vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

364 επισκέπτες, 5 χρήστες
Buliwyf, dallaskdp, tibolaso, manoslykos, I.P

Twitter

AVOCADO by Geek Vape

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
AVOCADO by Geek Vape
« στις: Μαρτίου 06, 2016, 14:27 »
Η παρουσίαση του AVOCADO by Geek Vape , ενας ατμοποιητης τυπου Genesis  και velocity style Deck  απο Cvapor



AVOCADO by Geek Vape Review | Παρουσίαση | Video

εχει και μινι σκετσακι :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

διαβάστε στην περιγραφή για πως θα μεταβείτε σε διάφορα parts  του βιντεου


Φωτομονταζ Avocado by Geek Vape





Καλα ατμισματα και καλα να ειμαστε
για οποιες αποριες ή ερωτησεις για τον ατμοποιητη μπορειτε να τις γραψετε κατω στα σχολια (Youtube)

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 06, 2016, 14:54 »
Ωραιος Κωστα :thumpup:
Τον παρηγγειλα και γω εδω και μερες και απο 'βδομαδα τον περιμενω...
Ανυπομονω.... :yes:

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 06, 2016, 15:15 »
μετα την παρουσιαση τον εχω στα υποψην για την επομενη αγορα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 06, 2016, 15:31 »
Ωραίος  όπως παντα  μπράβο φίλε έγραψεσ πάλη.. δεν έχω απορίες για των ατμό ήσουν πολυ  αναλυτικός   στην παρουσίασή σου  ....να φτιάξεισ  κάπως των χώρο γιατί έχω την αίσθηση  οτι κανει αντίλαλο η φωνη σου  και πάρε βρε Κώστα ενα ψηφιακό παχύμέτρο για τισ μέτρησης χαχα θα μασ φαει ο Ρένος στην λεπτομέρεια  Όχι βέβαια  ....

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 06, 2016, 16:00 »
δεν εχω eco  εχω μπασα φωνη Γιωργο :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:  και αυτο με το παχυμετρο .. ναι σιγουρα θελω και ενα τετοιο ολο το ξεχναω

παντως κακα τα ψεματα ο ατμο ειναι πολυ καλος :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 06, 2016, 16:24 »
αντε... αντε... σας κάνουν δώρο άλογο, το κοιτάτε στα δόντια!!!!
Να μη μιλήσω για παρουσιάσεις βαρύγδουπων reviewers που σαν ψηφιακά αναλφάβητα τινάζουν το χέρι να πλησιάσει το αντικείμενο στην κάμερα και χάνεται στη στιγμή το νετ. "να δειτε το απο κοντά" "τι να δούμε, βρε άνθρωπε; Πρεσβυωπία, καταρράκτη και γλαύκωμα μαζί 3 σε 1 πάθαμε ταυτόχρονα" Αμ τα σαρδάμ που αφήνουν on air? edit λέγεται η διαδικασία. Cut η εντολή. Η πιο χρήσιμη εντολή στο μοντάζ. Κόβει σαρδάμ, αμηχανίες, τα εεεεε.... τα αααα... τις σιωπές, τις διαδικαστικές κινήσεις που ουδόλως ενδιαφέρουν τον θεατή...
Μπροστά σε κάτι τέτοιους, χολυγουντιανή υπερπαραγωγή είναι οι παρουσιάσεις του Κώστα. 
Κάτω τα πληκτρολόγια από τον Κώστα, λέμε!!!! (ναι, είμαι φαν!)
Οχι, τα παχύμετρο δεν κάνει τον παρουσιαστή.... Πάμε Κώστα γερά για την επόμενη!

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 06, 2016, 18:30 »
Πέτρα ο Κώστας είναι όπως το λέσ υπέρ παραγωγη  και βάλε  το παχύμέτρο ηταν μονο και μονο για να κάνουμε λίγο χιούμορ  και τίποτα παραπανω ..ψηφίζω  Κώστας δαγκωτο 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 06, 2016, 18:52 »
χαχαχχαχα  βρε κουτα .. και οι δυο ειστε πολυ καλοι μου φιλοι ... χαχχαχα δεν χρειαζεται να κανετε ετσι ... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Γιωργαρα .. ετσι ειναι η Βουλα ... στρατιωτης με την καλη εννοια ...

και μια σημειωση σχετικα με τον avocado  ... δινει παρα πολυ καλη γευση σε οσους κανουν και καπνικα και μαλιστα ΝΕΤ   ... τον ερωτευτηκα χαχαχχαχα μολις εβαλα ενα νετ και λεω οπα εδω ειμαστε .. .. τοσο καιρο τον τεσταριζα με κρεμες και γλυκα και φρουτα .. αλλα λεω δεν βαζω και λιγο καπνικο βρε παιδι μου μιας και ειμαι και πιο πολυ εκει .. και λεω ..ωχ αυτο ειναι .. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 06, 2016, 19:44 »
το μονο θετικο είναι η εμφανιση του και το μέγεθος....κατά τ αλλα είναι απλα σαν ολους του αλλους αυτου του στυλ.....[περι ορεξεως....]....
..το τυπου Genesis!!!!!!!...ηθελα ναξερα που το ειδαν .....
..φυσικα θα μου πεις οι Κινέζοι ''βαφτιζουν''ότι θελουν.....για να πουλησουν.......
να πω επισης ότι τον εχω δοκιμασει .........

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 06, 2016, 20:14 »
Genesis χωρίς mesh = σκορδαλιά χωρίς σκόρδο. :)
Στήνω τον TNS με βαμβάκι σε στυλ Avocado εδώ και καιρό.
το αποτέλεσμα είναι υποτονικό.

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 06, 2016, 20:49 »
Μονο αγαπη για αυτον τον ατμοποιητη. Τον εχω απο τις πρωτες μερες που ηρθε Ελλαδα.
Οπως το ειπες Κωστα, γευση dripper σε tank-ατο
Εχει ιδιαιτερη προτιμηση σε clapton και twisted συρματα :yes:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 06, 2016, 21:17 »
λεω κατι στο βιντεο ειναι ενας ατμοποιητης που θα ειναι ερωτας απο την πρωτη ματια ή δεν θα θελεις να τον δεις στα ματια σου .. εγω ειμαι στην πρωτη κατηγορια ... για εμενα ειναι ενας τανκατος ντριπερ ... (προσωπικη γνωμη) και με ολα τα στοιχεια που λεω στο βιντεο που θα αγαπηθει .... τωρα αν στηνεται με βαμβακι και οχι με μες .. αυτο ειναι περι ορεξεως .. :yes: 

Παιζει σημαντικο ομως ρολο και το μεγεθος και η ατμοποιηση που γινεται σχεδον στο επιστομιο ..

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 08, 2016, 16:29 »
Τόν έχω στα χέρια μού εδώ και κάποιες ώρες, μπανακι και στήσιμο με tiger σύρμα 7 σπείρες σε 2,5μμ τρυπάνι στα 0.82Ω,ο ατμο είναι υπέροχος, γεύση ντουμάνι στο Φουλ,πολύ όμορφος,καλοσχεδιασμένος..
Αρνητικά: όταν βραχουν τα ορινκς από το driptip δεν ξεβιδωνει και δεν μπορεί να αλλάξει με το μαύρο wide bore ντριπ τιπ.   Το υγρό τελειώνει αρκετά εύκολο.
Θετικά: γεύση/απόδοση στο 10!Πανέμορφος,σχετικά μικρός, χωράει σύρματα clapton,alien,fused clapton, tiger και twisted σύρματα..
Πολύ ευχαριστημένος και ικανοποιημένος από την αγορά μου.

Αποσυνδεδεμένος Doukakos1

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #13 στις: Μαρτίου 08, 2016, 16:43 »
Μου αρεσει πολυ οπτικα ο συγκεκριμενος....ειναι μονο για πνευμονικες η παιζει και για mtl ;; Σφιγγει καθολου η τζουρα του;;

Αποσυνδεδεμένος stavrosd

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AVOCADO by Geek Vape
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 08, 2016, 20:18 »
 Ελβετικος σουγιας στο θεμα της ρυθμισης τις τζουρας , απο σφιχτη mtl εως ανοιχτη οσο δεν περνει :idiot1:
Καλη η παρουσιαση σου Κωστα :thumpup:




 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110785 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159970 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 28, 2024, 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515426 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146500 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303304 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12800 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530853 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201481 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801686 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11089 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41006 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet