vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

343 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, SuperSayian, treloneritis, lagoudakis, tibolaso, bujinkan, geotron

Twitter

Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;

Αποσυνδεδεμένος dalai

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια το ψαχνω εδω και βδομαδες. Εδω δεν βρηκα καποιο αλλο νημα που να ασχολητε με αυτο το θεμα.
Αυτη τη στιγμη  τεινω προς το  goblin mini  γιατι
Εχει τανκ  (οποτε δεν ειναι dripping που λογω δουλειας δεν θα μπορουσα να ατμιζω )
Εχει μεγαλες τρυπες εισοδου αερα ,και ετσι μπορω να κανω πνευμονικες
Εχει καλη τιμη
Εχει καλη αποδωση αρωματος
Να τονισω οτι δεν το εχω δοκιμασει.Απλα αναμεταδιδω τα  reviews
To μονο και συμαντικο αρνητικο ,ειναι αυτη η απιθανη βιδα που σκεφτικαν για επαναγεμιση
Οποτε το ερωτημα μου ειναι : μπορω με καποιον αλλο ατμοποιητη να εχω ολα τα θετικα (πνευμονικες-τανκ-γευση-τιμη) και να μην εχω το αρνητικο του goblim μινι(γεμισμα) ?
Υπαρχει καποιος συνατμιστης που το εχει καταφερει αυτο ? Θα με βοηθουσε η γνωμη σας

Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 10, 2016, 23:42 »
Για  τόσο  μικρό  ατμοποιητή που  είναι  ο golbin mini  και  να  έχει  όλα  αυτά  που  ζητάς  δεν  νομίζω να  υπάρχει, για  πιο  μεγάλο  σου  προτείνω  Toptank Mini  πολύ  καλή γεύση, εύκολο  γέμισμα  από  πάνω  πολύ  καλός  για  πνευμονικες, πολύ  πιο εύκολο  στήσιμο  από  golbin mini ,τιμή  καλή. 
http://www.310.gr/kanger-toptank-mini

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 10, 2016, 23:44 »
billow v2 τα εχει ολα αυτα που αναφερεις.

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 10, 2016, 23:54 »
Το πιο ευκολο πραγμα σημερα ειναι να βρεις ατμοποιητη για πνευμονικες... :) 
Ο zephyrus v2 ειναι επισης μια πολυ καλη επιλογη σε νορμαλ τιμη.
Γενικα υπαρχουν δεκαδες ατμοποιητες σ'αυτο που ψαχνεις..
Ο griffin που εχει και velocity deck επισης ειναι εξαιρετικη επιλογη, λιγο πιο ακριβη, οπως και ο gemini rta που κυκλοφορει σε λιγες μερες και μοιαζει πολυ με τον griffin...

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:04 »
Με πρόλαβε ο mel9887 για τον Griffin και τον Gemini. Αν έχεις υπομονή θα πρότεινα Gemini. Επίσης υπάρχει και ο Bellus ο οποίος στήνεται και με μονή αντίσταση αν αποφασίσεις ότι θες τσιγαρίσιες αεράτες. Αν πας αποκλειστικά πνευμονικές με σιγουριά τότε ψηφίζω τους 2 πρώτους.  :yes:

Αποσυνδεδεμένος dalai

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:27 »
o zephyrus v2 που εβλεπα με προβληματισε λιγο που εχει μικρη επισκευασιμη κεφαλη. Εχει καλη ροη αερα για πνευμονικες ή ειναι  στριμωχτα εκει μεσα τον στραγκαλιζει τον αερα;

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:35 »
δικιο εχεις,πιο αβολη κεφαλη απο zephyrus v2 δεν εχω δει σε επισκευασιμο. δυσκολα χωρανε τα coils εκει μεσα, για να μη τρεχει σαν ποταμι πρεπει να παιξεις πολυ με αυτον. Griffin και  Gemini πιο σφυχτοι σε αερα απο τον billow 

Αποσυνδεδεμένος Tasosp

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:36 »
Bellus εχω και στον προτεινω .. Zephyrous2 ειχα ενος φιλου για μιση ημερα αλλα παλι Bellus θα πω.. Για αλλον δεν γνωριζω δεν εχω δοκιμασει..  Πνευμονικες = πολλα ml ... Ετοιμασου για γεμισματα και πολλα ml  :))  Και πολλα ντουμανια εννοειται   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alexq

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:39 »
ψηφιζω και εγω Vaporesso Gemini RTA αν μπορεις να περιμενεις, τον περιμενω κ εγω

Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:41 »
Ο bellus απο διαρροες πως παει???γιατι σκεφτομαι να τον χτυπησω

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:43 »
Ναι θελει λιγο παιδεμα ο zeph να βρεις πως θα τροφοδοτει σωστα αλλα αν το βρεις σε ανταμειβει...
Ο χωρος ναι ειναι λιγο στριμωχτα, μην περιμενεις να βαλεις tτιποτα χοντρα clapton δηλαδη εκει μεσα αλλα διαρροες προσωπικα δεν ειχα.
Στον προτεινα σε σχεση με griffin η gemini λογω τιμης, σε αποδοση και ευκολια υστερει σε σχεση με τους αλλους. 
Για τον gemini φυσικα δεν εχω εμπειρα γιατι δεν κυκλοφορησε ακομα, αλλα μοιαζει τρομερα με griffin και οι κριτικες ειναι πολυ καλες

Αποσυνδεδεμένος alexq

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:47 »
Η Vaporesso παντως πολλα υποσχομενη εταιρια με ταχεια αναπτυξη, και το Tarot 200vtc που βγαζει φαινεται καταπληκτικο

Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:51 »
ρε μαγκες ολοι αυτοι που προτεινεται ειναι για 2πλες αντιστασεις...................μηπως παιζει να φτιαχνεις μονο μια και να παιζει κανονικα και δεν το ξερω????

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #13 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:57 »
Οι Gemini, Griffin ειναι για διπλες μονο..δεν εβαλε ο φιλος καποιον τετοιο περιορισμο ομως

Αποσυνδεδεμένος dalai

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο με τανκ για πνευμονικες;
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 11, 2016, 00:58 »
Δεν προκειτε να το δουλεψω με μια αντισταση γιατι αναγκαστικα θα κλεισει η μια τρυπα  και οπως προειπα το θελω για πνευμονικες .Διαφορετικα θα συνεχιζα με κφλ+
Τωρα οντως βλεπω οτι ο billow v2 προηγειται του goblin mini σε σχεδον ολα ,εκτος της γευσης. Αλλα το κυριο ελλατωμα του  goblin ειναι τοσο μεγαλο που μαλλον θα ξεχασω αυτη τη λεπτομερια του αρωματος


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160059 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110832 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515456 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146507 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303341 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530895 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201500 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801711 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41026 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet