με τη μεταβολή της ισχύος στο μοντάκι. Αθόρυβη λειτουργία χωρίς να ακούς ¨"κατσαρόλα που βράζουν μακαρόνια" και ανύπαρκτες διαρροές, ούτε κατά διάνοια έστω υποψία υγρασίας  :thumpup: . Η τζούρα του ανάλογα το άνοιγμα του αέρα γίνεται από σχετικά σφιχτή πνευμονική μέχρι φουλ αεράτη. Με σχετικό κλέισιμο του αέρα και ρύθμιση της ισχύος λίγο χαμηλά μπορείτε να ατμίσετε άνετα ανάμεσα σε κόσμο χωρίς να ντρέπεστε  :) . Αν πάλι θέλετε να βγάλετε γούστα, αέρας - γκάζια και τα μυαλά στα κάγκελα!!! ( σα τον ανηψιό που μου φώναζε   :sign_kiallo: :)) ). Η κατανάλωση αν και αυξημένη, κινείται σε καλά επίπεδα για το είδος του και είναι μεταβαλόμενη αναλόγως της ισχύος που θα τον λειτουργήσουμε. Μου άρεσε περισσότερο η 0,5ohm αντίσταση και τον έχω πλέον μαζί μου.
Οι fun των πνευμονικών και των ντουμανιών θα τον αγαπήσουν  :love_hearts:
Όσοι ψήνεστε γι'αγορά του, Heaven Gifts και FreeMax Starre Pure Ceramic Tank.Αν ξέχασα κάτι ή αν θέλετε κάτι να με ρωτήσετε, βάλτε φωνή  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2016, 20:30 από truckman »

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 00:06 »
Ανοιξε Καναλι στο  Υoutube Αρχηγε μου Τελεια αναλητικη Παρουσιαση  σε ευχαριστουμε Πολυ!!! :)

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 03:12 »
Πολυ καλη παρουσιαση! Μπραβο!

Εχω μια απορια. Τον κοιταζα αρκετο καιρο αυτον τον ατμοποιητη, αλλα κατι δεν μου καθεται καλα με τις κεφαλες του.

Ουσιαστικα, δεν ειναι κεραμικη. Απλα το περιβλημα αντι να ειναι μεταλλικο, ειναι κεραμικο. Βλεπεις εσυ καμια διαφορα επειδη εχει κεραμικο; Θεωρητικα μια κεραμικη αντισταση, θα επρεπε να εχει ενσωματωμένο το συρμα και να ζεστενεται το κεραμικο και να κανει την ατμοποιηση. Σε αυτην την αντισταση το συρμα κανει την ατμοποιηση. 

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 08:15 »
Καλημέρα. Σας ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια :)
Βασίλη είναι όντως λίγο περίεργη η λειτουργία αυτών των κεφαλών αλλά έχουν αποτέλεσμα.
Καταρχήν είδα ότι δεν ζεσταίνουν πολύ το deck που σε κάτι 50-65 watt έπρεπε να έβραζε το σύμπαν. Είδα επίσης ότι δίνουν γεύση και το βασικότερο, κρατάνε σύρμα και βαμβάκι καθαρά. Ουσιαστικά τις βλέπω σαν υβριδική κατασκευή. Αυτό που ξέχασα να γράψω και θα το συμπληρωσω, είναι ότι οι κεφαλές αυτές θέλουν αρχικά γύρω στα 3-4ml άτμισμα υγρού για να στρώσουν ώστε να αρχίσουν να αποδίδουν και ότι η κατανάλωση αν και αυξημένη κινείται σε λογικά επίπεδα για τέτοιου είδους αντιστάσεις.

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 13:17 »
Ευχαριστω για την απαντηση. Κατατοπιστικοτατος! Ετσι οπως τα λες ακουγεται πολυ πολυ ενδιαφερουσα!

 Αλλα δεν ειμαι ο Βασιλης, με μπερδεψες με τον shadockan  ;D

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 13:55 »
Ουπς, ναι σε μπέρδεψα με τον shadockan, σόρυ  :D


Κάτι άλλο, σήμερα παίζω με το setup που φαίνεται στη φωτό, λίγος αέρας, 32watt, με την 0,5 κεφαλή και ένα σπειρωειδές ντριπάκι της ud, όχι πολύ στενό αλλά σαφώς μικρότερης διαμέτρου από αυτό του freemax και λίγο πιό ψηλό. Eντυπωσικό άτμισμα, στα επίπεδα αέρα της δεύτερης θέσης σε kayfun v5 (σε γεύση είναι μπροστά ο freemax). Κλείνοντας μάλιστα κι άλλο λίγο τον αέρα "μαζεύει" κι άλλο τη τζούρα. Aτμοποιητής transformer  ;D ανάλογα τα γούστα και το setup.




« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2016, 14:03 από truckman »

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 16:36 »
Μα γιατι με πριζωνεις τοσο πολυ!  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 17:36 »
Από τις πιο όμορφες παρουσιάσεις που έχω διαβάσει. Υπέροχος.

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 17:45 »
Α είναι η μέρα σήμερα των παρουσιάσεων.  Μπράβο φίλε αναλυτικότατος  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 19:16 »
Σας ευχαριστώ παιδιά :)

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 19:55 »
Ουπς, ναι σε μπέρδεψα με τον shadockan, σόρυ  :D


Κάτι άλλο, σήμερα παίζω με το setup που φαίνεται στη φωτό, λίγος αέρας, 32watt, με την 0,5 κεφαλή και ένα σπειρωειδές ντριπάκι της ud, όχι πολύ στενό αλλά σαφώς μικρότερης διαμέτρου από αυτό του freemax και λίγο πιό ψηλό. Eντυπωσικό άτμισμα, στα επίπεδα αέρα της δεύτερης θέσης σε kayfun v5 (σε γεύση είναι μπροστά ο freemax). Κλείνοντας μάλιστα κι άλλο λίγο τον αέρα "μαζεύει" κι άλλο τη τζούρα. Aτμοποιητής transformer  ;D ανάλογα τα γούστα και το setup.

μαλλον εννοεις τι τιμη αντιστασης θα βαλεις
γιατι rba δεν εχει
σωστα?

υγ. πολυ καλη παρουσιαση  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2016, 21:09 από antonelos »

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 20:22 »
 Ναι, δεν έχει rba (δεν το έχω ψάξει ακόμη μήπως και ταιριάζει κάποια επισκευάσιμη από άλλο άτμο). Δύο αντιστάσεις υπάρχουν για τον freemax, 0,25 και 0,5 και σαφώς με την 0,25 δίνει πολύ περισσότερα γκάζια αλλά στο setup αναφερόμουν στη παραμετροποίηση και στην αλλαγή συμπεριφοράς που παίρνει με διαφορετικές ρυθμίσεις στον αέρα και την ισχύ ρεύματος.
Είναι εντυπωσιακό το πως πηγαίνει από το ένα άκρο στο άλλο. Εκεί που τον έχεις μαζεμένο, στα χαμηλά και ατμίζεις στα χαλαρά, του ανοίγεις αέρα, του δίνεις γκάζια και γίνεται εξάτμιση  :)) .  Επίσης έχει το καλό ότι βιδώνεις - ξεβιδώνεις αντίσταση γρήγορα, χωρίς να χρειαστεί άδειασμα του τανκ, οπότε κάποιος που θελήσει πιο extreme καταστάσεις και έχει επάνω την 0.5, την αλλάζει και περνάει την 0,25 στο τσακ μπαμ. Στο setup που ανέφερα πριν, έχει αλλάξει κι άλλο η συμπεριφορά του με το driptip που του έχω βάλει. Γενικά τον φέρνεις εύκολα στα μέτρα σου και ανάλογα την όρεξη σου.

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 20:44 »
πειραγμα παιρνει αραγε η κεφαλη του? επισκευαζεται?
οχι τιποτε αλλο, αλλα ελεγα να κρατησω το δωρο που κερδισα σημερα   :dance2:

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 21:06 »
Kαλοάτμιστος  :) Κι εγώ σκεφτόμουν για επισκευή της κεφαλής αλλά για οριζόντιο πηνίο δε το βλέπω. Έχει τέσσερις τρύπες στις πλευρές και δε ξέρω τι να κάνω με τις δύο που θα περισσέψουν (είναι και μεγάλες οι άτιμες)  :hmmm: . Το κατακόρυφο έχει τον παιδεμό του και δε ξέρω κατά πόσο θα δουλέψει σωστά αλλά κάποια στιγμή θα κάνω την προσπάθεια.
Πάντως με την επόμενη αγορά μου από Heaven gifts θα πάρω μία πεντάδα κεφαλές να υπάρχουν. Με τη διάρκεια που έχουν θα βγάλουν πάνω από χρόνο.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 29, 2016, 09:20 από truckman »

Αποσυνδεδεμένος Nana

  • **
  • 198
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: FreeMax Starre Pure Ceramic Tank - 4ml
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 29, 2016, 12:36 »
Τελεια  παρουσιαση Αψογος Αναλυτικοτατος Μπραβο θα ειμαι παρουσα και εγω στο θεμα τον κερδισα εδω Απο την Heaven Gifts οποτε τον κραταω και αυτον για το σπιτι ο τριτος με κεραμικες ανντιστασεις που θα εχω θα δουμε ποιος θα ειναι ο καλυτερος απο τους τρεις

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110781 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159970 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515423 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146500 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303304 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12800 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530853 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201481 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801685 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11089 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41006 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet