vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Κακά τα ψέματα, όλοι μας έχουμε κάνει αγορές τόσο αποτυχημένες
που λίγο ως πολύ να μοιάζουμε στο ανθρωπάκι εδώ δίπλα:  :wall:

  • Είτε ήταν ένα υγρό που αλλιώς το γευτήκαμε στο κατάστημα και αλλιώς στο σπίτι,
  • είτε κάτι που παραγγείλαμε από Κίνα για να το έχουμε πρώτοι, χωρίς να περιμένουμε τις εντυπώσεις κάποιου άλλου
  • είτε μια αγορά που κάναμε τυφλά εμπιστευόμενοι έναν φίλο/γνωστό/συμφορουμίτη κλπ.
  • είτε μια συσκευή με αστοχία υλικού
  • είτε μια μπαταρία μαϊμού
  • είτε, είτε...
η λίστα είναι ατελείωτη και ο ιστορικός του μέλλοντος θα μπορούσε να γράψει εγκυκλοπαίδεια με τα επιτεύγματά μας.  :rtfm:



Ας τον βοηθήσουμε λοιπόν! (τον ιστορικό)

Ας γράψουμε ποιά αγορά μας έκανε να βγούμε από τα ρούχα μας  :NevraKlama:
να θέλουμε να πυροβολήσουμε την κατσίκα του γείτονα (ή τον γείτονα)   :fight_shot_thickgun:
να θέλουμε να βιαιοπραγήσουμε εντόνως σ' αυτόν που μας ώθησε να την κάνουμε  :fight_knuppel:  :angry_tickedoff:
ή απλά μας έκανε να νιώσουμε για άλλη μια φορά πως αυτό το μαύρο συννεφάκι που μας ακολουθεί είναι ο καλύτερός μας φίλος... :BadLuck:



(μόλις βαρεθείτε το κλάμα και θέλετε να ξεδώσετε, τότε βουρ εδώ!)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 26, 2016, 21:25 από e-spy »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Θα πάω αρκετά πίσω, αν και τα χρήματα δεν ήταν πολλά, αλλά δεν κατάφερα ποτέ να το χρησιμοποιήσω με κάποια αποδοτική διάρκεια.
Ήταν το eGo-T που έχει αφήσει ιστορία για πολλούς και ήταν ο πρόγονος των clearomizer που έχουμε σήμερα. Ε, λοιπόν όλοι έγραφαν και έλεγαν τα καλύτερα σχόλια, σ' εμένα όμως δεν μου έκατσε ποτέ κι ας πήρα αντιστάσεις από 3 ή 4 διαφορετικά καταστήματα. Αν εξαιρέσω μερικές αντιστάσεις που πήγαν καλά, οι υπόλοιπες μου έβγαζαν όλες ή καμένο ή πλαστικίλα. Όλος ο κόσμος έπινε νερό στ' όνομά του κι εμένα δεν με πήγαινε με τίποτε, γι' αυτό και μου 'χει κάτσει σαν αποτυχημένη αγορά. Τα περισσότερα χρήματα πρέπει να τα έδωσα σε αντιστάσεις που πετάχτηκαν.
Μάλλον εδώ ίσχυε αυτό: :BadLuck:

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 834
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Η χειροτερη αγορα μου ηταν ενα αρωμα πεπονι της tpa που αγορασα πριν 1 χρονο περιπου. Μετα απο τις διθυραμβικες κριτικες που διαβαζα για την εταιρεια το πηρα με κλειστα ματια. Οταν ομως εφτιαξα diy πεπονακι ειδα τον ουρανο και τ αστρα... Απορρυπαντικο για τα πιατα, αυτη θα επρεπε να ειναι η χρηση του. Παρ' οτι το κοστος ηταν μολις 5 € με πονεσε γιατι εψαχνα με λαχταρα να βρω ενα υγρο με πιστη γευση ζουμερου πεπονιου. Ακομη θυμαμαι την αηδια στο στομα μου.

Στάλθηκε από το GT-S7582 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος konmac

  • **
  • 405
  • Φύλο: Άντρας
3 ipv d2. Ήταν λες  και είχαν ημερομηνία λήξεως ΑΚΡΙΒΩΣ 10 ημέρες.
Μετα παπαλα. Μου τα αλλάξανε αλλά έλεος. ....
Ένας κλώνος ατμοποιητης πού  στο δεύτερο γέμισμα στραβωβιδωσε και δεν άνοιξε ποτέ. 
Παρόλα αυτά είχα και έχω  το ipv mini 70 4 μήνες παλιότερο και το ipv d3 τωρα 

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
 :))
τέλειο θέμα! Θα απαντήσω με το χέρι στην καρδιά (και ξέρω ότι ο Μανιαδάκης θα συμφωνήσει μαζί μου).Η αγορά που πάντα μετανιώνω είναι αυτή που κάνω και αμέσως μετά από αυτήν τα Κινεζάκια βγάζουν κουπόνια για έκπτωση :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Το Ovale πριν κάμποσα χρονια. Μισό μπουκαλάκι μηδενική κι αν έκανα τοτε. Ακόμα τα έχω και τα χαίρομαι
Και το egrip που πρωτοπηρα όταν ξαναδοκιμασα, το έχω παρατήσει αποντοτε που πήρα το volt mini

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Silas

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Περισσοτερο με εχει πονεσει η αγορα του Kbox 40w.

Ωραια ιδεα - απλο και "μικρο", αλλα η υλοποιηση μαλλον μεγαλη αποτυχια. Το πηρα 30 ευρω. Αν το επαιρνα 15 θα ημουν ευχαριστημενος.

Στα 13 βαττ η samsung 25R κραταει μιση μερα και κοντα στα 4 - 5 ml. Η HG2 λιγο παραπανω. Ισως και ολοκληρη μερα (14 ωρες, 6 με 8ml).
Αλλες φορες τα 13 watt μοιαζουν με 5, αλλες με 20, αλλες με 13. Γενικα πριν το παρω αντιμετωπιζα αυτη την φρενιτιδα για "καλα ρευματα" λιγο σαν τα κρυογενετικα κατασκευασμενα καλωδια τροφοδοσιας για ενισχυτες. Φιδελαιο και να χαμε να λεμε.  
Ε το πηρα και εμαθα και πολυ καλα να παθω.  
Η βαφη του ξεφτυσε ΠΟΛΥ γρηγορα και σε ορισμενα σημεια αδικαιολογητα.

Γενικα, ειναι καλο για τεταρτοπεμπτο mod η για μηχανακι που κουβαλαει κανεις στην δουλεια και δεν τον νοιαζει να πεσει σπασει λερωθει πλυθει - οτιδηποτε. Για πρωτο ουτε καν.

Ο μονος λογος που το κραταω ακομα ειναι επειδη μου θυμιζει εξοπλισμο απο SpaceMarines του Warhammer 40000.  

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Tο Sigelei mini που μου "έσκασε" στα χέρια. Αλλά μου το άλλαξε η FT με Εvic οπότε δεν με χάλασε και δεν έκλαψα τα λεφτά μου τελικά.

@Silas : By the Blood of Sanguinius!

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Gambit 5Pawns  Με τα ίδια χρήματα έφτιαξα 150ml πραγματικής μηλόπιτας και όχι αυτό το πράγμα.

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2810
  • Φύλο: Άντρας
Μπουκαλάκι 30ml liqua cuban cigar. Ακόμα δεν είχα κλείσει βδομάδα στο ηλεκτρονικό και το πήρα χωρίς δοκιμή. 
Το άτμισα είτε αραιωμένο είτε μίξη με άλλο υγρό σε διάστημα...τριών μηνών :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
3.000€ σε 10 μήνες σε υγρά... για να καταλήξω
να ατμίζω βάση αραιωμένη με λίγο Frosty Tart
(άντε και 1-2 premium ή semi-premium υγρά/μήνα).
Με αυτά τα λεφτά πήγαινα 10 μέρες Pattaya και
γύρναγα άλλος άνθρωπος (παντρεμένος με κανά
ladyboy LOL).

89€ για IPV mini V2 70W, 38,90€ (ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!)
για Vamo V6 και 46,90€ για 3 Subtank Mini ΕΚΑΣΤΩΣ.
Όλα από Ελλάδα. Ακόμη το φυσάω...

Τα 100€ για τον Kayfun Mini V3 (και ουσιαστικά το 30άρι
που έχασα από την πώληση) δε με πόνεσε τόσο, απλά ΠΟΤΕ
ΞΑΝΑ αγορά "premium" αυθεντικού ατμοποιητή αν δεν τον
έχω δοκιμάσει από πριν (είτε σε κλώνο-version, είτε από φίλο).

Είναι και άλλα πολλά, αλλά δε συγκρίνονται -ούτε για πλάκα- με τα παραπάνω.



Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
τιποτα. ενταξει τα υγρα δεν πιανονται αλλωστε κανενα δεν κατεληξε κουβα.
σε εξοπλισμο παντα προσεχω τι παιρνω και περιμενω αρκετα να το δοκιμασει πρωτα ολη η ηφυλιος. αν ομως παμε πολύυυυ πισω ειχα παρει με 20 δολλαρια αυτο http://smokelessimage.com/accessories/voltchargecase.html
τι θυμηθηκα τωρα..... cigalike! 

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Είμαι προσεχτικός πλέον.Διαβάζω ρωτάω αλλα μετάνιωσα για τοι istick 40 και αυτό γιατι χάλασε πολύ γρήγορα

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Τυχαια η σειρα .
1) expromizer v2 . Με ταλαιπωρησε οσο δεν παει , χαλια μονωτικα..
2) Οdin 113 , δεν μου αρεσε ιδαιτερα και για τα γουστα τα δικα μου δεν αξιζει η τιμη του .
3 ) Gambit , τo ιδιο με το παραπανω .

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
εχω κλάαψει.. ουυ
μεχρι  που μου ερχεται να βαλω το τραγουδι του Χρηστου Κυριαζη αλα αυτος εχει κλαψει για γυναικες  ;D
εγω για ευρα :laugh1:

τώρα ειδα οτι συμπληρωσα 666  μηνυματα   :yahoo:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 26, 2016, 22:00 από agialas »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 951 110507 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από vag21
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159738 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515282 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146447 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303203 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12784 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 180 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530731 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201466 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801579 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11043 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40970 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet