vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

351 επισκέπτες, 7 χρήστες
ThioVag, dkostas, djfloor, manoslykos, ZoeM, treloneritis, white varadero

Twitter

Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2527
  • Φύλο: Άντρας
Οπως αναφερει και ο τιλος παιδια ερωτησεις που αφορουν τους Κλωνους των Mod καθως και αναφορες η ερωτησεις για τις νεες κυκλοφοριες  :)

Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 12:28 »

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 08, 2014, 14:04 »
                             Variant 250 Watt Box Mod Clone by Psmoke




Εμφανιστηκε κι ο πρωτος κλωνος του Variant mod της Vicious Ant.

Χαρακτηριστικα

- Μεγιστη ισχυς: 260W.
- Mεγιστη ταση: 8.4V.
- Υλικα κατασκευης: Ανοξειδωτο ατσαλι και τιτανιο.
- Σπειρωμα 510.
- Οθονη LCD.
- Φορτιση μεσω usb.
- Δουλευει με δυο μπαταριες LiPo.
- Eρχεται σε μια πολυτελη συσκευασια δωρου.



Μπορειτε να το βρειτε σε διαφορα ιντερνετικα καταστηματα με τιμη που ξεκινα απο τα 200$.
Αν σας φαινεται τσιμπημενη, να σας θυμισω πως τα αυθεντικο κοστιζει 700$.

Αποσυνδεδεμένος kostas dr

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 18:52 »
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το zero mod????

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 18:57 »
Το zero mod νομιζω το εχει η focal ecig η ecig fogal...δες το λιγακι το site ειναι κινα αλλα εχει αποθηκες ευρωπη κ αμερικη...
http://focalecig.com/Product/-Ship-from-USA-1-1-ZERO-Modz-clone-14083

Δες τα μεταφορικα γιατι δεν ξερω τι παιζει...

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 19:02 »
με 100 και κατι ψιλα θα το εχει σπιτι του νομιζω ...

Αποσυνδεδεμένος kostas dr

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #6 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 19:26 »
Πως βλέπω τα μεταφορικά εκεί;
Ξέρει κανείς ποσά είναι;

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #7 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 19:31 »
Τελευταία παιδιά προσπαθώ να αποφασίσω αλλά δεν μπορώ στο να πάρω τον απλό κλώνο του caravela ή να πάρω τον κλώνο του nemesis αλλά από hcigar. Θα ήθελα μια συμβουλή μπας και αποφασίσω λίγο πιο εύκολα.  :confused1:   

Αποσυνδεδεμένος tsioumiou

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Γεια σου ρομποτακι , θα μου πεις τον κωδικο σου ?
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #8 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 19:34 »
nemesis

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #9 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 19:42 »
Και εγώ προς τα εκεί κλείνω απλά θέλω να μάθω κάποια υπέρ που μπορεί να έχει το ένα έναντι του άλλου εκτός της ομορφιάς του mode.

Αποσυνδεδεμένος seth2769

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Cran e-liquis Russia SPB
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #10 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 19:44 »
Νεμεσις ...μην το σκεφτεσαι ..καλυτερο κουμπι -ευκολη πολυμορφικοτητα....δυνατα ρευματα

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #11 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 19:45 »
Πως βλέπω τα μεταφορικά εκεί;
Ξέρει κανείς ποσά είναι;
κανε μια εικονικη αγορα φτασε μεχρι το σημειο να πληρωσεις (χωρις να πληρωσεις) και θα στα βγαλει
126 μπακς βγαινει, περιπου 100 ευρω αν δε κανω λαθος
αμα θες να σου δωσω τα στοιχεια του κλωνο ποιητη να το παρεις κατ ευθειαν απο αυτον μηπως βγαινει πιο φθηνο

Αποσυνδεδεμένος nikoshek

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #12 στις: Νοεμβρίου 24, 2014, 20:52 »
Και εγώ προς τα εκεί κλείνω απλά θέλω να μάθω κάποια υπέρ που μπορεί να έχει το ένα έναντι του άλλου εκτός της ομορφιάς του mode.


eliaspage, επειδή τυχαίνει να τα έχω και τα δύο θα σου πω ότι το caravela δεν παίζεται σε ομορφιά, στυλ, εμφάνιση κτλ αλλά από την άλλη το nemesis της Hcigar είναι τελικά για μένα καλλίτερο σε πολλούς δείκτες: κουμπί, σπειρώματα και πολύ εύκολη προσαρμογή στα διάφορα μεγέθη μπαταριών.
'Έτσι για την ιστορία να σου πω ότι μου άρεσε τόσο πολύ το nemesis, που αγόρασα και τον αυθεντικό μαύρο σωλήνα αλουμινίου με το κουμπί του από Ατμομηχανή για να το συνδυάσω υβριδικά με τον Kayfun 3.1 ES. Τελικά κατέληξα να χρησιμοποιώ αυτό της Hcigar, γιατί με τον αυθεντικό είχα συνέχεια σκαλώματα με το κουμπί του, και με το ελατήριο και με τους μαγνήτες.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #13 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 02:16 »
Τελευταία παιδιά προσπαθώ να αποφασίσω αλλά δεν μπορώ στο να πάρω τον απλό κλώνο του caravela ή να πάρω τον κλώνο του nemesis αλλά από hcigar. Θα ήθελα μια συμβουλή μπας και αποφασίσω λίγο πιο εύκολα.  :confused1:

Εγω θα σου ελεγα να ριξεις μια ματια στον κλωνο του Stingray X. Googlαρε τον να το δεις το mod, ειναι πολυ ομορφο και με καλα ρευματα. Εχει βγαλει κλωνο του και η Hcigar που θες.
Αν εισαι αποκλειστικα αναμεσα στα δυο που λες, nemesis ασυζητητι. :yes:

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι mods - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #14 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 08:15 »
Τελευταία παιδιά προσπαθώ να αποφασίσω αλλά δεν μπορώ στο να πάρω τον απλό κλώνο του caravela ή να πάρω τον κλώνο του nemesis αλλά από hcigar. Θα ήθελα μια συμβουλή μπας και αποφασίσω λίγο πιο εύκολα.  :confused1:   

nemesis με τα ματια κλειστα ... το stingray σιγουρα εχει καλυτερα ρευματα( λογου χαλκου) που ειναι στα συν του αλλα εχει και πολλα μειον ..

 μερικα απο αυτα ειναι το βαρος του λογο του οτι εχει 2 μεταλα επανω χαλκο και ατσαλι με αποτελεσμα να ειναι βαρυ και κουραστικο ( οταν το επιασα στα χερια μου εκανε εντυπωση το ποσο βαρυ  ειναι ) και δευτερον ο χαλκος με το βαλε βγαλε καποια στιγμη θα φαγωθη ...

εχω 2 νεμεσις hcigar αγορασμενα απο ατμοκηπο λαμια και μου εχουν βγει σκυλια , σε ρευματα και αντοχη

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 956 110856 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:36
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160093 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515468 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146509 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303345 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12820 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 193 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530905 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201500 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801717 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41036 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet