vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

232 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Jorge, giorgos1999, camber

Twitter

Μετά από πόσο καιρό ατμίσματος σταματήσατε τελείως το κανονικό

Αποσυνδεδεμένος Parafron4

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Την ίδια μέρα 1/6/17 και από τότε έχω κάνει 2 φορές πούρο. Το τσιγάρο ούτε να το μυρισω πλέον.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Την ίδια μέρα. Με το που έβγαλα απο τη φόρτιση το αιο δεν ξανααγόρασα τσιγάρο. Μέσα σε 5 μήνες, έχω κάνει γύρω στα 10 απο τράκα, καπνίζω τα μισά, μου βρωμάνε και τα πετάω. Απο την αρχή του χρόνου δεν έχω κάνει κανένα και σκοπεύω/ελπίζω να το συνεχίσω.

Αποσυνδεδεμένος pakitis

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Έκλεισα 1 χρόνο ατμίσματος και χωρίς τζούρα ΚΤ! Πριν ένα χρόνο ούτε σαν ανέκδοτο δεν θα το έπαιρνα αυτό. Συνεχίζουμε!

Αποσυνδεδεμένος knstn

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απο την πρώτη μέρα, γιατί είχα ήδη αποφασίσει συνειδητά οτι το να πληρώνω 4 ευρώ την ημέρα για τον καρκίνο, με έκανε να νιώθω μαμάκας :nope:

Για υγρά και εξοπλισμό πόσα πληρώνεις? :D

Μετά από 30 χρόνια κάπνισμα, το έκοψα την 3η ημέρα του ατμίσματος με 18άρα νικοτίνη. Προοδευτικά και σε διάστημα 3 ετών ατμίσματος κατέβηκα στα 3mg για πολύ λίγο, μετά ξαναανέβηκα στα 6mg για λίγο περισσότερο και τώρα φτιάχνω υγρά καπνικά στα 9mg και μη καπνικά στα 6mg. Στο διάστημα της 3ετίας πρέπει να δοκίμασα συνολικά 3 φορές τσιγάρο, για να το πετάξω στην δεύτερη ή τρίτη τζούρα.

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων <--Click
Διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 16, 2018, 23:08 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Το σταμάτησα (το κάπνισμα) στην πρώτη βδομάδα .Από τότε πάνε 2 χρόνια, έκανα 2 μισά τσιγάρα έτσι για να μου φύγει η περιέργεια που λένε. Μάλλον νικάμε παίδες!! :D :D

Αποσυνδεδεμένος Τονι Μοντανα

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Ονειρο μου να δω την Λιανα Κανελλη να ατμιζει!!!
Εδώ και 1μιση μηνα περιπου καθαρος
Ουτε ένα τσιγαρο
Μονο ένα βραδυ μεγαλης οινοποσιας  ξανακυλησα αλλα εδώ και 2 εβδομάδες ...ΚΥΡΙΟΣ

Αποσυνδεδεμένος mike01

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Χειμωνας του 16 νομιζω ηταν η 1η μου εμπειρία με Η.Τ
Το κράτησα 5-6 μήνες αν θυμάμαι καλα αλλα δεν το ειχα παρει σοβαρα κ ξανα αρχισα Κ.Τ.
εχω τωρα ξανα 3 μηνες περιπου αρχισει παλι Η.Τ ......για να δουμε....ουτε τωρα το ξαναπηρα σοβαρα αλλα τωρα βγαινω εξω για ποτο η για καφε και δεν θελω κανονικο τσιγαρο...ειδωμεν...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Για υγρά και εξοπλισμό πόσα πληρώνεις? :D
Απαντάω εγώ: €12 περίπου το μήνα, και σίγουρα δεν νιώθω μαμάκας!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος paiktaras

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
11-10-16 απόγευμα γύρω στις 20:00 έκανα το τελευταίο μου τσιγάρο και γύρω στις 21:00 η πρώτη φόρα που δοκίμασα ηλεκτρονικό , από τότε δεν έχω κάνει τζούρα Κ.Τ και ούτε μου έχει λείψει  :D

Αποσυνδεδεμένος karamonde

  • **
  • 243
  • Φύλο: Άντρας
3 βδομάδες πριν αρχίσω να ατμίζω. 

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απο την πρωτη στιγμη που ατμισα σταματησα το Κ. Τ.

Ηταν κατι που κανεις δεν πιστευε στην οικογενεια μου γιατι εγω ξυπνουσα τα βραδια για να καπνισω... :yes: :yes:

Κ  να σας πω οτι εγω ξεκινησα το ατμισμα σε μια χωρα που δεν υπηρχε Η.Τ. !!!
Οτι παραγγελνα απο την Ελλαδα κ αυτο ηταν δεν ηταν καλο? ΕΓΩ ΤΟ ΑΤΜΙΖΑ  :laugh1:
Αξιζε ομως γιατι σημερα κανω πραγαματα που αν καπνιζα νομιζω πως θα ανηκαν στην πλευρα των ονειρων.

Αποσυνδεδεμένος karamonde

  • **
  • 243
  • Φύλο: Άντρας
2 χρόνια τώρα. 3 βδομάδες πριν πάρω το πρώτο μου ΗΤ είχα κόψει το τσιγάρο, αλλά έβλεπα ότι τα νεύρα και το άγχος που είχα θα με έφταναν στο να ξανακαπνίσω οπότε μπήκα στο πρώτο κατάστημα που βρήκα, αγόρασα μια παντόφλα της nobacco και κάτι υγρά της πλάκας και δεν ξαναγύρισα. Πριν παντρευτώ ήμουν από αυτούς που σηκωνόντουσαν το βράδυ για ένα τσιγαράκι και ξανάπεφταν για ύπνο. Πριν το ΗΤ είχα ήδη 2 χρόνια να καπνίσω μέσα στο σπίτι λόγω εγγυμοσύνης/παιδιών  άρα το είχα μειώσει. Τράκες κάνω που και που αν βρίσκομαι κάπου που κάποιος έχει Καρέλια χρυσή κασετίνα ή holdborn κίτρινο, και δεν κρύβω από κανέναν ότι μου αρέσει ακόμα.

Αποσυνδεδεμένος sotirakis37

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
την διακοπη του κανονικου τσιγαρου την εκανα εντελως σταδιακα.
3 πρωτοι μηνες ατμισμα και 4 τσιγαρα την μερα.
3 επομενοι μηνες ατμισμα και 2 τσιγαρα την μερα.
3 επομενοι μηνες ατμισμα και 1 τσιγαρο την μερα.
4 επομενοι μηνες ατμισμα και μισο τσιγαρο την μερα.
και φτανουμε στο σημερα 14ος μηνας ατμισμα σκετο.
δεν λεω ντε και καλα οτι δεν θα ξανα κανω ποτε κανενα τσιγαρο,ειναι μεγαλη κουβεντα,μπορει να κανω και κανενα μεσα στην εβδομαδα,παντως η διακοπη εγινε

Αποσυνδεδεμένος adespotos

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Πρωτη βδομαδα εκανα 5,6 τσιγαρα.
Μετα για κανα μηνα περιπου αναβα κανενα που κ που αλλα δε το καπνιζα ολο.
Μετα το μηνα τοκοψα εντελως. Το μυριζα απο αλλους και με ενοχλουσε.
Τωρα εχω 3 χρονια με τον ατμο κ ειμαι ευχαριστημενος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135820 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084267 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34973 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 112 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9497 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114731 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1306 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 925 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271223 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1517 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos