vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

206 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, giorgos1999, camber, Jorge

Twitter

Αρωματα Εliquid France

Αποσυνδεδεμένος Bakounin

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #150 στις: Νοεμβρίου 09, 2018, 23:03 »
Ευχαριστώ φίλε. Snv τα χω κόψει αλλά επειδή ψωνίζω συχνά από ζερομπακο σκέφτομαι να το δοκιμάσω.


διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 10, 2018, 16:54 από spectrum »

Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #151 στις: Νοεμβρίου 09, 2018, 23:07 »
Καλύτερα μην δοκιμάσεις τότε γιατι θα ξαναπάρεις σίγουρα :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #152 στις: Νοεμβρίου 20, 2018, 18:49 »
Καλησπερα σας'
Σκεφτομαι να παρω το Eliquid France Hazelnut Flavor 10ml
Για φουντουκι λεει τιποτε?
Πρεπει να δενει απο οτι φανταζομαι με καφε ή σοκολατα.
Με φραουλα θα πηγαινει?(σαν φραουλακιας που ειμαι)
Αμα δεν το εχει κανει καποιος λεω να το τολμήσω εγω με κανα 10μελο.
Ευχαριστω εκ των προτερων.:)








Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #153 στις: Απριλίου 18, 2019, 22:49 »
Το Eliquid France strawberry ειναι φιλικο για ατμοποιητες ή αφηνει πολλα καταλοιπα?

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #154 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 20:43 »
Καλησπέρα σε όλους, κάποιος φίλος που έχει δοκιμάσει το άρωμα coffee να μου πει την γνώμη του? Θέλω να ρίξω λίγες σταγόνες για να σπάσω λίγο τη σκέτη βάση που κάνω, κάποια άλλη πρόταση θα είναι χρήσιμη. Σκέτο καφέ θέλω σαν espresso όχι γλυκό καθόλου είδα και το tpa espresso αν το έχει κάνει κάποιος. Ευχαριστώ πολύ. 

Αποσυνδεδεμένος e-Zatmisi

  • **
  • 194
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #155 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 22:37 »
ο καφές της ELF είναι δυνατό άρωμα δούλεψε το στο 1-2% ανάλογα με τiς αναλογίες της βάσης σου σε VG και PG. Για τον καφέ της TPA  δεν τον εχω δοκιμάσει ακόμη αλλά και αυτός δυνατός μου φαινεται

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #156 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 03:22 »
Tony, ωραίος εσπρέσο ειίναι της flavourart

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #157 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 04:24 »
Καλησπέρα σε όλους, κάποιος φίλος που έχει δοκιμάσει το άρωμα coffee να μου πει την γνώμη του? Θέλω να ρίξω λίγες σταγόνες για να σπάσω λίγο τη σκέτη βάση που κάνω, κάποια άλλη πρόταση θα είναι χρήσιμη. Σκέτο καφέ θέλω σαν espresso όχι γλυκό καθόλου είδα και το tpa espresso αν το έχει κάνει κάποιος. Ευχαριστώ πολύ.
Μια ακόμα πρόταση που έχει αναφερθεί και παλιότερα. Δεν είναι καφές, δεν είναι espresso και δεν είναι καπνικό άρωμα.... αλλά λίγες σταγόνες σε 10ml αρκούν για να δώσουν μια ξερή καπνική αίσθηση στη σκέτη βάση. Αναφέρομαι στο άρωμα  toasted almond της tpa και ενδεχομένως και άλλων εταιρειών.

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #158 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 09:05 »
Καλημέρα σε όλους και συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση( πρόβλημα με το δίκτυο). E-Zatmisi σκέτη βάση κάνω φίλη μου και απλά θέλω να ρίξω λίγες σταγόνες για  να σπάσω τη λίγη γλύκα που μου αφήνει στη γεύση για αυτό σκέφτηκα 1 σκέτο καφέ σαν espresso. Jimfer13 σε ευχαριστώ πολύ θα του ρίξω μια ματιά. Αγαπητέ Tem σε ευχαριστώ πολύ για ακόμη μία φορά, θα το δω τώρα. Πήρα τις VDLV τις βάσεις και μου φαίνονται όπως τα Nico Pulse δηλαδή καθαρά και ποιοτικά αλλά γλυκίζουν λίγο και επειδή είπα να μην βάλω don cristo ακόμη που μου είχες προτείνει να βάλω λίγο σκέτο καφέ να σπάσει τη γλύκα αλλά αυτό που μόλις μου πρότεινες φαίνεται πολύ ενδιαφέρον. Καλημέρα και ευχαριστώ θερμά.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2020, 15:55 από tony1976 »

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #159 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 13:28 »
Καλημέρα σε όλους και συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση( πρόβλημα με το δίκτυο). E-Zatmisi σκέτη βάση κάνω φίλη μου και απλά θέλω να ρίξω λίγες σταγόνες για  να σπάσω τη λίγη γλύκα που μου αφήνει στη γεύση για αυτό σκέφτηκα 1 σκέτο καφέ σαν espresso. Jimfer13 σε ευχαριστώ πολύ θα του ρίξω μια ματιά. Αγαπητέ Tem σε ευχαριστώ πολύ για ακόμη μία φορά, θα το δω τώρα. Πήρα τις VDLV τις βάσεις και μου φαίνονται όπως τα Nico Pulse δηλαδή καθαρά και ποιοτικά αλλά γλυκίζουν λίγο και επειδή είπα να μην βάλω don cristo ακόμη που μου είχες προτείνει να βάλω λίγο σκέτο καφέ να σπάσει τη γλύκα αλλά αυτό που μόλις μου πρότεινες φαίνεται πολύ ενδιαφέρον. Καλημέρα και ευχαριστώ θερμά.

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click


Μια ακόμα πρόταση που έχει αναφερθεί και παλιότερα. Δεν είναι καφές, δεν είναι espresso και δεν είναι καπνικό άρωμα.... αλλά λίγες σταγόνες σε 10ml αρκούν για να δώσουν μια ξερή καπνική αίσθηση στη σκέτη βάση. Αναφέρομαι στο άρωμα  toasted almond της tpa και ενδεχομένως και άλλων εταιρειών.
Tem καλησπέρα, θα πάρω αυτό γιατί το έχει εδώ κοντά στη fastvape να σε ρωτήσω λίγο σε παρακαλώ πόσες σταγόνες να ρίξω  στα 10 ml και αφού το ανακινήσω το ατμίζω αμέσως ή θέλει ωρίμανση? Ευχαριστώ πολύ.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 25, 2020, 00:18 από Buliwyf »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #160 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 14:14 »
Καλησπέρα επίσης :thumpup:
Όχι, δεν χρειάζεται ωρίμανση. Δοκίμασε με 5-6 σταγόνες στα 10ml.

Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #161 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 14:49 »
Σε ευχαριστώ πολύ, το πήρα μόλις έντονη μυρωδιά έχει καλό αυτό. Το μόνο μπουκάλι κενό που έχω είναι γυάλινο 20 μλ με πιπέτα εκεί το έριξα, 5 σταγόνες από αυτό θα είναι οκ φαντάζομαι? Eίναι made in USA λέει, έχει batch code αλλά όχι ημερομηνία λήξεως από Fast Vape δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι?

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #162 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 15:38 »

[member=22714]tony1976[/member]

Ο καφές της ELF, εμένα τουλάχιστον, μου γλυκίζει λίγο και απ' ότι κατάλαβα κάτι τέτοιο δεν το θέλεις. Συμφωνώ απόλυτα με την πρόταση του ΤΕΜ για το toasted almond που με λίγες σταγόνες ανά δεκάμελο βάσης (εγώ βάζω 10-12) βγάζει ένα ωραιότατο ξηρό υγρό (ίσως να δίνει και μία αίσθηση καπνικού...) που και μόνο του ατμίζεται αλλά επίσης είναι ότι πρέπει για να αραιώνει κανείς τα υγρά που του φαίνονται πολύ μπουχτιστικά.

ΥΓ. 



Ο "φίλος" [member=14212]e-Zatmisi[/member] είναι στην πραγματικότητα φίλη και εξ όσων γνωρίζω δεν έχει σκοπό να κάνει επέμβαση αλλαγής φύλου (τουλάχιστον όχι στο ορατό μέλλον). Δεν είμαι καθόλου βέβαιος όμως πως δεν θα κάνει επέμβαση αλλαγής φίλου (και φόρουμ) αν συνεχίσουμε όλοι εδώ να την αποκαλούμε "φιλάρα" και "μεγάλε" και "αλάνι" και λοιπά εξόχως θηλυκά... :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος tony1976

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #163 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 15:52 »
Χαχαχαχα, απολογούμαι στην Κυρία, αυτό που όλοι εδώ νομίζουμε ότι είναι όλοι άντρες δεν το κατάλαβα και εγώ λάθος μου-μας. Μόλις το έκανα έριξα περίπου 6-7 σταγόνες σε 15 μλ βάση που είχα στο μπουκάλι αλλά δεν το δοκίμασα ακόμη αλλά από άρωμα είναι πολύ έντονο και μυρίζει ξηρό, το ζητούμενο για μένα είναι να μην είναι γλυκό άρα μάλλον καλά θα πάει. Το αφήνω το ELF αν γλυκίζει μπορεί αργότερα να δοκιμάσω το flavour art coffe bean  γιατί διάβασα ότι δεν γλυκίζει, εύχομαι πάντως να με καλύψει το καβουρδισμένο αμύγδαλο και μείνω εκεί μέχρι ο φίλος ο Tem βρει και μου προτείνει 1 ωραίο πούρο. Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι συγγνώμη στην κυρία.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #164 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 16:10 »

Με το πούρο δεν μπορώ δυστυχώς να σε βοηθήσω γιατί εγώ κάνω μόνο σκληρά αντρικά υγρά. Ξέρεις. Φρουτόκρεμες και λεμονόταρτες και μπισκοτοβανίλιες και τσιχλόφουσκες και νουτέλες και τέτοια... :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084076 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34860 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 54 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9400 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135677 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476265 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114626 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1286 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271089 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1501 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos