vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Joyetech CUBIS

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Joyetech CUBIS
« στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 21:50 »
Συνέχεια από το θέμα της προεπισκόπησης με τις πρώτες πληροφορίες για τον Joyetech CUBIS
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,28098.msg923551.html#msg923551

Kαλή Χρονιά σε όλους!

Χρησιμοποιώ τον Cubis εδώ και μερικές μέρες ως αντικαταστάτη των KFL+ και του Tron μου.
Έχω δοκιμάσει 2 από τις 3 κεφαλές που έρχονται μαζί στη συσκευασία, την Clapton 1.5Ω σε Power Mode στο Evic VTC Mini και την SS 1.0Ω σε Power Mode αλλά και σε TC Mode. Mε έλεγχο θερμοκρασίας είναι η πρώτη φορά που δουλεύω οπότε δεν θα σταθώ στην παρουσίαση μου σε αυτό μιας και υπάρχουν χρήστες με πολλές παραπάνω γνώσεις στο θέμα. Εγώ δεν έχω καν σημείο σύγκρισης.

Η συσκευασία λοιπόν, είναι από τις γνωστές πολύ καλές της Joyetech. Έχει μέσα τον ατμοποιητή, 2 ντριπ τιπ, μεταλλικό και πλαστικό διάφανο, και 3 κεφαλές  SS στα 1.5Ω, 1.0Ω και 0.5Ω.



Αυτό που κυριαρχεί στον ατμοποιητή είναι η ανάποδη φιλοσοφία του, καθώς το τμήμα ελέγχου ροής αέρα είναι πάνω απο το τανκ και όχι απο κάτω, εξασφαλίζοντας τη μη ύπαρξη διαρροών. Το κάτω μέρος του τανκ αλλά και ο πόλος του δεν έχουν τρύπες εισόδου για τον αέρα.






Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΡΟΗΣ ΑΕΡΑ

O ατμοποιητής αποτελείται από 7 κομμάτια (χωρίς τα λαστιχάκια), τα περισσότερα των οποίων (4) συνθέτουν το τμήμα ελέγχου ροής αέρα. Εάν κοιτάξετε το σημείο που βιδώνει η κεφαλή, θα δείτε 2 ομόκεντρα στρογγυλά "κενά". Το εξωτερικό είναι υπευθυνο για την ποσότητα αέρα που εισέρχεται στην αντίσταση και καθορίζεται από το δαχτυλίδι ρύθμισης αέρα και το εσωτερικό είναι η "καμινάδα" της κεφαλής που φέρνει τον ατμό στο στόμα μας.







Το τμήμα ελέγχου ροής αέρα μπορείτε να το αποσυναρμολογήσετε ανά πάσα στιγμή, ακόμα και όταν χρησιμοποιείται ο ατμοποιητής, και να το καθαρίσετε από τυχόν υδρατμούς. Δεν μου χρειάστηκε ποτέ να το κάνω αυτές τις μέρες, αλλά υποθέτω πως αυτό εξαρτάται από το πως ατμίζει κάποιος οπότε για μερικούς θα είναι πιο χρήσιμο από άλλους.

Η "βάση" του τμήματος ελέγχου ροής αέρα, εκείνο το μεγάλο κομμάτι που βιδώνουν πάνω του όλα τα άλλα και αυτό πάνω στο τανκ, έχει ένα σημείο που μπορεί να κοπείτε. Αυτο που εξέχει ακρίβως κάτω από τον δακτύλιο ρύθμισης ροής αέρα. Κόβει όμως μόνο όταν είναι σαν κομμάτι μόνο του και όχι όταν είναι συναρολογημένος ο ατμοποιητής. Οπότε δεν δημιουργεί κανενα πρόβλημα στη χρήση.



Εάν θέλετε να τον αποσυναρμολογήσετε, να έχετε υπόψιν σας να ξεβιδώσετε ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΤΑΝΚ και μετά τα υπόλοιπα κομμάτια. Εάν αφαιρέσετε πρώτα το δαχτυλίδι ρύθμισης ροής αέρα, η διαδικασία θα δυσκολέψει αρκετά γιατί δεν θα έχετε από πού να πιάσετε τον ατμοποιητή για να ξεβιδώσετε το τανκ.

Η λειτουργία ελέγχου ροής αέρα μοιάζει με αυτή του Tron και έρχεται να καλύψει ένα μεγάλο ποσοστό ατμιστών μιας και ανάλογα την κεφαλή, μπορείτε να πετύχετε από τσιγαρίσια τζούρα (1.5Ω Clapton), μέχρι πολύ αεράτη για πνευμονικές (0.5Ω).

Η κατασκευή του ατμοποιητή είναι άριστης ποιότητας. Όλα τα κομμάτια βιδώνουν και ξεβιδώνουν όμορφα και ομαλά.

ΟΙ ΚΕΦΑΛΕΣ

Ο ατμοποιητής, όπως έγραψα και πιο πάνω, έρχεται με 3 κεφαλές SS στα 1.5Ω, 1.0Ω και 0.5Ω. Αν τις κοιτάξετε από πάνω, μόνο οι 2 πρώτες είναι κατασκευαστικά της ίδιας φιλοσοφίας. Και σε αυτές θα δείτε 2 ομόκεντρα στρογγυλά "κενά". Από το εξωτερικό μπαίνει ο αέρας και από την εσωτερική τρύπα βγαίνει ο αέρας μαζί με τον ατμό. Η 0.5 όμως διαφέρει. Έχει μόνο ένα μεταλλικό πλέγμα πάνω από τη βαμβακοαντίσταση. Προφανώς ο αέρας που εισέρχεται χτυπάει ολόκληρη την αντίσταση από πάνω και ταυτόχρονα ο ατμός βγαίνει από την καμινάδα.



Οι δύο πρώτες λοιπόν που δοκίμασα, με άφησαν πολύ, αν όχι απόλυτα ικανοποιημένο. Έχουν πλούσια γέυση, ποτίζουν γρήγορα εάν στάξετε 4-5 σταγόνες στο κέντρο τους όπως λένε και οι οδηγίες της συσκευασίας, δυνατό χτύπημα και παράγουν ΠΟΛΥ ατμό. Μοναδική "παραφωνία" είναι η υπερτροφοδοσία που παρουσιάζουν μετά από κάθε γέμισμα. Ένα φαινόμενο πολλών ατμοποιητών που ξεπερνιέται με φύσιμα και πάτημα του κουμπιού, τίναγμα του ατμοποιητή ή ότι άλλο ανακαλύψει ο καθένας. Στιγμαιαία στεγνώματα σε αυτές δεν συνάντησα ως τώρα παρά το ότι χρησιμοποιώ κυρίως VG.

ΤΟ ΤΑΝΚ

Το τανκ είναι απλό. Είναι σαν ένα μικρό ποτήρι με πόλο να εξέχει από κάτω. Όπως και το διαφημίζουν. Αποτελείται από γυαλί και μέταλλο. Εσωτερικά υπάρχει μια πατούρα στο κάτω μέρος για εφάπτεται η κεφαλή και να "κλείνει" το κύκλωμα.

Στο επάνω μέρος του, υπάρχουν ο σπείρες για να βιδώνει με τον υπόλοιπο ατμοποιητή. Διαμετρικά αντίθετα, υπάρχουν σε αυτές τις σπείρες δυο κάθετες εγκοπές για να εκτονώνεται ο αέρας κατά το βίδωμα.



Κατά το ξεβίδωμα για γέμισμα να "γλείφετε" με την κεφαλή το χείλος του τανκ ώστε να μπει ξανά μέσα το υγρό που περισσεύει και να μην χρειαστείτε χαρτοπετσέτα...

ΠΡΩΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑΤΑ

ΘΕΤΙΚΑ:
1. Άριστη χρήση υλικών
2. Πολύ καλή απόδοση σε γεύση, ποσότητα ατμού και χτύπημα.
3. Ούτε ίχνος διαρροών
4.  Εύκολο γέμισμα
5. Πολύ καλό σύστημα ελέγχου ροής αέρα, αόρατο στο μάτι
6. Εύκολος καθαρισμός του συστήματος ελέγχου ροής αέρα, ακόμα και κατά τη χρήση
7. Κατανάλωση στον μέσο όρο των σύγχρονων ατμοποιητών
8. Πολύ όμορφα και βολικά Drip Tips
9. Σπειρώματα που δεν κολλάνε

ΑΡΝΗΤΙΚΑ:
1. Σχετικά μικρή χωρητικότητα (3.5ml)
2. Mε ένα κομμάτι του airflow μπορείτε να κοπείτε. Θέλει προσοχή στην αποσυναρμολόγηση
3. Έχει πολλά o-ring οπότε θα αισθανόμουν πιο... ασφαλής εάν ειχε και ένα σετάκι ανταλλακτικά μέσα η συσκευασία
4. Στο ξεβίδωμα κατά το γέμισμα, εάν δεν προσέξετε θα χρειαστείτε χαρτοπετσέτα

ΕΠΙΛΟΓΟΣ:

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος τις πρώτες αυτές ημέρες χρήσης. Τον σύστηνω και για... προχωρημένο πρωτάρη αλλά και για έμπειρο ατμιστή και περιμένω με αγωνία τις επισκευάσιμες κεφαλές που είπε η εταιρεία πως είναι καθ οδόν. Είναι μια νέα σκέψη κατασκευής που έχει πολύ καλή απόδοση, δεν έχει διαρροές αλλά έχει κι αυτή σημεία που χρειάζονται προσοχή, όπως η υπερτροφοδοσία μετά το γεμισμα (κάτι που ξεπερνιέται εύκολα) και ο κίνδυνος χρήσης... χαρτοπετσέτας κατά το γέμισμα (κάτι που ξεπερνιέται με προσοχή και.. γλέιψιμο ).

===========================================

Μερικές λύσεις σε προβλήματα συγκεντρωμένες από το μέλος gipsy
  • Ανταλλακτικές αντιστάσεις Clapton
  • Διόρθωση υπερτροφοδοσίας #1, #2, #3, #4, #5^
  • Διόρθωση υποτροφοδοσίας #1, #2^
  • Αίσθηση καμμένου #1
  • Βίντεο RBA Vertical coil, Horizontal coil
  • Αλλαγή στην οριζόντια επισκευάσιμη.
  • Φώτο με τις κάτω τρύπες κλεισμένες σε οριζόντιο στήσιμο
  • Αλλαγή αντίστασης-βαμπακιού στην RBA, "Ούτε χτύπημα , ούτε ντουμάνι". Λύση
  • Μακρύ καλαμάκι, κοντό καλαμάκι: Τι είναι
  • Mpourmpoulithres solution #1, #2, #3^
  • Αντίσταση κάθετη ^
    #2 Βήμα βήμα σε φώτο (είναι από ξένο φόρουμ. Αν δεν επιτρέπετε ας το σβήσει κάποιος)
  • O-ring: Αναφέρουν ότι κάνει το
    από τον UD Bellus απλά το τεντώνεις λίγο γιατί είναι ελάχιστα πιο μικρό.
  • Ανταλλακτικό γυαλί #1*^
  • Αντιστάσεις Ni-Ti #1*^
  • Κεφαλή RBA - οριζόντια - υπερτροφοδοσία #1^, ^
  • Συμπεράσματα επισκευάσιμης #1*^, #2^
  • Συμπεράσματα χρήσης #1^, #2^, #3^, #4^
  • Περί αντίστασης 0,6Ω #1^, #2(TCR)*^, #3^, #4^(TCR)
  • Περί κατανάλωσης #1
  • Δεν ξεβιδώνει η βίδα της RBA #1*^
  • IJust 2 & κεφαλή klapton #1^
  • Περί καψίματος στα χείλη #1^
  • Περί αντοχής κεφαλών #1*^, #2^
  • Περί καμένου με Clapton #1^, #2
  • Περί o-rings #1^, #2*^, #3^, #4^
  • Περί διαφόρων κεφαλών #1^
  • Μέρη ατμοποιητή  και o-rings #1^

Στα * διαβάστε και τα επόμενα ποστ.
Με ^ οι τελευταίες προσθήκες. Τελευταία ενημέρωση 12/6/2016
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 12, 2016, 23:16 από gipsy »

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3445
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 21:57 »
Το μονο που με χαλαει στα αρνητικα που ανεφερε ο φιλος ειναι το τέταρτο

Αποσυνδεδεμένος mamutsis

  • **
  • 309
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 21:57 »
Αν και ειναι ακομα νωρις εν καιρώ πειτε και πόσο ζωη εχουν οι αντιστασεις πριν τα φτυσουν.

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 22:09 »
Πόσο αεράτος ειναι τέρμα;

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 22:22 »
Σε σχέση με τον Τρον ο οποίος μου δουλεύει καλά μόνο με την 1 ωμ αλλά δεν έχει καθόλου γεύση, πως σου φαίνεται ο Kubis? Φαντάζομαι οι κεφαλές του δεν κάνουν στον Τρον.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 22:27 »
Πόσο αεράτος ειναι τέρμα;
Εγώ μόνο με τους Τron και Ego One μπόρεσα να τους συγκρίνω... Δεν είμαι της πολύ αεράτης φιλοσοφίας οπότε δεν είχα ποτέ πιο αεράτους. :)

Α! Είχα έναν subtank mini και νομίζω πως δεν είναι τόσο πολύ αεράτος.


Σε σχέση με τον Τρον ο οποίος μου δουλεύει καλά μόνο με την 1 ωμ αλλά δεν έχει καθόλου γεύση, πως σου φαίνεται ο Kubis? Φαντάζομαι οι κεφαλές του δεν κάνουν στον Τρον.
Όχι δεν κάνουν οι κεφαλές του Τρον. Τι εννοείς δεν έχεις γεύση; Ίσα ίσα που έχω και πολύ καλή και με τον Τρον...

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 03, 2016, 00:53 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 22:36 »
Απλά με τον Τρον νομίζω ότι κάνω σκέτη βάση σε σχέση με άλλους εργοστασιακους και το ίδιο υγρό. Αλλά μην το συνεχίσουμε γιατί είμαστε οφ τοπικ, απλά την σύγκριση ήθελα. Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 22:36 »
Τον Tron τον δοκιμασα, στα ιδια ειναι; (σε αερα)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 02, 2016, 22:41 »
Τον Τρον τον δουλευω με δικές μου στημένες CLR γυρω στα 1,5 - 1,7Ω. Αυτόν εδώ με τις εργοστασιακες. Ιδίως με την Clapton πήρα εξαιρετική γεύση του Divino Cigar που κάνω. Όπως και με τις CLR μου στον Τρον.

Σε αέρα ναι είναι ίδιοι περίπου.

Αποσυνδεδεμένος ambient

  • **
  • 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 00:02 »
Stepeha
Δεν πρόλαβα να γράψω για το ποιός θα κάνει την παρουσίαση και την ανέβασες.  :respect: :thumpup:
Με βλέπω να χρησιμοποιώ τις 1,5 γιατί είμαι της τσιγαρίσιας. Με αυτά που έγραψες με έκανες να ανυπομονώ ακόμη περισσότερο για το πότε θα έρθει. :dontknow:
Ένα τελευταίο το οποίο θα μπορούσες να μας το απαντήσεις σε μερικές μέρες. Αν δεν κάνω λάθος το ρώτησε και ένας συνατμιστής παραπάνω. Πόσο κρατάνε οι αντιστάσεις. Αν και εκεί πάμε καλά μιλάμε για ΤΟ value for money των ατμοποιητών.

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 05:01 »
Καταρχην καλη χρονια, κατι αλλο και το πιο σημαντικο που δεν απαντηθηκε, ειναι επισκευασιμες οι κεφαλες του και γενικως δεχετε επισκευασιμη κεφαλη ή οχι γιατι αν δεν ειναι απλα δεν αξιζει για αγορα εν ετη 2016 ατμοποιητης με μη επισκευασιμο κομματι γιατι ως γνωστον οπως ο καθε ατμιστης ολοι καποια στιγμη θα καταληξουμε σε επισκευασιμο αργα ή γρηγορα οποτε η οποιαδηποτε επενδυση σε ατμο χωρις επισκευασιμο κομματι απλα δεν συμφερει απο καθε αποψη αν και πιστευω πως η joyetech δεν ειανι χθεσινη και σιγουρα καποια στιγμη θα βγαλει και επισκευασιμες κεφαλες για τον συγκεκριμενο ατμο διαφορετικα θα ηταν ασκοπη η αγορα του.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9577
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 05:23 »
Αναμένεται προσεχώς η επισκευάσιμη κεφαλή.....
..........
ΕΠΙΛΟΓΟΣ:

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος τις πρώτες αυτές ημέρες χρήσης. Τον σύστηνω και για... προχωρημένο πρωτάρη αλλά και για έμπειρο ατμιστή και περιμένω με αγωνία τις επισκευάσιμες κεφαλές που είπε η εταιρεία πως είναι καθ οδόν. Είναι μια νέα σκέψη κατασκευής που έχει πολύ καλή απόδοση, δεν έχει διαρροές αλλά έχει κι αυτή σημεία που χρειάζονται προσοχή, όπως η υπερτροφοδοσία μετά το γεμισμα (κάτι που ξεπερνιέται εύκολα) και ο κίνδυνος χρήσης... χαρτοπετσέτας κατά το γέμισμα (κάτι που ξεπερνιέται με προσοχή και.. γλέιψιμο ).

Αρχικά είχε γίνει σχετική αναφορά εδώ :
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,28098.msg928908.html#msg928908

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 05:28 »
Μου κανει εντυπωση που εχει προβλημα στο γεμισμα. Αφου παιρνει φουλ αερα οταν το γεμιζεις. Δεν μπορεις να πεις οτι δημιουργειται πιεση κατα το γεμισμα.

Συνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2810
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 08:00 »
Φαντάζομαι το πρόβλημα είναι από το υγρό που στάζει από το σύστημα κεφαλή-καμινάδα που το ξεβιδώνεις και δεν έχεις τι να το κάνεις.
Ή ακουμπάς το τανκ σε ένα τραπεζάκι ας πούμε και γεμίζεις με την κεφαλή να αιωρείται λίγα εκατοστά ψηλότερα ή τη γλύφεις όπως λέει στα χείλη του τανκ για να στραγγίσει το επιπλέον υγρό ή χρειάζεσαι 3ο χέρι.

Αποσυνδεδεμένος gstriftos

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλιά έστριβά τσιγάρα,τώρα αντιστάσεις..
Απ: Joyetech CUBIS
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 15:14 »
Μου κανει εντυπωση που εχει προβλημα στο γεμισμα. Αφου παιρνει φουλ αερα οταν το γεμιζεις. Δεν μπορεις να πεις οτι δημιουργειται πιεση κατα το γεμισμα.
Δεν διώχνει επαρκώς τον αέρα κατά το σφράγισμα εξ'ου και η υπερτροφοδοσία.
Το αντιμετώπισα σε μεγάλο βαθμό* γυρνώντας τον ανάποδα και φυσώντας από το επιστόμιο.




*Όχι τελείως,αλλά σε 2-3 τζούρες στρώνει.Αλλιώς θέλει καμιά 15αρία.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160016 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110818 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515443 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146503 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303314 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12807 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530881 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201490 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801699 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11095 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41023 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet