vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

317 επισκέπτες, 7 χρήστες
Amcm, tibolaso, Buliwyf, vogias, Tazz, manoslykos, NikosAnt

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος lampros1980

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • When you party naked shit happens
Με bebeca snv.το δοκιμάζω και παραλυω.γευση σαπιου τσιγαρισμενου κρεμμυδιου με εντόσθια σαρδέλας που έχει ψαρέψει άπλυτος κουτσός ψαρας.τραγωδια.

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Mε την αγορά τού  ατμοποιητή Captain Nemo....
Καλησπέρα μπορείς να γίνεις λιγο πιο αναλυτικός γιατί σκέφτομαι να τον αγοράσω λόγω οτι εχω βολευτεί με τις αντιστάσεις του ναυτίλου2 ενώ  με τον ατμοποιητή μια έτσι μια αλλίως. Ευχαριστώ.

Smoke big baby

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ManosS

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Merlin RTA. Τον πήρα σε ώρα ανάγκης αλλά κάθεται στο συρτάρι! Ίσως που δεν είμαι πολύ του αέρα αλλά και με το pin που γίνεται σφιχτός δεν με εντυπωσίασε καθόλου! Πλέον τον χρησιμοποιώ καμιά φορά τον μήνα-δίμηνο και πριν να τελειώσει το τανκ τον αλλάζω! Δεν μου έκατσε καθόλου!

Υγρά flavourart. Τα είχα βρει σε προσφορά και πήρα καμιά δεκαριά. Ατμίστηκαν από λίγο και πήγαν όλα νεροχύτη.

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Big Mouth – Bubble Trouble 10ml
Το αραιωσα με βαση το αφησα κανα 3μηνο δοκιμαζωντας ενδιαμεσα,χαλια μαυρα.
Σαν αεροζολ μυριζε και επρεπε να πλύνω πολυ καλα για να φυγει η πολυ βρωμα. :)

Αποσυνδεδεμένος n2

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Κλαίω τον ατμοποιητή Aspire Cleito EXO, ο τελευταίος εργοστασιακός που δοκίμασα πριν παρω επισκευάσιμο και βρω την υγειά μου. Θυριώδεις διαστάσεις, απαιτητικες σε watt αντιστάσεις (για τις 0.4Ω μιλάω, για τις 0.16 και 0.2 ουτε λογος) οι οποίες σφυρίζουν, εχουν θεμα τροφοδοσίας κτλ. Τρεις έφαγα και τον παράτησα.

Τον χαρίζω μαζι με 2 αντιστάσεις- ΠΜ γιατι δεν εχω αρκετά μηνυματα για αγγελίες και με τους ρυθμούς που παώ δεν βλέπω χαϊρι πριν το 2020.

Αποσυνδεδεμένος Costis79

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
2μοντ της εληφ ένα ikuun75 και 200.ενω το 75αρι το ερωτεύτηκα κ το βολεύτηκα παρά πολύ,δυστυχώς κ τα δυο χάλασαν μέσα σε τρεις μήνες.για να μην μιλήσω για την συμπεριφορά του καταστήματος όταν ζήτησα εγγύηση γιατί είναι εκτός νήματος.

Αποσυνδεδεμένος marc40ath

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Wotofo Nudge. Ράγισε το πλαστικό δίπλα στο κουμπί μέσα στην πρώτη εβδομάδα.    >:(

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
ενα RX 2-3.
μπουρουχα του κερατα λεμε.

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Όσο και να κάνει εντύπωση με το zenith 24 mm. Πρέπει να έχει πρόβλημα στη τροφοδοσία του γιατί μου καίει τις αντιστάσεις με ένα δύο γεμίσματα. Δυστυχώς δε μου έκατσε καθόλου καλά αν και ήμουν ενθουσιασμένος όταν τον αγόρασα. Δοκίμασα πολλές αντιστάσεις τον πήγα στο μαγαζί που τον αγόρασα, τον πήγα στο Χαλάνδρι, που είναι το κεντρικό κατάστημα και οι απαντήσεις τους ήταν ότι κάνω λάθος σε κάτι. Πιστεύω ότι έπεσα σε ελαττωματικό μοντέλο.

Αποσυνδεδεμένος haros

  • ***
  • 521
  • Κατα τον Δαιμονα εαυτου.
Το μονο που μπορω να σκεφτω για αυτο που λες, ειναι να μην ειναι σωστα ευθυγραμμισμενη απο την μανα του η καμπανα με τις τρυπες που ειναι συνδεδεμενη με το περιστρεφομενο καπακι και που κλεινει-ανοιγει  τα υγρα οταν περιστρεφουμε το καπακι.
Ετσι το καπακι να ειναι κλειστο, αλλα οι τρυπες στην καμπανα να ειναι μισανοιχτες.(και να μην γινεται σωστη τροφοδοσια)
Κατι τετοιο ομως θα το εβλεπαν αμεσως στο μαγαζι.

Αποσυνδεδεμένος martinoff

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Geekvape aegis
Παρά πολύ καλή ιδέα αλλά ότι πιο μάπα από software. Έκανα πολλές προσπάθειες να τα βρούμε και κάθε φορά ήθελα να δοκιμάσω τις αντοχές του πεταγοντας σε τοίχο. ΓΤΠ ολικής

Αποσυνδεδεμένος zaf.z

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
sxk kayfun v5....

πεταμένα λεφτά + χαμένος χρόνος.

Γ.Τ.Π. εντελώς όμως!!!

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Δεν σου αρεσε σαν ατμοποιητης ή σαν κλωνος;
Επεσε στα χερια μου ενας κλωνος sxk V5 ειδα οτι μου αρεσε, βρηκα γνησιο και πηρα γρηγορα οποτε δεν ασχολήθηκα και πολυ μαζι του.

Το λεω γιατι πριν λιγες μερες τον χαρισα σε ενα φιλο (τον κλωνο) να μη ψάχνετε αδικα το παιδι  :))

Βεβαια του εχω πει με τη πρωτη ευκαιρια να αλλαξει ολα τα ορινκ με τα γνησια.

Αποσυνδεδεμένος dimitrisd

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
ΛΕΡΝΑΙΑ ΥΔΡΑ MOD

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110751 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159965 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515419 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146497 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303300 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12799 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530844 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201481 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801675 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11083 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41006 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet