vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

320 επισκέπτες, 6 χρήστες
Milarepa, dkostas, Mulder, Alexander20, billythekid, Giannis.B

Twitter

Πόσα ml καταναλώνετε την ημέρα ? Πόσα σας "βγαζει" η μπαταρία σας

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ και 6 περίπου μήνες έκοψα το κάπνισμα
και άρχισα το ατμισμα .(Ποιηματάκι) Κάπνιζα 15 +/_ στριφτα,  τώρα καταναλώνω περίπου 6 -9  ml υγρού στα 6-9 mg νικοτίνης και μου φαίνεται πολύ (πιπίλα το'κανα).

Το istick 20 watts μου βγάζει περίπου 6 ml .
Νομίζω ότι θα είναι χρήσιμο να μαζέψουμε πληροφορίες για τις ατμιστικες συνήθειες μας.
Επίσης η διάρκεια των μπαταριών σε ml υγρού νομίζω ότι είναι πιο πραγματική σύγκριση και πιο εύκολο να διαλέξουμε το επόμενο box, mod ή ότι άλλο έχουμε στο χέρι μας.


All the best !


Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Περίπου στα ίδια επίπεδα βρίσκομαι...

Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
ατμίζω περίπου 1ml την ημέρα,12mg νικοτίνη (έχει περάσει και μέρα που έχω ατμίσει μισό ml)
βγάζω 2-3 μέρες με το istick και το έχω στα 7,6W / 3.8V...
κάπνιζα 2+ πακέτα Winston μπλε...2 εβδομάδες έχω κλείσει χωρίς κ.τ και ούτε καν μου λείπει..το 1 ml σας φαίνεται λίγο?πάντως δεν νοιώθω να μου λείπει κάτι :)

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Το 1 ml εμένα μου φαίνεται ιδανικό. Σκέφτεσαι να κόψεις και το η τ ?

All the best !


Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
οφείλω να ομολογήσω ότι θα ήταν το ιδανικό...προς το παρόν μου αρέσει η όλη διαδικασία πάντως  :tongue_smilie:
τον mini ναυτίλο πάντως τον γεμίζω ανά 2η ημέρα και αυτό χωρίς να έχει πιάσει πάτο...και δεν είναι ότι δεν ατμίζω,το αντίθετο θα έλεγα,βέβαια δεν το έχω κάνει και  :baby:


Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Ε εσυ δεν ατμιζεις,μυριζεις :D μπραβο παντος :)

Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
χαχαχαχαχα
ναι η αλήθεια είναι όπως είπα και πριν μου κάνει περίεργο ωσάν φανατική "πρώην" καπνίστρια!
ήταν και καλή η επιλογή του πρώτου σετ και με καλύπτει (αν και μεταξύ μας,λίγο ντουμανάκι θα το ήθελα παραπάνω)  :tongue_smilie: ;)

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Καλα να ειμαι δλδ που στο ειχα προτινει τοτε :) τωρα αν θελεις παραπανω ντουμανακι,αφηνεις τον εργοστασιακο κ πας σε εναν επισκευασιμο τυπου καυφουν.

Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
ισχύει...αλλά δε νομίζω ότι είμαι σε φάση για να πάω σε αυτά τα χωράφια προς το παρόν!
αν και κάτι έχει πάρει το μάτι μου για aspire/kanger  εργόστασιακούς/επισκευάσιμους sub και θα κοιτάξω προς τα εκεί αλλά όχι ακόμη! 

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Κλαίρη μια χαρα εισαι ...  για αρχη ... ισως καποια στιγμη θα ανεβείς σε μλ .. αλλα θα ειναι φυσιολογικο να συμβει αυτο .. παντα στην αρχη εχουμε λιγη καταναλωση υγρου ... που στην περιπτωση σου εισαι μια χαρα  :yes: :yes: :yes: ..  και σου ευχομαι να μεινεις εκει και πιο κατω ... :yes:


μην πας σε επισκευασιμους ακομα και ουτε σε επισκευασιμους με τοσο χαμηλες αντιστασεις δεν το χρειαζεσαι :yes:

ατμιζα στην αρχη της ατμιστικης μου πορειας 2 μλ ... τωρα με επισκευασιμους παω στα 5 με 6  μλ αλλα σιγουρα πινουν και αυτοι χωρις να με ρωτανε τα ατιμα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
αλλα  με γνώμονα οτι ειμουν σε 18αρα με 4-5 μλ καταναλωση και τωρα με 6αρα ισως και 3αρα καποιες στιγμες!!!

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Βρε καλυτερα να κοψει κ αυτα που εχει αν μπορει να κρατηθει μακρια απ το κτ,που οπως βλεπω το πετυχαινει ηδη.

Αποσυνδεδεμένος dallaskdp

  • **
  • 287
  • Φύλο: Άντρας
Αν μπορέσει να κρατήσει την κατανάλωση σε αυτά τα επίπεδα και παράλληλα να κρατηθεί μακριά από το κανονικό τσιγάρο θα είναι ιδανικό.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
ειναι πολυ νωρις ακομα για κατι τετοιο , ενας μηνας ειναι πολυ λιγο για οποιοδηποτε να ξεχασει το κτ ..  της ευχομαι να το πετυχει αλλα σε αυτην την φαση πρεπει να ξεχασει παλιες κακες συνηθειες οπως ολοι που αρχισαμε στην αρχη ... θα το νιωσει ποτε θα χρειαστει να το κοψει και αυτο ... η δικη μου συμβουλη που δεν χρειαζεται να την ακολουθησει μιας και ειναι προσωπικη ,, θα ηταν να φωκαρει στο ατμισμα και να συνεχισει αταραχη σε αυτο ...  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
(Οφ τοπικ) Ωραια αρα κ συ πρεπει να κοψεις τις αγορες απο εξωτερικο,κ να μη σε βλεπουμε σε 10 νηματα να ποσταρεις τρακ ναμβερς κ αποτελεσματα απο αποστολες :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Εσείς παιδιά για πείτε πόσο κατεβάζεται

All the best !


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 952 110537 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:21
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159771 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515293 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146452 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303232 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 183 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530739 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201467 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801586 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11048 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40980 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet