vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

222 επισκέπτες, 8 χρήστες
lounik, dvelev, manoslykos, tibolaso, camber, Alexander20, Buliwyf, Lazy Dog

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

In'ax mk3
Μπανάκι υπερήχων..

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Flash e vapor και τέλος στην οποιαδήποτε άλλη αναζήτηση mtl ατμοποιητή.

Συνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Αγορασμενα απο τις πρωτες μερες κυκλοφοριας τους. 
Δουλευουν καθημερινα κ μεχρι τωρα τουλαχιστον απροβληματιστα

 

Αποσυνδεδεμένος anetost

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
παλαιοτερα kayfun lite plus , υστερα cloudone v1,2 , τωρα fev 4

Αποσυνδεδεμένος Stavgoun

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Εχω αρκετες αγορες που με εκαναν περιφανο!
1. Wasp nano rta. Τσαμπα, με πανευκολο deck, ωραιο αερα και πολυ καλη γευση.
2. Gear rta. Οικονομικος, πανεμορφος κατα την αποψη μου και με παρα πολυ καλη γευση.
3. Tesla wye 200. Τοσο φτηνο , ελαφρυ και με τρελη διαχειριση μπαταριας.
4. Tesla invader 4x. Ιδια γνωμη με το tesla wye 200w, αλλα με πολυ δυνατα ρευματα.


wasp rda nano: φτηνός, απλός, μικρός και ελαφρύς, αποτελείται από 2 κομμάτια μόνο, γίνεται και bf, τον γεμίζω ακόμα και στο φανάρι, πανεύκολο dripping και αλλαγή αντίστασης, πολύ καλή απόδοση γεύσης, δεν υστερεί στο ντουμάνι, παίρνει από λεπτά έως αρκετά χοντρά σύρματα, δεν ξελιγώνει τις μπαταρίες, άψογη τροφοδοσία , δεν μαυρίζει τα βαμβάκια, αλλάζεις από τη μια στιγμή στην άλλη γεύσεις, γενικώς ευχαριστιέσαι άτμισμα.
Συμφωνω στα θετικα του, αλλα ρε φιλε αυτο το σφυριγμα του με χαλαγε συνεχως. Τι αντισταση 2mm του βαλα, τι 3.5mm (διαμετρο) του βαλα, τι πολλα μπαμπακια, τι λιγα, αυτος εκει, να σφυραει κλεφτικα! Βρηκα το κουμπι του, ηθελε να ρουφας υπο γωνια αλλα ειπαμε! Για 10-15 ευρω ποσο εκανε, δεν θα κατσω να λυσω και εξισωσεις... :))

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 29, 2019, 06:05 από Tem »

Υστερα απο καποια χρονια και αλλαγες 2 πραγματα βγηκαν σκυλια.

MOD: VTC Mini

ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ: Kayfun Lite Plus (πραγματικα οσους και αν αλλαξα εχω 2 που δεν θα φυγουν ποτε...ΠΟΤΕ....μια σταγονα ρε παιδι μου ποτε δεν εβγαλαν)

Από mod istick pico 75
Από ατμοποιητες zenith

Αποσυνδεδεμένος tolinio

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Voopoo drag από μοντ.
Kylin mini για την γευσαρα του και σαφώς cthulu hastur για τα όλα του.



Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Ατμοποιητής: HERA PERCEPTION (ακριβούτσικος μεν, γευσάρα δε)
Mod : Vaporesso Switcher 220W Kit LE Version (παραγγελία από εξωτερικό, μόνο 26€, εδώ κοστίζει από 80,00€)

Αποσυνδεδεμένος badbill

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
apollo by leo.Θα τον πληρωνα και παραπανω.πραγματικα η καλυτερη γευση που εχω δει απο ατμο.απειρα στησιματα και πολυ καλος για αυτους που τους αρεσει να πειραματιζονται

Μοντακι vaporeso polar 2 χρόνια σκυλί αταΐγο.
Insta fire ,insta satisfaction.
Έχει πέσει κάτω άπειρες φορες,έχουν αδειάσει rta και rta επάνω του.Αυτο εκεί βράχος.

Ατμοποίητης dwarv coopervape με κουστούμι από steam tuners.
Βελουδινος ατμός, στήσιμο κατάλληλο για μεθυσμένους τυφλούς με παρκινσον, αξιοπρεπέστατη γεύση.

Αποσυνδεδεμένος Johnathan

  • **
  • 106
  • Φύλο: Άντρας
Provari Radius. Το αγορασα πριν χρονια κι ακομα ειμαι με το ιδιο μερα νυχτα!!

Eleaf 80 ipower. Το έχω πάνω από 3 χρόνια και δουλευει αψογα καθε μερα ολη μερα. :)

Αποσυνδεδεμένος akis_avp

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Aspire mulus.. απλα το λατρευω...!!!  8)


Αποσυνδεδεμένος tok

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Μπορώ να προσθέσω στην κατηγορία αν και σχετικά νωρίς (3 βδομάδες) τον MD της Hellvape . O πιο φθηνός , αλλά με εξαιρετική απόδοση .

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 950 110474 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:42
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159708 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515264 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146446 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303199 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12779 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530723 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201458 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801572 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11037 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40968 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet