vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

203 επισκέπτες, 4 χρήστες
giorgos1999, Tem, camber, Jorge

Twitter

Taifun GT II Air

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Taifun GT II Air
« στις: Ιουλίου 22, 2016, 18:06 »
Taifun GT II Air



[justify]Εισαγωγή χρήστη: Χμμ. Πρέπει, σκέφτηκα, να κάνω μία θεαματική είσοδο, μπας κι ο σοφός γέροντας πάψει να μιλάει με γρίφους. Τελικά θα ήταν άδικος κόπος, κι αυτό γιατί μ' έκανε σαν τα μούτρα του. Θα μιλούσα κι εγώ με γρίφους. Πέρα απ' τις κρυάδες μου, θα είμαι τηλεγραφικός. Όλα τα παρακάτω ήταν ένα μαγευτικό ταξίδι στη γεύση. Δηλ. δεν φέρνει κάτι καινούργιο ο GT II Air πέρα από αέρα. Αέρα αέρα όμως.[/justify]


[justify]Πρώτες εντυπώσεις: Ψυχρός Γερμανός. Τελειομανής. Όπως κι ο γέροντας, έτσι κι ο Taifun GT II, είναι ήδη θρύλος (έτσι μου λένε κάποια ατμιστικά πουλάκια, εγώ δεν ξέρω πολλά πολλά). Εδώ τώρα. Έχουμε: Taifun + GT II + αέρα. Εντυπωσιακό. Μία σχεδιαστική σταθερότητα με κάποιες σύγχρονες πινελιές. Μέσα σ' όλα αυτά τα όμορφα, βάζουν κι ένα επιστόμιο τέρας. Στην αρχή χαμογέλασα, ύστερα με σοβάρεψε για τα καλά ο Γερμανός. Με το 1ο στήσιμο είδα: πνευμονικές και 4 εισαγωγές αέρα με σύνολο 17 οπών (4-4-4-5). Από την πρώτη κιόλας εισπνοή κατάλαβα για τα καλά, δεν αστειεύεται καθόλου. Ήξερε τι σχεδίασε. Παρ' όλα αυτά είναι τεράστιο (θα έλεγα και ασχημούτσικο).[/justify]

[justify]Στήσιμο: Πολλά. Δεν σταματούσα με τίποτα. Μονή, διπλή, λεπτά σύρματα, λεπτότερα, λίγο πιο χοντρά, χοντρότερα, απλά οργανικά βαμβάκια, c.b. κ.λπ., επιστόμια μικρά, μεγάλα, στενά, μπουριά, κ.ο.κ. Στις παρακάτω εικόνες έχω: Kanthal 0,36mm, πυρήνας 3mm, 7 σπείρες, 1,4Ω, και 14 – 16W. [/justify]

[justify]Υγρά Αναπλήρωσης: Five Pawns, 1) Taken Three – Brevity (6mg), 2) Black Flag Risen (Enriched), (12mg).[/justify]

[justify]Χαρακτηριστικά:[/justify]

[justify]Specifications:[/justify]

[justify]
  • Diameter: 23mm
  • Length: approx. 97g
  • Capacity: approx. 5ml
  • Material: Stainless steel (1.4301), Borosilicate glass, PTFE
[/justify]

[justify]Package Include:[/justify]

[justify]
  • 1x Rebuildable Atomizer Taifun GT II Air
  • 1x Info card for authenticity verification
  • 1x Drip Tip GT II Air
  • 1x Sealing Rings (spare parts)
  • 2 x PTFE tubes (air channel reduction)
  • 1x Wooden Gift Box
[/justify]

[justify]Εντυπώσεις: Τρέλα. Γεύση, πυκνότατο ντουμάνι, πνευμονικές για πλάκα, κατασκευαστική κορυφή των κορυφών, απίστευτα δεσίματα, σπειρώματα κ.λπ., ρυθμίσεις που αγγίζουν το τέλειο. Με λίγα λόγια, η αεράτη διαδοχή του GT II. Με διάμετρο 23mm και μήκος 55,4mm, το δε βάρος αγγίζει τα 100g. Νέο και το επιστόμιο τερατάκι, με διάμετρο κορυφής 15mm (12,3mm – 6mm) και ύψος 13,50mm (αν τα έγραψα καλά γιατί βαρέθηκα να γυρίζω πίσω...). Ρύθμιση αέρα με εξωτερικό δακτύλιο (4 εισαγωγές και 7χ2mm). Στη βάση, χαραγμένο όνομα-τύπος ατμοποιητή, καθώς και με τον κλασικό αύξοντα αριθμό του.[/justify]

[justify]Κάτι μικρό. Η τιτανομαχία των τριών, έχει νικητές και μόνο νικητές, όφειλα να το πω. Αυτό που δεν θέλω να παραδεχτώ σε αυτό το νήμα είναι η δική μου αδυναμία σε έναν από τους 3.



[/justify]

[justify]Η ροή του αέρα σε μονή αντίσταση ήταν μοναδική. Όλα λειτουργούσαν απίστευτα με στόχο τη γεύση. Επίσης, πρέπει να σημειώσω και κάτι ακόμα. Με το μικρό τανκ (XS Tank kit), είχα την εντύπωση μιας ιδέας παραπάνω γεύσης (λογικό σκέφτηκα, μιας και είμαστε πιο κοντά στα γεγονότα...). Δοκίμασα αρκετά επιστόμια και το προσωπικό μου γούστο κατέληξε στο στενόμακρο Taifun Drip-Tip / Gerade - “Straight”. Στην επιλογή αυτή, έπαψα τις πνευμονικές και απόλαυσα άνετες στοματικές, και όλα αυτά με απίστευτη γεύση και ανάλυση αυτής. Στα 2 υγρά αναπλήρωσης που επέλεξα, το ένα με high vg, και το άλλο, το αγαπημένο μου καπνικό 50/50, νικοτίνη στα 6 και 12mg αντίστοιχα. Είχα εξίσου κορυφαία απόδοση και δεν έχω κάτι άλλο να πω.[/justify]






[justify]Συμπέρασμα: Χωρίς λόγια. Απλά παραθέτω 2 σημεία δικής μου επιλογής: Taifun, & GT II Air.[/justify]

[justify]Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε.[/justify]



Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 25, 2016, 22:27 »
γεια σου φιλε μου.τσιγαρισια τζουρα εχει;

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Alien1980

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω το ατμισμα...
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 26, 2016, 10:19 »
Ωραια παρουσιαση μπραβο.Δεν εχω δοκιμασει ποτε καποιον ατμο της σειρας και ετσι δεν εχω αποψη.Αν καποιος εχει και αλλους της σειρας(GS,GT) ας κανει μια συγκριση να με βοηθησει.

Αποσυνδεδεμένος kaklis

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 26, 2016, 11:45 »
Μπράβο σου άψογη παρουσίαση! Τον έχω κι εγω τον συγκεκριμμμένο ατομοποιητή κ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος

Αποσυνδεδεμένος Petrosa

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 26, 2016, 14:53 »
Θα συμφωνησω σε ολα ,πλην στο θεμα της γευσης.Προσωπικα με τιποτα δεν πηρα εξαιρετικη γευση,απλα ικανοποιητικη.
Απο κει και περα ,για μενα ειναι οτι καλυτερο σε βελουδινο και αθορυβο ατμισμα με  κορυφαια παντα ρυθμιση αερα.Για τα γουστα μου πρωτα θα εβαζα τον gsl,λογω οτι ειναι ποιο παιχνιδιαρικος, μετα τον gt2 και πολυ κοντα τον air ,αν και τον τελευταιο δεν τον παιδεψα και πολυ.
Το μεγαλο μειον ομως για μενα ειναι η διαμετρος (23,5) που σιγουρα δεν καθονται καλα σε στενα mod πολυ δε περισσοτερο σε τυπου xvostick(δεν χωραει καν) που ειναι και η προτιμηση μου.



Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2016, 17:21 από Petrosa »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 26, 2016, 20:33 »
[justify]@thodorisrodatos, καλησπέρα.[/justify]
[justify]Έτσι όπως έρχεται ο GT II Air, όχι, δεν φτάνω σε τσιγαρίσια τζούρα με τίποτα. Σε προετοιμάζει ανάλογα το τέρας που έχει για επιστόμιο. Εγώ έφτασα μέχρι άνετες στοματικές-τσιγαρίσιες (με PTFE tube, άλλο επιστόμιο, και αρκετά κλειστές οι εισαγωγές αέρα).[/justify]

[justify]@Alien1980, καλησπέρα.[/justify]
[justify]Ευχαριστώ πολύ. Έχω δοκιμάσει κάποιους και μπορώ να έχω μία μικρή άποψη. Ο GT II Air, είναι για πνευμονικές και μέχρι άνετες στοματικές. Γεύση, για μένα πάντα, κορυφαία. [/justify]

[justify]@kaklis, καλησπέρα. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια. Καλοάτμιστος πάντα.[/justify]

[justify]@Petrosa, καλησπέρα.[/justify]
[justify]Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω κι εγώ με τη σειρά μου, στη διαφωνία σου. Πήρα κορυφαία γεύση. Αν το γενικεύσω μάλιστα, θα πω πως μέχρι τώρα, όσους Taifun έχω δοκιμάσει, όλοι έχουν πιάσει κορυφές γεύσης. [/justify]

[justify]Όμως, θα συμφωνήσω μαζί σου στο βάθρο. Κι εγώ βάζω 1ο τον GSL. Απίστευτο εργαλείο. Τώρα, όσο αφορά το μεγάλο μείον που λες. Προφανώς αναφέρεσαι για όλους τους Taifun που συζητάμε εδώ. Όλοι τους είναι 23mm, κι η δική σου προτίμηση σε χωνευτές καταστάσεις θα έχει πρόβλημα με όλους. Οι δακτύλιοι όντως ξεφεύγουν από τα 23mm. [/justify]

Στο τελευταίο που διαφωνώ. Ο GT II Air είναι τρελός παιχνιδιάρης, αρκεί να αναφέρω τα στησίματα που μπορεί να κάνει (βέβαια, μου αρέσει καλύτερα η δική του βάση, στα δικά μου γούστα). Αν προσθέσουμε και τον αέρα με το 4-4-4-5, τότε γίνεται πόλεμος. Πάντως θα συμφωνήσω για τον σπουδαίο τρόπο εισαγωγής αέρα στον GSL. 


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 26, 2016, 21:57 »
Σε κανένα modaki με κλάπτον  και ρεύματα της προκοπής(δεν υποτιμάω το συγκεκριμένο,αλλά πάνω απο 60W παίζουμε πλέον σταθερά) μήπως τον δοκίμασες να δεις πως τα πάει ?Πραγματικά είχα το προηγούμενο μοντέλο και ήμουν υπερευχαριστημένος

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 26, 2016, 22:55 »
[justify]@paloukaros, καλησπέρα.[/justify]
[justify]Δεν κατάλαβα την ερώτησή σου. Μοντάκι + clapton + ρεύματα της προκοπής + άνω των 60 βατ; Σε Taifun GT II;[/justify]

[justify]Εγώ δεν έχει τύχει ν' ακούσω κάτι τέτοιο. Στον Air, έφτασα 18w max, (έχω δει στήσιμο από παρέα ατμιστών μέχρι 35w ταβάνι), ενώ είμαι σταθερά από 1,2Ω μέχρι 1,5Ω. Δεν έστρωσε ακόμα τίποτα επάνω του, και μάλιστα δεν χρησιμοποίησα καν τα “επιθετικά” ρεύματα του ML για να είμαι πιο κοντά στην απαλή αίσθηση ενός μηχανικού μοντ. Ας μας διαφωτίσει κάποιος άλλος φίλος.[/justify]


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 26, 2016, 23:08 »
Σορρυ αν δεν έγινα κατανοητός..Πολλά χρόνια ξενιτιά μπερδεύομαι λίγο,φρέσκος ο επαναπατρισμός.Θέλω να πω αν το δοκίμασες σε κανένα μοντάκι,με μικρή αντίσταση(κάτω του 0,5Ω) με ρεύματα πάνω απο αυτά που λες σίγουρα.Ο προκατοχός του επαιζε πολύ καλά και με notch coil και είχες να παίξεις απίστευτα μαζί του.Συν οτι είχε πολλά aftersale αξεσουάρ και ήταν πολύ παραμετροποιήσιμος.
Ευχαριστώ για την απάντηση και ξανά συγνώμη αν σε μπέρδεψα,καταλαβαίνεις...

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 26, 2016, 23:12 »
Όχι όχι, προς θεού. Πολύ καλά έκανες που τα είπες. Δεν έχω ιδέα για τόσο μεγάλη ισχύ, συν το ότι εδώ θέλω να φτάσω στο 1Ω, αφού πρώτα γνωριστώ καλά μαζί του. 

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 26, 2016, 23:24 »
Ευχαριστώ για την κατανόηση.Θα παρακολουθώ στενά το θέμα.Βρίσκομαι ένα κλικ πριν να τον πάρω ...   :thumpup:
Ενημέρωσε μας αν μπορείς και πάνω απο όλα καλοάτμιστος,είμαι σίγουρος οτι θα τον ευχαριστηθείς.  

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #11 στις: Αυγούστου 10, 2016, 12:25 »
[justify]Καλημέρα σε όλους τους φίλους.[/justify]
[justify]Με αφορμή τον μικροσκοπικό PitBull RDTA v1.5 (Animodz), και μετά από την υπέροχη παρουσίασή του από τον αγαπητό φίλο drakmor, επανέρχομαι στον αεράτο Taifun, GT II Air. Ύστερα κι απ' τις παρατηρήσεις των 2 αγαπητών φίλων, drakmor & Varaderum, πως δηλ. ο PitBull είναι γευσάτος και μπαίνει στα χωράφια γεύσης του GSL, σκέφτηκα να τους κοντράρω. Λίγο μετά όμως, μπήκα στον πειρασμό να τον πάω πρώτα κόντρα με τον αεράτο Taifun. Και σαν μέγεθος (λέμε τώρα...), αλλά και σαν γεύση (+ ντουμάνι). Τον GSL τον αφήνω για άλλη μέρα. [/justify]

[justify]Λοιπόν. Ακόμα δεν θα πω κάτι για την κόντρα, είναι νωρίς, δεν πρόλαβα σχεδόν τίποτα. Παρ' όλα αυτά είπα να χαμογελάσουμε με τα μεγέθη. Στις παρακάτω εικόνες, έβαλα το κοντό κουστουμάκι του GT II Air, (XS Tank Kit), βέβαια, μην περιμένουμε σοβαρή ακρίβεια απ' το παχυμετράκι, όμως δίνει μία εικόνα. Όντως, κάνει μεγάλη δουλειά, κόβει μπόι και το σημαντικότερο, φέρνει ακόμα πιο καλή ανάλυση στη γεύση. Τώρα, δίπλα στον PitBull είναι γίγαντας ο GT II Air. Η κόντρα τους στα υπόλοιπα, σαν πρώτη ανιχνευτική ματιά, υπέροχο ντουμάνι και οι 2, αν σκεφτούμε πως ο PitBull έχει μινιόν στήσιμο, τότε το γαλλικό κατόρθωμα αξίζει διπλά. Από γεύση; πιο απλή σχεδιαστική φιλοσοφία ο PitBull και παρ' όλα αυτά τον κοιτά στα μάτια με απίστευτο θράσος. Για τη γεύση τους θα επανέλθω. [/justify]






Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #12 στις: Αυγούστου 10, 2016, 16:23 »
Χαίρομαι που το δοκίμασες και εσύ και συμφωνούμε για άλλη μια φορα ;D
Δεν είχα τολμήσει να τους βάλω δίπλα δίπλα γιατί δεν έχω το XS kit αλλά όταν γυρισω σπίτι θα το κάνω μόνο και μόνο για το χαβαλέ :))
Μόλις έρθει ξανά το μεγαλύτερο τανκ του pitbull πιστεύω ότι αξίζει να ξανα κάνουμε μια σύγκριση.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #13 στις: Αυγούστου 11, 2016, 14:36 »
[justify]Επανέρχομαι για το μεγάλο θέμα της γεύσης. Λοιπόν, υπερέβαλα στη δυσκολία για τον PitBull. Τι εννοώ. Έστησα τον GT II Air με ένα από τα καλύτερα στησίματα που μπορεί να πάρει, αυτό σε σχήμα “S”. Ειλικρινά, αν κάποιος θέλει να δει τι σημαίνει ρύθμιση αέρα, τότε πρέπει οπωσδήποτε να δει τον Air. Στο συγκεκριμένο στήσιμο, τοποθετήθηκε αφράτο το βαμβάκι, δοκιμάστηκαν όλες οι επιλογές εισαγωγής αέρα και το άτμισμα έγινε στα 13 και 14w (12w στον PitBull), και στα 2 καπνικά, η απόδοση ήταν χωρίς ανταγωνισμό. Δυνατό χτύπημα, έντονο ντουμάνι (ακόμα και με το γευσάτο επιστόμιο), και η ανάλυση ήταν πέρα από σχολιασμούς, (ειδικά το καπνικό της “λ” το απογείωσε, με ανάλυση που δεν είμαι ικανός να χαρακτηρίσω, πέρα από το πιπεράτο τελείωμά του).[/justify]

[justify]Ο PitBull. Σαφέστατα τον κατατάσσω στους γευσάτους ατμοποιητές. Σαφέσαστα ανήκει σε ιδιαίτερη κατηγορία ατμίσματος. Σαφέστατα τον ερωτεύτηκα. Αν και είχαν το ίδιο στήσιμο, δεν είχα το έντονο χτύπημα του Air. Παρ' όλα αυτά, χρειάστηκε να κατέβω σε ισχύ (12w), κι αυτό γιατί, είχα αύξηση θερμοκρασίας στο μεταλλικό σώμα (όχι στο επιστόμιο). Ο ατμός ήταν δροσερότατος αλλά και χωρίς έντονο χτύπημα. Η ανάλυση στη γεύση ήταν γαλλική υπόθεση. Απαλή, απαλότατη γεύση σε κάθε βήμα. Δεν πήρα έντονο το πιπεράτο τελείωμα στο “λ” πέρα απ' τη διακριτική του παρουσία, όμως η γεύση ήταν μαγική και στην εκπνοή. Στο δε Black Flag Risen, έδωσε ρεσιτάλ ποιότητας ατμίσματος.[/justify]

[justify]Συμπέρασμα χρήστη: Ναι, ο GT II Air ήταν νικητής. Ναι, η ανάλυση ήταν σαφώς ανώτερη (και δεν ξέρω τι θα γίνει στην κόντρα με τον GSL, κι αν χρειάζεται να πάω κι εκεί). Όμως, ένα τεράστιο όμως. Ο PitBull πρέπει να είναι στην φαρέτρα έμπειρου γευσιγνώστη, εγώ όσα κι αν έγραψα είναι ελάχιστα και δεν έχουν την αξία ενός τέτοιου ατμιστή, καλώς ή κακώς δεν μπορούμε όλοι να έχουμε τα ίδια ταλέντα ή χαρίσματα.[/justify]

[justify]Στήσιμο: kanthal 0,36mm, πυρήνας 2,5mm, 1Ω, 12 & 14w. [/justify]
[justify]Υγρό αναπλήρωσης: α) f.p. Black Flag Risen (Enriched), β) λ (Gaucho Verano).[/justify]





Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Taifun GT II Air
« Απάντηση #14 στις: Αυγούστου 11, 2016, 14:51 »
θα με στειλεις μαυτον τον taifun φιλε joe και ειμαι και ταπι!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084084 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34860 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 54 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9404 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135677 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476267 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114627 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1286 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271090 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1502 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos