vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

277 επισκέπτες, 8 χρήστες
Tazz, dkostas, Jorge, manoslykos, Milarepa, Mulder, Alexander20, billythekid

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #930 στις: Δεκεμβρίου 19, 2018, 18:01 »
κι εμένα το βάρος μου την έχει βιδώσει λέμε. 
μετακομίζω για τη σελήνη. ΤΕΛΟΣ  8)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #931 στις: Δεκεμβρίου 26, 2018, 16:01 »
Κάποιοι ταλιμπανίζοντες επιδειξιομανείς κάγκουρες με μπουριά, ειδικά όταν επιδίδονται σε (ο Θεός να τις κάνει) εκπομπές, αισθητικής αλ κάιντα. 

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #932 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 11:13 »
χαχαχα...:-) Τα έλεγα εγώ για τους "κάγκουρες" του ατμού αλλά μου λέγανε οι συμφορουμίτες..."να φύγετε κύριε, να πάτε αλλού". Κι εμείς παίζαμε μαντολίνο στα νιάτα μας αλλά όχι κι έτσι.
Τι να κάνουμε, πάντα θα υπάρχει ο χαιτάς με το παπάκι τούρμπο και την άσπρη κάλτσα μέχρι το γόνατο.

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #933 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 13:16 »
Οι "ρημαγμενοι" και "παναθλιοι" γευστικοι μου καλυκες... Θα μου πεις πρώτα απ'ολα κοφτό εντελώς το ρημάδι το κτ και κατά δεύτερο λόγο τι σχέση έχει αυτο με το τι με κούρασε στο η.τ.

Κι εξηγούμε... Διαβαζω για το α ή β γκουρμεδιαρικο υγράκι που βγάζει τρελές και παλαβές γεύσεις, επιγευσεις, νότες, τονους και δεν συμμαζεύεται...

Το παίρνω, το βάζω στους ίδιους ατμοποιητες, ίδια σεταρισματα, ίδιες συνθήκες και το μόνο που παίρνω είναι απλά μια ευχάριστη φλατ γεύση...

Εξαίρεση τα της στοας...

Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος chris03

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #934 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 13:32 »
Με κουράζει που θέλω να τα αγοράσω όλα!!!!

Αποσυνδεδεμένος karamonde

  • **
  • 243
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #935 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 14:27 »
Η διαρκής σπατάλη χρημάτων για ατμοποιητές ενώ καταλήγω πάντα σε Corona, GT3, GT4 και Kayfun 5, και να κοιτάζω το συρτάρι και να σκέφτομαι "ΠΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ", με τη δεύτερη σκέψη να σκάει "Έχει ωραία τζούρα ο Α!/θυμάσαι τι καλά έπαιξε το ΧΥΖ υγρό στον Β;/δεν είναι ωραίος ο Γ πάνω στο μοντ;" και να κλείνω πάλι το συρτάρι...

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #936 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 14:58 »
με εχει κουρασει μονο ενα πραγμα. το να βαριεμαι ολα μα ολα τα υγρα μετα απο 15-20μλ με αποτελεσμα να εχω πεταξει πολλα λεφτα σε snv

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #937 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 15:06 »
Εμένα με έχει κουράσει ο [member=13885]cpbaroque[/member]
Δεν του κοπανάνε ένα μπαν ξεγυριΖμενο του ΑΘΛΙΟΥ, να ησυχάσω από δαυτον. 
Σιχτορ   :wall:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #938 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 15:30 »
ΟΛΑ...

Μέ κουράζουν όλα.

Νά αλλάξω αντίσταση ,να αλλάξω βαμβάκι , νά πρέπει να πατήσω εκείνο τό πώς τό λένε τό κουμπί .. :WhatHeMeans:
.ΑΑΑ τό Φίρε ,,  ( ο Μήτσος ο Γκασμάς μού τό έμαθε  ..αμέ )

Μετά να απλώσω τό χέρι μέχρι τό κομοδίνο ,για να τό αφήσω .
Επίσης μέ κουράζει  οτιδήποτε έχει να κάνει με κίνηση , με εργασία ,ακόμα και να αλλάξω πλευρό στόν ύπνο.

Η μάνα μου λέει ότι γεννήθηκα κουρασμένος ,οπότε λογικό είναι να ΖΩ για να ξεκουράζομαι.

Στέπιν λέει ,γεύσεις λέει..

Χαμπάρ Λέω..

Φτάνει τελευταία σταγόνα στό μπουκάλι ,παίρνω από τό λίτρο τήν βάση ,το ρίχνω στό περίπου ,πιάνω ότι άρωμα πιάσει τό χέρι μου από ένα χαρτοκούτι πού τα έχω όλα χύμα ,ρίχνω μερικές σταγόνες ,γέμισμα και παμ παρακάτω.

2-3 Ατμο και 2 μοντ ,εδώ και χρόνια ..
Ολα καλά..

Όποιος δέν θέλει να ζυμώσει λένε εδώ στα Χαιλάντερ ,τής άνω κάτω ραχούλας ,10 μήνες κοσκινίζει...

 ;) 

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #939 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 15:32 »
Με κουράζει να αλλάζω μπαταρία και να γεμίζω υγρό ... Οοοοοοο βαρέθηκα....

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #940 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 19:53 »
να κρατάω επτά χρόνια όλη μέρα το μοντ στο χέρι :D
και περισσότερο κουράζουμε με την σκέψη ότι θα πρέπει να το κρατάω άλλα 40-60 χρόνια  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #941 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 22:07 »
Ό,τι με κουράζει φροντίζω να το απλοποιώ. 

Δυο, τρεις καλοί εργοστασιακοί , με αρκετή χωρητικότητα και απαλλάσσομαι από περιττούς μπελάδες.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #942 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 22:54 »
να κρατάω επτά χρόνια όλη μέρα το μοντ στο χέρι :D
και περισσότερο κουράζουμε με την σκέψη ότι θα πρέπει να το κρατάω άλλα 40-60 χρόνια  ;D  ;D
νιάτα ... όλα εύκολα τα θέλετε  :tongue_smilie:
(Μα 60 χρόνια ακόμη  :eyesplash:)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #943 στις: Μαρτίου 23, 2019, 20:43 »
- ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΜΟΙΣΜΑ -

είμαι άτομο της ποικιλίας και αυτό αυτομάτως επιβαρύνει την ατμοιστηκη μου διαδρομή .

δηλαδή ποτέ δεν πίνω την ιδια μπίρα η ποτό αν καθίσω σε ένα μπαρ . ελπίζω να καταλάβατε και να μην με αναγκάσετε να χρησιμοποιήσω το παράδειγμα με της γυναίκες . ;D ;D ;D

όταν ατμίζω πρέπει να έχω πολλους ατμοποιητες με διαφορετική γεύση ο καθένας , η γεύσης κυρίως καπνικές και διαλεκτές στα δικά μου γούστα .

Έτσι λοιπών  όταν είμαι στο σαλόνι (καλή ώρα τώρα) βρίσκομε σε μια φάση  πιάσε τον έναν ,  ρούφα τον άλλων κτλ .

το δύσκολο έργο το έχω εναποθέσει σε
- 3s dvarwmtl , (δόξα το θεό)  μπανάνα ρούμι , smok ry4d, vanilia for pipe .
- vapor giant m5 του έχω μέσα  Uprising – Reform
-OFRF – Gear  του εχω μέσα τσιχλόφουσκα
- dvarw 16 έχω μέσα ένα επιδόρπιο δεν θυμάμαι πως το λένε . :eyesplash:
-lemo rta μουσειακό κομμάτι 2014   και βγάζει μια γεύση και αυτόν  τον έχω μέσα επιδόρπιο .
- minifit του έχω μέσα βάση 18αρα .

7 ατμοποιητες επισκευάσιμη και τους αρμέγω όλους σύγχρονος , ο κάθε ατμοποιητης έχε το δικό του μοντακι :yes:
2 swag , 2 sigelei 40αρια , eleaf nano , cubox , eleaf kuun200 .
-15 μπαταρίες 18650. :o
όλα τα αρώματα τα φτιάχνω μόνος τα ωριμάζω κτλ. :idiot2:

τώρα τo περίεργο είναι ότι εγώ ακόμα δεν κουράστηκα . και θέλω και άλλα να πάρω βρήκα 2 ωραιότατα αρωματάκια που ψάχνουν σπίτι με καπνοδόχο :idiot1:

όλα τα παραπάνω τα ανέφερα γιατί νομίζω ότι πρέπει να με δει ένας γιατρός .
εσείς τη λέτε χρειάζομαι φροντίδα . :'(

6χρονια ατμοιστης :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 24, 2019, 17:30 από ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος sotirakis37

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #944 στις: Μαρτίου 30, 2019, 23:42 »
3 πραγματακια.
1)σε καθε γεμισμα των ατμοποιητων σταζει λιγο εξω οποτε τα σκουπιζω με υγρα μαντηλακια.
2)οι επισκευασιμοι ατμοποιητες,πλεον κανω στοφη σε εργοστασιακους.
3)που κανενας μη καπνιστης η μη καπνιστης δεν πιστευει οτι το ατμισμα ειναι λιγοτερο βλαβερο απο το καπνισμα,το ατμισμα βλεπω οτι το πιστευουν μονο οι ατμιστες,οι υπολοιποι απλα δεν θελουν να ακουσουν,και εγω κουραστηκα να εξηγω

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 952 110539 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:21
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159772 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515293 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146453 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303232 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 183 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530739 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201467 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801586 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11048 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40980 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet