vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

197 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, tasos1976, giorgos1999, Jorge

Twitter

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #555 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 13:45 »
Δεν ξερω αν εχει αναφερθει, αλλα εχει φτιαξει καποιος το Manhattan DIY να μου δωσει την συνταγη; Και αν ερχεται κοντα με το κανονικο υγρο... O0

Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #556 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 14:05 »
Τι συνταγή μας την εχουν έτοιμη! 
www.safesmoking.gr/hexocell-10ml-manhattan-10ml.html

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #557 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 14:33 »
Γράφει στη σελίδα που έδωσες το ποσοστό του αρώματος και δεν το βλέπω? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #558 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2016, 15:49 »
Λεει % πανω το μπουκαλι. Εγω που εφτιαξα παντως δεν το βρηκα το ιδιο με το ετοιμο για καποιο λογο!

Αποσυνδεδεμένος Thinlan

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #559 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 10:47 »
Να πω και εγώ την άποψη μου μιας και περαστικός από ένα κατάστημα safesmoking είπα να δοκιμάσω και εγώ μερικά υγρά. Μέχρι και χθες είχα δοκιμάσει μόνο το cuban supreme από τα υγρά της natura και έτσι δεν είχα κάποια γνώμη μιας και πλέον κάνω μόνο φρουτάκια και γλυκά. Αρχίζω λοιπόν:

Double Apple: 
Ενώ γενικά δεν είμαι του μήλου και όποια φορά είχα πάρει ήταν πάντα πράσινο μήλο, το συγκεκριμένο υγρό μου άρεσε αρκετά. Ήταν ένας ευχάριστος συνδυασμός, με εμφανή και τα δύο μήλα, που δεν με κούραζε για όλη μέρα. Σαν βαθμολογία θα του έβαζα 8,5/10 γιατί ίσως να ήταν λίγο πιο γλυκό από ότι το ήθελα. 
Read all Abou..nty
Απίστευτο υγρό για τους λάτρεις του συνδυασμού καρύδα-σοκολάτα. Ως ένας εξ αυτών απλά ήθελα να δαγκώσω τον ατμοποιητή. Επίσης γλυκό αλλά για τη συγκεκριμένη γεύση πιστεύω ότι έτσι πρέπει να είναι. Βαθμολογία 10/10 και προφανώς το αγόρασα κιόλας (πολύ καλές τιμές όντως αν και το περίμενα από τα προηγούμενα σχόλια). 
Frozen Fruits
Κατάλαβα ότι θα μου αρέσει από την αρχική του περιγραφή. Κόκκινα φρούτα με μέντα. Ίσως να ήθελα λίγο πιο έντονη την μέντα αλλά αυτό είναι προσωπικό γούστο. Καθαρή γεύση και ο ατμός αφήνει μια πολύ ωραία μυρωδιά στο χώρο. Βαθμολογία 9,5/10 ήταν το δεύτερο (και δυστυχώς τελευταίο) υγρό που αγόρασα.
London Rain
Το τελευταίο υγρό που δοκίμασα καθότι περίεργος από το όνομά του. London rain λοιπόν θεωρητικά μαύρη σοκολάτα με καραμέλα. Για να πω την αλήθεια την καραμέλα την βρήκα αλλά τη μαύρη σοκολάτα όσο και να έψαξα τίποτα. Δεν ήταν άσχημο υγρό σίγουρα βέβαια δεν είναι του στυλ μου. Σου αφήνει μια έντονη επίγευση της καραμέλας (όσο έντονη μπορεί να είναι στους απλούς αυτούς ατμοποιητές) και πιστεύω πως αν μπορούσα να το δοκιμάσω στο magma θα ήταν αρκετά καλύτερο. Δεν το ρίσκαρα βέβαια να το πάρω και να το πετάξω μετά στην περίπτωση μου δεν μου άρεσε. Του βάζω 8/10 για να προσπαθήσω να είμαι δίκαιος ως προς τους λάτρεις της καραμέλας. 

Αυτά λοιπόν από εμένα. Είναι η πρώτη κριτική που κάνω σε υγρά και προσπάθησα να τα περιγράψω όσο καλύτερα μπορούσα. Α να σημειωθεί ότι στα περισσότερα υγρά δεν βρήκα 6 νικοτίνη (τα περισσότερα 0/9/18) αλλά από ότι μου είπαν τα παιδιά στο μαγαζί έχουν ήδη αρχίσει να έρχονται και σε ενδιάμεσες κλίμακες οπότε όλα κομπλέ.       

Αποσυνδεδεμένος ector

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • άντε να λύσουμε και να ατμίσουμε
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #560 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 12:04 »
Μετα απο μερικα υγρα διαφορων ετεριων εχω καταληξει στα HEXOCELL.
LONDON RAIN 
γευση βουτηρου χωρις να κουραζει με τελικη αλμυρη χρεια...  για εμενα ειναι 10/10
FOREST FRUIT
ακριβως οπως ειναι και το ονομα του. Ευχάριστο ατμισμα για πρωινο. /Ελαφριες καταστασεις και χαλαρες καλη γευση που δεν κουραζει.
8/10
LOST ATLANTIS 
πολυ κοντα στο forest fruit. Ισως με λιγο ποιο εντονη γευση. Για χαλαρες καταστασεις. 
8/10
MAXBORO
Καθαρα καπνικο χωρις να κουραζει. Καλο χτυπημα και στο τελος κατι σαν ελαφρυ αρωμα βανιλιας σοκολατας. Για όλες τις ωρες 
9/10
COOL MINT
Δεν καταφερα να το ατμισω. Υπερβολικα εντονο αρωμα που σε κουραζει μετα απο 3-4 τζουρες... Αν μη τι αλλο για εμενα δεν κανει... (βεβαια γουστα ειναι αυτα)
5/10

Αποσυνδεδεμένος stergis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #561 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 17:19 »
Σχετικο/ασχετο , για να 'χε τε τον νου σας μην σας ποιάνου κώτσο
Στα χανια (που μεσολαβουν καραβια κτλ κτλ κ συνήθως τα προιοντα ειναι ποιο ακριβά Υπάρχει κατάστημα ητ , που τα δινει 5€ τελική με ΦΠΑ το κομμάτι και αν παρεις πολλά κανει κ δωρο

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #562 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 18:48 »
Το κατάστημα στα Χανια εχει μονο NATURA?
Στα αλλα υγρα εχει τέτοιες τιμες σε αναλογια?
Και στην  ΑΘΗΝΑ ΤΟΣΟ ΕΧΟΥΝ σε πολλα μαγαζια.
Αλλα γιατι μονο τα NATURA.?
Μπορεις να δωσεις μια εξηγηση?
Πετρος

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #563 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 18:59 »
Σε ποια μαγαζια εχουν 5 ευρω τα νατουρα φιλε μου? Γιατι εγω οσο κι αν εψαξα δεν τα βρηκα...  :confused1:

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Σχετικο/ασχετο , για να 'χε τε τον νου σας μην σας ποιάνου κώτσο
Στα χανια (που μεσολαβουν καραβια κτλ κτλ κ συνήθως τα προιοντα ειναι ποιο ακριβά Υπάρχει κατάστημα ητ , που τα δινει 5€ τελική με ΦΠΑ το κομμάτι και αν παρεις πολλά κανει κ δωρο

Εχει e shop αυτο το καταστημα? 

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #564 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 19:40 »

Desert Ship 30ml 18% 1+1 ΔΩΡΟ
 Γεύση καπνού με υπαινιγμο παξιμαδιού Τα συστατικά του είναι ξεκάθαρα Νερό,VG & PG,άρωμα ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΤΩΝ 30ML ΜΕ ΠΩΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟ ΣΤΟΜΙΟ.
Τιμή: €10,00

 
Αγορά
 

  • Desert Ship 30ml 9% 1+1 ΔΩΡΟ
     Γεύση καπνού με υπαινιγμο παξιμαδιού Τα συστατικά του είναι ξεκάθαρα Νερό,VG & PG,άρωμα ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΤΩΝ 30ML ΜΕ ΠΩΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟ ΣΤΟΜΙΟ.
    Τιμή: €10,00

     
    Αγορά

  • Desert Ship 30ml 0% 1+1 ΔΩΡΟ
     Γεύση καπνού με υπαινιγμο παξιμαδιού Τα συστατικά του είναι ξεκάθαρα Νερό,VG & PG,άρωμα ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΤΩΝ 30ML ΜΕ ΠΩΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟ ΣΤΟΜΙΟ.
    Τιμή: €10,00

     
    Αγορά

  • Forest Fruit Mix 30ml 18% 1+1 ΔΩΡΟ
     Forest Fruit Mix 30ml 18% 1+1 ΔΩΡΟ
    Τιμή: €10,00

     
    Αγορά

  • Forest Fruit Mix 30ml 9% 1+1 ΔΩΡΟ
     Natura Forest Fruit Mix – Φρούτα Δάσους 30m
    Τιμή: €10,00

     
    Αγορά

  • Forest Fruit Mix 30ml 0% 1+1 ΔΩΡΟ
     Natura Forest Fruit Mix – Φρούτα Δάσους 30m
    Τιμή: €10,00

     
    Αγορά

  • Natura 30ml - Dark Vapure 18% 1+1 ΔΩΡΟ
     Υγρό αναπλήρωσης (e-liquid) Natura 30ml – Dark Vapure. Υγρο αναπληρωσης natura dark vapure ενα υγρο το οποιο παραπεμπει σε στριφτο κιτρινο καπνο.
    Τιμή: €10,00

     
    Αγορά

  • Natura 30ml - Dark Vapure 9% 1+1 ΔΩΡΟ
     Υγρό αναπλήρωσης (e-liquid) Natura 30ml – Dark Vapure. Υγρο αναπληρωσης natura dark vapure ενα υγρο το οποιο παραπεμπει σε στριφτο κιτρινο καπνο.
    Τιμή: €10,00

     
    Αγορά

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #565 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 21:31 »
Το ξερω το e-strifto. Του παραγγελνεις φασολια και σου στελνει πορτοκαλια. Ασε καλυτερα...  3 φορες την εχω παθει μαζι τους, φτανει.

Εσυ ωστοσο μιλησες για πολλα μαγαζια στην Αθηνα. Ποια ειναι τα υπολοιπα που πουλανε 5 ευρω το ΕΝΑ και οχι 10 τα δυο μπουκαλια (και μαλιστα της ιδιας μονο γευσης) ?

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #566 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 23:19 »
Sefe smoking Περιστεριου.
Από εκει κανω τις αγορες μου.
Τις πρωτες αγορες 12.50 τα δυο,δηλαδη 6.25 το ένα.
Οι διαπροσωπικες σχεσεις και οι ποσοτητες μπορει ακομη περισσοτερο να αλλαξουν τις τιμες παντα προς οφελος του πελατη!
Παντα βεβαια με αποδειξη.
Αρα για μενα η αμμεση επαφη με το εκάστοτε κατάστημα είναι καλυτερο από το διαδικτυο εκτος αν αυτό δεν μπορούμε να το αποφυγουμε.
Πετρος

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Από διαδικτυο,

Υγρά Αναπλήρωσης Natura Liquids Pack (5x 30ml)

Tα 5 τεμαχια 36.00 ευρω.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2016, 23:40 από TSARLY »

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #567 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2016, 00:09 »
Μακάρι να άλλαξαν νοοτροπία γιατί απο το συγκεκριμένο κάταστημα άπειρος, αγορασα το πρωτο και μοναδικό _μετα έμαθα_λειγμενο υγρό και χωρίς απόδειξη φυσικά.Απο τοτε επειδή δεν μαρεσει να με κοροϊδεύουν ορκιστηκα να μην ξαναγορασω ποτε απο εκεί.Επειδή τα νατουρα έχουν καλη τιμή πάω στην άνω Πετρούπολη και προμηθευομαι.




Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #568 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2016, 00:46 »
Sefe smoking Περιστεριου.
Από εκει κανω τις αγορες μου.
Τις πρωτες αγορες 12.50 τα δυο,δηλαδη 6.25 το ένα.
Οι διαπροσωπικες σχεσεις και οι ποσοτητες μπορει ακομη περισσοτερο να αλλαξουν τις τιμες παντα προς οφελος του πελατη!
Παντα βεβαια με αποδειξη.
Αρα για μενα η αμμεση επαφη με το εκάστοτε κατάστημα είναι καλυτερο από το διαδικτυο εκτος αν αυτό δεν μπορούμε να το αποφυγουμε.
Πετρος (Image removed from quote.)

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Από διαδικτυο,

Υγρά Αναπλήρωσης Natura Liquids Pack (5x 30ml)

Tα 5 τεμαχια 36.00 ευρω.



Μάλιστα... 
Αρα καλα ειπε ο φιλος πιο πανω οτι στην Αθηνα μας πιανουν κωτσους με τα Νατουρα. 
Αν βεβαια στα Χανια τα πουλανε οσο μας ειπε και αν δεν ειναι μαϊμουδισια. 

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #569 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2016, 01:18 »
Αν δεν ψαχτείς ανα πασα στιγμη μπορεις να πιαστεις κοτσος.
Τα ELiquid France ΤΑ ΠΩΛΟΥΝ 11.00 ευρω υπαρχουν όμως καταστήματα με 7.90.
Πετρος

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084071 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34856 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 53 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9396 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135674 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476259 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114624 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1286 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271086 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1501 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos