vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

244 επισκέπτες, 5 χρήστες
giorgos1999, bloodlessz, Jorge, taskol65, camber

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

στην μια φωτο εχει στον πατο serial και στην αλλη δεν εχει.............αντε τωρα να δουμε τι θα στειλει :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fear22

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
  • To Be - To Know - To Understand
Αντώνη θέλει να δημιουργεί Suspense στις συναλλαγές ο κινέζος...ξέρει τι κάνει :laugh1:

οχι φιλε απο πονηρια το κανει!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Εμφανίστηκε και V5 mini απο την Sxk:
https://www.fasttech.com/products/3028/10006473/5374600-sxk-kayfun-v5-mini-styled-rta-rebuildable-tank
Viva China  :))
Αυτή την φορά άργησε κάπως ή FT ...

Εδώ καί τά δύο αδέρφια από SXK

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


για εμενα οποιος θελει να το παραγγειλει  τον συγκεκριμενο να τον χτυπησει απο εδω

http://www.3fvape.com/rebuildable-atomizer-supply/10884-pre-order-sxk-kayfun-v5-mini-kayfun-5-mini-style-rta-atomizer-silver-316-stainless-steel-3ml-22mm-diameter.html?search_query=Kayfun+V5&results=35#.V5I2t6L_hOY

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
κοντρα στις προτιμησεις των ανωτερω φιλων, κ εχοντας cloud, τηλεμαχο, φαινόμενο,  θα σου προτεινα με τη σειρα.
1 φαινομενο
2 τηλεμαχο
3 cloud

Αποσυνδεδεμένος XRHSss

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σας!ειμαι καινουργιος στο vaping!εχω ενα pico και το δουλευω με τον cubis αλλα λογω του κοστους των αντιστασεων και λογω ορεξης θα ηθελα να δοκιμασω τις ικανοτητες μου με εναν επισκευασιμο ατμοποιητη!θα ηθελα λοιπον ρωτησω ποιον κλωνο επισκευασιμου ατμοποιητη θα μου προτεινατε για τσιγαρισιες τζουρες;αν διατρεχουν καποιον κινδυνο οι κλωνοι ατμοποιητων;στον cubis παιζω με αντιστασεις 1-1,5..

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 537
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Έχω όπως εσύ pico,  Cubis pro, και έψαχνα  για εύκολο,  στυλ cubis επισκευασιμο, και οικονομικό. Πήρα τον bellus της UD και απλά σώθηκα. Από σφιχτή τζούρα, ως αρκετά αεράτη, με πανεύκολο στήσιμο, μηδέν διαρροές, και απίστευτη γεύση. Είναι προσφορά στα 19,90 στο ατμόσφαιρα,  και στα 9,90 στο efun.top . Α ! Και δεν είναι κλώνος  ....

Αποσυνδεδεμένος XRHSss

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Σκεφτομουν για κανα cloud one κλωνο που διαβαζω εδω καλα λογια..αυτο που δεν ξερω ειναι αν κανει για τσιγαρισιες και κατα ποσο κανει για καποιον που ξεκιναει τωρα να ασχολειται με τους επισκευασιμους..αν ξερει καποιος ας απαντησει!

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Είναι ένας από τους πιο εύκολους στο στήσιμο. Η τζούρα του είναι αεράτη τσιγαρίσια η οποία συνηθίζεται πάρα πολύ εύκολα γιατί παράγει πολύ και πυκνό ατμό (για ατμοποιητή μονής αντίστασης). Η γεύση σε κορυφαία επίπεδα και αν τον γεμίσεις σωστά (κλέισιμο υγρών & αέρα, γέμισμα και άνοιγμα ανάποδα) δεν έχει και διαρροές.
Αν το αποφασίσεις πάρε και 2-3 πλαστικά τανκ γιατί ο λαιμός τους σπάει εύκολα.

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Έχω όπως εσύ pico,  Cubis pro, και έψαχνα  για εύκολο,  στυλ cubis επισκευασιμο, και οικονομικό. Πήρα τον bellus της UD και απλά σώθηκα. Από σφιχτή τζούρα, ως αρκετά αεράτη, με πανεύκολο στήσιμο, μηδέν διαρροές, και απίστευτη γεύση. Είναι προσφορά στα 19,90 στο ατμόσφαιρα,  και στα 9,90 στο efun.top . Α ! Και δεν είναι κλώνος  ....


σε ποιό κατάστημα είναι προσφορά στα 19.90; 
στα 32 το έχει η ατμόσφαιρα
http://www.atmosfaira.com/bellus-ud-rta-tank.html

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 537
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Ατμοσφαιρα προσφορές , καταστήμα Χαλάνδρι  ....

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...

σε ποιό κατάστημα είναι προσφορά στα 19.90; 
στα 32 το έχει η ατμόσφαιρα
http://www.atmosfaira.com/bellus-ud-rta-tank.html
Στό σωστό λινκ είσαι απλά γιά νά δεις τήν έκπτωση, πάτησε εκεί που λέει προσφορές, στήν κάτω μέρος θά δεις τών bellus στήν τιμή 19.90
Στό λέω μέ σιγουρια γιατί χθες έγινε παραγγελία από φίλο καί παραλαμβάνει σήμερα...

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Thanks guys :)

Αποσυνδεδεμένος XRHSss

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Άρα λετε να παρω τον bellus η κανα κλωνο cloud one?η καποιον αλλον επισκευασιμο;;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135822 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084282 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34976 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 113 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9504 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476794 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114734 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1306 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 925 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271230 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1517 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos