vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

131 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, Ducati.Jimakos, TasMan, kourlis, mathimatikos1966, kyrgiannis

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος ggiassas

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Θα πρότεινα Bellus λόγω ORIGINAL. Θα παιδευτείς λίγο να τον μάθεις αλλά μετά....  :cigar:

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 537
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Εγώ δεν δυσκολεύτηκα καθόλου,  μου φαίνεται αστείος με μονη αντίσταση, και φυσικά τέλεια γεύση! 

Αποσυνδεδεμένος ggiassas

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ παιδεύτηκα με ψιλοδιαρροές από τον αέρα στην αρχή... μπορεί να έκανα και κάτι λάθος. Σιγά σιγά όμως τον έμαθα.

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Φίλε XRHSss έχε υπόψη πως ο bellus είναι κατασκευασμένος να δουλεύει με διπλό coil. Έχει μία τάπα που κόβει τον αέρα από τη δεύτερη εισαγωγή αλλά όπως καταλαβαίνεις ποτέ μα ποτέ δε θα σου δώσει αυτό που θα σου δώσει ένας ατμοποιητής που είναι κατασκευασμένος να δουλεύει με μονή αντίσταση. Πόσω μάλλον όταν αυτός είναι ο cloudone...

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
kayfun lite plus,εχει κανεις  να προτεινει ποιον να παρω;

τον βρισκω και δυσκολα και εχω μπερδευτει,απειρος γαρ...
εδω αυτος,τον εχει κανεις;

http://www.mpixlimpidi.net/index.php?route=product/product&product_id=551
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2016, 22:39 από ciumel »


Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
για κανα καλο κλωνο ψαχνομαι...δυσκολα τα οικονομικα.
αν δεν υπαρχει ομως κατι αξιολογο να παρω τον γνησιο.
σ αυτο το λινκ παντως ειναι εξαντλημενος...

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Τον έχεις δοκιμάσει και σου άρεσε ή στον πρότειναν; Δεν σκέφτεσαι τον v5 που είναι ο πιο καινούργιος και πιο βελτιωμένος απτον Lite; Αγορά μόνο από Ελλάδα ή και εξωτερικό που θα σου βγει φτηνότερα; 

Αποσυνδεδεμένος lakis3

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • The Only One ALIVE !!!
Ψάχνω  να βρω Kayfun 3.1 σε SS γνήσιο ή κλώνο αλλά τζίφος. Έχει κανείς υπόψη του που μπορώ να τον βρω; Τον κλώνο που έχω δεν είναι SS και έχει φύγει το χρώμα και έχει τα μαύρα του τα χάλια. Τον χρησιμοποιώ για νέες γεύσεις σαν δοκιμαστικό λόγω καλής απόδοσης γεύσεων.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Για γνήσιο, είναι εξαιρετικά δύσκολο να τον βρεις. Για κλώνο, αν θυμάμαι καλά είχε η vapesin κάτι καλά κομμάτια. Ρίξε μια ματιά εκεί.

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Ο 3,1 δυστυχώς δεν υπάρχει πουθενά σε SS, είτε σε κλώνο πολύ περισσότερο δε σε αυθεντικό.

Αποσυνδεδεμένος lakis3

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • The Only One ALIVE !!!
Το μόνο που έχω βρει είναι από FT https://www.fasttech.com/products/1559100 
Για την τιμή του και μόνο λέω να τον δοκιμάσω να δω τι θα μου βγάλει.
Σαν γνώστης των υλικών και δη του ανοξείδωτου λόγω δουλειάς θα περάσει από έλεγχο για να διαπιστωθεί η κατηγορία του (304,316,316L,317).
Όπως και να έχει όμως αν μου δώσει την ίδια γεύση με αυτόν που έχω ήδη πιστεύω θα γίνει και άμεσα η αγορά ενός 2ου για ανταλλακτικά ;)

επειδη ειναι παλιο μοντελο γενικα οχι μονο ο συγκεκριμενος για 304 το κοβω

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
Τον έχεις δοκιμάσει και σου άρεσε ή στον πρότειναν; Δεν σκέφτεσαι τον v5 που είναι ο πιο καινούργιος και πιο βελτιωμένος απτον Lite; Αγορά μόνο από Ελλάδα ή και εξωτερικό που θα σου βγει φτηνότερα;

φυσικα και σκεφτηκα τον V5,αλλα επειδη διαβασα ολο το νημα του και τον εκρινα ως τον πιο αερατο απο τους kayfun  και δεν τον εχω δοκιμασει επισης,ωστε να εχω αποψη προσωπικη τον απερριψα.
βεβαια ουτε τον lite plus εχω δοκιμασει,αλλα απ οτι εχω διαβασει στο μυαλο μου εχει περασει σαν ατμοποιητης θρυλος,γι αυτο τον θελω. :)
ο μονος που εχω δοκιμασει απο kayfun,ειναι ο V4 κλωνος και μου αρεσε παρα πολυ(ισως να ηθελα λιγο πιο σφιχτη τζουρα),και καπως ετσι το σκεφτομαι και καταληγω στον  kayfun lite plus.
μπορει να αποδειχθει και λαθος η επιλογη μου βεβαια αλλα αν δεν δοκιμασω δεν θα μαθω ποτε. :-\
αγορα απ οπου τον βρω σε καλη σχεση τιμης-ποιοτητας :bye:

Αποσυνδεδεμένος hlias bax

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
  • Hurricane Junior Style RTA μηπως τον εχει δοκιμασει καποιος φιλος ,να μας πει την γνωμη του.ευχαριστω

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534031 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59499 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8022 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236742 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 380 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135983 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084645 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35139 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9727 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 477685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy